Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Ester Ledecká
aktualizováno 01.12.
supertalent český zázrak

Porazila Vonnovou! Nedělejte z komára velblouda, píše Ledecká

Amerika její příběh žere snad víc než Česko. V prestižním listu New York Times o téhle české holce vyšel článek snad delší, než o Jaromíru Jágrovi. A teď Ester Ledecká ukázala světu, že umí být rychlejší než fenomenální Lindsay Vonnová.

Tiger Woods a Lindsey Vonnová
aktualizováno 22.08.
Útok na sportovce Pouze 18+

Hackeři vyloupili mobil Woodse a Vonnové. Našli tam nahé fotky!

Dříve to byla láska až za hrob, dnes už ale Tiger Woods a Lindsey Vonnová pár netvoří. Znovu k sobě však našli cestu a musí řešit velkou nepříjemnost. Hackeři se totiž vloupali do jejich mobilních telefonů a vykradli jim nahé fotky, které si mezi sebou posílali. Je to obrovský skandál, který už řeší celý svět.

Lindsey Vonnová
30.03.
miláčci jeden nestačí

Sexy lyžařka Vonnová: Do postele si pozvala hned tři najednou!

Lyžařská sezona je u konce a Lindsey Vonnová užívá zaslouženého odpočinku. Svůj instagramový účet krmí celkem pravidelně a fanoušům ukazuje i fotky ze soukromí, kde je často obklopena svými nejbližšími. Při pohledu na většinu fotek však každého hned napadne, že krásná lyžařka nejvíce miluje své čtyřnohé miláčky!

Prásk.tv píše:

Lindsey Vonn - 20
čtěte o tématu Lindsey Vonn na Prásk.tv
Ester Ledecká
07.02.
Lyžování Super-G

Ledecká má za sebou premiéru na MS! Vyhrála Schmidhoferová

Rakušanka Nicole Schmidhoferová se stala senzační mistryní světa v superobřím slalomu. Světová šampionka ve snowboardingu Ester Ledecká při své premiéře na mistrovství světa ve sjezdovém lyžování obsadila 29. místo.

Ester Ledecká
aktualizováno 21.01.
Lyžování Garmisch-Partenkirchen

Závod srdcařek: Vonnová sjezd vyhrála, Ledecká je třináctá

Skoro rok nezávodila, podstupovala léčbu po operaci ruky a sbírala síly. Ikona ženského lyžování Lindsey Vonnová se navrátila ve velkém stylu, podařilo se jí zvítězit ve Světovém poháru. Ve sjezdu v Garmisch-Partenkirchenu si připsala své už sedmasedmdesáté vítězství v kariéře. Ester Ledecká se nakonec zúčastnila závodu, i když ji svazovala střevní chřipka. Je na skvělém třináctém místě.

Lindsey Vonnová
aktualizováno 12.01.
zpověď sport, který bolí

Bolest i strach: Lyžařská kráska se vrací, video ukazuje krutou léčbu

Lindsey Vonnová se vrací! Vlastně je to opravdu příjemná zpráva, celebrita z bílých svahů zase dodá závodům Světového poháru ten správný lesk. Jenže Američanka společně s avízem o návratu zveřejnila i video, kde její fanoušci mohou vidět, jaké útrapy musela během léčby podstoupit. Narovinu, budete mít husí kůži...

Lindsey Vonn
aktualizováno 27.11.
Vztah Nová láska

Vonnová našla náhradu za Tigera Woodse! Podobá se Hamiltonovi

Úspěšná americká lyžařka Lindsey Vonnová má novou lásku. O blonďaté krásce je známo, že má slabost pro snědé typy mužů. Přeci jen, žila tři roky s golfistou Tigerem Woodsem. Čerstvý objev se podle některých názorů velmi podobá pilotovi formule Lewisovi Hamiltonovi. Posuďte sami...

Lindsey Vonnová v posilovně se zlomenou rukou
aktualizováno 21.11.
Dříčka I přes bolest

Vonnová dře i se zlomenou rukou v posilovně. Chce rychle zpět!

Smolná lyžařka Lindsey Vonnová znovu ukázala, jakou má vůli. Jen dva týdny od hrůzného pádu při tréninku trénuje v posilovně. Stále ji omezuje zlomená ruka, se kterou se podrobila operaci. Ani to americkou kráskou nezastaví a chce se co nejdříve vrátit na svah.

Lindsey Vonnová
aktualizováno 15.11.
to se zahojí dlouhá rekonvalescence

Lyžařka Vonnová ukázala hrozivou jizvu! Léčí se za pomocí psů

Holka jedna nešťastná, ty máš teda smůlu! Tohle momentálně slyší hvězdná americká lyžařka Lindsey Vonnová snad ze všech stran. Aby také ne, vždyť její poslední harapád skončil komplikovanou zlomeninou pažní kosti a na lyže tak může na nějakou dobu zapomenout. Žal a smutek tak zahání v blízkosti svých nejbližších - psů.

Lindsey Vonn
aktualizováno 12.11.
Zranění Noční můra se vrátila

Už zase! Lindsey Vonnová má další zlomeninu a je po operaci

Smůla se jí lepí na paty! Hvězdná lyžařka Lindsey Vonnová se při tréninku v Coloradu vážně zranila a je po operaci. Americká kráska si zlomila pažní kost a to krátce poté, co doléčila zlomeninu nohy. Zdravotní nevynucená pauza se zase protáhne.