Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Peter Sagan
31.07.
cyklistika je to prostě pán

Generál Sagan! Pouhý den po Tour ovládl závod v Belgii

Pokud jste si mysleli, že slovenský cyklista Peter Sagan, který na slavné Tour de France vybojoval pošesté zelený trikot pro nejlepšího sprintera, bude odpočívat, tak jste na omylu. Sagan hned v pondělí odjel do Belgie a tam zvítězil na jednorázovém závodě!

Fanoušci v Anglii
19.06.
ms 2018 první zápas ve skupině

Šílenství na ostrovech: Angličané řádili v ulicích a skákali po autech!

Pondělní vítězství Anglie nad Tuniskem na fotbalovém mistrovství světa bylo sice jen výhrou ve skupině, ale angličtí fanoušci ho oslavovali, jako kdyby jejich nároďák ovládl celý šampionát. V Anglii propuklo v ulicích doslova šílenství a lidé tam i skákali po autech!

Tyson Furi vs. Nuri Seferi
10.06.
Box Po 2,5 letech zpátky

Dopingový hříšník Tyson Fury se vrátil. Se Seferim si hravě poradil!

Dva a půl roku ho v ringu nikdo neviděl. Teď se Tyson Fury po dopingové kauze vrátil, ale diváci od něj čekali něco jiného. Více než boxu se totiž věnoval tanečkům v ringu. Jeho soupeř Sefer Seferi i tak odstoupil ve čtvrtém kole.

Prásk.tv píše:

Chlapec hraje na housle
čtěte o tématu vítězství na Prásk.tv
Ester Ledecká
aktualizováno 24.02.
Stala se legendou zahraniční reakce

Svět se klaní Ledecké: Zázrak na sněhu! Nejlepší příběh zimních her!

Týden po senzačním vítězství v super-G plní Ester Ledecká znovu přední stránky světových médií. Zisk zlaté medaile na lyžích i snowboardu označují za historický milník a neuvěřitelný výkon, který řadí českou závodnici mezi nejlepší sportovkyně světa.

Ester Ledecká
aktualizováno 24.02.
Hotové pozdvižení reakce fanoušků

Ledecká získala druhé zlato! Fanoušci šílí, posílají tisíce vzkazů

Ledecká to opět dokázala a pro Českou republiku na olympijských hrách vybojovala druhé zlato. Stala se tak první ženou v historii, která na jedněch hrách získala dvě zlata ve dvou odlišných sportech. Fanoušci jásají, z celého světa chodí tisíce vzkazů a gratulací.

Luka Pibernik
aktualizováno 11.05.
těsně vedle to se nepovedlo

Cyklista na Giru slavil vítězství v etapě, ale teď je všem pro smích!

Jubilejní 100. ročník slavného cyklistického závodu Giro d'Italia je v plném proudu a cyklisté za sebou mají úvodní etapy. O pořádný rozruch se ve středu postaral slovinský závodník Luka Pibernik, který v domnění, že vyhrál etapu, slavil jako o život. Bohužel ale předčasně, protože do cíle zbývalo ještě jedno kolo. Popletovi se teď zbytek pelotonu směje.

Libor Podmol
aktualizováno 06.02.
FMX Obrovská radost

"Dneska hráli v Berlíně Českou hymnu," radoval se vítěz Podmol!

Freestyle motokrosař Libor Podmol si ve druhém závodě mistrovství světa v Berlíně připsal své první letošní vítězství. Jeho bezchybnou jízdu nepřekonal ani Španěl Maikel Melero, který se z triumfu radoval v sobotu. Po zaváhání při závěrečném triku bral úřadující šampion v neděli až třetí místo. Druhý skončil jeho krajan Dany Torres. Na čtvrtém místě byl další český reprezentant Petr Pilát, to Filipu Podmolovi se nepovedlo probojovat se z kvalifikace do finálových jízd.

Martina Sáblíková
aktualizováno 18.11.
světový pohár martina má formu

Zlaté Nagano! Martina Sáblíková ovládla i druhý závod SP

Trať na tři tisíce metrů Martině Sáblíkové v letošní sezóně svědčí. Druhý start na této vzdálenosti ve Světovém poháru proměnila česká rychlobruslařka ve druhé vítězství. Tentokrát se radovala v japonském Naganu, kde před necelými devatenácti lety slavili hokejisté olympijský triumf.

Jiří Palík na koni Grace of Gracie
28.08.
dostihy krutá daň

Za vítězství smrt! Kůň vyhrál tradiční dostih, ale pak ho utratili

Vítěz posledního klasického dostihu sezony St. Leger v pražské Velké Chuchli se stal kůň Grace of Gracie s žokejem Jiřím Palíkem. Tříletý hřebec se ale v cíli moc dlouho ze své slávy netěšil. Kvůli zranění, které si způsobil v cílové rovince dostihu, musel být okamžitě utracen!

Michael Conlan
aktualizováno 17.08.
rio 2016 bojoval do konce

Jste za*raní podvodníci! Irský boxer se rozčílil a nadával sudím

Irský boxer Michael Conlan evidentně neunesl čtvrtfinálovovou porážku na olympijských hrách v Riu. Nejen, že nesouhlasil s konečným verdiktem rozhodčích, ale kromě toho začal všem nadávat a prohlásil, že v amatérském ringu končí.