profi box nejmenší na světě

Kličko, měj se na pozoru! V Anglii ’vyrostl’ nejmenší boxer světa

Angličan Reiss Taylor chtěl být profesionálním fotbalistou, ale kvůli své výšce si musel na Premiere League nechat zajít chuť. Šestadvacetiletý Reiss ale hodil fotbalový sen za hlavu a nasadil rukavice. Boxerské rukavice a stal se tak nejmenším profesionálním boxerem na světě!

Floyd Mayweather
Aktualizováno 13.3. 2017 14:06
žije po svém je mu to šumafuk

Vzkaz fanouškům ze střechy Prahy: Co tím Mayweather myslel?

O víkendu na něj čekala zaplněná pražská hala Královka a on měl evropským šampionům předávat tituly. Jenže kontroverzní boxer Floyd Mayweather na galavečer vůbec nedorazil, přijel až na afterparty do centra Prahy a tam vypotil podivnou výmluvu. Fotka, kterou po odletu z hlavního města umístil na svůj instagram, ale hovoří za vše...

Floyd Mayweather
Aktualizováno 12.3. 2017 09:34
Box Změna v programu

Mayweather si udělal z Čechů dobrý den. Přišel až na afterparty!

V sobotu od 16 hodin odpoledne každý fanoušek boxu napínavě sledoval přílety na ruzyňské letiště. V jednom z letadel měl totiž sedět Floyd Mayweather, slavný, bohatý a kontroverzní boxer, který měl na SES Boxing noci v pražské hale Královka předávat tituly. Jenže se nedělo nic, Mayweather nepřiletěl. Dorazil až na afterparty do centra hlavního města, kde důvod zpoždění vysvětlil.

Prásk.tv píše:

Rytmus a Floyd Mayweather - 8
čtěte o tématu box na Prásk.tv
Štěpán Horváth
Aktualizováno 12.3. 2017 08:08
Box Lehká střední váha

SES Boxing: Po holkách i Horváth. Český boxer dal KO a slaví titul!

Po boxerkách Lucii Sedláčkové a Fabiáně Bytyqi slaví obhajobu titulu mistra Evropy organizace WBO i Štěpán Horváth v mužské kategorii lehké střední váhy. Ten, po skvělém výkonu, porazil Arthura Hermanna, Kazachstánce reprezentujícího Německo.

Lucie Sedláčková
Aktualizováno 11.3. 2017 23:09
Box Pérová váha

SES Boxing: Sedláčková srazila veteránku a slaví evropský titul!

Skvělý zápas svedly v hale Královka v rámci SES Boxing boxerky Lucie Sedláčková, která poměřila síly s Rakušankou Doris Köhlerovou. Jednačtyřicetiletá bojovnice odolávala české boxerce až do konce, i když to už ve třetím kole vypadalo na konec před limitem. Sedláčkovou rozhodčí nakonec ocenili 98:91, 100:88 a 100:90 a tak se stává evropskou šampionkou WBO v pérové váze.

Box Mini muší váha

SES Boxing: Fabiána Bytyqi je evropskou šampionkou!

Česká boxerka Fabiána Bytyqi se stala novou evropskou šampionkou WBO v kategorii mini muší váhy. Po skvělém zápase proti tvrdé Rusce Jevgeniji Zablockajové získala od rozhodčích hodnocení 99:93, 98:92 a 98:92.

nova sport galavečer

Luxusní jídlo, pití i bydlení. Tohle vše čeká Mayweathera v Praze!

Čeští fanoušci boxu už netrpělivě čekají na příjezd superhvězdy Floyda Mayweathera. Ten bude už v sobotu hostem galavečera Box Live v pražské hale Královka. Mayweather je nejbohatším boxerem v historii ale nároky prý nemá nijak extrémní, přesto o něj bude v Praze dokonale postaráno. Štáb televize Nova jako jediný nahlédl do pokoje, kde bude ubytovaný.

Floyd Mayweather a Big Ben
Aktualizováno 10.3. 2017 10:39
nova sport velká událost

Leicester, Londýn... PRAHA! Boxer Mayweather dorazí do ČR už zítra!

Jedna z největších sportovních událostí letošního roku pro české fanoušky je tady! Už zítra se v Praze objeví jeden z nejlepších boxerů světa Floyd Mayweathera! Pro Američana bude česká metropole další zastávkou na jeho evropské tour.

Štěpán Horváth
Aktualizováno 9.3. 2017 11:42
nova sport exkluzivně

Boxer Štěpán Horváth alias ’tygr v kleci’ odpovídal na VAŠE DOTAZY

Ve středu měli čtenáři Nova Sport jedinečnou možnost zasílat dotazy na boxera Štepána Horvátha, kterého už tuto sobotu čeká souboj o evropský titul ve velterové váze s Němcem Arthurem Hermannem. Padaly dotazy na trénink, stravu, ale i zranění nebo jak pracuje se strachem. Více v článku. Zápas bude vysílat živě stanice Nova Sport 1.

Floyd Mayweather jr. zažil žhářský útok
Aktualizováno 6.3. 2017 11:53
video co to mělo znamenat?

Mayweather prožil nepříjemný večer. Někdo zapálil jeho auto!

Floyd Maywether se vydal na turné do Evropy a na jeho návštěvu se těší i Praha. jenže tenhle americký boxer to nemá zrovna jednoduché a ne každý ho má rád. V Birminghamu mu zapálili auto!