Jak rychle se informace objevila, tak se rychle i vyvrátila. Michael Krmenčík za rekordních 80 milionů korun z Plzně do Slavie nepůjde. Plzeň obří sumu odmítla, potvrdil to na Twitteru šéf Slavie Jaroslav Tvrdík.

SK Slavia Praha
16.08.
Kvalifikace Liga mistrů

Někteří fanoušci Slavii věří, jiní ji odepsali. A co vy? Oznámkujte ji!

Slavia se probudila do deštivé středy s pozápasovou kocovinou. Sešívané bude zřejmě ještě dlouho mrzet, že na Kypru nevstřeili gól, i když mu nebyli daleko. O to hořčí je smířit se s výsledkem 0:2. Tábor fanoušků se tak pochopitelně rozdělil na dvě strany. Ten jeden Slavii ještě věří, pro ten druhý už Pražané skončili. A jak se líbil výkon Slavie vám? Hlasovat můžete na konci článku.

SK Slavia Praha vs. APOEL
15.08.

Slavii se na Kypru nedařilo: Dobré šance, žádný gól a prohra 0:2!

Fotbalisté Slavie ani přes mnoho dobrých šancí brankáře Nikósie Boye Watermana nepřekonali. Z Kypru si odváží prohru 0:2 a za týden v odvetě této kvalifikace Ligy mistrů, která se koná v Edenu, nečeká svěřence trenéra Šilhavého vůbec jednoduchý úkol.

Jaroslav Tvrdík a Gino Van Kessel
13.08.
video parádní akce

Van Kessel naštval Tvrdíka. V Anglii se ale uvedl krásným gólem!

Stále ještě kmenový hráč pražské Slavie Gino Van Kessel pořádně naštval šéfa vršovického klubu Jaroslava Tvrdíka. Tomu se nelíbila fotbalistova slova na adresu Zlína, kam měl původně zamířit na hostování.

Danny (SK Slavia Praha)
11.08.
Fotbal 1. fotbalová liga

Slavia doma porazila Jihlavu. Poprvé si zahrál obránce Sobol!

Slavia přivítala v předehrávce 3. kola Jihlavu. V prvním poločase měla jasně navrch a už po šesti minutách vedla po gólu Hušbauera z penalty. Další úspěšný zásah zaznamenal po krásné akci Portugalec Danny. Potom mohl autor první branky zvýšit na 3:0, ale rozhodčí regulérní gól neuznal. Od druhé části se hrála vyrovnaná partie a diváci se už dalších branek v Edenu nedočkali. Premiéru si odbyla ukrajinská posila sešívaných Eduard Sobol.

Miroslav Stoch
aktualizováno 11.08.
Přestup Nová tvář

Slavia vyhlíží další posilu. Už brzy má podepsat Slováka Stocha!

Během tohoto týdne oznámila Slavia příchod nové posily do zadních řad. Tou se stal ukrajinský obránce Eduard Sobol. Po něm by měl do Edenu v nejbližších dnech zavítat i reprezentant Slovenska Miroslav Stoch, který momentálně působí v tureckém Fenerbahe. Informaci přinesl iSport.cz.

Gino van Kessel
09.08.
vyřešeno hostování s opcí

Slavia vyřešila budoucnost Van Kessela. Posílá ho do Anglie!

Pražská Slavia už má jasno o tom, kde bude hrát její kmenový hráč Gino Van Kessel. Ofenzivní fotbalista nakonec nezamíří do Zlína, jak se chvíli zdálo, ale odchází na roční hostování s opcí do anglického Oxfordu.

Eduard Sobol
aktualizováno 09.08.
další hráč na kraj obrany

Slavia definitivně potvrdila novou posilu! Příchází ukrajinský talent

Fotbalová Slavia přivítala ve svých řadách další zahraniční posilu. Do Vršovic přichází na roční hostování ze Šachťaru Doněck krajní obránce Eduard Sobol.

06.08.
Fotbal 1. Fotbalová liga

Fotbalisté Slavie v Ostravě nedali gól. Zápas skončil remízou

Fotbalisté mistrovské Slavie přišli ve druhém kole nejvyšší soutěže o první body, když na hřišti nováčka v Ostravě remizovali bez gólů. Pražané měli sice po větší část utkání územní převahu, ale jen minimum šancí. Nejblíže gólu byl ještě v první půli Tomáš Souček, ale trefil pouze tyč. Baník i Slavia si po druhém kole uchovali neporazitelnost.