Michal Trávník
včera 19:16
Fotbal 1. fotbalová liga

Jablonec si v Příbrami zastřílel, dal 6 gólů. Hattrick oslavil Trávník!

Fotbalisté Jablonce vyhráli ve 12. ligovém kole v Příbrami vysoko 6:0. V závěru první půle se trefili Jakub Považanec s Janem Chramostou, po pauze si mezi 51. a 68. minutou připsal svůj premiérový hattrick v nejvyšší soutěži Michal Trávník a pak se povedenou ranou z přímého kopu blýskl opět Považanec.

Tomáš Hübschmann
aktualizováno 04.10.
video zasloužená odměna

Jablonec s Kyjevem dohnal ztrátu a má v Evropské lize první bod!

Fotbalisté Jablonce dokázali v Evropské lize na domácím hřišti remizovat s ukrajinským velkoklubem Dynamo Kyjev 2:2. Severočeši po dvou fatálech rychle prohrávali 0:2, pak ale díky bojovnosti a nadšení dokázali uhrát cennou remízu.

David Limberský a radující se Michal Trávník a Jan Chramosta
aktualizováno 24.09.
šlágr fotbalová liga

Znovu potupená Plzeň! Jablonec nadělil mistrovské Viktorii tři góly!

Fotbalisté Jablonce zasadili Viktorii Plzeň v domácí lize další tvrdý úder. Souboj dvou týmů, které hrají evropské pohárové soutěže, skončil jednoznačným výsledkem 3:0. Západočeši nedávno inkasovali debakl i na Slavii, v Edenu dostali čtyři góly.

aktualizováno 20.09.
video evropská liga

Jablonecký smutek v Rennes: Bod sebrala penalta v 90. minutě!

Fotbalisté Jablonce zahájili boje Evropské ligy těsnou prohrou 1:2 na hřišti francouzského Stade Rennes. Dlouho vyrovnané utkání rozhodl v 90. minutě střídající Ben Arfa z penalty, která byla nařízená po faulu Holeše.

paráda tohle se povedlo!

Michal Trávník z Jablonce si užil svou chvíli slávy v úvodním utkání Evropské ligy v Rennes. Trestný kop z 20 metrů zahrál filigránsky okolo zdi a zaskočil i gólmana Tomáše Koubka, který hájí branku francousského týmu. Trefa znamenala vyrovnání na 1:1.

Ismaila Sarr
fantazie evropská liga

Fotbalisté Jablonce vstoupili do bojů Evropské ligy na hřišti francouzského Rennes a i když byli v první půli svému soupeři více než rovnocenným rivalem, museli skousnout gólovou radost domácích. Úchvatná trefa Ismaily Sarra stála za to...

Slavia a Jablonec
31.08.
Fotbal Evropská liga

Los EL: Slavii čeká ve skupině Zenit, Jablonec proti Koubkovi!

Evropská liga už zná rozlosování základních skupin. Los proběhl v Monaku a určil soupeře pro dva české týmy. Slavia se utká ve skupině C se Zenitem Petrohrad, Kodaní a Bordeaux (s Jaroslavem Plašilem). Jablonec pak čeká ve skupině K Dynamo Kyjev, Astana a Rennais s gólmanem Tomášem Koubkem.

31.08.

Simulátor losu EL: Určete soupeře Slavii a Jablonci! Vyjde vám to?

Dnes ve 13 hodin proběhne v Monaku los základních skupin Evropské ligy. Ten se týká i dvou českých zástupců, přesněji řečeno pražské Slavie a Jablonce. Jak to dopadne, to uvidíme až po poledni, vy si však můžete los nasimulovat už teď. Jak moc budete blízko realitě?

Jan Chramosta a Marek Janečka
11.08.

Trápení Karviné i Dukly pokračuje. Plzeň zdolala těsně Zlín!

Fotbalisté Karviné i pražské Dukly zůstávají u ligového dna i po 4. kole letošního ročníku nejvyšší české soutěže. První zmíněný celek prohrál v Jablonci 1:4, ke vší smůle si dal i vlastní gól. Pražané zase odjeli s prázdnou z Příbrami, prohráli 0:4. Úřadující mistr z Plzně zůstává dál bezchybný, porazil Zlín 1:0. Rozhodl Michael Krmenčík v 77. minutě.

Guelor Kanga
aktualizováno 29.07.
první liga vydřené vítězství

Sparťanská odpověď v Jablonci: Výhra 2:1, a zase to zařídil Kanga

Fotbalisté Sparty zase vrátili svým fanouškům náladu. Pod vedením provizorního trenéra Zdeňka Ščasného vyhráli na hřišti Jablonce 2:1. Svými góly se o to postarali Guelor Kanga a střídající Vukadin Vukadinovič. V závěru jen hlavou po rohu snížil David Lischka.