Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Floyd Mayweather a Conor McGregor
aktualizováno 13.08.
slovní válka před zápasem

Ostrý výpad Conora proti Floydovi: Je to muž, co bije ženu před dětmi!

Válka slov, která předchází boji mezi Conorem McGregorem a Floydem Mayweatherem, pokračuje. A pořádně se přiostřuje! Naposledy poslal vzkaz jako břitva irský zápasník americkému boxerovi.

Amir Khan a Anthony Joshua
05.08.
Box Nevěra

Joshua leze za manželkou svého rivala. V Anglii je z toho poprask!

V Anglii je o poprask postaráno. Dva nesmiřitelní boxeři Anthony Joshua a Amir Khan spolu teď totiž soupeří mimo ring. A důvod? Ten je velmi prostý, je v tom ženská. Konkrétně Amirova manželka, která měla svého partnera podvést právě s Joshuou.

Vladimir Kličko
aktualizováno 03.08.
smutné ocelové kladivo

Vladimir Kličko končí kariéru! Je konec, odveta s Joshuou nebude

Doktor ocelové kladivo už úřadovat nebude. A boxerský svět je možná zklamaný, že odveta souboje gigantů s Anthonym Joshuou nebude. Vladimir Kličko, dlouholetý vládce boxerského ringu poslal do světa zprávu, že končí!

Prásk.tv píše:

Vicky Sim - 1
čtěte o tématu box na Prásk.tv
Mayweather vs. McGregor jako liliputáni
01.08.
Speciál Šílenství pokračuje

Mayweathwer vs. McGregor jako liliputi? Takový zápas bude v LA!

Jeden by řekl, že ho už nic ve spojitosti se zápasem mezi Floydem Mayweatherem a Conorem McGregorem nepřekvapí. Las Vegas je ale nejen místo hazardu, ale i divů a velké show. Jeden tamní striptýzový klub tak vytáhl řádné eso z rukávu pro připoutání pozornosti, jelikož mini-Mayweather se utká pod jeho střechou s mini-McGregorem.

Conor McGregor a Floyd Mayweather
31.07.
peníze boxer ordinuje

Duel snů: Ať diváci u televize platí 100 liber, přeje si Mayweather

Diváci po celém světě už se nemohou dočkat duelu mezi neporaženým boxerem Floydem Mayweatherem a irským zabijákem ze světa UFC Conorem McGregorem. A už nyní to vypadá, že hádky budou i mezi televizními diváky. Proč se v Americe bude platit víc a proč to budou mít Angličané levnější než Irové.

Conor McGregor a Floyd Mayweather
29.07.
video natáčení

Floyd versus Conor: Měl z něj jít strach, všechny ale pobavil!

Už jen necelý měsíc zbývá do očekávané bitvy mezi Floydem Mayweatherem a Conorem McGregorem. Součástí předzápasových aktivit bylo i natáčení promo videa. A všichni se u toho ohromně bavili!

Tyson Fury
aktualizováno 26.07.
box to není poprvé

Končí Fury (zase) kariéru? Fanouškům poslal tenhle vzkaz!

Těšili jste se na to, že se v jednom ringu proti sobě postaví Tyson Fury a Anthony Joshua? Tak si budete muset nechat zajít chuť. Alespoň tomu nasvědčuje vzkaz Furyho, který adresoval svým fanouškům na sociálních sítích.

Anthony Joshua vs. Vladimir Kličko
aktualizováno 25.07.
box souboj gigantů

Znovu do ringu? Odveta Klička s Joshuou má mít magické datum

Svět boxu už se nemůže dočkat! Anthony Joshua a Vladimir Kličko by se měli proti sobě postavit znovu tváří v tvář do ringu! Odvetný duel by se podle webu Boxingonline měl uskutečnit v Las Vegas 11. listopadu.

Mike Tyson, Floyd Mayweather a Conor McGregor
aktualizováno 25.07.
souboj snů co si myslí legenda

Tysonova krutá předpověď: Floyd Conora zabije, tuší bývalý boxer

Zápas Conora McGregora s Floydem Mayweatherem bude zcela jistě událostí pozdního léta. Komentáře už poslalo spousta bývalých i aktivních boxerů. Nyní se k nim připojil i legendární Mike Tyson.

Conor McGregor
aktualizováno 24.07.
válka pokračuje podpásovka

Proč boxera Mayweathera rozpálila do běla tahle McGregorova fotka?

Souboj století mezi boxerem Floydem Mayweatherem a MMA zápasníkem Conorem McGregorem se nezadržitelně blíží a oba dva aktéři jsou na sebe pěkně nazlobení. Další kapku do ohně jejich slovní války teď přilil McGregor, který se nechal vyfotit v basketbalovém dresu Golden State s číslem 23, čímž pořádně naštval Mayweathera.