Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Martin Straka
aktualizováno 17.04.
Hokej Pátrání pokračuje

Hokejový svaz zaskočen: Hlavní adept na nového trenéra odmítl!

Když Josef Jandač definitivně potvrdil, že po hokejovém šampionátu opustí pozici hlavního kouče reprezentace, byl Martin Straka považován za horkého kandidáta na uvolněné místo. Olympijský vítěz z Nagana ale údajně tuto nabídku bleskově odmítl. Své rozhodnutí vysvětlil časovým vytížením v plzeňském klubu.

Josef Jandač
aktualizováno 17.04.
anketa další štace

Jandač má jasno: Po mistrovství světa ho přivítá Magnitogorsk

Trenér Josef Jandač po květnovém mistrovství světa skončí u hokejové reprezentace. Jeho dalším působištěm bude Metallurg Magnitogorsk v Kontinentální lize. Devětačtyřicetiletému kouči vyprší v červnu u národního mužstva dvouletý kontrakt.

Josef Jandač
aktualizováno 17.04.
hokej velká změna

Jandač u českých hokejistů skončí! Po MS bude trénovat jinde

Trenér české hokejové reprezentace Josef Jandač po nadcházejícím mistrovství světa v Dánsku skončí. Po konci dvouleté smlouvy bude působit v KHL, kde převezme tým Mettalurg Magnitogorsk.

Josef Jandač
30.03.
hokej Jak to bude s koučem?

Skončí Jandač po MS? Slova Krále mluví jasnou řečí!

Už snad i vrabci na střeše si štěbetají o tom, že že po blížíícm se mistrovství světa v Dánsku skončí na střídačce české hokejové reprezentace trenér Josef Jandač. Spekulace o jeho odchodu ostatně notně přiživil i jeho přímý nadřízený - šéf svazu Tomáš Král.

Adam Musil
23.03.
ms 2018 první nominace

Jméno Musil se vrací do hokejové repre! Má šanci, že pojede na MS

Tři nováčky zařadil do devatenáctičlenné úvodní nominace na start přípravy před květnovým mistrovstvím světa v Dánsku trenér českých hokejistů Josef Jandač. Debutovat v národním týmu mohou obránce Jakub Galvas z Olomouce a útočníci Adam Musil ze San Antonia z nižší AHL a Matěj Stránský z Čerepovce z KHL.

Josef Jandač
12.02.
16 let zpátky Velká změna

Trenér Jandač u repre zešedivěl: Před lety byste ho nepoznali! FOTO

Trenér Josef Jandač působí druhým rokem u české reprezentace v roli hlavního trenéra. Už před tím stál na střídačce národního týmu jako asistent. Devětačtyřicetiletý kouč za tu dobu nasbíral nejen mnoho zkušeností a zlatou medaili, ale také nějaké ty šediny. Podívejte se, jak vypadá dnes a jak vypadal před šestnácti lety, kdy jeho trenérská kariéra teprve začínala.

Brankáři hokejové reprezentace
12.02.
zoh 2018 poslední přípravy

Jandač má po tréninku jasno: V bráně bude jedničkou Francouz!

V bráně české hokejové reprezentace bude jedničkou Pavel Francouz. Uvedl to trenér národního týmu Josef Jandač.

Dominik Furch
11.02.
ZOH 2018 poslední příprava

Smutná generálka s nulou: Čeští hokejisté prohráli s Finskem

Českým hokejistům generálka na olympijský turnaj nevyšla. V duelu s Finskem vyšli v Soulu střelecky na prázdno a prohráli 0:2. Seveřané dali oba góly 36 sekund v průběhu druhé třetiny.

Roman Červenka
05.02.
Hokej Před olympiádou

Tým se Jandačovi kompletuje: Trénoval už Červenka i Kubalík!

Útočníci Roman Červenka z Fribourgu, Dominik Kubalík z Ambri-Piotty a Michal Řepík ze Sparty se připojili k české hokejové reprezentaci na dnešním posledním tréninku na české půdě před olympijskými hrami v Pchjongčchangu. Kouč Josef Jandač měl k dispozici 18 z 25 nominovaných. Sedm hráčů, které čekají ještě v úterý extraligové zápasy, bude poprvé trénovat s týmem až ve čtvrtek v Soulu.

Josef Jandač
29.01.
Hokej olympijský turnaj

První trénink reprezentace před ZOH: Trénovalo 11 hráčů z KHL!

Česká hokejová reprezentace dnes v Praze zahájila přípravu na olympijské hry v Pchjongčchangu. Pod vedením trenéra Josefa Jandače a jeho asistentů na ledě bruslilo jedenáct hráčů působících v Kontinentální lize, další členové kádru se budou připojovat postupně. V kompletním složení bude tým trénovat až přímo v Koreji, reprezentanti z extraligových mužstev totiž budou hrát ještě 6. února, kdy první část mužstva odletí do Soulu.