Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Boxing Poděbrady
aktualizováno 02.03.
box mistrovství světa i evropy

Galavečer boxu v Poděbradech. Ve hře jsou mistrovské tituly!

Všichni vyznavači profesionálního i amatérského boxu, zbystřete! Očekávaný 6. ročník Galavečera boxu v Poděbradech se blíží! I letos se o prestižní tituly utkají elitní čeští boxeři.

Simon Pagenaud slaví vítězství v Sonomě a zisk titulu
19.09.
INDYCAR Poslední závod sezóny

Nenechal nic náhodě! Simon Pagenaud vyhrál a bere letošní titul

Stačilo mu dojet do pátého místa. Francouz Simon Pagenaud se ale poučil z toho, co se vloni stalo jeho stájovému kolegovi Juanu Pablu Montoyovi, který byl v podobné pozici a o titul v posledním závodě přišel. Pagenaud předvedl dominantní výkon a pro titul si dojel coby vítěz posledního letošního závodu IndyCar Series.

Takhle slavili plzeňští fotbalisté obhajobu titulu
aktualizováno 01.05.
video+fotky oslavy titulu

Velká euforie i narážky na Spartu. Takhle slaví mistři z Plzně!

Dokázali to! Plzeňští fotbalisté dotáhli skvěle rozehranou sezonu do zdárného konce a už tři kola před koncem ligy se mohou radovat z obhajoby titulu! To se Viktoriánům ještě nikdy nepovedlo, není tedy divu, že hned po skončení zápasu s Baníkem (2:0) ponořili do mistrovských oslav.

Plzeň slaví obhajobu titulu
aktualizováno 01.05.
galerie mistrovské oslavy

HOTOVO! Plzeň slaví obhajobu titulu, Baník odsoudila k sestupu

Fotbalisté Plzně se znovu po roce ponořili do mistrovských oslav! Viktoriáni využili hned první mečbol a tři kola před koncem ligy je jasné, že v pořadí již čtvrtý titul jim už nikdo nevezme! Proti poslednímu Baníku jim k obhajobě stačil bod, ale potvrdili skvělou formu a vyhráli 2:0. Poražení hosté naopak sestupují po 50 letech do druhé ligy.

Martin Ručinský s pohárem pro Litvínov
aktualizováno 25.04.
čekali 56 let hokejová pohádka

Tam někam do nebe... Litvínov získal titul nejen pro Ivana Hlinku

Je to poprvé. A je to až k neuvěření, že hokejová bašta, která vychovala nespočet obrovských osobností, se dočkala titulu až nyní. To, čeho se nedožil legendární Ivan Hlinka, se podařilo týmu srdcařů s Martinem Ručinským nebo Jiřím Šlégrem.