Milan Škoda
aktualizováno 10.08.
Fotbal 1. fotbalová liga

Slavia odjela z Mladé Boleslavi s výhrou. Jediný gól dal Škoda!

Fotbalisté pražské Slavie vyhráli i čtvrté kolo nové ligové sezony. Úřadující vicemistr v obměněné sestavě zvítězil v předehrávce v Mladé Boleslavi 1:0 a pojistil si vedení v tabulce. O úspěchu červenobílých, které v úterý čeká odveta 3. předkola Ligy mistrů na půdě Dynama Kyjev, rozhodl ve 34. minutě Milan Škoda po chybě brankáře Jana Šedy. Středočeský celek utrpěl třetí porážku v sezoně a doma prohrál oba zápasy při skóre 0:5.

Jaroslav Tvrdík
08.08.
Fotbal Ze zákulisí

Tvrdík se chlubil a přitom odkryl, co nechtěl: Seznam chtěných posil

Šéf Slavie Jaroslav Tvrdík je znám tím, že rád zastane funkci tiskového mluvčí. O posilách i jiných novinkách v rámci pražského celku se totiž s fanoušky rád dělí prostřednictvím svého twitterového účtu, kde jsou tyto informace dřív, než na oficiálních médiích klubu. Jenže teď Tvrdík zřejmě nevědomky propálil něco, co asi ani nechtěl. Odtajnil seznam hvězd, které chce Slavia ulovit…

Jindřich Trpišovský
08.08.
Fotbal Evropské poháry

Trenéři českých klubů v Evropě: Kdo je nejefektivnější? PŘEHLED

České fotbalové kluby se v posledních letech potácí po evropských pohárech ve snaze získat cenné body do koeficientu pro následující sezóny a ve snaze vylepšit si svůj rozpočet. Dlouhodobě se jim ovšem moc nedaří uspět a otázkou zůstává, kdy se český fotbal vrátí do lepších časů. V souvislosti s tím jsme sestavili přehled trenérů a jejich bilance za poslední tři roky v evropských pohárech. Kdo je nejefektivnější pro svůj klub?

Jan Matoušek
aktualizováno 08.08.
Fotbal Změna dresu

Posila pro Slavii: Máme Matouška, uvedl šéf sešívaných Tvrdík!

Talent Jan Matoušek míří z Příbrami do Slavie, alespoň tak o tom informoval na sociální síti šéf sešívaných Jaroslav Tvrdík. Pražané za dvacetiletého útočníka zaplatí podle deníku Sport 40 milionů korun.

Radost Slavie
aktualizováno 03.08.
fotbal Eden v euforii

Mašina Slavia! Opavu přehrála 3:1, ve hře zcela dominovala

Fotbalisté Slavie pokračují v suverénních výkonech a po třech odehraných zápasech FORTUNA:LIGY mají na kontě plný počet devíti bodů. Tentokrát odnesla jejich formu Opava, která v Edenu padla 1:3. Porážka v takové výši ale pro ni byla ještě milosrdná.

Tomáš Fryšták
28.07.

Nedisciplinovaná Bohemka padla v Příbrami: Červenou viděl gólman

Čtyři sobotní zápasy v rámci 2. kola nejvyšší fotbalové soutěže, tak vypadal sobotní program. Do Opavy přijel Zlín a na cestu domů si zabalil všechny tři body, když vyhrál 2:1. Domácí hráli od 14. minuty bez Svozila, který dostal červenou. Podstatně nedisciplinovanější byli hráči Bohemians. Ti v Příbrami dostali červené hned dvě a tu první ve 23. minutě brankář Tomáš Fryšták. Příbramští i díky tomu vyhráli 4:2. Slovácko pak porazilo Baník 2:1 gólem v 94. minutě zápasu. Slavia doma porazila Karvinou vysoko 4:0.

Peter Olayinka v dresu Slavie
aktualizováno 21.07.
1. fotbalová liga

Nejdražší přestup v historii: Slavia představila Olayinku

Pražská Slavia získala nigerijského útočníka Petera Olayinku z belgického Gentu. Za dvaadvacetiletého fotbalistu podle klubového webu zaplatila 3,2 milionu eur (asi 83 milionů korun).

Peter Olayinka
19.07.
fotbal Zahraniční posila

Tajemný Tvrdíkův Tweet: Olayinka míří do Slavie, tuší fanoušci!

Peter Olayinka má namířeno do pražské Slavie. Alespoň fanoušci klubu z Edenu jsou o tom přesvědčeni. Důvodem je Tweet Jaroslava Tvrdíka, šéfa sešívaných.

Mick Van Buren
18.07.
fotbal Hledá se posila!

Trable v Edenu: Van Buren si zlomil nohu, Trézéguet nepřijde

Vedení Slavie řeší těsně před startem sezony velký problém. A sice nedostatek krajních ofenzivních hráčů. Vyřešit to měl rekordní přestup Egypťana Trézégueta, jenže ten už určitě nepřijde. A aby těch strastí nebylo na Slavii málo, nizozemsý záložník Mick van Buren si zlomil lýtkovou kost a nejspíš celý podzim bude mimo hru.