Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Guélor Kanga
12.01.
fotbal nová akvizice

Spartu by měl posílit Kanga z Bělehradu, píší v Srbsku!

Fotbalový záložník Guélor Kanga z Crvené zvezdy Bělehrad by měl posílit pražskou Spartu. Gabonský reprezentant podle srbských médií odmítl prodloužit smlouvu, která mu končí v létě a dohodl se na přestupu do letenského velkoklubu.

Martin Frýdek
03.08.
evropská liga předkolo

Sparta prohrála a v Evropské lize končí, vypadla i Mladá Boleslav

Fotbalisté Sparty prohráli s Crvenou Zvezdou Bělehrad i podruhé, tentokrát 0:1. Po prohře 0:2 ze Srbska tak pro ně účinkování v pohárové Evropě pro letošní sezónu končí už v předkole Evropské ligy. Mladá Boleslav po domácí výhře 2:1 sice vedla v poločase i na hřišti Skenderbeu Korce, nakonec ale vypadla na penalty.

Lukáš Mareček
28.07.
evropská liga drsné hodnocení

Byli jsme v panice a nevěděli, co hrát, prohlásil sparťan Mareček

Úvodní utkání 3. předkola Evropské ligy na půdě Crvené Zvezdy Bělehrad pražské Spartě nevyšlo a prohrála 0:2. Podle záložníka Sparty Lukáše Marečka si hostující tým za předvedený výkon nezasloužil vyhrát.

AC Sparta Praha
27.07.
Fotbal Evropská Liga

Sparta na Crvenou Zvezdu nestačila. V Srbsku nedala ani gól!

Pražská Sparta to bude mít v odvetě třetího předkola Evropské ligy na Letné velmi složité. Z Bělehradu, kde se utkala s místní Crvenou Zvezdou, nedala totiž ani gól a odvezla si prohru 0:2. Pražané alespoň poprvé vyzkoušeli izraelskou posilu Tala Ben Chaima.

AC Sparta Praha
21.07.
Fotbal Evropská liga

Sparta versus Bělehrad: Bude to boj, vědí fanoušci ACS, ale věří!

Sparta se ve třetím předkole Evropské ligy utká s Crvenou Zvezdou Bělehrad. Je to velmi zajímavý soupeř s bohatou historií. V tomto článku vám ho představíme, porovnáme s klubem z Letné a na závěr můžete hlasovat o tom, kdo je váš favorit na postup.

Partizan vs. Crvena Zvezda
aktualizováno 26.04.
galerie fotbalové šílenství

Válečná zóna v Bělehradě! Městské derby skončilo krvavě

Partizan a Crvena Zvezda, to je boj na život a na smrt. A když nastane čas derby, celý Bělehrad je na nohou. Ti odvážní jdou přímo na stadion, aby jim vzájemný duel neunikl. Ti, kteří se bojí, radši nevylézají z domu.

Partizan - Crvena Zvezda 8
aktualizováno 26.04.

Fotogalerie: Řádění fanoušků při bělehradském derby

Fotogalerie: Řádění fanoušků při bělehradském derby