Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Lukáš Pokorný (SK Slavia Praha)
aktualizováno 13.01.
fotbal Zajímavá posila

Náhrada za Deliho? Do Slavie přestoupil stoper Pokorný

Nový kouč Slavie Jindřich Trpišovský získal první velkou zimní posilu. Z francouzského Montpellieru přestoupil spolehlivý stoper Lukáš Pokorný, jehož právě Trpišovský vedl při angažmá v Liberci.

Jindřich Trpišovský
11.01.
fotbal Zpackaná premiéra

Blamáž Slavie! Ve Španělsku podlehla soupeři ze třetí ligy

Tak tuhle premiéru si fotbalový trenér Jindřich Trpišovský za rámeček rozhodně nedá. V jeho prvním zápase na lavičce Slavie podlehli červeno-bílí třetiligovému španělskému Linense 2:4.

Halil Altintop
aktualizováno 03.01.
čistka nové koště v akci

Trpišovský začal úřadovat. Dva hvězdní cizinci ve Slavii končí!

Jeden odehrál 93 zápasů za Ukrajinu a ve své zemi je fotbalovou ikonou. Druhý má zase na kontě 38 utkání v dresu Turecka. Ani to ale nezachránilo ve Slavii Ruslana Rotaně a Halila Altintopa. Po půl roce bídy oba končí a musí si hledat nové angažmá.

Jindřich Trpišovský
22.12.
fotbal Políček pro Spartu

Další facka pro Spartu! Proč dal Trpišovský přednost Slavii?

Bývalo v české fotbalové lize pravidlem, že nabídka ze Sparty se prostě neodmítá! Jenže kde ty loňské sněhy jsou. Z mnoha důvodů už pražský klub nemá u fanoušků ani hráčů takový zvuk, jaký míval v minulosti. Nejnovějším příkladem je Jindřich Trpišovský, jemuž Sparta hodila laso dokonce hned několikrát. On si ale chytře počkal na kontrakt od Slavie!

Jindřich Trpišovský
22.12.
fotbal potvrzeno

Slavia představila nového trenéra! Tým povede Jindřich Trpišovský

Vedení fotbalové Slavie Praha v úterý odvolalo trenéra Jaroslava Šilhavého a dnes oficiálně představilo jeho nástupce. Tím je Jindřich Trpišovský, který přichází ze Slovanu Liberec.

Jindřich Trpišovský
aktualizováno 13.12.
kauza eden střídání trenérů

Trpišovský návrh Slavie bere! Chybí už jen jediná záležitost

Dny trenéra Jaroslava Šilhavého v pražském Edenu jsou zřejmě sečteny. Podle všech indicií se novým trenérem Slavie stane Jindřich Trpišovský. Spekulace podpořily mimo médií i zdroje blízké vedení pražského klubu.

Tal Ben Chaim, Jindřich Trpišovský a trpaslíci z Liberce
aktualizováno 14.08.
video tiskovka plná perel

Chci vás jako trpaslíky na zahradu, měl říci Ben Chaim. Bylo to tak?

Zápas Sparty na stadionu U Nisy rozhodně nezklamal. Ztráta favorita, tři červené, těžko pochopitelné chyby sudího i neuvěřitelný komentář trenéra Trpišovského! Liberecký kouč perlil a sparťan Tal Ben Chaim asi není rád...

Jindřich Trpišovský
aktualizováno 06.10.
kdo přijde? jedna varianta padla

Situaci ve Spartě vyřešil Liberec. Holoubek zřejmě bude pokračovat

Trenér Jindřich Trpišovský se z Liberce do Sparty nepřesune. Alespoň v letošní sezóně ne. Jeho odchod do Prahy totiž zatrhnul majitel libereckého klubu Ludvík Karl. Sparta tak bude muset hledat jinou variantu.

Trenéři pro Viktorii Plzeň
aktualizováno 20.05.
velký přehled to se nečekalo

Trable v Plzni: Český Klopp řekl NE! Převezme Viktorku Horváth?

Fotbalová Plzeň začíná mít problém. Rozloučila se s trenérem, který ji zajistil další mistrovský titul a oznámila, nového trenéra představí během nejbližších dnů. Jenže kandidát číslo 1 nakonec cuknul. Český Klopp, jak se přezdívá Jindřichovi Trpišovskému jak kvůli kšiltovce, tak i pro odvážné pojetí fotbalu, zůstává v Liberci!

Jindřich Trpišovský
22.06.
nový trenér Trpišovský pod Ještěd

Největší možná výzva, tvrdí kouč, který povede Liberec do Evropy

Novým trenérem libereckých fotbalistů se stal Jindřich Trpišovský, kterého čeká premiéra na prvoligové lavičce. Bývalý kouč Žižkova nahradil ve Slovanu Davida Vavrušku, jenž po uplynulé sezoně odešel do Teplic. Trpišovský podepsal smlouvu na dobu neurčitou.