Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Sportovní ředitel Slovanu Bratislava
aktualizováno 04.04.
fotbal slovenská kauza

Skandál s fotkou pokračuje! Ředitel řekl, co dělal u rozhodčích

Slovenským fotbalem momentálně hýbe "kauza Trutz". Sportovní ředitel Slovanu Bratislava Richard Trutz byl totiž zachycen na fotografii u místnosti pro rozhodčí, kam měl zamířit v den zápasu mezi Dunajskou Stredou a Spartakem Trnava.

Sportovní ředitel Slovanu Bratislava
aktualizováno 03.04.
fotbal velký problém

Tuhle fotku řeší celé Slovensko! Fotbalový ředitel jde k rozhodčím

Slovensko řeší neobvyklý fotbalový skandál, který může mít nepěknou dohru. Po nedělním utkání nejvyšší Fortuna ligy mezi Dunajskou Stredou a Trnavou, se na facebooku objevila fotografie sportovního ředitele Slovanu Bratislava, jak míří do místnosti pro rozhodčí!

Maďarská vlajka na stadionu
28.11.
Drahá provokace

Dunajská Streda dostala pokutu za choreo s maďarskou vlajkou

Je známou věcí, že naši východní sousedé neradi vidí projevy maďarského nacionalismu na svém území. Vášně naposledy rozdmýchali fanoušci DAC 1904 Dunajská Streda, kteří při zápase za jednou z branek vytvořili choreo s maďarskou vlajkou. Jejich klub ale toto popíchnutí přijde draho.

Érsek Zsolt
aktualizováno 18.05.
PROHRÁL BOJ O ŽIVOT

Mladý fotbalista (15) se srazil se spoluhráčem a zemřel

Měl to být obyčejný fotbalový zápas dorostenců. Pro patnáctiletého Érseka Zsolta však skončil tragicky. Se spoluhráčům se srazil tak nešťastně, že ho odvezli do nemocnice, kde pokračoval v boji o život. V ranních hodinách bohužel zemřel. Pro televizi Markíza to potvrdil mluvčí Fakultní nemocnice v Trnavě.