FC Viktoria Plzeň slaví titul
aktualizováno 19.05.
Fotbal 1. fotbalová liga

Plzeň porazila Teplice a slaví titul, Jablonec na Slavii vyhrál 3:1!

Fotbalisté Plzně jsou popáté za posledních osm let českými šampiony. Titul si zajistili v dnešním 29. kole první ligy domácí výhrou 2:1 nad Teplicemi. Navíc obhájce titulu Slavia doma prohrála s Jabloncem 1:3 a kolo před koncem tak na Plzeň ztrácí z druhého místa nedostižných sedm bodů.

Tomáš Grigar
14.05.
fotbal sázkaři si přišli na své

Podezřelé výsledky? Kdyby jen Teplice, ale i Barcelona a Bayern!

Nedělní ligový zápas mezi Teplicemi a Brnem do běla rozpálil fanoušky domácích. Aby také ne, když jejich klub ostudně prohrál 1:4 se Zbrojovkou, která bojuje o záchranu. Jenže podezřelé výsledky se zrodily i v Německu, Španělsku a Francii!

Fotbalisté Sigmy Olomouc
aktualizováno 29.04.
fotbal nenápadná sigma

Olomouc vyloupila Teplice! Na třetím místě má náskok pět bodů

Fotbalisté Olomouce dokázali jako první v ligové sezoně vyhrát v Teplicích a po dnešním vítězství 2:1 mají na třetím místě tabulky náskok pěti bodů před čtvrtou Spartou a šesti před pátým Libercem, který je mimo pohárové příčky. Vítězství Sigmě zajistili Tomáš Zahradníček s Jakubem Plškem, za domácí v první půli vyrovnal Tomáš Kučera.

Marek Červenka a Srdjan Plavšič
aktualizováno 31.03.
remíza letenské trápení

Fotbalisté Sparty ztratili další body. Přitom v Teplicích vedli!

Fotbalisté Sparty zase zklamali své fanoušky. Nedokázali získat plný počet bodů ani v Teplicích, kde jen remizovali 1:1. Trenér Pavel Hapal tak na vítězství v novém působišti dál čeká, jeho tým nedokázal ani napočtvrté dotáhnout do konce dobře rozehraný zápas.

Teplice vs. Plzeň
26.11.

Viktoria letos prvně ztratila body: Teplice s Plzní hrály 0:0!

Fotbalisté Plzně utrpěli první bodovou ztrátu v této ligové sezoně. Viktoria v 15. kole jen remizovala na hřišti Teplic bez branek a její výrazný náskok na čele tabulky se může mírně zmenšit. Západočeši nezvítězili v lize poprvé po 16 zápasech a nepřekonali svůj vlastní rekord z ročníku 2015/16. Teplice udržely domácí neporazitelnost v ligové sezoně a zůstaly osmé.

David Vaněček
aktualizováno 21.10.
první liga domácí hřiště

Teplice zlomily Karvinou těsně před koncem. Doma neprohrávají

Fotbalisté Teplic v duelu 11. kola první ligy doma porazili Karvinou 1:0. Dvě minuty před koncem se o to zasloužil David Vaněček svým pátým zásahem v sezoně. Tepličtí tak drží domácí neporazitelnost, když zde uhráli všechny své čtyři výhry a dvě remízy.

FK Teplice
aktualizováno 29.09.

Předehrávka 9. kola: Teplice doma porazily Liberec. Rozhodl Rezek!

Tepličtí fotbalisté ukončili po 310 minutách střelecké trápení v HET lize, když v předehrávce 9. kola porazili doma Liberec 2:1. Z výhry se radují po třech zápasech, přitom domácí prohrávali po brzkém gólu Potočného, ale zápas nakonec otočily trefy Vaněčka a Rezka.

Martin Hašek, trenér Bohemians 1905
aktualizováno 19.09.
překvapení domácí pohár

Bohemians v poháru končí! Teplice dostaly tři góly, ale jdou dál

Fotbalisté Bohemians nestačili ve 3. kole českého poháru na Vlašim a vypadli po penaltách. Teplice udolaly Táborsko na jeho hřišti 4:3. Nad druholigovým soupeřem sice vedli už o tři branky, ale dovolili mu zápas zdramatizovat. Postup do osmifinále však uhájily.

FK Teplice
05.08.

Dukla nezvládla ani druhé kolo. Z Teplic si odvezla prohru 1:3!

Fotbalisté Teplic porazili ve druhém kole první ligy pražskou Duklu 3:1. Skóre otevřel Admir Ljevakovič, poté se dvakrát prosadil David Vaněček. Za hosty, kteří prohráli i druhý zápas v sezoně a mají nelichotivé skóre 1:7, snižoval ve druhém poločase Branislav Miloševič.

Jaroslav Tvrdík a radost Slavie
30.07.
trapas slovy šéfa klubu

Omlouvám se, píše šéf Slavie! Na vymyšlenou penaltu není pyšný

Slavia vyhrála první ligový zápas, ale není na to moc pyšná. Jediný gól dala z vymyšlené penalty. Vadí to i samotnému šéfovi červenobílých. Jaroslav Tvrdík po utkání poslal omluvu do Teplic.