Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Vladimír Darida
19.03.
Fotbal Tradiční ocenění

Fotbalistou roku není Petr Čech. Anketu poprvé vyhrál Darida!

Českým Fotbalistou roku se poprvé v kariéře stal Vladimír Darida. Záložník Herthy Berlín v tradiční anketě Fotbalové asociace ČR porazil Petra Čecha, který předtím ovládl anketu devětkrát a od roku 2008 ho porazil jen před třemi lety David Lafata. Třetí místo obsadil Michael Krmenčík z Plzně.

Petr Čech
aktualizováno 20.03.
gratulace prostě nejlepší

KRALUJE DÁL! Petr Čech se stal podeváté českým fotbalistou roku!

Fotbalistou roku se stal už podeváté brankář Petr Čech. Tradiční anketu, která se tentokrát vyhlašovala ve Špěnlském sélu Pražského hradu, vyhrál před Vladimírem Daridou a Bořkem Dočkalem. Do Síně slávy byl uveden trenér Dušan Uhrin starší.

Cristiano Ronaldo
aktualizováno 09.01.
Zase vyhrál Žádné překvapení

Nejlepším hráčem světa 2016 dle FIFA se stal Cristiano Ronaldo!

Nejlepším hráčem světa 2016 dle organizace FIFA se stal podle očekávání portugalský reprezentant Cristiano Ronaldo. Ve švýcarském Curychu získal toto prestižní ocenění na slavnostním galavečeru FIFA Football Awards 2017 a předčil tak v této anketě i fenomenálního Lionela Messiho či skvělého Antoina Griezmanna.

Fotbalista roku
aktualizováno 22.03.
fotky fotbalista roku

GALERIE: Půvabné partnerky českých fotbalistů v šatech

V pondělí se v Obecním domě vyhlašovala anketa Fotbalista roku a při jaké jiné příležitosti, mohou čeští fotbalisté ukázat světu své půvabné přítelkyně a manželky ve večerních šatech. Letošní ročník nebyl pochopitelně výjímkou a i když třeba Petr Čech nebo Tomáš Rosický nechali své drahé polovičky doma, bylo se rozhodně na co dívat!

Miloš Zeman předává korunu fotbalisty roku Petru Čechovi
22.03.
galerie slušná společnost

Zeman mezi fotbalisty? Čech od něj dostal korunu, Pelta se culil

Pozor, to tu ještě nebylo! Prezident České republiky si přišel potřást pravicí s fotbalovou elitou. Miloš Zeman dokonce předal korunu fotbalisty roku Petru Čechovi! ¨

Petr Čech
aktualizováno 22.03.
malý šok prestižní anketa

Fotbalovým králem je Čech! Pak ale všechny překvapil. Skončí?

Brankář Petr Čech byl po roční přestávce zvolen českým Fotbalistou roku. Gólman Arsenalu a rekordman ankety FAČR celkově triumfoval poosmé v kariéře. Jenže poté, co převzal trofej, všem vyrazil dech. Oznámil, že ho čekají možní poslední tři měsíce v reprezentaci!

David Lafata a Sparta
31.05.
PAN SNAJPR

Zlatý míč vyhrál Lafata! Jako první fotbalista z české ligy

Zlatý míč ČR pro nejlepšího fotbalistu sezony poprvé v historii získal zástupce české nejvyšší soutěže, anketu Klubu sportovních novinářů ovládl David Lafata.