Sparťanský manekýn Lukáš Vácha je otcem: První FOTO dcerky!

Lamač dívčích srdcí a proslulý sparťanský manekýn Lukáš Vácha (29) je otcem. Dnes mu jeho partnerka Katka (25) porodila dceru Kristýnku. Pár se už pochlubil fotografií, na které roztomilý přírůstek vykukuje z maminčiny náruče.

Sparta vs. Karviná
10.11.
Fotbal 1. fotbalová liga

Sparta musela v Karviné otáčet. Nakonec odjela s výhrou 3:1!

Fotbalisté Sparty po třech venkovních prohrách v řadě zabrali a v Karviné na půdě předposledního celku tabulky zvítězili 3:1. Pražané sice ve Slezsku prohrávali 0:1, ale pak ve druhém poločasu využili dlouhou přesilovku po vyloučení autora domácí branky Lukáš Budínského. O góly hostů se postarali Uroš Radakovič, Nicolae Stanciu a Srdjan Plavšič. Karvinští jsou šest kol v řadě bez výhry.

David Limberský
29.09.
Fotbal Po vypjatém šlágru

Limberský po výhře nad Spartou zpíval hejtrům: Na Slavíka to není!

Mezi fanoušky stále ještě doznívá šlágr 10. kola mezi Plzní a Spartou. Domácí vyhráli 1:0 a to po konci poměrně vyrovnaného duelu všechny sparťany pořádně rozpálilo. Už během vyhecovaného klání dávali mnozí najevo plzeňskému Davidu Limberskému, že ho v lásce nemají. Jenže obránce Viktorie se nenechal rozhodit a tzv. hejtrům se vysmál. Zazpíval jim.

Plzeň vs. Sparta
28.09.

Plzeň porazila Spartu. Vyhecovaný šlágr rozhodl Roman Procházka!

Fotbalisté Plzně ve šlágru 10. kola první ligy doma zdolali Spartu 1:0 a ukončili její neporazitelnost v této sezoně nejvyšší soutěže. Obhájci titulu pražského rivala vystřídali na druhém místě tabulky. Pořadí vede o skóre Slavia, která má ještě k dobru nedělní zápas v Ostravě.

Ilustrační foto
17.09.
Fotbal Dubnové incidenty

Baník bude hostit Spartu: Poslední zápas? Bitky, pyro i opilí chuligáni!

Zápas Baníku a Sparty je opět tady a policisté mají z této akce už tradičně obavy. V minulosti se téměř pokaždé, když se tyto dva celky střetly, řešily problémy s neukázněnými fanoušky a chuligány. Naposledy se ostravský tým s tím letenským utkal v dubnu a výsledkem bylo trestní stíhání celkem třinácti osob.

Josef Šural
aktualizováno 14.09.
Fotbal Český pohár

Sparta zná soupeře pro MOL Cup: Ve třetím kole ji čeká tým ze 4. ligy

Fotbalisté pražské Sparty se ve 3. kole MOL Cupu utkají se Slavojem Polná, který hraje divizi. Tým z Vysočiny v pohárovém pavouku prošel přes Velký Beranov, Humpolec a Hranice. Utkání o osmifinále se koná 26. září a to na hřišti Polné.

Bogdan Vatajelu
aktualizováno 05.09.
Fotbal Přátelské utkání

Sparta prohrála 1:3 s Vltavínem: Hrál Vatajelu, Vukadinovič či Heča!

Fotbalisté Sparty totálně selhali v přátelském zápase s LOKO Vltavín, kterému podlehli 1:3. Byť hráli v hodně okleštěné sestavě, takovou porážku fanoušci letenským nemohou odpustit. Zápas se hrál v rámci oslavy 120 let od založení klubu.

Benjamin Tetteh
31.08.

Sparta porazila v derby Duklu, ta je stále jako jediná bez bodu!

Fotbalisté Sparty porazili v předehrávce 7. ligového kola poslední Duklu 2:0. Skóre malého pražského derby otevřel v nastavení prvního poločasu Benjamin Tetteh a osm minut před koncem přidal pojistku Guélor Kanga. Letenští po dvou předchozích remízách zabrali, udrželi neporazitelnost v soutěži a nejméně do soboty se dostali na druhé místo neúplné tabulky. Dukla v lize na Spartě ani na devátý pokus neskórovala a jako jediná v soutěži zůstává stále bez bodu.

Florin Nita
30.08.

Drzý gólman Sparty Nita: Přistižen, jak rozhodčímu krade sprej! VIDEO

Sparta vedla v Ďolíčku 1:0 a gólman letenských Florin Nita měl evidentně skvělou náladu. Na kamerových záběrech je zachycen, jak během přerušení zkouší sprej rozhodčího. A plánuje to prý i na někdy příště. K čemu to však rumunskému reprezentantovi bude, to moc nikdo nechápe…

Dominik Mašek
24.08.

Děsivé zranění: Mašek z Bohemky má ze zápasu vykloubený loket!

Fotbalista Bohemians Praha 1905 Dominik Mašek si v dnešním ligovém utkání se Spartou vykloubil loket. Kvůli zranění klíčový hráč vršovického celku zřejmě přijde o velkou část podzimní části nejvyšší soutěže.