Marcos Alonso
aktualizováno 05.10.
fotbal drsný vzkaz

Za hranou! Hvězdě Chelsea připomněli, že zavinil smrt dívky

Fotbaloví fanoušci dokážou být někdy pořádně krutí a hráči to samozřejmě ví. Příznivci anglického Tottenhamu však zašli příliš daleko, když během zápasu vyvěsili transparent, který odkazoval na autonehodu, při níž zemřela mladá dívka a řidičem vozu byl nynější obránce Chelsea Marcos Alonso.

Góly
23.07.
Fotbal Hezké góly

Brankář šíleně namazal na gól. Další střelu zase chytit nemohl!

Zápas Paris Saint-Germain a Tottenhamu v přípravném turnaji v Severní Americe nabídl dva zajímavé momenty. Na ty jistě nezapomene brankář PSG Kevin Trapp, který na jeden gól namazal a další inkasoval z dlouhé vzdálenosti. Na jeho obranu však nutno říct, že s tečovaným projektilem šlo jen těžko něco dělat.

Filip Lesniak
19.05.
Fotbal Premier League

V Liberci to nevyšlo. Za Tottenham si Lesniak odbyl parádní premiéru!

Vnuk trenéra slovenské fotbalové reprezentace Jana Kozáka se stal 15. Slovákem, který nastoupil do zápasu Premier League. V duelu proti Leicesteru se Filip Lesniak objevil v 86. minutě, když střídal za Belgičana Mousu Dembélého. Jen o tři minuty později asistoval anglickému útočníkovi Harrymu Kaneovi na jeho hattrick.

White Hart Lane
aktualizováno 15.05.
loučení white hart lane

Duha ozdobila poslední zápas! Další slavná fotbalová aréna končí

Asi si všichni přáli, aby ta sezona skončila ještě trochu líp. Tottenham hrál svou nejlepší sezonu za posledních 50 let. Nakonec musel pogratulovat rivalovi z Chlesea, ale i tak to byl neděli na White Hart Lane velký den. Na slavném stadionu se hrál poslední zápas...

Chelsea vs. Tottenham
aktualizováno 22.04.
Fotbal Anglický pohár

FA Cup: Prvním finalistou je Chelsea! Přejela Tottenham 4:2

Diváci na stadionu Wembley sledovali pořádně dramatické semifinálové utkání FA Cupu. Chelsea nad Tottenhamem dvakrát vedla, ale Kohouti dokázali dvakrát vyrovnat. Když to mohlo vypadat na prodloužení, kormidla se znovu chopila Chelsea, kterou poslal do finále Hazard. Ten rozhodl o výhře (4:2) pro "blues".

Tottenham Hotspur
12.03.

FA Cup: Tottenham přejel Millwall debaklem 6:0 a je v semifinále!

Čtvrtfinále FA Cupu proti sobě postavilo Tottenham a Millwall. Od začátku bylo jasné, kdo je tady papírově lepším celkem, což domácí rychle potvrdili. Millwallští fotbalisté se v podstatě k ničemu zásadnímu nedostali a po výhře 6:0 postupuje do semifinále Tottenham.

Harry Kane a Tomáš Kalas
aktualizováno 19.02.
fa cup pozápasové rozhovory

FA Cup z místa činu: Rozhovor s Harry Kanem a Tomášem Kalasem

Osmifinálový zápas anglického FA Cupu mezi Fulhamem a Tottenhamem byl jednoznačnou záležitostí pro hostující celek, který díky třem gólům Harryho Kanea právem postupuje dál. Komentátorovi stanice Nova Sport Michalu Jinochovi se hvězdu Spurs podařilo vyzpovídat těsně po zápas a navíc promluvil i s českým fotbalistou Tomášem Kalasem, který odehrál celý zápas v dresu Fulhamu.

Fa Cup
nova sport osmifinálové zápasy

Fulham na Tottenham nestačil, domácí zničil hattrickem Kane

Fotbalisté Tottenhamu si s přehledem poradili s Fulhamem a po výhře 3:0 postoupili do čtvrtfinále FA Cupu. Výhru hostů zařídil hattrickem Harry Kane.

sutton dressing room
aktualizováno 17.02.
nova sport fa cup

Arsenal v šatnách z krajského přeboru. Překvapí outsideři?

Anglický FA Cup je nejstarší fotbalovou klubovou soutěží světa. První ročník se odehrál už v roce 1872. O víkendu se v Anglii odehraje jeho páté kolo, Nova Sport 1 odvysílá pět zápasů a bude se rozhodně na co koukat!

Pep Guardiola
aktualizováno 21.01.
NEDAŘÍ SE MU Jak dlouho vydrží?

Guardiola pod tlakem médií. Nestačí na Premier League?

Manchaster City je v krizi a jeho trenér Pep Guardiola se tím na veřejnosti nějak netají. Po dobrém startu prohrál jeho tým čtyři z posledních osmi zápasů. Jaké má pro to Guardiola vysvětlení?