Kateřina Nash
24.09.
horská kola světový pohár

Kateřina Nash je opět na bedně! Na úvod SP ve Waterloo dojela třetí

Kateřina Nash dojela třetí v úvodním závodu Světového poháru v cyklokrosu ve Waterloo ve Spojených státech. Jednačtyřicetiletá česká cyklistka, jež v USA dlouhodobě žije, zahájila seriál v zámoří umístěním na stupních vítězů čtvrtým rokem po sobě. Michael Boroš v mužském závodu uzavřel elitní desítku.

Nino Schurter
08.09.
cyklistika cross country

MS horských kol ovládl domácí Schurter! Kulhavý se trápil

Mistrem světa v cross country horských kol v Lenzerheide se stal počtvrté za sebou a celkem posedmé domácí Švýcar Nino Schurter. Dobrou formu ze sezony přetavil ve stříbro Ital Gerhard Kerschbaumer, bronz získal Nizozemec Mathieu van der Poel. Ondřej Cink dojel šestnáctý, Jan Škarnitzl dvacátý. Jaroslav Kulhavý skončil až v páté desítce.

Kate Courtneyová
08.09.
Cyklistika Cross Country

Američanka Courtneyová vyhrála MS bikerek, 18. byla Škarnitzlová

Překvapivou mistryní světa v cross country horských kol se v Lenzerheide stala Američanka Kate Courtneyová. Se stříbrem se musela spokojit Dánka Annika Langvadová, bronz si vyjela Emily Battyová z Kanady. Nejlepší z českých závodnic Jitka Škarnitzlová skončila osmnáctá.

Prásk.tv píše:

Medvěd
čtěte o tématu horská kola na Prásk.tv
Jaroslav Kulhavý a Nino Schurter
08.07.
sp prostě suverén

Schurter zase nedal nikomu šanci. Kulhavý na něj ztratil 5 minut!

Čtvrtý závod Světového poháru v cross country horských kol ve Val di Sole vyhrál švýcarský suverén Nino Schurter, který v seriálu triumfoval potřetí za sebou. Češi v italském středisku neuspěli, nejlepší z nich Jaroslav Kulhavý dojel až na 32. místě.

Masiv MTB Stage Race
03.07.
závod výzva pro všechny bajkery

Čtyřdenní jízda po Česku: To je extrémní MASIV MTB STAGE RACE

Unikátní etapový závod bikerů Masiv: 4 dny, 250 kilometrů, 2 parťáci, 1 vlak. Hledáte pořádnou výzvu do nové sezony? Už nemusíte! Pojeďte unikátní etapový závod dvojic na horských kolech MASIV MTB STAGE RACE, který se uskuteční 12. až 15. září 2018. 4 etapy na 4 místech v Čechách, 250 najetých kilometrů, okolo 7 tisíc výškových metrů a hlavně cestování vlakem mezi jednotlivými štacemi.

Denisa a Jaroslav Kulhavý
25.08.
gratulujeme skvělé rozhodnutí

Řekla ANO! Biker Kulhavý to po stříbru vyhrál i u své Denisy

Jaroslav Kulhavý prožívá jedny z nejkrásnějších dnů svého života. Biker, který udělal českým fanouškům obrovskou radost na olympiádě v Londýně i v Riu, si užívá zaslouženého volna v Barceloně. A právě tam uslyšel od své milé vysněné ANO!

Jaroslav Kulhavý
aktualizováno 22.08.
gratulujeme! obhajoba nevyšla

Poslední medaile z Ria pro Česko: Biker Kulhavý získal stříbro!

Jaroslav Kulhavý je prostě borec! Biker z Orlických hor získal na olympiádě v Riu desátou medaili pro českou výpravu. V závěrečném závodu horských kol dojel vítěz z Londýna tentokrát na druhém místě, nestačil jen na Nina Schurtera ze Švýcarska.

Ondřej Cink
05.09.
životní úspěch

V Andoře CINKla medaile! Biker Cink získal světový bronz

Biker Ondřej Cink získal na mistrovství světa horských kol v Andoře bronz v olympijské disciplíně cross country. Mistrem světa se stal loni druhý Švýcar Nino Schurter, který z nejvyššího stupínku sesadil obhájce prvenství Juliena Absalona z Francie. Olympijský šampion Jaroslav Kulhavý závod již na začátku vzdal. Mezi ženami triumfovala všestranná Pauline Ferrandová-Prévotová z Francie, české zástupkyně skončily hluboko v poli poražených.

24.05.
borec světový pohár

Olympijský hrdina potěšil Nové Město. Kulhavý byl bez konkurence

Olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý vyhrál úvodní závod Světového poháru horských kol v Novém Městě na Moravě. Po boji porazil tradičního rivala Nina Schurtera o 24 sekund a ukončil tak jeho nadvládu na Vysočině, kde Švýcar triumfoval v posledních třech letech.