Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Boxerky
18.10.
box erotická taktika

Boxerská šampionka rozhodila soupeřku nečekanou něžností!

O víkendu je čeká vzájemný střet v ringu a jak tomu před boxerskými duely bývá, soupeřky se sešly na předzápasové tiskové konferenci. Když se fotily tváří v tvář, tak blonďatá boxerka udělala něco nečekaného a svojí rivalku políbila!

Anthony Joshua
aktualizováno 17.10.
obhajoba změna programu

Všechno je jinak. Pulev se zranil, Joshua už zná nového soupeře!

Boxer Anthony Joshua nebude obhajovat titul světového šampióna v těžké váze proti Kubratu Pulevovi. Bulharský boxer se totiž zranil. Britský mistr světa ale už má náhradu.

Fabiana Bytyqi
aktualizováno 30.09.
novasport těžká práce

Andělská pěst opět vítězí! Fabiana porazila i rivalku z Venezuely

Fabiana Bytyqi nepoznala v profi ringu porážku ani ve svém jedenáctém utkání! Na galavečeru SES Boxing v německém Magdeburgu porazila Luisianu Bolívarovou z Venezuely na body.

Prásk.tv píše:

Conor McGregor - 4
čtěte o tématu box na Prásk.tv
Floyd Mayweather má v domě McGregorův portrét
aktualizováno 26.09.
umění netradiční dekorace

Mayweather překvapil: Jeho luxusní sídlo zdobí obří McGregor!

Boxer Floyd Mayweather teda umí překvapit. Naposledy se mu to povedlo na sociálních sítích, kde zveřejnil fotografii ze svého honosného sídla v Beverly Hills. Nechybí na ni totiž jeho poslední soupeř Conor McGregor!

Jake LaMotta a Robert De Niro
aktualizováno 20.09.
box nezapomentelná postava

Legendární Zuřící býk zemřel. Boxera LaMottu proslavil i De Niro

Legendární boxer Jake LaMotta, kterého ztvárnil ve filmu Zuřící býk herec Robert De Niro, zemřel. Bylo mu 96 let. Bývalý světový šampión ve střední váze zemřel na komplikace způsobené zápalem plic v domově pro seniory.

Rio Ferdinand a Conor McGregor
aktualizováno 19.09.
výzva tohle lidé chtějí

Rio mění fotbal za box! Bude jeho soupeřem Conor McGregor?

Tohle je opravdová pecka! Bývalá fotbalová superstar Rio Ferdinand se rozhodl, že další část své sportovní kariéry bude boxerem. A že to myslí vážně, o tom svědčí i první video z tréninku i vysekaná postava na propagační fotce. Ano, ty svaly jsou opravdu jeho!

Joe Saunders a Willie Monroe
15.09.
Box Rivalita

Při vážení přiběhl syn boxera, soupeřovi dal pěstí do rozkroku!

Tatínku, já tě nedám. Tak by se dala popsat vtipná situace, která se stala při vážení boxerů V Londýně. Tam dorazil vedle Billyho Joe Saunderse a Willieho Monroea juniora i syn prvního jmenovaného bojovníka. Ten si vyzkoušel váhu, ale také trpělivost bodyguardů. Pěstí totiž udeřil Monroea přímo do rozkroku.

Štěpán Horváth
aktualizováno 09.09.
novasport životní zápas

Podivná prohra boxera Horvátha v Rusku. Publikum pískalo!

Zatím nejdůležitější zápas své kariéry boxer Štěpán Horváth prohrál. V ruském Čeljabinsku podlehl domácímu borci Magomedu Kurbanovovi. Oba borci vydrželi celých 12 kol, ale bodoví rozhodčí přisoudili vítězství Rusovi.

Štěpán Horváth
08.09.
novasport jedinečný zápas

Do Ruska. Proti neporaženému. Boxer Horváth má novou výzvu

Pro český box bude tato sobota naprosto klíčovým datem. Štěpán Horváth totiž bude v Čeljabinsku bojovat o mezinárodní titul WBO Internacional. V případě vítězství se pak může výrazně přiblížit svému snu – zápasu o titul mistra světa organizace WBO!

Štěpán Horváth
aktualizováno 08.09.
profil velká nová výzva

Z ulice až k titulu mistra světa? Boxera Horvátha čeká další krok

Pro české fanoušky boxu bude tenhle zápas jednou z největších událostí posledních let. Štěpán Horváth vyzve v sobotu 9. září Rusa Magomeda Kurbanova. V případě vítězství se může výrazně přiblížit svému snu – zápasu o titul mistra světa organizace WBO!