Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Max Parrot
18.01.
drž se! děsivé zjištění

Hvězdě snowboardingu se otočil život. Medaili z OH střídá rakovina!

Kanadský snowboardista Max Parrot ve čtvrtek oznámil, že onemocněl vzácnou formou rakoviny a bude muset postoupit léčbu. Přijde tak o zbytek sezóny a jeho kariéra je v ohrožení.

Mario Lemeiux a jeho hrad
aktualizováno 27.07.
to je bejvák prohlédněte si ho

Legendární Mario Lemieux prodává hrad! Má tam 50 pokojů

Legendární hokejista Mario Lemieux prodává své panství! Luxusní sídlo, které kromě jiného pod svojí střechou skrývá 50 pokojů, si můžete pořídit i vy, ale připravte si téměř půl miliardy korun!

Sídlo Maria Lemeiuxe je na prodej
aktualizováno 27.07.

GALERIE: Luxusní sídlo legendárního hokejisty je na prodej

Legendární hokejista Mario Lemeiux prodává své luxusní sídlo poblíž kanadskéh Montrealu.

Tyrell Crosby a Shane Lemieux
19.09.
rarita trochu náhodička

Crosby a Lemieux v jedné lajně! Dohromady ale váží skoro 300 kilo!

Tahle fotka se stala hitem posledních dnů. Crosby a Lemieux spolu stojí v jedné lajně! Jenže nenechte se zmýlit, jde o americký fotbal a univerzitní tým Oregon Ducks.

Mario Lemieux s fanynkou
aktualizováno 01.03.
Dojemý příběh Bývalá hvězda

Společná nemoc: Vyléčená fanynka si zabruslila s Lemieuxem

Teprve 16letá fanynka Pitttsburgu v květnu 2016 překonala rakovinu, teď si splnila sen a zabruslila si společně s legendou Mariem Lemieuxem. Lily si kromě bruslení mohla vychutnat i zápas Stadium Series mezi Pittsburghem a Philadelphií na stadionu Heinz Field.

Justin Bieber
aktualizováno 30.01.
All star Hokejová show

VIDEO: Justin Bieber zase u puku! Schytal to od Chrise Prongra

Už bylo nesčetněkrát řečeno, jak zpěvák Justin Bieber miluje hokej. Od mala se mu věnoval, a i když to na pódiu dotáhl hodně daleko, u hokeje to nevyšlo. Přesto si splnil sen a zahrál si s hvězdami NHL, alespoň těmi bývalými v rámci exhibice utkání hvězd. Bieber na ten velký zážitek jistě nezapomene, ale ani na to, když ho k mantinelu přišpendlil Chris Pronger.

Jaromír Jágr
29.01.
obrovská pocta skvělé zprávy

Číslo 68 půjde v Pittsburghu ke stropu! Slova legendy potěšila

Na stropě arény v Pittsburghu zatím visí jen dva dresy hráčů z historie klubu. Po číslech 21 a 66 by se mohla ke stropu podívat i osmašedesátka! Ano, majitel klubu Mario Lemieux opravdu potvrdil, že by rád tuto poctu věnoval Jaromíru Jágrovi!

Jaromír Jágr a Mario Lemieux
aktualizováno 05.12.
NHL Slavná éra

Hokejoví důchodci z Pittsburghu měli sraz. Jágra z práce nepustili!

Už to tak bývá. Srazy jsou běžnou součástí nejen školních tříd, ale i sportovních týmů. Jeden takový uspořádaly bývalé hvězdy Pittsburghu Penguins. Nechyběl Mario Lemieux, Paul Coffey či Rick Tocchet. Jednalo se o party z roku 1991 a 1992, do kterých patřil i Jaromír Jágr. Ten však jako jediný aktivní hokejový profesionál nedorazil.

Saku Koivu - Karel Gott - Mario Lemieux
aktualizováno 03.11.
diagnóza rakovina mízních uzlin

Bojovali stejně jako Gott! Lemieux vyhrál, Saunders měl smůlu

Fanoušci česká hudební ikony Karla Gotta se pomalu vzpamatovávají z šoku. Věčně dobře naladěný zpěvák sdělil světu, že trpí rakovinou. Léčbu Non-Hogdkinova lymfomu prodělalo už spousta známých osobností i slavných sportovců. A porvali se s ní se ctí.

Sidney Crosby
05.06.
nova sport pittsburgh penguins

Šest let po Stanley Cupu: Tučňáci i s Crosbym jsou na prodej!

V roce 1999 zachránili klub od bankrotu, nyní by rádi získali své peníze zpět. Mario Lemieux a Ron Burkle pozvedli chřadnoucí klub a postupně z něj udělali skvělý tým. Hvězdní hokejisté, nová aréna, davy fanoušků. Jenže situace je zcela jiná než před 16i lety a opět nahrává prodeji.