Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Josef Jandač, Jan Marek a Karel Rachůnek
aktualizováno 22.05.
děsivé trenérovo tajemství

Slib zachránil Jandačovi život. Mohl uhořet v letadle u Jaroslavli

Hokejový trenér Josef Jandač už se představil ruskému publiku. Pro web KHL se rozpovídal o novém angažmá v Magnitogorsku a odhalil i jedno velké tajemství. Ze slov bývalého kouče českého nároďáku při vzpomínce na letecké neštěstí v Jaroslavli mrazí. Jandač přiznal, že i on mohl být na palubě…

Josef Jandač
aktualizováno 17.05.
hokej Bezprostřední pocity

Zklamaný Jandač po vyřazení: Tohle řekl o svém týmu!

Kouč Josef Jandač musel na rozloučenou s českou hokejovou reprezentací strávit porážku ve čtvrtfinále mistrovství světa v Herningu s USA 2:3 a končí svou dvouletou misi bez medaile. Cítil zklamání, ale ocenil mužstvo i realizační tým za maximálně odvedenou práci.

Josef Jandač
aktualizováno 02.05.
český tým mistrovství světa

Česká hokejová repre plná záhad: Tým, kde NHL nic neznamená

Už je to tady zase. Květen, čas hokejového mistrovství světa, začal. Světové velmoci posílají do Dánska týmy plné hvězd. Pohled na soupisku českého týmu je zvláštní. Poslední nominace Josefa Jandače i překvapila, zavedené pořádky jsou pryč. A výsledkem je tým, který je naprsto nečitelný.

Josef Jandač, Martin Frk a Filip Zadina
30.04.
Hokej Nominace na MS

Útoky na Jandače: Prober se a už táhni. Chceme Frka a Zadinu!

Má ránu jak z děla, ideální hráč na přesilovku. Druhý je nesporný talent a má před sebou slibnou budoucnost. Jak Martin Frk, tak Filip Zadina ale nejsou v konečné nominaci pro mistrovství světa. Trenér Josef Jandač dal přednost jiným. A fanoušci to nemohli nechat bez reakce. Na sociálních sítích na českého kouče tak mnozí útočí. Vadí jim i Tomáš Plekanec.

Josef Jandač
aktualizováno 29.04.
hokejová repre seznam hráčů

Jandačova nominace na MS: Plekanec jede, přidal se i Hyka!

V kádru hokejové reprezentace pro květnové mistrovství světa v Dánsku jsou i útočníci Tomáš Plekanec z Toronta a Tomáš Hyka z farmy Vegas.

Martin Straka
aktualizováno 17.04.
Hokej Pátrání pokračuje

Hokejový svaz zaskočen: Hlavní adept na nového trenéra odmítl!

Když Josef Jandač definitivně potvrdil, že po hokejovém šampionátu opustí pozici hlavního kouče reprezentace, byl Martin Straka považován za horkého kandidáta na uvolněné místo. Olympijský vítěz z Nagana ale údajně tuto nabídku bleskově odmítl. Své rozhodnutí vysvětlil časovým vytížením v plzeňském klubu.

Josef Jandač
aktualizováno 17.04.
anketa další štace

Jandač má jasno: Po mistrovství světa ho přivítá Magnitogorsk

Trenér Josef Jandač po květnovém mistrovství světa skončí u hokejové reprezentace. Jeho dalším působištěm bude Metallurg Magnitogorsk v Kontinentální lize. Devětačtyřicetiletému kouči vyprší v červnu u národního mužstva dvouletý kontrakt.

Josef Jandač
aktualizováno 17.04.
hokej velká změna

Jandač u českých hokejistů skončí! Po MS bude trénovat jinde

Trenér české hokejové reprezentace Josef Jandač po nadcházejícím mistrovství světa v Dánsku skončí. Po konci dvouleté smlouvy bude působit v KHL, kde převezme tým Mettalurg Magnitogorsk.

Josef Jandač
30.03.
hokej Jak to bude s koučem?

Skončí Jandač po MS? Slova Krále mluví jasnou řečí!

Už snad i vrabci na střeše si štěbetají o tom, že že po blížíícm se mistrovství světa v Dánsku skončí na střídačce české hokejové reprezentace trenér Josef Jandač. Spekulace o jeho odchodu ostatně notně přiživil i jeho přímý nadřízený - šéf svazu Tomáš Král.

Adam Musil
23.03.
ms 2018 první nominace

Jméno Musil se vrací do hokejové repre! Má šanci, že pojede na MS

Tři nováčky zařadil do devatenáctičlenné úvodní nominace na start přípravy před květnovým mistrovstvím světa v Dánsku trenér českých hokejistů Josef Jandač. Debutovat v národním týmu mohou obránce Jakub Galvas z Olomouce a útočníci Adam Musil ze San Antonia z nižší AHL a Matěj Stránský z Čerepovce z KHL.