Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Ester Ledecká
29.06.
Finanční odměny Zlatá olympionička

Olympionici dostali odměny za medaile. Proč Ledecká nemá nic?

Michal Krčmář, Eva Samková, Karolína Erbanová, Martina Sáblíková, Veronika Vítková a Ester Ledecká. To jsou jména českých sportovců, kteří na letošní olympiádě v Pchjongčchangu získali medaile. Všichni, až na poslední jmenovanou, získali finanční odměnu od ministerstva školství. Proč Ledecká nedostala ani korunu? Důvod je celkem kuriózní…

Ester Ledecká
aktualizováno 10.05.
zimní sporty i další reprezentanti

Ledecká konečně ví, kdy dostane peníze za olympijské medaile!

Tak se konečně dočkají! Čeští sportovci, kteří na zimní olympiádě v Pchjongčchangu vybojovali cenné kovy už ví, kdy obdrží finanční odměny. Ministr školství Robert Plaga dnes uvedl, že by úspěšní reprezentanti měli peníze obdržet zhurba v červenci.

Janek Ledecký a Ester Ledecká
aktualizováno 07.05.
peníze pěkná polízanice

Ostuda a křivda, láteří Ledecký! Svaz chce peníze z reklam Ester

V lyžařském prostředí začíná doutnat nemilý spor. Jde o Ester Ledeckou a peníze. Český lyžařský svaz si nárokuje skoro třetinu reklamních ploch. A to přesto, že dvojnásobná olympijská vítězka ještě neviděla nic ze slibovaných odměn.

Prásk.tv píše:

Ester Ledecká
čtěte o tématu Ester Ledecká na Prásk.tv
Ester Ledecká
aktualizováno 03.05.
celebrita těžká volba královny

Je to tady: Ester si musí vybrat! Snowboard zřejmě půjde stranou

Jednou to přijít muselo, ale málokdo čekal, že to bude tak brzy. Ester Ledecká si musí vybrat. Buď snowboard, nebo lyže. V roce 2019 se termíny mistrovství světa ostře sledovaných zimních klání kryjí. A přelet mezi americkým Utahem a švédským Aare asi tentokrát nepřichází v úvahu.

Ester Ledecká
26.04.
Rozhovor Otevřeně

Ester Ledecká a její bujará party: Takhle slaví dvojí šampionka

Ester Ledecká se stala největší senzací letošní olympiády v Koreji a nepochybně se tak zapsala do historie. Celý svět pobláznila neuvěřitelným výkonem ve dvou odlišných disciplínách a zároveň zlatých jízdách v lyžařském super-G a v paralelním slalomu na snowboardu. Kdo je největší oporou Ester Ledecké? A proč nosí jako ozdobu pírka ve vlasech? Odpovědi prozradila úspěšná sportovkyně v exkluzivním rozhovoru pro televizi Nova.

Ester Ledecká odpovídá na dotazy moderátora.
25.04.
Exkluzivně Sport i soukromí

Ester o testech DNA i breku před závody! Proč ji náš dárek dojal?

Dvojnásobná olympijská šampionka Ester Ledecká přijala pozvání do televize Nova, kde poskytla exkluzivní rozhovor o svém soukromí i plánech. Proč před závody brečí? A proč chce podstoupit testy DNA s plavkyní Katie Ledeckou? Nejen na to odpovídala moderátorovi Štěpánu Sokolovi.

Ester Ledecká
25.04.
Ledecká Špatné zprávy

Ledecká potvrdila rozchod: Odešel jeden z členů jejího týmu!

Dvojnásobná olympijská vítězka Ester Ledecká má o jednoho důležitého člena svého týmu méně. Fyzioterapeut Jakub Marek totiž po sezóně u české lyžařky a snowboardistky končí.

Ester Ledecká
25.04.
Exkluzivně Olympijská vítězka

Ledecká před závody brečí. Proč chystá testy DNA? Odpoví už dnes

Královna sněhu, obojživelnice, dvojnásobná olympijská vítězka. To všechno je Ester Ledecká, která poskytla televizi Nova exkluzivní rozhovor. Odpovídala v něm třeba na to, proč před závody brečí a zmínila i svou jmenovkyni – pětinásobnou olympijskou vítězku v plavání Katie Ledeckou. S tou chce jít na testy DNA. Proč? Nejen to se dozvíte už dnes ve 20:30 na stanici Nova Sport 1.

Tisková konference Ester Ledecké - 4
16.04.
zimní sporty plány šampionky

Ledecká ukončila sezonu a její tým prozradil, co teď bude dělat!

Dvojnásobná olympijská šampionka Ester Ledecká ukončila sezonu a konečně si může odpočinout. Na závěr náročné sezony si na lyžích ještě odjezdila sjezdařské závody kategorie FIS a následně prozradila, co ji v nejbližších dnech čeká.

Ester Ledecká
06.04.
alpské lyžování závod fis

Ester zase vítězí! Ve středu byla ve Francii třetí, dnes slalom ovládla

Ve středu si Ester Ledecká dojela ve francouzském Les Menuires pro třetí příčku v obřím slalomu kategorie FIS. Dvojnásobná olympijská šampionka pak stejnou disciplínu v pátek ovládla.