Velký vítr v kabině Slavie: Končí Necid, Danny, Sobol a Mingazov!

Kabinou pražské Slavie se prohnal vítr. Z kádru sešívaných odvál Portugalce Dannyho, ale i Tomáše Necida, Eduarda Sobola a Ruslana Mingazova. Trenér Jindřich Trpišovský tak vstoupil do letní přípravy před sezonou se 28 hráči.

Danny a jeho synové
10.06.
Fotbal Mezinárodní turnaj

Pyšný otec Danny ze Slavie: Takhle si to ťukli jeho synové! VIDEO

Dnes vyvrcholil třetí ročník Slavia International Cupu, tedy turnaje pro mladé hráče. Celkovým vítězem je Málaga. Sešívaní skončili sice až na devátém místě, ale právě v utkání o toto umístění se blýskli parádní akcí synové portugalského záložníka Dannyho, který působí v A týmu. Podívejte se na videu.

Chuligáni Slavie
31.05.
Fotbal 1. fotbalová liga

Slavia dostala za fanoušky pokutu 80 tisíc. Platí i liberecký Coufal!

Slavia bude pykat za své fanoušky. Tedy alespoň za některé – za ty, kteří byli neukáznění. Sešívané bude stát chování některých jednotlivců 80 tisíc korun. Ti se provinili v utkání s Plzní. Disciplinárka potrestala i libereckého kapitána Vladimíra Coufala. Ten po utkání s Baníkem kritizoval rozhodčí.

FC Viktoria Plzeň slaví titul
aktualizováno 19.05.

Plzeň porazila Teplice a slaví titul, Jablonec na Slavii vyhrál 3:1!

Fotbalisté Plzně jsou popáté za posledních osm let českými šampiony. Titul si zajistili v dnešním 29. kole první ligy domácí výhrou 2:1 nad Teplicemi. Navíc obhájce titulu Slavia doma prohrála s Jabloncem 1:3 a kolo před koncem tak na Plzeň ztrácí z druhého místa nedostižných sedm bodů.

Stadion Eden
18.05.
Klid před bouří?

Situace CEFC se nás nijak nedotýká, zní z tábora Slavie

Když ve středu prosákla na veřejnost informace, že známá finanční skupina J&T rozmetala vedení evropské pobočky společnosti CEFC, vlastníka fotbalové Slavie, vzbudilo to poprask. Klub z Edenu ale tvrdí, že se ho neutěšená situace kolem svého majitele (zatím) nijak nedotýká.

Jaroslav Tvrdík a Daniel Křetínský
17.05.
fotbal Mračna nad Edenem

Tvrdík na kolenou! Bude teď Sparta šéfovat jeho Slavii?!

Čínská CEFC odmítá kroky finanční skupiny J&T k převzetí kontroly nad společností CEFC Group (Europe) Company. Čínská firma byla připravena uhradit do pátečního odpoledne veškeré závazky vůči skupině J&T. Na svém twitteru o tom ve čtvrtek informoval dosavadní místopředseda představenstva evropské CEFC Group Company Jaroslav Tvrdík. Skupina J&T ale stále nemá žádné informace o tom, že by ji čínská společnost CITIC Group dnes uhradila dluh 450 milionů eur za společnost CEFC Europe. Pokud by k uhrazení závazků nedošlo, ve výsledku by to znamenalo, že řízení klubu z Edenu přebere jeden z nejvyšších činitelů Sparty!

Evropské poháry a české kluby
17.05.
Fotbal Dobré časy

České kluby a evropské poháry? Pět jistých míst a tyto pozice!

Český fotbal v rámci evropských soutěží zažívá příjemné časy. Hned pět českých týmu bude mít šanci se porvat o evropské poháry. Podívejte se v tomto článku na přehled toho, kdo bude v jaké pozici a připomeňte si, jak tomu bylo za posledních 15 let.

Videorozhodčí
16.05.
fotbal Kauza videorozhodčí

Slavia se bouří! Nepřímo obvinila Plzeň, že zbrojí proti videu!

Boj o ligový titul nabírá dvě kola před koncem na obrátkách. Může za to štiplavé prohlášení zástupce generálního ředitele Slavie Tomáše Syrovátka, který jasně vyjádřil přesvědčení, že sílí tlak na to, aby ve zbývajících dvou kolech nebyl na zápasech přítomen videorozhodčí!

Jan Sýkora
14.05.

Slavia misi na Dukle zvládla a živí šanci na titul. Plzeň tak neslaví!

Fotbalisté Slavie zvítězili v dohrávce 28. ligového kola v malém pražském derby na Dukle 2:0 a udrželi naději na obhajobu titulu. Červenobílí snížili dva zápasy před koncem soutěže ztrátu na vedoucí Plzeň na čtyři body a zároveň si pojistili druhé místo v tabulce, na němž mají čtyřbodový náskok před třetí Olomoucí.

Slavia vyhrála MOL Cup
09.05.
fotbal Finále MOL Cupu

Slavia porazila Jablonec a po 16 letech ovládla český pohár!

Fotbalisté pražské Slavie porazili ve finále domácího poháru MOL Cupu Jablonec 3:1. Skóre v Mladé Boleslavi otevřel ve čtrnácté minutě Stanislav Tecl, ve 34. minutě vyrovnal Luděk Pernica s přispěním Michaela Ngadeua, ale hned za pět minut se podruhé trefil Tecl. Pojistku přidal v 89. minutě Miroslav Stoch.