Zlatá tretra se loučila s Boltem. Slávu má ale i ten, kdo ho pokořil!

Vrcholem tradičního ostravského mítinku Zlatá tretra bylo loučení s jamajským sprinterem Usainem Boltem. Co se týče výkonu, našel se ale přece jen člověk, který ho tentokrát zastínil. A to dokonce světovým rekordem!

borec zlatá tretra

Staněk na Zlaté tretře zářil! Dalším superhodem byl blízko rekordu

Tomáš Staněk potvrdil roli favorita a vyhrál soutěž koulařů na Zlaté tretře. Národní rekordman a první muž letošních evropských tabulek vyhrál výkonem 21,63 metru a zaostal jen o 14 centimetrů za dosavadním maximem ostravského mítinku, které drží od roku 2007 Američan Reese Hoffa.

zlatá tretra populární mítink

Už znám i hotelový pokoj, baví Bolt a hlásí: Jdu si pro devátou tretru!

Devátou účast na mítinku Zlatá tretra chce proměnit v deváté vítězství. Jamajský sprinter Usain Bolt přicestoval do své oblíbené Ostravy s jasným cílem. Ještě než se jej ale pokusí naplnit, vyznal se ze svých pocitů, které k populárnímu atletickému klání chová.

frajer zlatá tretra

Usain Bolt je podeváté v Ostravě! Pro akreditaci si přišel jako první

Osminásobný olympijský vítěz Usain Bolt už je v Ostravě. Ve středu ho čeká poslední start na atletickém mítinku Zlatá tretra. A protože je zvyklý být všude jako první, opravdu se jako první z atletů akreditoval.

hvězda přijede atletický mítink

POTVRZENO! Na Zlatou tretru do Ostravy přijede i Usain Bolt

Je to dojednané. Na atletickém mítinku Zlatá tretra, který se každoročně koná v Ostravě, bude i jedna z největších hvězd světové atletiky sprinter Usain Bolt. Pořadatelé zprávu potvrdili dnes na svém facebooku.

zlatá tretra

Bolt si oddechl! Pod 10 sekund se vešel s odřenýma ušima

Jamajčan Usain Bolt vyhrál na mítinku Zlatá tretra v Ostravě závod na 100 metrů v čase 9,98 sekundy v mírném protivětru. Ve druhém startu v sezoně světový rekordman poprvé běžel pod deset sekund a zařadil se na dělené šesté místo letošních světových tabulek.

Usain Bolt v Praze
Aktualizováno 18.5. 2016 18:35
video slova atletického boha

Bolt je znovu v Česku! Jsem pár metrů před finišem, připustil

V České republice je opět jeden z nejlepších sportovců na světě. Nejrychlejší muž planety Usain Bolt se ve středu objevil v Praze. Na Julisce navštívil malé sprintery v rámci dětského závodu Čokoládová tretra. Na tiskovce pak překvapil. Mluvil o konci kariéry!

Usain Bolt
Aktualizováno 27.5. 2015 08:01
rozpaky zlatá tretra

Zmoklý Bolt 20 sekund nepokořil, navíc dvakrát čekal na start

Rozpačité. Přesně takové bylo vystoupení fenomenálního sprintera Usaina Bolta na mítinku Zlatá tretra. Jamajský sprinter v tom byl ale nevinně, jen organizátorům to nevyšlo tak, jak chtěli. Hlavní hvězda zmokla a hranici 20 sekund nepokořila.

atletická paráda

Hejnová konečně vyhrála! Na Zlaté tretře porazila i Rosolovou

Zuzana Hejnová na Zlaté tretře v Ostravě vyhrála svůj první závod na 400 metrů překážek po téměř roce. Mistryně světa, která se dlouho potýkala se zdravotními problémy, zvítězila v čase 55,13 před Denisou Rosolovou (55,45).

Usain Bolt a Jan Železný
Aktualizováno 24.5. 2015 16:59
rekordman rychlý jako blesk

Stovka za rekordních 8,65! Usain Bolt přiletěl ve formě

Usain Bolt už je v Ostravě. Po úmorném 20 hodin dlouhém přesunu z Kingstonu hlásil, že už je v místě konání tradičního mítinku Zlatá tretra. Jamajský sprinter rychle zmizel z dosahu reportérů, musel se totiž pořádně vyspat.