Jaroslav Tvrdík
03.10.
Fotbal Twitterová komunikace

Tvrdík kritizoval rozhodčí. Slavia za to dostala od UEFA tvrdý trest!

Pražská Slavia dostala od Evropské fotbalové unie UEFA pokutu 10.000 eur (258 tisíc korun) za to, že šéf klubu Jaroslav Tvrdík po srpnovém utkání předkola Ligy mistrů s Dynamem Kyjev na sociální síti ostře kritizoval rozhodčí a vyzval místopředsedu UEFA Hrihorije Surkise k rezignaci.

Milan Baroš
aktualizováno 30.09.
Fotbal 1. fotbalová liga

Baroš dostal červenou za tvrdý loket. Baník i tak porazil Slavii 2:1!

Fotbalisté Ostravy porazili v 10. kole první ligy vedoucí Slavii Praha 2:1. Baník uspěl navzdory tomu, že od 15. minuty dohrával utkání bez vyloučeného kapitána Milana Baroše, který viděl červenou kartu po intervenci videorozhodčího. Na první gól Martina Filla ještě odpověděl Miroslav Stoch, druhá Fillova trefa v nastavení první půle už ale byla vítězná.

Radost Slavie po prvním gólu
aktualizováno 01.09.
šlágr fotbalová liga

Dvě penalty, červená a ČTYŘI góly od Slavie! Plzeň schytala výprask

Fotbalisté Slavie jdou po jednoznačném vítězství 4:0 nad Viktorií Plzeň do čela fotbalové Fortuna ligy. Západočeši dohrávali bez vyloučeného Romana Hubníka a čelili dvěma penaltám. Dva góly dal Souček, další trefy přidali Stoch a Zmrhal.

Slavia a Jablonec
31.08.
Fotbal Evropská liga

Los EL: Slavii čeká ve skupině Zenit, Jablonec proti Koubkovi!

Evropská liga už zná rozlosování základních skupin. Los proběhl v Monaku a určil soupeře pro dva české týmy. Slavia se utká ve skupině C se Zenitem Petrohrad, Kodaní a Bordeaux (s Jaroslavem Plašilem). Jablonec pak čeká ve skupině K Dynamo Kyjev, Astana a Rennais s gólmanem Tomášem Koubkem.

31.08.

Simulátor losu EL: Určete soupeře Slavii a Jablonci! Vyjde vám to?

Dnes ve 13 hodin proběhne v Monaku los základních skupin Evropské ligy. Ten se týká i dvou českých zástupců, přesněji řečeno pražské Slavie a Jablonce. Jak to dopadne, to uvidíme až po poledni, vy si však můžete los nasimulovat už teď. Jak moc budete blízko realitě?

Stanislav Tecl
25.08.

Slavia jasně přejela Teplice. Domů si odváží pohodovou výhru 3:0!

Fotbalisté Slavie vyhráli v 6. ligovém kole v Teplicích 3:0 a na Stínadlech zopakovali stejně vysoké vítězství z konce minulého ročníku. Pražané rozhodli o svém triumfu už v prvním poločase, kdy se trefili Stanislav Tecl a Ondřej Kúdela. Po pauze přidal pojistku Jan Sýkora.

Milan Škoda
aktualizováno 10.08.

Slavia odjela z Mladé Boleslavi s výhrou. Jediný gól dal Škoda!

Fotbalisté pražské Slavie vyhráli i čtvrté kolo nové ligové sezony. Úřadující vicemistr v obměněné sestavě zvítězil v předehrávce v Mladé Boleslavi 1:0 a pojistil si vedení v tabulce. O úspěchu červenobílých, které v úterý čeká odveta 3. předkola Ligy mistrů na půdě Dynama Kyjev, rozhodl ve 34. minutě Milan Škoda po chybě brankáře Jana Šedy. Středočeský celek utrpěl třetí porážku v sezoně a doma prohrál oba zápasy při skóre 0:5.

08.08.
Fotbal Ze zákulisí

Tvrdík se chlubil a přitom odkryl, co nechtěl: Seznam chtěných posil

Šéf Slavie Jaroslav Tvrdík je znám tím, že rád zastane funkci tiskového mluvčí. O posilách i jiných novinkách v rámci pražského celku se totiž s fanoušky rád dělí prostřednictvím svého twitterového účtu, kde jsou tyto informace dřív, než na oficiálních médiích klubu. Jenže teď Tvrdík zřejmě nevědomky propálil něco, co asi ani nechtěl. Odtajnil seznam hvězd, které chce Slavia ulovit…

Jindřich Trpišovský
08.08.
Fotbal Evropské poháry

Trenéři českých klubů v Evropě: Kdo je nejefektivnější? PŘEHLED

České fotbalové kluby se v posledních letech potácí po evropských pohárech ve snaze získat cenné body do koeficientu pro následující sezóny a ve snaze vylepšit si svůj rozpočet. Dlouhodobě se jim ovšem moc nedaří uspět a otázkou zůstává, kdy se český fotbal vrátí do lepších časů. V souvislosti s tím jsme sestavili přehled trenérů a jejich bilance za poslední tři roky v evropských pohárech. Kdo je nejefektivnější pro svůj klub?