Jaroslav Kulhavý a Nino Schurter
08.07.
sp prostě suverén

Schurter zase nedal nikomu šanci. Kulhavý na něj ztratil 5 minut!

Čtvrtý závod Světového poháru v cross country horských kol ve Val di Sole vyhrál švýcarský suverén Nino Schurter, který v seriálu triumfoval potřetí za sebou. Češi v italském středisku neuspěli, nejlepší z nich Jaroslav Kulhavý dojel až na 32. místě.

Masiv MTB Stage Race
03.07.
závod výzva pro všechny bajkery

Čtyřdenní jízda po Česku: To je extrémní MASIV MTB STAGE RACE

Unikátní etapový závod bikerů Masiv: 4 dny, 250 kilometrů, 2 parťáci, 1 vlak. Hledáte pořádnou výzvu do nové sezony? Už nemusíte! Pojeďte unikátní etapový závod dvojic na horských kolech MASIV MTB STAGE RACE, který se uskuteční 12. až 15. září 2018. 4 etapy na 4 místech v Čechách, 250 najetých kilometrů, okolo 7 tisíc výškových metrů a hlavně cestování vlakem mezi jednotlivými štacemi.

Denisa a Jaroslav Kulhavý
25.08.
gratulujeme skvělé rozhodnutí

Řekla ANO! Biker Kulhavý to po stříbru vyhrál i u své Denisy

Jaroslav Kulhavý prožívá jedny z nejkrásnějších dnů svého života. Biker, který udělal českým fanouškům obrovskou radost na olympiádě v Londýně i v Riu, si užívá zaslouženého volna v Barceloně. A právě tam uslyšel od své milé vysněné ANO!

Prásk.tv píše:

Medvěd
čtěte o tématu horská kola na Prásk.tv
Jaroslav Kulhavý
aktualizováno 22.08.
gratulujeme! obhajoba nevyšla

Poslední medaile z Ria pro Česko: Biker Kulhavý získal stříbro!

Jaroslav Kulhavý je prostě borec! Biker z Orlických hor získal na olympiádě v Riu desátou medaili pro českou výpravu. V závěrečném závodu horských kol dojel vítěz z Londýna tentokrát na druhém místě, nestačil jen na Nina Schurtera ze Švýcarska.

Ondřej Cink
05.09.
životní úspěch

V Andoře CINKla medaile! Biker Cink získal světový bronz

Biker Ondřej Cink získal na mistrovství světa horských kol v Andoře bronz v olympijské disciplíně cross country. Mistrem světa se stal loni druhý Švýcar Nino Schurter, který z nejvyššího stupínku sesadil obhájce prvenství Juliena Absalona z Francie. Olympijský šampion Jaroslav Kulhavý závod již na začátku vzdal. Mezi ženami triumfovala všestranná Pauline Ferrandová-Prévotová z Francie, české zástupkyně skončily hluboko v poli poražených.

24.05.
borec světový pohár

Olympijský hrdina potěšil Nové Město. Kulhavý byl bez konkurence

Olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý vyhrál úvodní závod Světového poháru horských kol v Novém Městě na Moravě. Po boji porazil tradičního rivala Nina Schurtera o 24 sekund a ukončil tak jeho nadvládu na Vysočině, kde Švýcar triumfoval v posledních třech letech.