Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Tým USA
včera 20:10
Hokej Náhlé úmrtí

Tragická zpráva: Před ZOH zemřel člen hokejové reprezentace USA!

Dal dohromady národní tým Spojených států amerických a chystal se na olympiádu do jihokorejského Pchjongčchang. Dnes generální manažer týmu Jim Johannson zemřel, bylo mu teprve 53 let.

Zbyněk Michálek
aktualizováno 06.12.
Nominace Channel One Cup

Tým na EHT? Do reprezentace se vrací Michálek, Erat či Koukal!

Obránci Zbyněk Michálek ze Sparty, Ondřej Němec s útočníkem Martinem Eratem z Komety Brno či Petr Koukal z Hradce Králové se vrátí na Channel One Cupu v Moskvě a Praze po delší době do české hokejové reprezentace. Kouč Josef Jandač zařadil do sedmadvacetičlenné nominace na druhý turnaj Euro Hockey Tour po pauze také kanonýra Martina Růžičku z Třince. V kádru není žádný nováček.

Vjačeslav Karavajev
aktualizováno 22.08.
Fotbal Nominace

Karavajev nominován do repre. Zahraje si poprvé za Rusko?

Obránce pražské Sparty Vjačeslav Karavajev byl nominován do národního týmu. Má tak vůbec poprvé v kariéře šanci, že si zahraje za seniorskou reprezentaci. Teď ho čeká soustředění v Moskvě a přátelský zápas proti Dynamu Moskva. Na svém oficiálním facebooku o tom informoval klub z Letné.

Prásk.tv píše:

František Rajtoral - 1
čtěte o tématu národní tým na Prásk.tv
Petr Čáslava
11.06.
Petře, děkujeme!

Konec! Čáslava se rozhodl ukončit reprezentační kariéru

Hokejový obránce Petr Čáslava se rozhodl ukončit reprezentační kariéru. Pětatřicetiletý hráč Pardubic se rozloužil na letošním mistrovství světa v Praze, kde pomohl národnímu týmu ke čtvrtému místu. Čáslavovo počítadlo se nakonec zastavilo na fantastických 201 zápasech.

Vladimír Růžička a Tomáš Král
aktualizováno 10.06.
další vývoj

Růžičkův realizační tým končí. Na nového trenéra si hráči počkají

Český svaz ledního hokeje řešil na zasedání výkonného výboru úplatkářskou kauzu Vladimíra Růžičky. Celou kauzu odnesl Růžičkův realizační tým. O novém trenérovi se rozhodne do konce července.