Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Anthony Joshua a Vladimir Kličko
Aktualizováno Dnes 13:59
nova sport vyplatí se

Souboj století je za dveřmi! Na kolik si přijdou Joshua s Kličkem?

Boxerský galavečer o souboj mistra světa v těžké váze se v londýnském Wembley koná už tuto sobotu. Anthony Joshua, nebo Vladimir Kličko? To je momentálně otázka, kterou řeší celý boxerský svět. Kolik si ale za případné vítězství každý z aktérů odnese?

Anthony Joshua a Vladimir Kličko
Aktualizováno Včera 12:48
souboj století drsný vzkaz soupeři

Jsem jako Mt. Everest, říká Kličko! Hodně lidí na té hoře zemřelo

Velkolepý zápas o titul boxerského šampiona v těžké váze je za dveřmi a v sobotu 29. dubna budeme vědět, kdo usedne na světový trůn. Anthony Johsua i Vladimir Kličkou už jsou jako lvi v kleci a zápasu se nemohou dočkat. Kličko slibuje, že změnil taktiku a Joshuovi vzkazuje, že ho nečeká žádná procházka růžovou zahradou.

Anthony Joshua a Sean Murphy
Aktualizováno Předevčírem 16:57
video krásné gesto

Dárek před duelem roku: Joshua přivezl starému kouči novou káru

Už se to blíží. Duel Anthony Joshua - Vladimir Kličko se uskuteční už v sobotu. Ale ještě se zaplní londýnský stadion Wembley, překvapil britský boxer svého trenéra. Dorazil do starého boxerského klubu, kde začínal a přivezl nádherný dárek.

Prásk.tv píše:

Rytmus a Floyd Mayweather - 8
čtěte o tématu box na Prásk.tv
nova sport joshua vs. kličko

Souboj v těžké váze se blíží: Joshua by chtěl spíš Furyho

Boxerský galavečer v anglickém Wembley se nezadržitelně blíží a my se už 29. dubna dozvíme, kdo se stane novým šampionem v těžké váze. Souboj mezi Anthony Joshuou a Vladimirem Kličkem můžete navíc sledovat v přímém přenostu na stanici Nova Sport 1.

profi box nejmenší na světě

Kličko, měj se na pozoru! V Anglii ’vyrostl’ nejmenší boxer světa

Angličan Reiss Taylor chtěl být profesionálním fotbalistou, ale kvůli své výšce si musel na Premiere League nechat zajít chuť. Šestadvacetiletý Reiss ale hodil fotbalový sen za hlavu a nasadil rukavice. Boxerské rukavice a stal se tak nejmenším profesionálním boxerem na světě!

Floyd Mayweather
Aktualizováno 13.3. 2017 14:06
žije po svém je mu to šumafuk

Vzkaz fanouškům ze střechy Prahy: Co tím Mayweather myslel?

O víkendu na něj čekala zaplněná pražská hala Královka a on měl evropským šampionům předávat tituly. Jenže kontroverzní boxer Floyd Mayweather na galavečer vůbec nedorazil, přijel až na afterparty do centra Prahy a tam vypotil podivnou výmluvu. Fotka, kterou po odletu z hlavního města umístil na svůj instagram, ale hovoří za vše...

Floyd Mayweather
Aktualizováno 12.3. 2017 09:34
Box Změna v programu

Mayweather si udělal z Čechů dobrý den. Přišel až na afterparty!

V sobotu od 16 hodin odpoledne každý fanoušek boxu napínavě sledoval přílety na ruzyňské letiště. V jednom z letadel měl totiž sedět Floyd Mayweather, slavný, bohatý a kontroverzní boxer, který měl na SES Boxing noci v pražské hale Královka předávat tituly. Jenže se nedělo nic, Mayweather nepřiletěl. Dorazil až na afterparty do centra hlavního města, kde důvod zpoždění vysvětlil.

Štěpán Horváth
Aktualizováno 12.3. 2017 08:08
Box Lehká střední váha

SES Boxing: Po holkách i Horváth. Český boxer dal KO a slaví titul!

Po boxerkách Lucii Sedláčkové a Fabiáně Bytyqi slaví obhajobu titulu mistra Evropy organizace WBO i Štěpán Horváth v mužské kategorii lehké střední váhy. Ten, po skvělém výkonu, porazil Arthura Hermanna, Kazachstánce reprezentujícího Německo.

Lucie Sedláčková
Aktualizováno 11.3. 2017 23:09
Box Pérová váha

SES Boxing: Sedláčková srazila veteránku a slaví evropský titul!

Skvělý zápas svedly v hale Královka v rámci SES Boxing boxerky Lucie Sedláčková, která poměřila síly s Rakušankou Doris Köhlerovou. Jednačtyřicetiletá bojovnice odolávala české boxerce až do konce, i když to už ve třetím kole vypadalo na konec před limitem. Sedláčkovou rozhodčí nakonec ocenili 98:91, 100:88 a 100:90 a tak se stává evropskou šampionkou WBO v pérové váze.

Box Mini muší váha

SES Boxing: Fabiána Bytyqi je evropskou šampionkou!

Česká boxerka Fabiána Bytyqi se stala novou evropskou šampionkou WBO v kategorii mini muší váhy. Po skvělém zápase proti tvrdé Rusce Jevgeniji Zablockajové získala od rozhodčích hodnocení 99:93, 98:92 a 98:92.