Francis Kone
včera 22:18
Fotbal Fair Play

Hrdina Kone: Za záchranu života Berkovce dostal cenu od FIFA!

Na konci února viděli diváci v Ďolíčku drama. Gólman Bohemians Martin Berkovec se srazil se stoperem Danielem Krchem. Při této nehodě zapadl Berkovcovi jazyk. Naštěstí byl tehdy poblíž útočník Slovácka Francis Kone. Ten teď dostal za záchranu jeho života cenu Fair Play.

Slavia vs. Liberec
22.10.
Fotbal 1. fotbalová liga

Liberec je letos první tým, který vyhrál v Edenu. Slavii porazil 2:1!

Fotbalisté Slavie prohráli v 11. ligovém kole s Libercem 1:2. Skončila tak rekordní série červenobílých bez porážky v nejvyšší soutěži, která se zastavila na 36 zápasech. Slovan poslal v Edenu do vedení ve 35. minutě Roman Potočný a pojistku přidal v 73. minutě z penalty Miloš Bosančič. V nastavení už jen snížil Tomáš Necid. Slavia ztrácí z druhého místa na vedoucí Plzeň už jedenáct bodů a výrazně se jí vzdaluje obhajoba titulu. Liberec vyhrál čtvrtý z posledních pěti venkovních ligových duelů a je čtvrtý.

Fastav Zlín a mlha v zápase Evropské ligy proti Kodani
19.10.
Fotbal evropské poháry

Evropská liga: Sestřih ze zápasu FC Zlín - FK Kodaň. VIDEO

Fotbalisté Zlína hostili v Olomouci dalšího soupeře v rámci základní skupiny Evropské ligy. Tentokrát se svěřenci trenéra Bohumila Pánika utkali s FC Kodaň. Fastav vedl díky gólu Diopa z 11. minuty, ale hosté o osm minut později vyrovnali na 1:1, což je i konečný výsledek. Utkání komplikovala mlha, kvůli které se přerušovalo.

SK Slavia Praha
aktualizováno 14.10.

Slavia v Karviné vyhrála 2:0. Po první venkovní výhře je zase druhá

Fotbalisté pražské Slavie v desátém ligovém kole porazili Karvinou 2:0 a dosáhli první venkovní výhry v této sezoně. Úřadující mistři se vrátili na druhé místo tabulky a ztrácí pět bodů na vedoucí Plzeň, která má k dobru nedělní šlágr na hřišti Sparty. Slavii poslal do vedení v 19. minutě Milan Škoda, v 57. minutě zvýšil Nizozemec Mick van Buren.

Michel Costa
08.10.
Fotbal Vážná nemoc

Smutná zpráva: Zemřel bývalý slávista Costa. Bylo mu 36 let!

Smutná zpráva zasáhla nejen český fotbal. Ve věku pouhých 36 let zemřel bývalý slávista, brazilský záložník Michel Costa. Ten hrál mimo jiné i za Příbram a nejvyšší brazilskou soutěž. Podlehl vážnému onemocnění.

Tomáš Necid
01.10.
1. fotbalová liga

Slavia porazila Zbrojovku Brno. Oba její góly dal Tomáš Necid!

Fotbalisté Slavie v 9. kole první ligy doma zdolali Brno 2:0 a prodloužili svou rekordní šňůru bez porážky na 35 zápasů nejvyšší soutěže. Zůstali tak na třetí příčce tabulky o bod za druhou Olomoucí a osm bodů za vedoucí Plzní. Velký tlak zužitkoval dvěma góly Tomáš Necid, který se v české lize trefil poprvé od května 2014. Slavia vyhrála doma v nejvyšší soutěži pošesté za sebou bez inkasovaného gólu.

Jaroslav Šilhavý o Tomášovi Necidovi a kapitánské pásce
29.09.
Fotbal Evropská liga

Necid a (ne)předání kapitánské pásky? Frustrace, přiznal Šilhavý!

Pražská Slavia si odvezla ze včerejšího utkání v Astaně bod do základní skupiny Evropské ligy. Hráči i trenér Šilhavý si uvědomují, že bod z Kazachstánu je velmi cenný vzhledem k tomu, co domácí tým předvedl. Při rozhovorech přišla řeč i na frustrovaného Tomáše Necida.

Fastav Zlín a Dame Diop
28.09.
Přehled Evropská Liga

Zlín jako jediný český tým padl. Plzeň vyhrála, Slavia má bod!

Odehráno je všech čtyřiadvacet utkání druhých zápasů základní skupiny Evropské ligy. V nich se utkala i česká mužstva a jejich bilance je jedna výhra, jedna remíza a jedna prohra. Tři body si připsala Plzeň, která vyhrála 3:1 nad izraelským Hapoelem, bod si odvezla z Astany pražská Slavia a Zlín odletěl z Moskvy s prázdnou. Místnímu Lokomotivu podlehl 0:3.

Přítelkyně fotbalistů
28.09.
Evropská liga královna krásy

Čeští hráči v Evropské lize: Kdo má nejhezčí partnerku? HLASUJTE!

Na programu dnešního dne jsou fotbalové zápasy Evropské ligy, které můžete sledovat na stanicích Nova Sport. V dnešním nabitém programu se představí i čeští zástupci. Jaké krásky budou fandit fotbalistům Plzně a Slavie? Na konci článku hlasujte o té nejhezčí.

Michael Ngadeu-Ngadjui
28.09.

Slavia v Astaně vedla. Nakonec z Kazachstánu veze bod za remízu!

Fotbalisté Slavie vedli ve druhém utkání v základní skupině Evropské ligy na hřišti FC Astana 1:0. Skóre otevřel Michael Ngadeu Ngadjui. Toho v šestnáctce našel Jan Sýkora, který nacentroval na jeho hlavu ve standardní situaci. Pražané měli i další šance. Sýkora a Stoch trefili břevno. Jenže domácí ve 43. minutě srovnali. Postaral se o to Marin Tomasov. Utkání nakonec remízou 1:1 i skončilo.