Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Libor Podmol
19.07.
X-Games Nova Sport 1

Sobotní X-Games: Podmol chce medaili a v rukávu má nový trik!

Libor Podmol jako jediný český zástupce odletěl na letní olympiádu extrémních sportů do USA. Prestižní X-Games začnou v Minneapolis už ve čtvrtek. Český freestyle motokrosař se představí ve dvou disciplínách během jediného dne! V sobotu od 21:00 SEČ (PP na Nova Sport 1) bude ve Step-upu, tedy ve skoku do výšky přes laťku, obhajovat medaili z loňského roku. A od 1:00 rána (PP na Nova Sport 1) odstartuje do disciplíny Best Trick. Na něm chce představit zcela nový trik - Running Surfer. "Ve skoku do výšky jsem připraven bojovat o medaili, v dalším závodě chci ukázat světu běžícího surfera. Bude to paráda," těší se Podmol, nejlepší český freestyle motokrosař.

Libor Podmol
15.06.
Freestyle motokros Další meta

Další šílený kousek Podmola: V červnu přeskočí rodinný dům!

Libor Podmol se jako vůbec první český freestyle motokrosař rozhodl přeskočit rodinný dům. Něco podobného přitom doposud žádný český akrobat na motocyklu nezkoušel. Velká událost pro domácí sportovní scénu se uskuteční 28. června a půjde o nemovitost kousek od Benešova. Dům pro tyto účely byl vybrán přední českou realitní společností. "Jsem nadšený, protože podobnou výzvu jsem chtěl už delší dobu zrealizovat. Bude to velké zpestření rozjeté sezony a zároveň to beru jako skvělou přípravu na letní X-Games," říká Podmol, loňský vicemistr světa.

Libor Podmol
01.02.
Nehoda Blízko k tragédii

Podmola sejmul soupeř, když vezl sexy krásku. Šlo o životy! VIDEO

Ani na zemi už není pro freestyle motokrosaře bezpečno. Před závodem mistrovství světa ve švýcarské Basileji skočil na Libora Podmola jeden ze soupeřů. K incidentu došlo během představování jezdců a český reprezentant navíc vezl na motorce roztleskávačku. „Když jsem projížděl kolem rampy, najednou jsem si všiml splašeného Australana, jak na mě letí vzduchem. Mohlo to skončit totálním masakrem,“ stěžoval si Podmol, kterému se naštěstí nic nestalo, a v úvodním závodě letošní sezony skončil na čtvrtém místě.

Petr Pilát
17.11.
Freestyle motokros Pod kudlou

Šílené snímky z operace Petra Piláta: FOTO jen pro silné povahy!

Český freestyle motokrosař Petr Pilát je po operaci ramene. Na sociální sítí pozdravil fanoušky a to prostřednictvím fotky, na které je vidět pořádná jizva a několik sponek. Poté následoval ještě příval dalších fotografií, které byly pořízeny přímo na operačním sálu. Jsou jen pro silné povahy.

Trénink Libora Podmola
12.10.
motosport freestyle motokros

EXKLUZIVNĚ: Trénink FMX, Podmol zkouší nový trik! VIDEO

V Pražské O2 areně se za pár týdnů uskuteční jedna z největších Freestyle motokrosových akcí na světě. Na populární Gladiator Games se pilně připravuje i nejlepší český jezdec Libor Podmol. Na pozemku u svého domu kousek od Vlašimi piluje mimo jiné trik, který čeští diváci ještě neviděli!

Trénink Libora Podmola - 3
12.10.

GALERIE: Trénink Libora Podmola

Trénink Libora Podmola

Martin Koreň
27.07.
Freestyle motokros Motocyklový festival

ROCK'N'RIDE? V akci budou bratři Podmolové i hvězdy endura!

Přijet na vlastní motorce, zajezdit si po areálu, poslechnut si živou muziku a podívat se na závody. A to pořádné! Motocyklový festival ROCK'N'RIDE slibuje nevšední kombinaci a zážitky. Již v sobotu 28. června odstartuje freestyle motokrosová show včele s čerstvým medailistou z X-Games Liborem Podmolem, kterého vyzve jeho mladší bratr Filip, zkušený Martin Koreň a další jezdci z české špičky. To v SuperEnduru půjde zase o souboj domácích šampionů Ondřeje Helmicha s Radkem Tomanem.

Libor Podmol
16.07.
Freestyle motokros Minneapolis

Libor Podmol sice neobhájil, ale z X-Games si odváží skvělý bronz!

Freestyle motokrosař Libor Podmol si na X-Games v Minneapolisu neobhájil zlato ve skoku do výšky, ale i získal skvělý bronz. Na děleném třetím místě skončil spolu se dvěma soupeři. Všichni se dostali přes laťku ve výšce téměř 12 metrů. Vítěz Jarryd McNeil z Austrálie jako jediný překonal 13,4 metru.

Petr Pilát
09.07.
Pilníkovo Pozdní odpoledne

Petr Pilát v akci: Ani déšť slavnost freestyle motokrosu nespláchl!

V sobotu se uskutečnil již dvanáctý ročník „Pilníkova pozdního odpoledne“. Čím byl výjimečný? Snad poprvé v historii do programu zasáhl prudký déšť. Po pauze se však opět závodníci rozjeli a do tréninkového areálu v Čerčanech na Benešovsku se mohli diváci vrátit. Co všechno viděli? Exhibici parkouru, skákání na trampolíně a hlavně – první letošní závod mistrovství republiky ve freestyle motokrosu! „Chtěl bych poděkovat všem lidem, kteří dorazili a hlavně zůstali. V příštím roce nás snad déšť nepřekvapí,“ dodal hlavní organizátor Petr Pilát.

Libor Podmol
27.04.
VIDEO Prozradil to

Úspěchy i přes zdravotní patálie? Podmolovi pomáhá meditace!

Jestli se někomu nevyhýbají zdravotní patálie, pak je to Libor Podmol. Český freestyle motokrosař teď ukázal, co je tím tajným receptem, díky kterému dokáže často i ne zcela zdravý nastoupit do závodu a ještě udělat nějaký ten úspěch. Pomáhají mu duchovní metody.