Fanoušci Jablonce
07.12.
škoda evropská liga

Na Jablonec se vykašlali fanoušci. Zájezd do Kyjeva je zrušený

Fotbalisté Jablonce to budou mít v odvetném utkání Evropské ligy těžké. Na stadionu v Kyjevě nebude mít žádného fanouška. Klub totiž zájezd na Ukrajinu pro nezájem zrušil.

Jablonec - Rennes
aktualizováno 29.11.
nova sport evropská liga

Další smůla Jablonce! Proti Rennes byl lepší, ale prohrál

Fotbalisté Jablonce jsou prostě smolaři. Ani v dalším utkání Evropské ligy nevyhráli, ač byli v souboji s francouzským Stade Rennes lepším týmem. Šance domácích ale vychytal gólman Tomáš Koubek a naopak jediný gól zápasu dal po poločasové přestávce Clement Grenier.

Jablonec - Astana

Konec nadějí pro Jablonec. Teoretická naděje na postup padla

Fotbalisté Jablonce už mají jistotu, že boje v Evropské lize pro ně skončí na podzim. Rozhodl o tom výsledek zápasu mezi Astanou a Dynamem Kyjev. Severočechům dávalo naději jen vítězství domácích, ti však padli 0:1.

Michal Trávník
26.11.
fotbal Chystá se přestup?

Spekulace kolem jabloneckého Trávníka: Ve hře je Slavia i Itálie!

Forma tam je. Michal Trávník si užívá prestiže v Jablonci. Není žádným tajemstvím, že se na "Trávu" chodí dívat agenti například z AC Milán a nyní přichází zajímavá nabídka, která by ještě mohla českou ligou pěkně zatočit.

Benjamin Tetteh
25.11.
Fotbal 1. fotbalová liga

Sparty 125. výročí: Ve speciální dresech jen remíza s Jabloncem!

Fotbalisté Sparty remizovali v 16. ligovém kole s Jabloncem bez branek a zhořkla jim oslava 125. výročí od založení klubu. Domácí byli nejblíže ke gólu v 69. minutě, kdy kapitán Nicolae Stanciu neproměnil penaltu. Letenští nevyhráli ve třetím z posledních čtyř kol a na třetím místě tabulky mají ztrátu devíti bodů na vedoucí Slavii a pěti bodů na druhou Plzeň. Jablonec je čtvrtý o bod zpět za Spartou.

aktualizováno 08.11.
uefa nebyli bez šance

Jablonecká smůla! V Astaně byl lepší, ale padl gólem v 88. minutě

Fotbalisty Jablonce mohli na hřišti kazašské Astany vykřesat naději na postup do jarní části Evropské ligy. Jenže Severočeši nakonec prohráli 1:2 a vývoj skupiny už nemají ve svých rukou. Rozhodující gól dal minutu před koncem Postnikov.

20.10.

Jablonec si v Příbrami zastřílel, dal 6 gólů. Hattrick oslavil Trávník!

Fotbalisté Jablonce vyhráli ve 12. ligovém kole v Příbrami vysoko 6:0. V závěru první půle se trefili Jakub Považanec s Janem Chramostou, po pauze si mezi 51. a 68. minutou připsal svůj premiérový hattrick v nejvyšší soutěži Michal Trávník a pak se povedenou ranou z přímého kopu blýskl opět Považanec.

Tomáš Hübschmann
aktualizováno 04.10.
video zasloužená odměna

Jablonec s Kyjevem dohnal ztrátu a má v Evropské lize první bod!

Fotbalisté Jablonce dokázali v Evropské lize na domácím hřišti remizovat s ukrajinským velkoklubem Dynamo Kyjev 2:2. Severočeši po dvou fatálech rychle prohrávali 0:2, pak ale díky bojovnosti a nadšení dokázali uhrát cennou remízu.

David Limberský a radující se Michal Trávník a Jan Chramosta
aktualizováno 24.09.
šlágr fotbalová liga

Znovu potupená Plzeň! Jablonec nadělil mistrovské Viktorii tři góly!

Fotbalisté Jablonce zasadili Viktorii Plzeň v domácí lize další tvrdý úder. Souboj dvou týmů, které hrají evropské pohárové soutěže, skončil jednoznačným výsledkem 3:0. Západočeši nedávno inkasovali debakl i na Slavii, v Edenu dostali čtyři góly.

aktualizováno 20.09.
video evropská liga

Jablonecký smutek v Rennes: Bod sebrala penalta v 90. minutě!

Fotbalisté Jablonce zahájili boje Evropské ligy těsnou prohrou 1:2 na hřišti francouzského Stade Rennes. Dlouho vyrovnané utkání rozhodl v 90. minutě střídající Ben Arfa z penalty, která byla nařízená po faulu Holeše.