Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Michala Kvapilová a Kristýna Kolocová
19.04.
Plážový volejbal Zákulisí turnaje

VLOG českých volejbalistek: Proč v Číně přesívají pečlivě písek?

Dvojice Kristýna Kolocová/Michala Kvapilová bojuje v Číně na turnaji Světové Série a už zítra může postoupit přímo do osmifinále. Ve volném čase má elitní český pár i trochu toho času, aby se s fanoušky podělil o zákulisí turnaje. V exkluzivním vlogu pro Nova Sport se mimo jiné dozvíte, proč v Xiamenu dbají na kvalitu písku a proč ho tak důkladně přesívají.

Martin Čermák
aktualizováno 16.07.
Videoblog Přísný zákaz

Wimbledon očima Martina Čermáka: Tohle nesmíme natáčet!

Moderátor Martin Čermák ve svém dalším blogu rozebral velmi zajímavé téma. Divákům totiž prozradil, za co by ho z areálu All England Clubu okamžitě vyhodili a sebrali mu novinářskou akreditaci. To by se mohlo stát tehdy, kdyby točil jakéhokoliv bezpečnostního pracovníka.

Martin Čermák
09.07.
Videoblog Jíme rychlovky

Wimbledon očima Martina Čermáka: Náš netradiční jídelníček!

Moderátor Martin Čermák je dál v dějišti Wimbledonu. Ve svém seriálu vlogů ze zákulisí All England Clubu vám ukazuje to, co byste normálně neviděli. Další video blog je o tom, kde Martin se svým týmem snídá, obědvá a večeří. No, často to ani nestihne.

Prásk.tv píše:

Jitka Boho
čtěte o tématu vlog na Prásk.tv
Martin Čermák
06.07.
Videoblog Přináší vám servis

Wimbledon očima Martina Čermáka: To je jeho tým!

Wimbledon je v plném proudu a moderátor Martin Čermák je dál v dějišti All England Clubu, odkud vám se svým týmem denně připravuje jedinečný servis. V dalším svém video blogu představil jednotlivé členy výpravy Nova Sport.

Andrea Hlaváčková
aktualizováno 21.01.
Video Sem se nedostanete

VIDEO: To jsou útroby Australian Open, provádí vás Hlaváčková

Českou tenistku Andreu Hlaváčkovou čeká v zítřejších brzkých ranních hodinách čtyřhra. Se svou parťačkou Shuai Pengovou se v osmifinále postaví proti dvojici Klepacová/Martinezová Sanchezová. Ještě před tím se však musela Hlaváčková podrobit antidopingové kontrole. I to ukázala ve svém video vlogu, kde vás mimochodem provede místy, do kterých byste se normálně nepodívali.