Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Kateřina Siniaková
12.11.
Tenistka Ze soukromí

Fandil hrdince Fed Cupu: Utajený přítel Siniakové odhalen! FOTO

Kateřina Siniaková vyhrála i třetí zápas českých tenistek proti Američankám ve finále Fed Cupu, když porazila Sofii Keninovou 7:5, 5:7 a 7:5. Poté propukla rovnou na kurtu v O2 aréně pořádná oslava. Siniaková běžela za svým týmem, ale také za rodinou. U té byl přítomen i Katky utajovaný přítel, kterého zachytily kamery a fotoaparáty.

Radek Štěpánek
08.08.
Tenista Poslední zápas

Rozlučka s kariérou? Bude to emočně těžké, přiznal Štěpánek!

Radka Štěpánka během kariéry provázela mnohá zranění a zdravotní problémy byly i důvodem, proč český tenista ukončil v listopadu svou bohatou kariéru. Teď Štěpánek chystá rozlučku, na kterou pozval mimo jiných i Srba Novaka Djokoviče, který se tak poprvé představí na kurtu v České republice. V rozhovoru pro televizi Nova mluvil Štěpánek i o nové životní roli – o roli otce.

Fanoušci Sparty do O2 Arény nechtějí
aktualizováno 02.09.
galerie derby na závěr

Ve Vysočanech chcípnu! Fandům Sparty se do O2 arény nechce

Derby se Slavií si hokejisté Sparty zvolili jako rozlučkový zápas s holešovickou Tipsport Arénou. Právě "sešívané" totiž od nové sezóny nahradí v O2 Aréně. Do Vysočan se však příznivcům Sparty moc stěhovat nechce.

Prásk.tv píše:

Ben Cristovao - 1
čtěte o tématu O2 arena na Prásk.tv
Hokejová Sparta
aktualizováno 24.06.
je to pravda? konec tradice

Fanoušci Sparty se děsí. Hokejisté se stěhují do O2 areny

Srdce fanoušků hokejové Sparty se začíná bát. Podle všech indicií začíná stěhování klubu z tradiční holešovické haly poblíž výstaviště do nablýskaných prostor O2 areny. Bude to navěky?

Čeští hokejoví fanoušci
aktualizováno 29.04.
paradoxy pořádný balík

Fanoušci poničili O2 arénu. Hopsání a pokřik stál 150 milionů

Přes 150 milionů korun musela společnost Bestsport Arena, investovat do opravy libeňské O2 areny. Největší podíl na tom nesly poničené výsuvné tribuny, které nevydržely hromadné skákání fanoušků.