Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Barbora Špotáková
05.09.
Dodatečné ocenění

Další zlato z MS pro Špotákovou! Ruská sokyně dopovala

Oštěpařka Barbora Špotáková získá dodatečně titul mistryně světa z Tegu 2011 a bude trojnásobnou šampionkou. Její tehdejší přemožitelka Maria Abakumovová z Ruska musí vrátit zlatou medaili kvůli dopingu.

Barbora Špotáková
29.07.
prostě bára prostě nejlepší

Nevydržela! Bára Špotáková byla 14 dnů po porodu na závodech!

Oštěpařka Bára Špotáková je nezmar. Teprve před 14 dny porodila svého druhého synka Darka, ale v sobotu už nesměla chybět na mistrovství České republiky na Kladně.

Jakub Vadlejch
14.07.
atletika dobrá forma

Vadlejch se na Diamantové lize dostal na bednu! Holuša byl čtvrtý

Oštěpař Jakub Vadlejch obsadil díky vydařenému poslednímu pokusu 85,31 metru třetí místo na mítinku Diamantové ligy v marockém Rabatu. Celkový vítěz prestižního atletického seriálu z minulých dvou sezon se tak letos poprvé prosadil na pódium. Druhý český účastník Jakub Holuša byl v běhu na 1500 metrů v čase 3:33,80 čtvrtý.

Prásk.tv píše:

Barbora Špotáková
čtěte o tématu hod oštěpem na Prásk.tv
Nikola Ogrodníková
aktualizováno 05.07.
Atletika Diamantová liga

Oštěpařka Nikola Ogrodníková vyhrála mítink v Lausanne!

Nikola Ogrodníková vyhrála na mítinku Diamantové ligy v Lausanne soutěž oštěpařek. Sedmadvacetiletá bývalá vícebojařka podruhé v životě přehodila hranici 65 metrů, zvítězila výkonem 65,02. Tomáš Staněk skončil ve vrhu koulí pátý.

Jakub Vadlejch
aktualizováno 13.06.
Zlatá tretra Skvělý výkon

Vadlejch opanoval na Tretře oštěp, Staněk a Vrzalová byli třetí

Jakub Vadlejch vyhrál na mítinku Zlatá tretra oštěpařskou soutěž výkonem 88,36 metru a získal skalp olympijského vítěze Thomase Röhlera. Německý obhájce prvenství, který letos už na dvou závodech překonal 90 metrů, skončil druhý hodem dlouhým 87,28. Vadlejch na ostravském mítinku triumfoval poprvé v kariéře, dosud byl nejlépe třetí v roce 2010 a vloni.

Barbora Špotáková
aktualizováno 25.08.
naše bára vynikající zpráva

Bára nekončí! Mistryně světa Špotáková pokračuje v kariéře

Čerstvá mistryně světa a vítězka Diamantové ligy Barbora Špotáková bude pokračovat v kariéře. Česká oštěpařka se příští rok těsí na Kontinentální pohár v Ostravě a hlavní motivací jsou pro ni olympijské hry v Tokiu v roce 2020.

Barbora Špotáková
aktualizováno 09.08.
galerie prostě jedinečná

Od Divé Báry po zlatou maminku! Jak šel čas s Bárou Špotákovou

Barbora Špotáková je fenomén! Česká oštěpařka vítězí na světové scéně celou dekádu. První zlato získala v roce 2007 v Ósace, to zatím poslední o 10 let později v Londýně.

Barbora Špotáková oslavuje titul mistryně světa
aktualizováno 08.08.
znovu po deseti letech

Oštěpařka Špotáková získala v Londýně titul mistryně světa!

Česká oštěpařka Barbora Špotáková získala na mistrovství světa v Londýně zlatou medaili. Nejdelší pokus předvedla ve druhé sérii, kdy oštěp z její ruky doletěl do vzdálenosti 66,76 metru.

Julius Yego
aktualizováno 26.10.
to byla rána obrovské štěstí

Auto na šrot! Stříbrný medailista z Ria měl bouračku s náklaďákem

Keňský hrdina a stříbrný medailista z Ria v hodu oštěpem Julius Yego měl v neděli na dánici mezi Nairobi a Eldoretem autonehodu. Podle toho jak jeho automobil po srážce s náklaďákem dopadl, může děkovat bohu, že je v pořádku.

Jakub Vadlejch
aktualizováno 28.08.
atletika historické tabulky

Diamantovou ligu ozdobil světový rekord! Vadlejch vládl oštěpu

Český oštěpař Jakub Vadlejch kraloval ve své disciplíně na druhém mítinku Diamantové ligy v Paříži. Hodem za 88,02 si připsal nejen vítězství, ale i nový osobní rekord. Na Stade de France byli diváci svědky nového světového rekordu na ženská trati 3000 metrů překážek.