Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Anthony Joshua a Vladimir Kličko
Aktualizováno Včera 12:48
souboj století drsný vzkaz soupeři

Jsem jako Mt. Everest, říká Kličko! Hodně lidí na té hoře zemřelo

Velkolepý zápas o titul boxerského šampiona v těžké váze je za dveřmi a v sobotu 29. dubna budeme vědět, kdo usedne na světový trůn. Anthony Johsua i Vladimir Kličkou už jsou jako lvi v kleci a zápasu se nemohou dočkat. Kličko slibuje, že změnil taktiku a Joshuovi vzkazuje, že ho nečeká žádná procházka růžovou zahradou.

Anthony Joshua a Sean Murphy
Aktualizováno Předevčírem 16:57
video krásné gesto

Dárek před duelem roku: Joshua přivezl starému kouči novou káru

Už se to blíží. Duel Anthony Joshua - Vladimir Kličko se uskuteční už v sobotu. Ale ještě se zaplní londýnský stadion Wembley, překvapil britský boxer svého trenéra. Dorazil do starého boxerského klubu, kde začínal a přivezl nádherný dárek.

nova sport joshua vs. kličko

Souboj v těžké váze se blíží: Joshua by chtěl spíš Furyho

Boxerský galavečer v anglickém Wembley se nezadržitelně blíží a my se už 29. dubna dozvíme, kdo se stane novým šampionem v těžké váze. Souboj mezi Anthony Joshuou a Vladimirem Kličkem můžete navíc sledovat v přímém přenostu na stanici Nova Sport 1.

Prásk.tv píše:

Hayden Panettiere - 6
čtěte o tématu Vladimir Kličko na Prásk.tv
nova sport očekávaný souboj

Bitva velikánů se blíží! Boj Klička s Joshuou už teď láme rekordy

Už jen necelé tři měsíce zbývají do velmi očekávaného boxerského souboje. V Londýně se střetne Vladimir Kličko s Anthonym Joshuou. Souboj už teď hýbe s fanouškovskou obcí. A pohne dokonce i slavným stadionem Wembley.

Anthony Joshua vs. Vladimir Kličko
Aktualizováno 14.12. 2016 18:37
o všechno o krále ringu

Kličko tváří v tvář Joshuovi. Padla i první slova před duelem snů!

Zakroužkujte si v kalendáři datum 29. dubna 2017. V londýnském Wembley proběhne souboj, který možná změní svět boxu. Vladimir Kličko a Anthony Joshua už mají za sebou první focení a zdvořilostní tiskovku.

box nesmí nic

Osud mu nepřeje! Kličko už letos zápasit nebude, je zraněný

Ten chlap má prostě smůlu. Vladimir Kličko, který se chystal vzít si v prosinci zpátky titul organizace WTA, bude bojovat tak maximálně doma na playstationu. Do konce roku ho ze hry vyřadilo zranění a z plánovaného souboje s Anthonym Joshuou tak sešlo.

Vladimir Kličko
Aktualizováno 20.10. 2016 10:24
už vím s kým titul wba

Kličko už má nového soupeře, píší v Německu. Je to Australan

Vladimír Kličko se konečně dočkal a už ví, kdo se proti němu postaví do ringu a bude bojovat o titul šampiona WBA. V prosinci se v Hamburku střetne s Australanem Lucasem Brownem, tvrdí německý deník Bild.

Tyson Fury
Aktualizováno 13.10. 2016 08:43
světový šampion musí se léčit

ŠOK! Boxer Fury se kvůli závislosti na drogách vzdal titulů

Tak teď už je to stoprocentní. Žádná odveta s mezi Tysonem Furym a Vladimirem Kličkem nebude! Britský boxer se s okamžitou platností vzdal titulů mistra světa v těžké váze organizací WBO a WBA a hodlá se soustředit výhradně na řešení osobních problémů a závislostí. Oznámil to v oficiálním prohlášení, které dnes zveřejnila jeho promotérská agentura Hennessy Sports.

Tyson Fury
Aktualizováno 3.10. 2016 15:08
nova sport a je po odvětě

KONEC kariéry! Odveta s Kličkem nebude. Fury vzkázal, že končí

Tak nic. Dlouho očekávaná odveta mezi Tysonem Furym a Vladimirem Kličkem o titul boxerského šampiona v těžké váze se neuskuteční. Proč? Důvod je jednoduchý, úřadující šampion Fury se rozhodl, že s profesionální kariérou končí.

Tyson Fury a Vladimir Kličko
Aktualizováno 24.9. 2016 12:49
box zápas roku

Utíká Fury z bitvy? Plánovaná odveta s Kličkem se ruší!

Fanoušci boxu musí být zklamaní. Očekávaná odveta Tysona Furyho a Vladimira Klička se znovu ruší. A vypadá to, že britský boxer se trochu ukrývá a hledá výmluvy, jak neboxovat.