Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Alex Lowes
10.06.
Superbike Mistrovství světa

Druhý závod superbiků v Brně ovládl Lowes, Ježek nebodoval

Druhou jízdu v závodu mistrovství světa superbiků v Brně vyhrál Brit Alex Lowes na yamaze. Druhý skončil se ztrátou dvou sekund Nizozemec Michael van der Mark na stroji stejné značky a třetí dojel Brit Chaz Davies na ducati. Jediný český zástupce v šampionátu Ondřej Ježek s yamahou skončil osmnáctý a opět nebodoval.

Jonathan Rea
09.06.
Motorsport Mistrovství světa

Brit Rea si dojel v Brně pro rekordní 60. triumf v MS superbiků!

První jízdu v závodu mistrovství světa superbiků v Brně vyhrál lídr průběžného pořadí Brit Jonathan Rea na kawasaki a připsal si rekordní 60. vítězství v seriálu. Druhý skončil se ztrátou přes pět sekund Ital Marco Melandri na ducati, který v dosud posledním závodu superbiků na Masarykově okruhu před šesti lety zvítězil v obou jízdách. Jediný český zástupce v šampionátu Ondřej Ježek skončil na předposledním sedmnáctém místě.

Superbiky
aktualizováno 04.05.
moto sport

SOUTĚŽ: Zahrajte si o vstupenky na Velkou Cenu Brna WorldSBK

Velká cena Superbiků je jednou z největších událostí motocyklových závodů a letos se v termínu 8. – 10. 6. vrací na Masarykův okruh. A vy si můžete tuto nezapomenutelnou podívanou užít osobně díky soutěži s Automotodromem Brno a stanicemi Nova Sport. A nebude se soutěžit pouze o vstupenky, ale o 4 exkluzivní balíčky, které budou příslibem nezapomenutelného zážitku.

Karel Abraham
aktualizováno 02.12.
exkluzivně co dál prozradil?

Abraham potřeboval nový hnací motor. Superbiky bere jako výzvu!

Karel Abraham opouští seriál MotoGP. Se závoděním ale rozhodně nekončí. Český motocyklový jezdec bude v příští sezoně startovat v mistrovství světa superbiků.

Berto Camlek
aktualizováno 10.08.
Hungaroring Smrt v superbiku

Chtěl ukončit kariéru. Ale zabil se v jednom z posledních závodů

Slovinský motocyklový jezdec Berto Camlek už odpočítával poslední týdny před ukončením kariéry. Slavného konce se už nedočká. Zemřel při závodě superbiků na Hungaroringu.

Smrt na Laguna Seca
aktualizováno 20.07.
video Obrovská tragédie

Dva mrtví v jedné havárii. Závod superbiků si vyžádal velkou oběť

V prvním kole nedělního MotoAmerica Superbike/Superstock 1000 v Laguně Seca zahynuli v hromadné srážce dva španělští motocyklisté.