Danny (SK Slavia Praha)
11.08.
Fotbal 1. fotbalová liga

Slavia doma porazila Jihlavu. Poprvé si zahrál obránce Sobol!

Slavia přivítala v předehrávce 3. kola Jihlavu. V prvním poločase měla jasně navrch a už po šesti minutách vedla po gólu Hušbauera z penalty. Další úspěšný zásah zaznamenal po krásné akci Portugalec Danny. Potom mohl autor první branky zvýšit na 3:0, ale rozhodčí regulérní gól neuznal. Od druhé části se hrála vyrovnaná partie a diváci se už dalších branek v Edenu nedočkali. Premiéru si odbyla ukrajinská posila sešívaných Eduard Sobol.

Michal Bílek a Antonín Rosa
aktualizováno 19.11.
anketa fotbalová klasika

Rosovo gesto fair-play stálo Jihlavu body, Bílek kroutil hlavou

Představte si, že váš tým potřebuje každý bod k záchraně a vy pak svým přiznáním pomůžete soupeři k obratu. Antonín Rosa se zachoval fér, jak se na sportovce patří. Bylo to na potlesk. Jenže jeho čin pak trochu zazdil trenér Michal Bílek...

Michal Bílek
aktualizováno 14.09.
první liga návrat na lavičku

Michal Bílek je zpátky na scéně! Dostal angažmá v první lize

Bývalý trenér fotbalové reprezentace Michal Bílek už není bez práce! Někdejšího reprezentanta a oporu pražské Sparty angažovala Vysočina Jihlava, která se topí na sestupové 15. příčce ePojisteni.cz ligy.

Jihlava - Bohemians 1905
23.04.
synot liga

Bohemka je po výhře v Jihlavě kousek od záchrany v lize

Fotbalisté Bohemians 1905 vyhráli v 26. kole první ligy v Jihlavě 2:1 a udělali výrazný krok k záchraně. Domácí Vysočinu poslal do vedení Petr Hronek, hosté ale dokázali zásluhou Michala Šmída a Michala Hubínka skóre otočit. Od sestupového pásma tak pražský celek čtyři kola před koncem dělí osm bodů, zatímco Vysočinu pět.

Libor Došek
22.08.
synot liga 5. kolo

Došek nedal penaltu, Slovácko přesto veze tři body z Jihlavy

Kanonýr Libor Došek tentokrát gólem nepřispěl, navíc neproměnil pokutový kop, přesto fotbalisté Slovácka slaví další ligové vítězství. Na hřišti Jihlavy vyhráli 2:1. Druhé sobotní utkání skončilo nerozhodným výsledkem, Bohemians hráli s Příbramí 1:1.

Viktoria Plzeň
aktualizováno 24.07.
synot liga překvapení v Jihlavě

Plzeň vykročila za obhajobou vítězně, Sparta remizovala

Hned úvodní utkání nového ročníku Synot ligy vzbudilo vášně. Sudí Franěk nejprve zřejmě upřel penaltu domácí Plzni za ruku slávistického mladíka Součka, hostující kouč Uhrin se zase na hlavního arbitra hněval za to, že v závěru utkání, které nakonec Plzeň vyhrála 2:1, nastavil pouze minutu. Ve večerním utkání pak Sparta nedokázala vyhrát na hřišti Jihlavy, kde uhrála jen bezbrankovou remízu.

Slavia pp prohře s Brnem
aktualizováno 18.04.
krize nekončí

Slavia doma vyhořela s Jihlavou, nevyhrála už dva měsíce

Před týdnem byla pražská Slavia na Letné na dosah bodovému zisku z derby proti Spartě, na domácím stadionu však nedokázala slibný výkon zopakovat a proti Jihlavě propadla. Porážka 1:2 je už pátou prohrou z posledních šesti utkání. Dařilo se naopak Bohemians, kteří v Č. Budějovicích předvedli velký obrat.