Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Josef Jandač a Martin Růžička
16.01.
hokej Překvapení nominace

Víc udělat nešlo, nechápe Růžička Jandačovo opomenutí

Z olympijské nominace hokejového kouče Josefa Jandače vzešel jako největší poražený. Zkušený střelec Martin Růžička bude na turnaji v Jižní Koreji chybět, což v něm samožřejmě vyvolalo obří zklamání.

Martin Růžička
15.01.
otazník olympijská nominace

Jandač vysvětloval: Proč chybí Růžička, Klepiš nebo Michálek?

Sázka na zkušenost i KHL. Taková je vize trenéra Josefa Jandače. Kouč české hokejové reprezentace zdůvodnil volbu nominace svého týmu pro olympiádu v Pchjongčchangu. Proč chybí střelec Martin Růžička? A pro č bude kapitánem Martin Erat?

Roman Červenka
aktualizováno 15.01.
oh 2018 nominace do koreje

Jágr, Klepiš ani Růžička na OH nejedou. Erat a Červenka nechybí

Česká hokejová reprezentace se na olympiádě v Koreji představí bez Jaromíra Jágra. Trenér Josef Jandač ale sází na svého oblíbeného útočníka Romana Červenku. Jedničkou mezi brankáři zřejmě bude Pavel Francouz.

Josef Jandač
aktualizováno 15.01.
hokej živé vysílání

Trenér reprezentace Jandač oznamuje, kdo pojede na olympiádu!

Trenér české hokejové reprezentace Josef Jandač dnes oznámí nominaci na olympijské hry, které se poprvé po dvaceti letech budou muset obejít bez hráčů z NHL. Odpolední tiskovou konferenci můžete sledovat živě od 16 hodin.

Josef Jandač a Jaromír Jágr
aktualizováno 10.01.
hokej nominuje ho?

Trenér Jandač volal Jágrovi kvůli olympiádě: Smáli se a tohle si řekli!

Situace okolo Jaromíra Jágra a jeho konci v NHL zároveň nabídla možnost, že by pětačtyřicetiletý hráč Calgary mohl být nominován do českého olympijského týmu. Trenér reprezentace Josef Jandač tak zvedl telefon a volal Jágrovi do Kanady. A jaký je výsledek?

Česká hokejová reprezentace
15.12.
hokej poznáte je?

Hokejový nároďák přeje krásné Vánoce! Kdo šel za oslíka?

Českou hokejovou reprezentaci dnes na Channel One Cupu čeká souboj s Kanadou. Ale svěřenci Josefa Jandače si pro své fanoušky připravili malé překvapení. Ve vánočním videu se hokejisté převlékli za biblické postavy a přejí krásné svátky. Poznáte je?

Josef Jandač
11.12.
hokej změny v nominaci

Trenér reprezentace Jandač řeší omluvenky. Povolal další hráče

Kouč české hokejové reprezentace Josef Jandač se bude muset na Channel One Cupu v Praze a Moskvě obejít bez obránce Jakuba Nakládala z Jaroslavle a útočníků Romana Červenky z Fribourgu, Jakuba Klepiše z Mladé Boleslavi a Roberta Kousala z Davosu.

Ladislav Šmíd
aktualizováno 06.11.
hokej euro hockey tour

Výjimky u repre? Jandač je dělat nechtěl, přesto jí dá Šmídovi

Čeští hokejisté se sešli v Praze před turnajem Karjala, který otevře sérii Euro Hockey Tour pro tuto sezonu. Trenér Josef Jandač dá první šanci v národním týmu brankáři Marku Mazancovi, návrat do národního týmu čeká Ladislava Šmída.

Josef Jandač
aktualizováno 16.08.
reprezentace soupiska

Jandač povolal k přípravnému utkání se Slovenskem 14 nováčků

Čtrnáct nováčků zařadil do třiadvacetičlenné nominace na přípravné zápasy se Slovenskem trenér českých hokejistů Josef Jandač. V kádru je jediný účastník letošního mistrovství světa v Paříži - obránce Libor Šulák, který v květnu podepsal smlouvu v NHL s Detroitem. Ten se zúčastní dvojzápasu se Slovenskem díky tomu, že mají Red Wings bude mít kemp před sezonou později. Jediným dalším krajánkem je jeden z debutantů, útočník David Kaše ze švédské Mory.

Jandač vs. Hadamczik
01.04.
Apríl Nepravdy a vtípky

Jandače nahradí Hadamczik. Rosolová těhotná. Pozor, je apríl!

Jestli jste se probudili a pomalu se chystá regenerovat po náročném týdnu v práci nebo po pátečním bujarém večírku, raději zbystřete. Je totiž 1. dubna a dost pravděpodobně vás dnes leckdo nachytá na „apríla“. Na sociálních sítích, ale i na sportovních webech se od rána objevují různé vtípky, dejte si tak pozor, abyste dnes odlišili pravdu od nějakého toho šprýmu.