Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Grid Girls
05.02.
Formule Grid Girls

Formule přišla o sexy dívky: Majitelé oznámili, kdo je nahradí!

Formule 1 se bude muset obejít bez záběrů na přitažlivá ženská těla. Majitelé královské disciplíny automobilových sportů již před týdnem oznámili, že Grid Girls, tedy dívky doprovázející závodníky na startovním roštu, porušují hodnoty současného světa a nebudou nadále součástí závodů. Teď už se ví, kdo je nahradí.

Dan Gurney
aktualizováno 15.01.
moto sport první v historii

Zemřel závodník Gurney. Jeho oslavu dodnes dělají všichni!

Ve věku 86 let zemřel bývalý slavný automobilový závodník Dan Gurney. Kromě čtyř vítězství v seriálu formule 1 se do historie zapsal zajímavým unikátem. Byl totiž prvním člověkem v historii, který začal na stupních vítězů stříkat šampaňské.

Michael Schumacher a Ross Brawn
aktualizováno 16.11.
tak konečně dobré zprávy

Brzy ho uvidíme tak, jak jsme ho znali, tvrdí Schumacherův kamarád

Už to budou tři roky, co Michael Schumacher po nešťastném pádu na lyžích skončil v komatu. Po celou tu dobu se však objevují zprávy, že se stav bývalého jezdce Formule 1 příliš nelepší. Nyní ale promluvil rodinný přítel a Schumacherův dobrý kamarád Ross Brawn, který přinesl nečekané informace.

Prásk.tv píše:

Winnie Harlow předčasně ukončila mylným mávnutím cílového praporku závod F1 v Kanadě - 1
čtěte o tématu Formule 1 na Prásk.tv
Michael Schumacher
aktualizováno 04.11.
Bojovník Dostane se z toho?

Dobrá zpráva: Zdraví Michaela Schumachera se prý lepší!

Malá, ale dobrá zpráva. Zdravotní stav Michaela Schumachera vykazuje údajně drobné známky zlepšení. Tvrdí to alespoň bývalý technický ředitel týmu Ferrari Ross Brawn. V umělém spánku je německý bojovník už tři roky. Zlepší se to?

Michael Schumacher
aktualizováno 19.09.
už jen víra a bůh

Další zpráva: Schumacherův stav se zhoršuje, pomůže jen jediné!

Zanedlouho to budou dlouhé tři roky, co Michael Schumacher utrpěl během lyžování v Alpách vážné zranění hlavy a v podstatě doteď bojuje o život. Na informace ohledně jeho zdravotního stavu je však jeho rodina velmi opatrná. Známý italský kněz Don Sergio Mantovani však odkryl další část mozaiky, jak vypadají Schumacherovy naděje na udravení. Bohužel, informace které poskytl nejsou zrovna příznivé.

Schumacherova vystava
aktualizováno 16.02.
galerie

GALERIE: Výstava sportovních úspěchů Michaela Schumachera

V německém Marburgu v pondělí proběhlo oficiální zahájení výstavy, která mapuje kariéru sedminásobného mistra světa formule 1 Michaela Schumachera. Sedmačtyřicetiletý německý závodník se stále zotavuje z těžkých zranění hlavy, která utrpěl v prosinci 2013 při lyžování ve francouzském Meribeli.

Mick Schumacher
aktualizováno 12.01.
osudové spojení historie se opakuje

Návrat Schumachera do Ferrari: Ve stáji mu už připravují smlouvu

V motoristickém světě možná brzy uvidíme Schumachera ve Ferrari. Mick Schumacher (16), syn slavného otce Michaela Schumachera, zaujal svými výkony několik stájí a vypadá to, že se je pro něj připravena nová smlouva.

Michael Schumacher
aktualizováno 22.12.
nové zprávy kdo to vymyslel?

Odporná hra: Schumacher může chodit, tvrdí list. Pravda je ale jiná

Německý magazín Die Bunte přišel se šokující novinkou. Michael Schumacher prý po dvou letech na lůžku udělal tak velké pokroky, že začal chodit. Jenže nadějné zprávy ihned dementovala manažerka bývalého šampiona.

Juan Manuel Fangio
aktualizováno 09.08.
šampion po dvaceti letech

Slavného sukničkáře z F1 exhumovali! Prokáže se otcovství?

Pětinásobný mistr světa F1 Juan Manuel Fangio byl dvacet let od jeho smrti vytažen z hrobu. Stalo se tomu na příkaz argentinských úřadů, aby mohly provést test otcovství.

Jules Bianchi
18.07.
Podlehl zraněním z VC Japonska

Svůj poslední závod prohrál! Pilot F1 Jules Bianchi zemřel

Hovoří se o tom, že v současnosti jsou závody formule 1 jedním z nejbezpečnějších sportů. Jenže už to tak jednoznačné není. Po několika měsících v kómatu totiž zemřel francouzský pilot F1 Jules Bianchi, který při loňské nehodě na Velké ceně Japonska utrpěl fatální zranění!