Reklama
Reklama

Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Jakub Vadlejch
aktualizováno 13.06.
Zlatá tretra Skvělý výkon

Vadlejch opanoval na Tretře oštěp, Staněk a Vrzalová byli třetí

Jakub Vadlejch vyhrál na mítinku Zlatá tretra oštěpařskou soutěž výkonem 88,36 metru a získal skalp olympijského vítěze Thomase Röhlera. Německý obhájce prvenství, který letos už na dvou závodech překonal 90 metrů, skončil druhý hodem dlouhým 87,28. Vadlejch na ostravském mítinku triumfoval poprvé v kariéře, dosud byl nejlépe třetí v roce 2010 a vloni.

Barbora Špotáková
aktualizováno 25.08.
naše bára vynikající zpráva

Bára nekončí! Mistryně světa Špotáková pokračuje v kariéře

Čerstvá mistryně světa a vítězka Diamantové ligy Barbora Špotáková bude pokračovat v kariéře. Česká oštěpařka se příští rok těsí na Kontinentální pohár v Ostravě a hlavní motivací jsou pro ni olympijské hry v Tokiu v roce 2020.

Barbora Špotáková
aktualizováno 09.08.
galerie prostě jedinečná

Od Divé Báry po zlatou maminku! Jak šel čas s Bárou Špotákovou

Barbora Špotáková je fenomén! Česká oštěpařka vítězí na světové scéně celou dekádu. První zlato získala v roce 2007 v Ósace, to zatím poslední o 10 let později v Londýně.

Prásk.tv píše:

Barbora Špotáková
čtěte o tématu hod oštěpem na Prásk.tv
Barbora Špotáková oslavuje titul mistryně světa
aktualizováno 08.08.
znovu po deseti letech

Oštěpařka Špotáková získala v Londýně titul mistryně světa!

Česká oštěpařka Barbora Špotáková získala na mistrovství světa v Londýně zlatou medaili. Nejdelší pokus předvedla ve druhé sérii, kdy oštěp z její ruky doletěl do vzdálenosti 66,76 metru.

Julius Yego
aktualizováno 26.10.
to byla rána obrovské štěstí

Auto na šrot! Stříbrný medailista z Ria měl bouračku s náklaďákem

Keňský hrdina a stříbrný medailista z Ria v hodu oštěpem Julius Yego měl v neděli na dánici mezi Nairobi a Eldoretem autonehodu. Podle toho jak jeho automobil po srážce s náklaďákem dopadl, může děkovat bohu, že je v pořádku.

Jakub Vadlejch
aktualizováno 28.08.
atletika historické tabulky

Diamantovou ligu ozdobil světový rekord! Vadlejch vládl oštěpu

Český oštěpař Jakub Vadlejch kraloval ve své disciplíně na druhém mítinku Diamantové ligy v Paříži. Hodem za 88,02 si připsal nejen vítězství, ale i nový osobní rekord. Na Stade de France byli diváci svědky nového světového rekordu na ženská trati 3000 metrů překážek.

Jakub Vadlejch
aktualizováno 23.07.
borec skvělá zpráva

Senzační Vadlejch útočí na diamanty. A zvedá si sebevědomí

Oštěpař Jakub Vadlejch poprvé v kariéře vyhrál mítink Diamantové ligy. V Londýně to dokázal výkonem 85,72 metru z druhé série. Tři týdny před olympijským závodem v Riu je to úžasná zpráva.

Barbora Špotáková
aktualizováno 19.06.
parádní výkon

Skvělá Bára! Špotáková posunula v Táboře světové maximum

Oštěpařka Barbora Špotáková na republikovém šampionátu ukázala, že se jí vrací forma. Hned prvním pokusem poslala náčiní do vzdálenosti 66,87, což je nejlepší světový výkon letošního roku.

Barbora Špotáková
aktualizováno 21.10.
olympiáda příprava na rio

Sama to nezvládne: Špotáková se vrací pod křídla zkušeného kouče

Oštěpařka Barbora Špotáková se na olympijskou sezonu bude připravovat opět pod vedením trenéra. Bývalá svěřenkyně Jana Železného se po nevydařené minulé sezoně dohodla na spolupráci s Rudolfem Černým, u kterého trénovala před pěti lety.

Barbora Špotáková na mítinku Diamantové ligy v Londýně
aktualizováno 28.08.
ms v atletice dvakrát do finále

K postupu stačily Špotákové dva pokusy. A teď placku, Báro!

Oštěpařka Barbora Špotáková prošla hladce kvalfikací na mistrovství světa v Pekingu. K postupu do finále jí stačily dva pokusy. Boj o medaile si zajistila hodem dlouhým 65,02 metru. Ve finále se představí i výškař Jaroslav Bába.

 

Reklama