Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Mike Tyson chtěl boxovat s gorilou
19.02.
bizár nabízel dost peněz

Boxerská legenda šokuje! Tyson se chtěl v ZOO mlátit s gorilou

Bývalý boxer Mike Tyson toho za svůj život zažil víc, než by možná stihlo deset jeho vrstevníků. Dvaapadesátiletý "Iron Mike", který nyní kšeftuje s lékařskou marihuanou, nedávno přiznal, že kdysi chtěl k boxerskému souboji vyzvat gorilu v ZOO!

Khabib Nurmagomedov
08.02.
Boxerský zápas Pořádná výzva

Khabib uvažuje nad změnou, ve hře je souboj s legendou boxu

To by byla parádní podívaná! Khabib Nurmagomedov naznačil, že by se z klece mohl přesunout do boxerského ringu a v něm vyzvat legendu. Mannyho Pacquiaa.

Naomi Knighton se synem
01.02.

GALERIE: Tyson Fury pomáhá umírající mladé mamince

Drsňák se srdcem gentlemana. To je boxer Tyson Fury. V ringu rozdává svým soupeřům jednu ránu za druhou, v osobním životě ale pomáhá, kde to jde. Šestadvacetileté ženě, která umírá na rakovinu, poslal krásný dárek.

Prásk.tv píše:

Joshua vs. Parker - Bitva neporažených - 2
čtěte o tématu box na Prásk.tv
Tyson Fury pomáhá Naomi
aktualizováno 01.02.
Krásné gesto Smutný příběh

Dojemný vzkaz Furyho: Umírající mamince poslal krásný dárek

Drsňák se srdcem gentlemana. To je boxer Tyson Fury. V ringu rozdává svým soupeřům jednu ránu za druhou, v osobním životě ale pomáhá, kde to jenom jde. Šestadvacetileté ženě, která umírá na rakovinu, poslal krásný dárek.

Erislandy Savon Cotilla a Jiří Havel
22.01.
výzva prestižní zápas

Kubu vystřídá v boxerském klání proti Evropě tým Asie!

Po obrovském úspěchu, který v listopadu roku 2017 zaznamenala boxerská galashow Evropa versus Kuba, konaná v pražské Lucerně, letos organizátoři přichází s neméně exkluzivním duelem.

Badou Jack
21.01.
drsný sport regulerní lobotomie

Jatka v ringu! Boxer soupeři otevřel hlavu a jizva teď děsí svět

Mysleli jste, že po všech těch řežbách v UFC už vás nic nepřekvapí? Tak to jste asi o víkendu neviděli boxerský zápas o titul WBA v americkém Las Vegas. Marcus Brown tam způsobil svému soupeři Badou Jackovi tržnou ránu na čele, ale ne tak ledajakou! Jizva, kterou pak poražený boxer ukázal na instagramu, by klidně mohla hrát hlavní roli v reklamě na šicí stroj.

Floyd Mayweather ukázal, jak vypadá jeho běžný den
aktualizováno 09.01.
To je život Pochlubil se

Mayweather ukázal běžný den: Na NBA tryskáčem a luxusním autem

Floyd Mayweather si může zahrát na strýčka Skrblíka a plavat v dolarech. Aspoň tak se prezentuje na svých sociálních sítích. Naposledy ukázal, jak vypadá jeho běžný den. Na NBA vyrazil soukromým tryskáčem a Rolls-Roycem.

Floyd Mayweather v autě, kterému se samy zavírají dveře
aktualizováno 09.01.

GALERIE: Floyd Mayweather ukázal, jak vypadá jeho běžný den

Floyd Mayweather si může zahrát na strýčka Skrblíka a plavat v dolarech. Aspoň tak se prezentuje na svých sociálních sítích. Naposledy ukázal, jak vypadá jeho běžný den. Na NBA vyrazil soukromým tryskáčem a Rolls-Roycem.

Jakub Štáfek
31.12.
box tohle se nepovedlo

Bolestivé dozvuky prvního boxu: Jakub Štáfek má zlomenou ruku!

Herec Jakub Štáfek má za sebou úžasnou noc. V pražské Lucerně sklidil potlesk po své vítězné premiéře v ringu. Ve vyrovnaném souboji nakonec porazil Štěpána Vrbu. Jenže odnesl to zlomeninou ruky!

Štáfek - box
aktualizováno 31.12.
Box boxerský zápas

VIDEO: Herec Štáfek překvapil! Takhle vyhrál boxerskou premiéru

V pražské Lucerně se konal tradiční předsilvestrovský Galavečer profesionálního boxu a K1. V rámci něj se představila i herecká hvězda Jakub Štáfek. Ten se ke svému prvnímu profi zápasu v boxu postavil osmnáctiletému talentovi Štěpánu Vrbovi. Štáfek si rozhodně ostudu neudělal a nakonec se mohl radovat z vítězství 2:1 na body.