Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Tiger Woods
Aktualizováno 7.6. 2017 08:10
tak ale tohle! byl při smyslech?

Země neomezených možností: Golfista Woods opět za volantem!

Zní to možná neuvěřitelně, ale poté, co minulý týden obletěly svět záběry golfisty Tigera Woodse, kterého našla policie na dálnici spícího v autě a omámeného léky, už zase brázdí silnice ve svém luxusním vozem! Jak je možné, že mu takovém extempore neudělila zákaz řízení motorových vozidel?!

Tiger Woods
Aktualizováno 1.6. 2017 10:09
unikátní záběry nevěděl nic

Policejní video ze zatčení golfisty Woodse: Nevím, kde jsem, tvrdil

Je to jen pár dní, co svět obletěla fotografie bývalého golfového šampiona Tigera Woodse, kterého zadržela policejní hlídka na Floridě. Jeden z nejslavnějších sportovců světa skončil na několik hodin na policejní stanici a pak byl propuštěn na kauci. Na internet se teď dostalo video, jak probíhalo zatčení na dálnici, kde Woodse hlídka objevila v zaparkovaném autě.

zvláštní teorie věříte mu?

Golfista Woods vysvětlil, proč ho zadržela policie. Důvod vás pobaví

Bývalý golfový šampion Tiger Woods byl na Floridě zadržen policií, protože řídil svůj vůz opilý. Následoval pobyt na policejní stanici, odkud na internet unikly i fotky ztroskotaného golfisty. Woodse nakonec propustili na kauci a bývalá světová jednička se poté veřejně omluvila. Důvod ale vyvolal spíše úsměvy na tvářích, než slzy soucitu.

Prásk.tv píše:

Nejdražší společnice - 1
čtěte o tématu Tiger Woods na Prásk.tv
Tiger Woods
Aktualizováno 29.5. 2017 18:17
smutné potupná záležitost

Woods opět v poutech! Policisté ho zadrželi opilého, je z něj troska

Bývalý golfový šampion má další problém a tentokrát hodně velký. Ve městě Jupiter na Floridě ho zadrželi policisté notně opilého, když řídil svůj vůz. Na světlo světa pak unikly i potupné fotky z policejního fotoaparátu...

video návrat golfové ikony

Tiger Woods je zpět! Ukázal formu, ale také školácké chyby

Kdysi nejlépe placený sportovec planety Tiger Woods se pokouší o další návrat. Po 16 měsících pauzy vstoupil do turnaje na Bahamách a po prvním dnu mu patří předposlední místo.

Lindsey Vonn
Aktualizováno 27.11. 2016 10:28
Vztah Nová láska

Vonnová našla náhradu za Tigera Woodse! Podobá se Hamiltonovi

Úspěšná americká lyžařka Lindsey Vonnová má novou lásku. O blonďaté krásce je známo, že má slabost pro snědé typy mužů. Přeci jen, žila tři roky s golfistou Tigerem Woodsem. Čerstvý objev se podle některých názorů velmi podobá pilotovi formule Lewisovi Hamiltonovi. Posuďte sami...

Tiger Woods a Kristin Smith
Aktualizováno 5.11. 2016 12:15

GALERIE: Svůdník Tiger Woods má novou krásku! Zase je to sexy blondýnka

Do třetice vážných vztahů zase blondýnka? Tiger Woods už má náhradu za Lindsey Vonnovou. Jeden z nejúspěšnějších golfistů v historii znovu neudělal výjimku. Opět si našel blondýnku, kterou je bývalá manželka fotbalisty Geralda Sensabaugha. Jmenuje se Kristin a je to stylistka z Floridy.

Tiger Woods a Kristin Smith
Aktualizováno 5.11. 2016 12:15
Nový objev Nedá si pokoj

Svůdník Tiger Woods má novou krásku! Zase je to sexy blondýnka

Do třetice vážných vztahů zase blondýnka? Tiger Woods už má náhradu za Lindsey Vonnovou. Jeden z nejúspěšnějších golfistů v historii znovu neudělal výjimku. Opět si našel blondýnku, kterou je bývalá manželka fotbalisty Geralda Sensabaugha. Jmenuje se Kristin a je to stylistka z Floridy.

Tiger Woods
Aktualizováno 1.11. 2016 18:50
legenda dodrží slovo?

Nový pokus! Woods oznámil další termín, kdy se vrátí ke golfu

Už jednou sliboval, ale návrat se nekonal. Teď to ale vypadá vážně! Tiger Woods se vrátí na golfová hřiště. Oznámil, že se chystá na turnaj Hero World Challenge, který se uskuteční od 1. do 4. prosince na Bahamách.

comeback golfová legenda

Co se děje? Woods nakonec hrát nebude, místo sebe poslal vzkaz

K dlouho očekávanému návratu Tigera Woodse nedojde, tedy alespoň pro zatím. Bývalý nejlepší golfista světa se měl po čtrnácti měsících objevit na turnaji v Kalifornii. Jenže pár dní před startem si to rozmyslel a odhlásil se. Důvodem je prý jen a pouze jeho špatná forma.