Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Jakub Škarek
30.04.
Hokej Budoucnost talenta

Škarek dalším českým gólmanem v NHL? Pokud ne, jde do Finska!

V červnu ho čeká draft NHL, ve kterém by se měl podle dosavadních odhadů umístit ve třetím kole. Jakub Škarek se tak může stát dalším českým gólmanem, kterého podepíše některý klub z nejslavnější hokejové ligy světa. Pokud by to však nevyšlo, Škarek má náhradní plán – zamíří do Finska.

Martin Nečas
aktualizováno 14.07.
NHL Po draftu

Úspěšný kemp: Nečas s Chytilem podepsali smlouvy v NHL!

NHL se může rozšířit o další česká jména. Nováčkovský kontrakt totiž podepsal Martin Nečas s Carolinou Hurricanes a Filip Chytil s New York Rangers. Oba tak mohou považovat nováčkovský kemp za úspěšný a oba se upsali na tři roky.

Anet Nečasová a Martin Nečas
aktualizováno 25.06.
galerie celebrita instagramu

Nečas se během jediné noci stal slavnějším, než jeho sexy sestra

Ještě před pár dny ho nikdo neznal. Tvář měl ukrytou pod hokejovým košíkem. Zato jeho sestra si užívala slávy, na instagramu měla tisíce followerů. Jediná noc vše změnila a Martin Nečas své blond sestře dal navíc dárek k narozeninám.

Nico Hischier
24.06.
NHL Draft 2017

Evropští vítězové draftu? V historii jich bylo jen 7, také dva Češi!

Nico Hischier se stal letošní jedničkou draftu do NHL. Je teprve prvním Švýcarem , kterému se to povedlo a zároveň je v tomto ohledu teprve sedmým Evropanem v historii. Draft v minulosti ovládli i dva Češi. Byl to Roman Hamrlík a Patrik Štefan.

Martin Nečas
aktualizováno 24.06.
NHL Draft 2017

Jedničkou draftu se stal Švýcar. Nečase má Carolina, byl dvanáctý

NHL má zase jedno své poprvé. Poprvé se totiž jedničkou draftu stal hokejista ze Švýcarska, konkrétně talentovaný útočník Nico Hischier. V prvním kole mělo Česko dvojnásobné zastoupení. Nejlepším českým hráčem byl Martin Nečas, který se umístil dvanáctý a vybrala si ho Carolina Hurricanes. Jedenadvacáté místo pak patří Filipu Chytilovi ze Zlína, vybrali si ho Rangers.

Martin Nečas
23.06.
draft konec čekání

Čeká Nečase volba Floridy? Hrát s Jágrem je sen všech, připouští

Český hokej má před sebou noc plnou očekávání! V Chicagu totiž vypukne draft do NHL a všichni se teď učí vyslovovat i jméno Martina Nečase. Teprve osmnáctiletý talent má podle zámořských odborníků šanci být zvolený do desátého místa.

Draft NHL 2017
22.06.
nhl jak to dopadne?

Favoritem draftu NHL je i švýcarský talent. Vysoko míří český kluk!

Ve Vegas už vědí, kdo bude jejich dres oblékat, nyní jsou ale na řadě i ostatní týmy. Už tento víkend je totiž na programu draft NHL. A letos má dva největší favority, první z nich je z Kanady, ale druhý je Evropan. Vedle borce ze Švýcarska ale není bez šance ani český zástupce.

Jaromír Jágr
aktualizováno 18.06.
seznamy velký přehled

Devět chráněných Čechů! Jágr a zbytek bude čekat na volbu Vegas

Může to začít! Kluby NHL odeslaly na vedení ligy seznamy chráněných hráčů. Pro mnohé hokejisty je to i pocta v tom, že si jich v klubu opravdu váží. Zbytek bude žít možná až tři dny v nejistotě. Hrozí totiž stehování do nového klubu v Las Vegas.

Nolan Patrick, Nico Hischier a Martin Nečas
aktualizováno 05.06.
nhl šance pro talenty

Švýcar lídrem draftu NHL? První kolo snad nemine kluka z Komety

Už jen necelé tři týdny zbývají do ostře sledované události vlastně už nové sezony NHL. V Chicagu se uskuteční draft nových hráčů. Překvapivou jedničkou se může stát letos švýcarský mladík! A Češi? Zdá se, že ani letos nebude zrovna valné.

Libor Hájek
25.06.
nova sport draft nhl

Nejvýše draftovaným Čechem v NHL, získala ho Tampa Bay

Nejvýše draftovaným českým hokejistou do NHL se letos stal obránce Libor Hájek ze Saskatoonu z WHL. V Buffalu si jej ve druhém kole na 37. pozici vybrala Tampa Bay. Jako druhý přišel na řadu na 53. místě další zadák Filip Hronek z Hradce Králové, jehož získal Detroit.