Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Anthony Joshua a Eddie Hearn
Aktualizováno 6.6. 2017 10:43
už jen datum promotér promluvil

Odveta Joshua vs. Kličko opět blíž k realitě! Vybírá se místo akce

Odveta nejsledovanějšího boxerského zápasu mezi úřadujícím šampionem v těžké váze Anthonym Joshuou a poraženým Vladimirem Kličkem bude, to je takřka hotová věc. Jenže teď se řeší, kde se tahle velkolepá boxerská šou uskuteční. Promotér Eddie Hearn prozradil, kde by se dva momentálně nejslavnější boxeři mohli znovu utkat.

Box Seznam soupeřů

Joshuovi další soupeři? S těmito hvězdami by se měl boxer utkat!

Boxer Anthony Joshua, který nedávno porazil Ukrajince Klička, by měl vyzvat tři zvučná jména boxu. Na seznamu je Tyson Fury, Deontay Wilder, ale mluví se také o odvetě s Kličkem.

Anthony Joshua a Vladimir Kličko
Aktualizováno 17.5. 2017 14:02
další souboj to by byla pecka

Odveta? Joshua se letos může znovu střetnout s Kličkem. A brzy!

Boxerský souboj století mezi Anthonym Joshuou a Vladimirem Kličkem se bude nejspší opakovat! Alespoň to tvrdí promotér Eddie Hearn, který tvrdí, že rozhodnutí o odvetě je hlavně na ukrajinském boxerovi.

Prásk.tv píše:

Hayden Panettiere - 6
čtěte o tématu Vladimir Kličko na Prásk.tv
boxer i otec zvládá oboje

Kličkova proměna č. 2: Milující táta v ringu, krásná snoubenka šílela!

Vladimir Kličko, to není jen jeden z nejslavnějších boxerů všech dob, ale už nějakou dobu také otec od rodiny. Právě o jeho nejbližších se hodně mluvilo po jeho předloňské porážce s Tysonem Furym. Ukrajinský bijec si ale od rodiny ještě jednou odskočil.

rozhovor souhlasíte s ním?

Bratr Vitalij o výkonu Klička: Byl lepší, výsledek neodpovídá!

Vladimir Kličko na Anthonyho Joshuu v dlouho očekávané boxerské bitvě ve Wembley nakonec nestačil, přesto ale své fanoušky nezklamal. Ani toho z největších, bratra Vitalije. Ten měl pro Vladimira jen slova uznání.

jasná slova jak řekl, tak udělal

Tvrdá slova! Joshua přiznal, co řekl Kličkovi, než ho poslal k zemi

Anthony Joshua sice porazil Vladimira Klička a stal se světovým šampionem v těžké váze, Ukrajinec mu ale byl zdatným soupeřem. Brit skolil svého soka až v jedenáctém kole, když předtím měl namále.

změna nový život

Výhra obrátí Joshuovi život naruby. Čekají ho pořádné změny!

K.O. v jedenáctém kole, které Anthony Joshua uštědřil ve Wembley Vladimiru Kličkovi, dost možná britskému boxerovi totálně změní život. Zdá se totiž, že konečně dospěl k jednomu velkému životnímu rozhodnutí.

velký zápas našel příčinu porážky

Byl jsem si jist, že to je moje noc, přiznal Kličko. Co by udělal jinak?

Devadesát tisíc diváků ve Wembley v sobotu pozdě večer sledovalo, jak Anthony Joshua v dlouho očekávaném souboji poráží Vladimira Klička a stává se šampiónem v těžké váze. Možná očekávaný výsledek ale nemusel být tak jasný. Ukrajinský boxer se po bitvě zamýšlel nad tím, co mohl udělat lépe.

direkt kličkova rána

VIDEO: Jak šel Joshua k zemi! Poprvé poznal, co je počítání

Fanoušci boxu možná ani nedoufali v tak krásný zápas. A i když byl Vladimir Kličko v duelu s Anthony Joshuou outsiderem, chybělo jen málo, aby mohl slavit. O okamžicích 6. kola se ještě bude dlouho mluvit. Joshua šel poprvé v kariéře k zemi a byl počítán!

Anthony Joshua
Aktualizováno 30.4. 2017 13:38
zápas snů boxerská slavnost

VIDEO: Takhle Joshua zničil Klička! A teď chci Furyho, vzkázal

Anthony Joshua je král, ale po vítězství nad Vladimirem Kličkem hned vyhlásil, že chce další skalp. O odvetě neříkal ani slovo, zajímá ho totiž někdo úplně jiný! Vyzval k boji Tysona Furyho!