Liberec vs. Slavia
22.04.
Fotbal 1. fotbalová liga

Slavia v Liberci uhrála jen remízu 0:0. Na první Plzeň ztrácí 7 bodů!

Fotbalisté Slavie Praha remizovali ve šlágru 25. ligového kola v Liberci bez branek a vzdálila se jim obhajoba titulu. Na vedoucí Plzeň ztrácejí z druhého místa tabulky už sedm bodů. Slovan bodoval po předchozích dvou porážkách a posunul se na pátou příčku před Jablonec. V největší šanci dnešního utkání nastřelil těsně před pauzou hostující Josef Hušbauer tyč a červenobílí nevyužili ani přesilovku po vyloučení Matěje Pulkraba ze 77. minuty.

Slavia - Boleslav
aktualizováno 17.04.
fotbal MOL Cup

Slavia bez potíží přejela Boleslav a je finále MOL Cupu!

Fotbalisté Slavie Praha porazili v semifinále domácího poháru MOL Cupu Mladou Boleslav doma 2:0. Úřadující ligový mistr rozhodl o výhře na startu druhé půle, kdy se v rozmezí sedmi minut trefili záložníci Josef Hušbauer a Miroslav Stoch.

Zbrojovka Brno vs. SK Slavia Praha
07.04.

Slavia veze z Brna výhru: Jedinou branku sešívaných dal Tecl!

Fotbalisté Slavie zvítězili ve 23. ligovém kole nad domácí Zbrojovkou 1:0, když jediný gól vstřelil v 71. minutě hlavou střídající Stanislav Tecl. Druhá Slavia ztrácí na lídra tabulky Plzeň minimálně do neděle sedm bodů. Brňané zůstali na předposledním patnáctém místě a už 400 minut nevstřelili branku.

SK Slavia Praha
20.03.
Fotbal náhrada za CEFC

Slavii má spasit nový investor. Bude béčkem Manchesteru City?!

Evropskou část investiční skupiny CEFC, která vlastní fotbalovou Slavii, má získat nový investor. Měla by jím být jiná čínská společnost CITIC. Ta už přitom vlastní i podíl v Manchesteru City!

Laser v obličeji Stocha
18.03.
fotbal Zbabělé jednání

Nefér fanoušek oslňoval Stocha laserem! Co na to Sparta?

I když na sobotní derby mezi Spartou a Slavií dohlížel videorozhodčí, bohužel ne všechno proběhlo v mezích fair play. Jeden z fanoušků totiž oslňoval hráče Slavie laserem, což na vlastní kůži pocítil třeba Miroslav Stoch.

Milan Škoda
aktualizováno 17.03.
fotbal Slavia vs. fanoušci

Třikrát a dost?! Odpálí Škoda válku mezí Slavií a fanoušky?

Hodně těžkou hlavu má při skládání sestavy na dnešní velké derby mezi Spartou a Slavií trenér hostů Jindřich Trpišovský. Nejcitelnější je pro něj hrozící absence kanonýra Milana Škody, kterého navíc zranili vlastní fanoušci. Bude to pověstná poslední kapka, která rozpoutá válku mezi klubem a jeho příznivci?

289 pražské derby
16.03.
Pravidla Nutné dodržovat

Policejní opatření na derby: Co dělat nesmíte? Toto je zakázáno!

Už zítra je na programu 289 pražské derby. Pro hlavní město to znamená nejen obrovskou sportovní událost, ale také spoustu starostí. To hlavně pro policii, která už vydala prohlášení, ve kterém všechny, kteří se utkání zúčastní, důrazně varuje. Upozorňuje, jaká pravidla musí fanoušci dodržet.

Milan Škoda
12.03.

Škodu před derby zranil fanoušek: Bude proti Spartě chybět?

Slavia se ve včerejším zápase proti Sigmě dlouho trápila. Olomouc šla dokonce do vedení, ale sešívané dostal do hry zase Milan Škoda, který celkem nechtěným způsobem dostal míč do brány (odrazil se mu od obličeje). Pak skóroval ještě Tecl a van Buren a tak se v Edenu mohla slavit výhra 3:1 domácích. Během oslavy třetí branky se však stala jedna kuriózní situace, která vedení Slavie rozhodně netěší. Fanoušci zranili Milana Škodu, když mu na nohu převrhli reklamní banner.

Milan Škoda
11.03.

Slavia otočila šlágr kola, porazila Olomouc a upevnila si druhé místo

Fotbalisté Slavie porazili ve 20. ligovém kole v přímém souboji o druhé místo Olomouc 3:1. Hanácký nováček vedl od 57. minuty po gólu Martina Hály, ale v posledních 16 minutách otočili skóre Milan Škoda a střídající Stanislav Tecl s Mickem van Burenem. Slavia porazila Olomouc v lize poprvé po osmi zápasech a na druhém místě tabulky se vzdálila třetí Sigmě na pět bodů. Při druhém gólu domácích poprvé v české nejvyšší soutěži videorozhodčí změnil původně neuznanou branku.

Slavia se raduje z gólu do sítě Bohemians
07.03.

MOL Cup: Slavia i Jablonec zvládly role favoritů

Ve středečních zápasech čtvrtfinále českého poháru se dařilo domácím týmům, které bez potíží zvládly role favoritů. Slavia porazila 2:0 Liberec, Jablonec přetlačil 3:1 Slovácko.