Fotbalisté Teplic
29.07.
kanonáda na prázdném stadionu

Teplice nasázely Dukle PĚT gólů! To se jim už tři roky nepovedlo

Fotbalisté Teplic utnuli osmizápasové čekání na ligovou výhru, když ve 2. kole první ligy doma přehráli Duklu Praha 5:2. Dvakrát se trefili David Vaněček a Jakub Hora, jednu trefu přidal Tomáš Vondrášek. Teplice naposledy daly alespoň pět branek v dubnu 2015.

Viktoria Plzeň
17.07.
fotbal prohlédněte si je

Kluby mají nové dresy! Bohemka v retru, Viktoria s doplňkem!

Tuzemská nejvyšší fotbalová soutěž začíná už tento pátek a některé kluby se na novou sezonu vyzbrojily novými dresy. Zatímco pražští Bohemians se nechali inspirovat historií, plzeňská Viktoria přidala na dres netradiční prvek.

Jakub Hora
08.07.
poslední šance žhavé zboží

Nový cíl pro Jablonec, Plzeň nebo Slavii: Kam zamíří Jakub Hora?

Fotbalový středopolař Jakub Hora zřejmě před novou sezonou bude měnit dres. Ač je stále hráčem FK Teplice, zřejmě se chystá jeho přestup do jiného z českých klubů. Horovi bude v zimě končit tříletá smlouva a o rodáka z Mostu projevila zájem Plzeň, Slavia i Jablonec!

FC Viktoria Plzeň slaví titul
aktualizováno 19.05.
Fotbal 1. fotbalová liga

Plzeň porazila Teplice a slaví titul, Jablonec na Slavii vyhrál 3:1!

Fotbalisté Plzně jsou popáté za posledních osm let českými šampiony. Titul si zajistili v dnešním 29. kole první ligy domácí výhrou 2:1 nad Teplicemi. Navíc obhájce titulu Slavia doma prohrála s Jabloncem 1:3 a kolo před koncem tak na Plzeň ztrácí z druhého místa nedostižných sedm bodů.

Tomáš Grigar
14.05.
fotbal sázkaři si přišli na své

Podezřelé výsledky? Kdyby jen Teplice, ale i Barcelona a Bayern!

Nedělní ligový zápas mezi Teplicemi a Brnem do běla rozpálil fanoušky domácích. Aby také ne, když jejich klub ostudně prohrál 1:4 se Zbrojovkou, která bojuje o záchranu. Jenže podezřelé výsledky se zrodily i v Německu, Španělsku a Francii!

Fotbalisté Sigmy Olomouc
aktualizováno 29.04.
fotbal nenápadná sigma

Olomouc vyloupila Teplice! Na třetím místě má náskok pět bodů

Fotbalisté Olomouce dokázali jako první v ligové sezoně vyhrát v Teplicích a po dnešním vítězství 2:1 mají na třetím místě tabulky náskok pěti bodů před čtvrtou Spartou a šesti před pátým Libercem, který je mimo pohárové příčky. Vítězství Sigmě zajistili Tomáš Zahradníček s Jakubem Plškem, za domácí v první půli vyrovnal Tomáš Kučera.

Marek Červenka a Srdjan Plavšič
aktualizováno 31.03.
remíza letenské trápení

Fotbalisté Sparty ztratili další body. Přitom v Teplicích vedli!

Fotbalisté Sparty zase zklamali své fanoušky. Nedokázali získat plný počet bodů ani v Teplicích, kde jen remizovali 1:1. Trenér Pavel Hapal tak na vítězství v novém působišti dál čeká, jeho tým nedokázal ani napočtvrté dotáhnout do konce dobře rozehraný zápas.

Teplice vs. Plzeň
26.11.

Viktoria letos prvně ztratila body: Teplice s Plzní hrály 0:0!

Fotbalisté Plzně utrpěli první bodovou ztrátu v této ligové sezoně. Viktoria v 15. kole jen remizovala na hřišti Teplic bez branek a její výrazný náskok na čele tabulky se může mírně zmenšit. Západočeši nezvítězili v lize poprvé po 16 zápasech a nepřekonali svůj vlastní rekord z ročníku 2015/16. Teplice udržely domácí neporazitelnost v ligové sezoně a zůstaly osmé.

David Vaněček
aktualizováno 21.10.
první liga domácí hřiště

Teplice zlomily Karvinou těsně před koncem. Doma neprohrávají

Fotbalisté Teplic v duelu 11. kola první ligy doma porazili Karvinou 1:0. Dvě minuty před koncem se o to zasloužil David Vaněček svým pátým zásahem v sezoně. Tepličtí tak drží domácí neporazitelnost, když zde uhráli všechny své čtyři výhry a dvě remízy.

FK Teplice
aktualizováno 29.09.

Předehrávka 9. kola: Teplice doma porazily Liberec. Rozhodl Rezek!

Tepličtí fotbalisté ukončili po 310 minutách střelecké trápení v HET lize, když v předehrávce 9. kola porazili doma Liberec 2:1. Z výhry se radují po třech zápasech, přitom domácí prohrávali po brzkém gólu Potočného, ale zápas nakonec otočily trefy Vaněčka a Rezka.