Blaker Leeper
05.06.
atletika to je frajer

Nasadil nohy a porazil Masláka! Svět zírá na nového Pistoriuse

Pondělní atletický mítink na pražské Julisce nabídl atraktivní podívanou. Na Memoriálu Josefa Odložila totiž startoval i handicapovaný čtvrtkař Blake Leeper, který nejenže porazil Pavla Masláka, ale závod vyhrál!

Jakub Vadlejch
04.06.
Atletický meeting 25. ročník

Odložilův memoriál: Vadlejchův 2. nejdelší hod kariéry a vítězství!

Oštěpař Jakub Vadlejch zvítězil na Memoriálu Josefa Odložila na pražské Julisce druhým nejdelším hodem kariéry 89,02 metru. Dál hodil jen loni na mistrovství světa v Londýně, kde vybojoval stříbrnou medaili výkonem 89,73.

Jakub Holuša
06.06.
atletický svátek

Holuša doběhl jen druhý! Odložilův memoriál má vítěze z Bahrajnu

Běh na 1500 metrů, hlavní závod atletického Memoriálu Josefa Odložila, vyhrál v Praze na Julisce v kvalitním času 3:32,85 minuty Alsadik Michu z Bahrajnu. Jakub Holuša po nevýrazném začátku sezony zaběhl solidní čas 3:35,15 a skončil druhý.

Barbora Špotáková
09.06.
hod oštěpem lepší se

Konečně slušný hod! Špotáková vládla oštěpařkám na Julisce

Oštěpařka Barbora Špotáková se po nevydařeném úvodu sezóny konečně začíná zlepšovat. Na Memoriálu Josefa Odložila na pražské Julisce soutěž ovládla hodem do vzdálenosti 63,45 m. Na čelo letošních světových tabulek sice stále ztrácí, ale do dalších týdnů a měsíců hledí s optimismem.