Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Ester Ledecká
20.09.
otazníky nejistota trvá

Ledecká závody nakonec nejela. A o repre smlouvě se stále jedná

Pro Ester Ledeckou pomalu končí jedna fáze přípravy. Tradičně na přelomu srpna a září trénuje v Chile a i letos měla v plánu jet v Jižní Americe první závody. Na ně ale nedošlo. Navíc dál není jasné, jak dopadnou jednání okolo její reprezentační smlouvy.

Ester Ledecká a Marian Jelínek
07.09.
kauza pokračuje Neshody se smlouvou

Zničí Ester válka se svazem? Může si z toho dělat legraci, říká Jelínek

Podepíše, nebo nepodepíše? Bude závodit za Česko, za někoho jiného, nebo nebude závodit vůbec? Otázky, které se Ester Ledecké musí honit hlavou i ve vzdáleném Chile, kde se chystá na první závody. A pro hlavu třiadvacetileté sportovkyně to musí být opravdu zápřah. Podle psychologa Mariána Jelínka záleží, jak se k celé situaci postaví česká snowboardistka sama.

2181384
06.09.
kauza ledecká spor se svazem

Důležitá schůzka skončila a výsledek? Asi vás to nepřekvapí

Ve čtvrtek dopoledne se konala ostře sledovaná schůžka mezi Svazem lyžařů České republiky a agenturou Sport Invest, která Ester Ledeckou zastupuje. Obě strany se shodly, že dnešní vzájemné jednání nebudou komentovat, dokud se spor nevyřeší.

Prásk.tv píše:

Ester Ledecká
čtěte o tématu Ester Ledecká na Prásk.tv
Tisková konference Ester Ledecké - 4
06.09.
kauza se smlouvou překvapivá volba

Ledecká se vyjádřila ke sporu se svazem! Už ví, za koho by závodila

Válku mezi dvojnásobnou olympijskou vítězkou Ester Ledeckou a lyžařským svazem netrpělivě sleduje celý národ a její otec Janek připustil, že by mohla skončit i reprezentováním jiného státu. Ten už fanoušci na facebooku vybrali a i samotná Ester se připojila s komentářem.

Ester Ledecká
06.09.
peníze ve sportu podpis smlouvy

Svaz vs. Ledecká: Podrobné vysvětlení, proč spolu vedou válku

Kauza dvojnásobné olympijské vítězky Ester Ledecké děsí snad všechny sportovní fanoušky v Česku. Mohlo by se totiž klidně stát, že jedna z nejuniverzálnějších sportovkyň současnosti, oblékne dres jiného státu! Proč se vlastně handrkuje se Svazem lyžařů kvůli reprezentační smlouvě? Zde je podrobně vysvětleno, o co jde.

Janek Ledecký
05.09.
Otec závodnice Spor o smlouvu

Šéf svazu není frajer, v Japonsku by spáchal harakiri, říká Ledecký!

Zpěvák Janek Ledecký, otec lyžařky a snowboardistky Ester, se pro televizi Nova exkluzivně vyjádřil ke sporu agentury Sport Invest a Svazu lyžařů České republiky, který se týká smlouvy pro českou závodnici. Už na tiskové konferenci vyzval šéfa svazu Lukáše Sobotku, aby rezignoval. Ani poté ho v rozhovoru nešetřil...

Ester Ledecká
05.09.
Válka pokračuje Spor o smlouvu

Vyjádření zástupců Ledecké bylo agresivní a útočné, reaguje svaz!

Ester Ledecká dál řeší prostřednictvím svých zástupců z agentury Sport Invest smlouvu se Svazem lyžařů České republiky. Zmíněná agentura dnes uspořádala mimořádnou tiskovou konferenci, na které shrnula dosavadní spor se svazem. Představitelé svazu tiskovku viděli a zatím se k ní nechtěli podrobněji vyjadřovat. Přesto stručnou, ale za to výstižnou, reakci televizi Nova poskytli.

Janek Ledecký a jeho dcera Ester
05.09.
Spor o smlouvě Ester Ledecká

Ester může závodit za jiný stát: Otec vyzval šéfa svazu k rezignaci!

Dnes svolala agentura Sport Invest, která zastupuje Ester Ledeckou, mimořádnou tiskovou konferenci. Na té zástupci agentury reagovali na prohlášení svazu ke sporu o nové smlouvě. Otec Ledecké Janek pak před novináři vyzval šéfa Svazu lyzařů ČR k rezignaci a připustil, že by jeho dcera mohla reprezentovat jiný stát.

Ester Ledecká
aktualizováno 05.09.
VIDEO spor o peníze

ŽIVĚ: Zástupci Ledecké oznámí, jestli podepíší smlouvu se svazem

Agentura Sport Invest, která zastupuje Ester Ledeckou, na dnešek uspořádala mimořádnou tiskovou konferenci. Na té se bude řešit dosavadní spor agentury se Svazem lyžařů České republiky a také by měli zástupci české lyžařky a snowboardistky prozradit, kdy a jestli vůbec podepíší smlouvu, kvůli které celý spor vznikl. Tiskovou konferenci můžete sledovat živě v tomto článku. Její začátek je plánován na 15:00.

Ester Ledecká
05.09.
Spor o smlouvě Lyžařský svaz

Detaily smlouvy Ledecké: Svaz jí nabízí více milionů než dříve!

Ester Ledecká stále nemá podepsanou novou smlouvu se Svazem lyžařů České republiky, jelikož její zastupující agentura Sport Invest nechce od svazu přijmout navržené podmínky. Oproti loňsku by si přitom polepšila o 800 tisíc. Svaz dokonce vydal přehled, jak financování Ledecké vypadalo v minulých letech. Ledecká dostala pokaždé více a to v řádech milionů.