Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Snídaně s Novou
aktualizováno 15.12.
video liga bílých límečků

Drsná bitka ve Snídani měla tvrdou dohru. Takhle to dopadlo

Porvali se už v televizním studiu při Snídani s Novou. Pokračování jejich souboje ale proběhlo nakonec přímo v ringu. Liga bílých límečků, jak je přezdívána Manažerská extraliga boxu má nového šampiona!

Stephen Smith
14.12.
Box Plno krve

Soupeř rozpůlil Smithovi ucho. Takhle vypadá boxer dnes! FOTO

Boxer Stephen Smith už má své roztržené ucho v pořádku. Soupeř Vargas mu ho během zápasu doslova rozpůlil. Díky fotkám, které umístil Smith na sociální sítě, můžete vidět, jak to děsivě vypadalo v ringu, který pak byl plný krve, a jak to vypadá teď po zásahu doktorů.

Floyd Mayweather
aktualizováno 14.12.
nápad další moneyfight?

Mayweather šokuje: Volali mi z UFC a já uvažuji o oktagonu!

Boxer v důchodu, ale také jeden z nejbohatších sportovců světa Floyd Mayweather nasadil brouka do hlavy milionům fanouškům po celém světě. Veřejně totiž prohlásil, že možná bude znovu zápasit, ale tentokrát v oktagonu! Dočká se tedy organizace UFC dalšího "zápasu století"?

Prásk.tv píše:

Conor McGregor - 4
čtěte o tématu box na Prásk.tv
Fabiana Bytyqi, Lukáš Konečný a Lucie Sedláčková
aktualizováno 02.12.
Box Galavečer

Bytyqi se Sedláčkovou mají stříbrný pás organizace WBC!

České boxerky Fabiana Bytyqi a Lucie Sedláčková mají stříbrný pás organizace WBC. Získaly ho před domácím publikem v Ústí nad Labem. První jmenovaná ho získala poté, co v zápase minimuší váhy zdolala Fatumu Yaziduovou z Tanzanie a to technickým k.o. ve 2. kole. Sedláčková vyhrála v pérové váze. Zvítězila 3:0 na body nad Irmou Balijagičovou Adlerovou z Bosny a Hercegoviny.

Floyd Mayweather
02.12.
Box Výlet po Číně

Mayweather se v Číně zamiloval. Adoptoval pandu, jmenuje se Floyd

Bohatí sportovci si pořizují různá zvířátka. Někdo ujíždí na tygrech, krokodýlech či klokanech, bývalý americký boxer Floyd Mayweather teď adoptoval pandu. Při jeho návštěvě v Číně se do ní totiž zbláznil. A aby toho nebylo málo, přihodil ještě 11 tisíc liber za to, aby se jmenovala po něm.

Galavečer Boxu
24.11.
bojové sporty velká podívaná

Přijďte se podívat na galavečer profesionálního boxu do Lucerny

Lucerna se opět otřese v základech. Devátý ročník jedinečné sportovní události s názvem Galavečer profesionálního boxu a K1 se bude konat 30. prosince 2017 od 19 hodin v pražské Lucerně.

Erislandy Savon Cotilla a Jiří Havel
aktualizováno 23.11.
video boxerský galavečer

Kuba v Lucerně zničila Evropu. Prohrál Havel i přemožitel Joshuy

Boxerskou galashow v pražském paláci Lucerna ovládli Kubánci. Tým složený z mistrů světa a olympijských vítězů porazil výběr Evropy ve všech sedmi zápasech. Evropanům nepomohl ani přemožitel Anthonyho Joshuy nebo domácí talent Jiří Havel.

Anthony Joshua a Mihai Nistor
aktualizováno 22.11.
lucerna galavečer boxu

Pupíček a slipy? Rváč, co seřezal Joshuu, dnes boxuje v Lucerně

Box se zase vrací do Lucerny! Když tahle slavná scéna ožije, jde většinou o velkou událost. Tentokrát v srdci Prahy dojde na souboj Kuba vs. Evropa. Vedle dvou českých rohovníků se představí i muž, který před pár lety seřezal Anthonyho Joshuu.

Zolani Tete
19.11.
bleskové k.o. To musíte vidět!

VIDEO: Souboj o boxerský titul ukončilo K.O. za 11 vteřin!

Jedna rána a bylo vymalováno! Jihoafričan Zolani Tete se postaral o nejrychlejší knokaut v souboji o světový titul v boxu. Podívejte se, jak kratičký souboj probíhal.

Zlatan Ibrahimovič a Anthony Joshua
30.10.
proslov důležitá slova

Joshuovi pomohl k výhře i Zlatan! Co mu řekl před zápasem?

Anthony Joshua si o víkendu poradil v desátém kole s Carlosem Takamem a v Cardiffu obhájil své pásy boxerského mistra světa. K úspěchu mu ale dopomohl i fotbalista Zlatan Ibrahimovič. Právě sebevědomý Švéd měl před duelem k Joshuovi zajímavý proslov.