Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Fotbalisté
aktualizováno 07.03.
fotbal pouhé stíny

Fotbalisté, kteří u nás zářili, ale v zahraničí jejich hvězdy vyhasly!

V Česku září, ale pak následuje přestup do ciziny a v tamní lize jen paběrkují. Řeč je o českých fotbalistech, kteří se po odchodu do zahraničí nedokážou rychle aklimatizovat, nebo zkrátka neprodají svůj talent a potenciál. Zde je přehled několika takových hráčů.

Bořek Dočkal
aktualizováno 02.03.
fotbal druhý čech

Vítej, Bořku! Američané představili Dočkala fanouškům na videu!

Zámořští fotbaloví fanoušci týmu Philadelphia Union už se nemohou dočkat, až na trávníku uvidí poslední posilu svého milovaného týmu. Vedení klubu zatím představilo Bořka Dočkala alespoň v krátkém videu.

Bořek Dočkal
01.03.
fotbal MLS pod lupou

Co čeká Dočkala v Americe? Kluci z Letné i "Petr Čech"!

Americká Major League Soccer (MLS) je pro české fotbalisty stále neprobádaným teritoriem, i když kvalita soutěže a zájem fanoušků o ni pomalu roste. Bořek Dočkal bude po Lubošovi Kubíkovi teprve druhým Čechem v lize. V týmu se bude znát s Fabricem-Jeanem Picaultem, který se krátce mihl na Spartě. Soupeřem mu pak budou některé bývalé hvězdy evropského fotbalu.

Bořek Dočkal
28.02.
Fotbal Další angažmá

Hotovo: Dočkal je ve Philadelphii. Hostování z Číny je dotaženo!

Český fotbalový reprezentant Bořek Dočkal definitivně zamířil z čínského Che-nan Ťien-jie do Philadelphie Union. Americký klub ze zámořské MLS dnes dotáhl hráčovo roční hostování. Informovala o tom agentura Sport Invest, která devětadvacetiletého záložníka zastupuje

Bořek Dočkal
aktualizováno 20.02.
usa pořádná mafie

Další Čech míří do Philadelphie: Voráček a spol. přivítají Dočkala!

Bořek Dočkal mění dres! Oporu české fotbalové reprezentace čeká stěhování z Číny do Ameriky! Podle zdrojů Blesku a iSportu bude nově hrát na hostování za tým Philadelphia Union v Major League Soccer.

Bořek Dočkal a manželka Kamila
02.02.
fotbal zlatá klec

Zoufalý vzkaz manželky Bořka Dočkala z Číny: Zatracená země!

Český fotbalista Bořek Dočkal zůstává hráčem čínského Che-nan Ťien-jie, přestože to před koncem minulého roku vypadalo, že by se mohl vrátit do pražské Sparty. V Číně je o něj sice královsky postaráno, ale jeho žena si zoufá...

Potenciální posily pro Spartu
02.01.
fotbal Hledání tvůrce hry

Sparta hledá špílmachra! Kdo by měl nahradit Rosického?

Fotbalová Sparta vypsala zajímavý konkurz. Do svých řad hledá nového tvůrce hry - klasickou desítku, která by v kádru nahradila legendárního Tomáše Rosického. O kterých variantách na Letné vážně uvažují a na koho z vytipovaných borců byste ukázali právě vy?

Bořek Dočkal
26.12.
Fotbal Návrat domů

Dočkal se už údajně domluvil se Spartou: Jak na to reaguje klub?

Mluví se o tom delší dobu, ale teď prý všechno dává jasnější obrysy. Záložník Bořek Dočkal se má v nejbližších dnech připojit k týmu pražské Sparty. Tyto spekulace se objevují zejména na sociálních sítích a píší to i některá média v Polsku, podle kterých by Dočkal mohl posílit buď Spartu, nebo Legii Varšava.

Bořek Dočkal
aktualizováno 21.10.
video čínská liga

Dočkal splnil misi! Jeho nahrávky pomohly k záchraně, zněla i tyčka

První sezona v Číně pro Bořka Dočkala pomalu končí. Se svým týmem odehrál v sobotu veledůležitý zápas na hřišti Jen-Pienu a i díky dvěma jeho nahrávkám slaví Che-nan Ťien-jie záchranu.

Bořek Dočkal
aktualizováno 07.09.
návrat jak ho vykoupit?

Dočkal zpět na Letnou? Trenér Stramaccioni už se s ním sešel

Něco málo naznačil už i trenér Andrea Stramaccioni. Během reprezentační přestávky zničehonic začal mluvit o Bořku Dočkalovi. A vývoj událostí jde dál. Vychází najevo, že bývalá opora Sparty by se z Číny nejradši vrátila domů na Letnou...