Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Ronda Rouseyová
aktualizováno 31.08.
její život ronda rouseyová

Kam zmizela sesazená královna UFC? Teď má úplně jiné starosti

Dlouhé tři roky kralovala drsnému světu UFC mezi ženami. Pak přišel osudový zápas s Holy Holmovou a pohádce byl konec. Následný pokus o návrat na výslunní s Amandou Nunezovou taky nevyšel a tak se Ronda Rouseyová stáhla do ústranní. Teď se o ní zase hodně píše, ale v úplně jiných souvislostech.

Ronda Rousey v posledním utkání s Amandou Nunes
20.03.
audio konec tajemství

Konec ikony oktagonu? Šéf UFC mluvil o návratu Rondy Rousey

Uvidí fanoušci UFC ještě někdy v akci ikonu Rondu Rousey? Tajemství možná odhalil šéf celého kolotoče Dana White. Podle jeho slov se dlouho neporažená bojovnice po dvou debaklech už v oktagonu neukáže.

Jídelníček
aktualizováno 01.03.
inspirace je to pro každého

5 zázračných tipů, jak se stravují vrcholoví sportovci aby zůstali fit

Pokud jste si mysleli, že vrcholoví sportovci se mohou cpát čím chtějí a neztloustnou, tak jste na omylu. Ano, Usain Bolt, nebo Wayne Rooney sice stráví polovinu dne na tréninku, ale hamburgery a párky v rohlíku si rozhodně nedopřávají. Kolik energie vydá tenista, fotbalista, nebo atlet a čím jí pak doplní?

Prásk.tv píše:

Ronda Rousey - 1
čtěte o tématu Ronda Rousey na Prásk.tv
Ronda Rousey vs. Nunes
aktualizováno 31.12.
UFC Velký zápas

Konec Rousey? Nunes s bývalou šampionkou zametla! VIDEO

Jak oslavit konec roku než velkým galavečerem UFC 207. Ohňostroje nás čekají sice až po půlnoci, ale podobná podívaná byl k vidění již dnes ráno. Dva titulové zápasy, kolem kterých se motala všechna pozornost. Ale hlavně očekávaný návrat Rondy Rousey. Jak to dopadlo a co přinesla rok dlouhá pauza se dozvíte níže v článku.

Ronda Rousey
aktualizováno 30.12.
UFC Comeback

Rondu čeká těžký návrat. V oktagonu ji bude čekat tato lvice! VIDEO

UFC 207 je už za dveřmi. Pouhé čtyři hodiny po dnešní půlnoci se letos naposledy podíváme do oktagonu. A na závěr roku nás nečeká nic menšího než dva titulové zápasy a především návrat populární Rondy Rousey. Jenže na Rondu čekalo na včerejším vážení pořádně překvapení, její soupeřka se na ni totiž pořádně připravila!

Ronda Rousey
09.12.
UFC Do minulosti

Jste připraveni na návrat Rondy? Po VIDEU ve stylu Rockyho budete!

Konec roku se nezadržitelně blíží a s ním společně i očekávaný návrat bývalé největší hvězdy UFC, Rondy Rousey. Po tvrdém KO a první porážce ve své MMA kariéře se stáhla na rok do ústraní. Podle nově vydaného videa je však jejímu jezevčímu životu konec a hodlá svou divizi opět ovládnout!

Ronda Rousey
aktualizováno 13.10.
ufc návrat

Ronda Rousey je zpět! Víme, proti komu se postaví na UFC 207!

Dlouhým spekulacím kolem návratu Rondy Rousey je konečně konec. Nejdříve se mluvilo o UFC 200, pak přišel na řadu New York a nyní UFC 207. Poslední událost je však oficiální a kromě přesného data, víme i jméno soupeřky, která přivítá zpět v oktagonu, jednu z největších hvězd UFC.

Ronda Rousey
aktualizováno 15.07.
velká hvězda kdy to bude?

UFC: Rondu Rousey čeká další titulový zápas!

Až se bývalá šampionka Ronda Rousey vrátí do oktagonu, hned půjde do bitvy o titul. Podle slov prezidenta UFC Dany Whitea by to mělo být ještě letos, nejpozději však na začátku příštího roku.

Ronda Rousey
16.02.
ufc to snad ne

Hvězdná bojovnice UFC Ronda Rousey chtěla spáchat sebevraždu!

Sesazená královna UFC Ronda Rousey veřejně přiznala, že po listopadové porážce od Holly Holmové z minulého roku, se cítila naprosto bezcenná a dokonce si chtěla vzít vlastní život.

Poražená Ronda Rouseyová
aktualizováno 16.11.
ufc nečekaná porážka

Z úst se jí valila krev, dostala KO! Ale vrátím se, vzkazuje Ronda

Její příznivci očekávali další triumf. Mysleli si, že je neporazitelná. Jenže šampionka Ronda Rouseyová seděla zdrcená v rohu ringu se zkrvavenými ústy, její soupeřka Holly Holmová se mohla zbláznit radostí. A není se co divit. V boji o titul UFC uštědřila Rouseyové vůbec první porážku!