Nedávno Bořek Dočkal, teď to vypadá i na návrat do Česka pro Jiřího Skaláka. Reprezentační útočník má mít podle deníku Sport namířeno z Anglie zpátky do Mladé Boleslavi, kde už v minulosti hrával.

Nikolaj Komličenko
aktualizováno 15.02.
borec neskutečná série

Gól číslo 20! Střelec Komličenko Teplice neušetřil, útočí na rekord

Ruský útočník Nikolaj Komličenko dal v dresu Mladé Boleslavi už 20. gól v právě probíhající sezoně. Jeho trefa z penalty znamenala potvrení vítězství Středočechů v poměru 2:0 na hřišti Teplic. Víc gólů dokázali dát české první lize jen David Lafata (25), Vratislav Lokvenc a Radek Drulák (22).

Tomáš Chorý
aktualizováno 09.02.
remíza velké trápení

Ztráta hned na úvod: Plzeň přišla po penaltě o dva body v Boleslavi!

Fotbalisté Plzně ztratili dva body už v prvním jarním utkání. Na hřišti Mladé Boleslavi jen remizovali 1:1. Gól Západočechů zařídila dvojice noviců Joel Kayamba a Jean-David Beauguel. Z penalty ale nakonec vyrovnal Komličenko.

25.11.
Fotbal 1. fotbalová liga

Komličenko dál září! V Olomouci dal hattrick, Boleslav vyhrála 4:0!

Ruský fotbalista Nikolaj Komličenko dal podruhé v sezoně hattrick a v 16. kole první ligy vystřelil Mladé Boleslavi výhru 4:0 na hřišti Olomouce. Celkem se vytáhlý útočník prosadil už patnáctkrát. Lepší byl v úvodních 16 kolech jen v roce 2011 David Lafata, který skóroval osmnáctkrát. Úvodní gól zápasu dal Ladislav Takács, Sigma mohla za stavu 0:1 vyrovnat, ale Jakub Plšek neproměnil penaltu, kterou nařídila sudí Jana Adámková, teprve druhá žena v historii řídící prvoligové utkání.

Jana Adámková
aktualizováno 21.11.
gratulace překvapivá nominace

Tohle je nová Damková! Českou ligu bude po 7 letech pískat žena

Finále Ligy mistryň už pískala, ve druhé lize jí respektují. Teď pro fotbalovou rozhodčí Janu Adámkovou přichází čas, představit se v české nejvyšší soutěži. V neděli bude pískat zápas Olomouc – Mladá Boleslav!

Liberec vyválčil výhru s Boleslaví
05.11.
Fortuna Liga

Šeda v brance Boleslavi kouzlil, Liberec přesto slaví výhru

Fotbalisté Liberce porazili v dohrávce 14. ligového kola Mladou Boleslav 1:0. Souboj sousedů ze středu tabulky rozhodl v 87. minutě střídající Filip Oršula, v prvním poločase domácí Roman Potočný neproměnil penaltu. Slovan vyhrál po dvou kolech, v nichž nedal gól, a na sedmém místě ztrácí šest bodů na šestý Jablonec. Mladá Boleslav prohrála ve vzájemných zápasech počtvrté za sebou a na osmé příčce má tříbodové manko na Liberec.

Benjamin Tetteh
22.10.
fotbal fortuna liga

Sparťané si zastříleli! Boleslav si z Letné veze čtyřgólový nášup

Fotbalisté Sparty v dohrávce 12. kola fotbalové ligy porazili 4:1 Mladou Boleslav a po dvou porážkách za sebou bodovali. Dvěma góly se na výhře domácích podílel Benjamin Tetteh, po jedné brance přidali Matěj Pulkrab a Guélor Kanga. Za hosty v závěru zmírnil debakl Lukáš Hůlka. Letenští jsou díky vítězství třetí v tabulce se ztrátou dvou bodů na druhou Plzeň a čtyř na vedoucí Slavii.

06.10.

Boleslav remizovala s Baníkem. Znovu se trefil Komličenko!

Fotbalisté Ostravy v 11. kole první ligy přišli o šanci dostat se na první místo v tabulce, když v Mladé Boleslavi neudrželi v nastavení vedení a jen remizovali 2:2. Mladou Boleslav poslal do vedení svým jedenáctým gólem v sezoně Nikolaj Komličenko, ale Baník těžil ze standardních situací Roberta Hrubého, po kterých se prosadili Martin Šindelář a Ondřej Šašinka. V závěru pak domácí hráli bez vyloučeného Marka Matějovského, přesto ve čtvrté minutě nastavení srovnal střelou z dálky Petr Mareš.

25.09.
fotbal mol cup

Potupená Boleslav končí v poháru! Padla s druholigovou Chrudimí

Fotbalisté Mladé Boleslavi ve třetím kole českého poháru prohráli 0:2 s Chrudimí a stali se v novém ročníku MOL Cupu prvním vyřazeným celkem z nejvyšší soutěže. O vítězství druholigového celku rozhodli v prvním poločase Tomáš Froněk a Jakub Šípek.

Michael Krmenčík
26.08.

Plzeň přejela Mladou Boleslav 6:1. Michael Krmenčík dal hattrick!

Fotbalisté Plzně v první lize deklasovali Mladou Boleslav 6:1 a zvítězili i v šestém kole. Hattrickem se blýskl domácí útočník Michael Krmenčík, který tak stylově oslavil 100. zápas v nejvyšší soutěži a se sedmi góly vede tabulku střelců. Dvakrát se trefil střídající Jakub Řezníček a jednou Radim Řezník, za hosty skóroval Nikolaj Komličenko. Obhájci mistrovského titulu vedou tabulku o tři body před Slavií a Ostravou.