Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Ester Ledecká
aktualizováno 25.10.
video tisková konference

Lyže jsou priorita, trenér Ester se ale snaží posunout závody na MS!

Spory se Svazem lyžařů jsou zřejmě ukončeny a Ester Ledecká se konečně může soustředit jen na závody. Ve čtvrtek dopoledne se dvojnásobná olympijská vítězka setkala s novináři a naznačila, že by mistrovství světa v nové sezoně jela na lyžích i snowboardu.

Ester Ledecká
aktualizováno 23.10.
sláva Vleklé spory

Konec hádek, dohoda je na světě! Ledecká může reprezentovat

Dvojnásobná olympijská vítězka Ester Ledecká bude moci nadále reprezentovat Česko. Svaz a její manažeři se dohodli na podmínkách reprezentační smlouvy, zbývá to už jen formálně stvrdit podpisy. Na dnešní tiskové konferenci to řekl předseda úseku alpských disciplín Ladislav Forejtek. Zástupci agentury Sport Invest dohodu potvrdili.

Ester Ledecká
aktualizováno 16.10.
smlouva náročná jednání

Spory o Ester končí: Ladíme jen detaily, říká šéf úseku sjezdařů

Reprezentační smlouva mezi Ester Ledeckou a Svazem lyžařů se prý blíží k finále. V úterý večer její znění projedná výkonná rada a měla by jí schválit. Dvojnásobná olympijská vítězka mezitím trénuje na snowboardu.

Prásk.tv píše:

Ester Ledecká - 1
čtěte o tématu Ester Ledecká na Prásk.tv
Ester Ledecká
16.10.
spor už to trvá měsíce

Rakouský list odhalil důvod sváru: Proč Ledecká bojuje se svazem?

Stále je čas, první závody by měla Ester Ledecká odjet na přelomu listopadu a prosince v Lake Louise. Konflikt s Českou lyžařskou asociací ale pokračuje. A nyní už se o sporu dvojnásobné olympijské vítězky s funkcionáři mluví i v zahraničí.

Ester Ledecká
28.09.
Válka nekončí Spor o smlouvu

Jednání o Ledecké smlouvě prý krachla. Šéf svazu to ale popírá!

Válka mezi lyžařským svazem a zástupci Ester Ledecké pokračuje. Úsek alpských disciplín a úsek snowboardingu Svazu lyžařů České republiky ukončil jednání o reprezentační smlouvě. Důvodem je podle svazu neustálé zvyšování požadavků, které požadovali manažeři české lyžařky a snowboardistky.

Ester Ledecká
20.09.
otazníky nejistota trvá

Ledecká závody nakonec nejela. A o repre smlouvě se stále jedná

Pro Ester Ledeckou pomalu končí jedna fáze přípravy. Tradičně na přelomu srpna a září trénuje v Chile a i letos měla v plánu jet v Jižní Americe první závody. Na ně ale nedošlo. Navíc dál není jasné, jak dopadnou jednání okolo její reprezentační smlouvy.

Ester Ledecká a Marian Jelínek
07.09.
kauza pokračuje Neshody se smlouvou

Zničí Ester válka se svazem? Může si z toho dělat legraci, říká Jelínek

Podepíše, nebo nepodepíše? Bude závodit za Česko, za někoho jiného, nebo nebude závodit vůbec? Otázky, které se Ester Ledecké musí honit hlavou i ve vzdáleném Chile, kde se chystá na první závody. A pro hlavu třiadvacetileté sportovkyně to musí být opravdu zápřah. Podle psychologa Mariána Jelínka záleží, jak se k celé situaci postaví česká snowboardistka sama.

2181384
06.09.
kauza ledecká spor se svazem

Důležitá schůzka skončila a výsledek? Asi vás to nepřekvapí

Ve čtvrtek dopoledne se konala ostře sledovaná schůžka mezi Svazem lyžařů České republiky a agenturou Sport Invest, která Ester Ledeckou zastupuje. Obě strany se shodly, že dnešní vzájemné jednání nebudou komentovat, dokud se spor nevyřeší.

Tisková konference Ester Ledecké - 4
06.09.
kauza se smlouvou překvapivá volba

Ledecká se vyjádřila ke sporu se svazem! Už ví, za koho by závodila

Válku mezi dvojnásobnou olympijskou vítězkou Ester Ledeckou a lyžařským svazem netrpělivě sleduje celý národ a její otec Janek připustil, že by mohla skončit i reprezentováním jiného státu. Ten už fanoušci na facebooku vybrali a i samotná Ester se připojila s komentářem.

Ester Ledecká
06.09.
peníze ve sportu podpis smlouvy

Svaz vs. Ledecká: Podrobné vysvětlení, proč spolu vedou válku

Kauza dvojnásobné olympijské vítězky Ester Ledecké děsí snad všechny sportovní fanoušky v Česku. Mohlo by se totiž klidně stát, že jedna z nejuniverzálnějších sportovkyň současnosti, oblékne dres jiného státu! Proč se vlastně handrkuje se Svazem lyžařů kvůli reprezentační smlouvě? Zde je podrobně vysvětleno, o co jde.