Jaromír Jágr se stále ještě nevrátil na led a dál vede kladenské Rytíře ze střídačky. Jenže možná se něco chystá! Hokejová modla s číslem 68 se má v neděli 21. října představit v Třinci a vedle autogramiády chystá i tiskovou konferenci.

Oceláři Třinec
aktualizováno 14.04.
o titul hokejová extraliga

Třinec začal finále extraligy vítězně, Kometě dal PĚT GÓLŮ!

Oceláři Třinec vstoupili do finálové série hokejové extraligy vítězně. V domácím prostředí porazili v prvním duelu Kometu Brno přesvědčivě 5:1. Dva góly vítězů dával Jakub Petružálek.

Radovan Pavlík a Šimon Hrubec
06.04.
play-off semifinále extraligy

Hokejový Hradec žije! Konec sezony odvrátil mladík Pavlík

Hokejisté Hradce Králové porazili v pátém utkání semifinále play off extraligy Třinec 3:2 v prodloužení. Odvrátili tak druhý mečbol Ocelářů a v sérii snížili na 2:3. Vítězný gól dal v čase 65:59 dvacetiletý útočník Radovan Pavlík. Šestý duel je na programu v neděli v Třinci.

Radek Smoleňák (Hradec)
03.04.
hokej Semifinále

Hradec odvrátil konec sezony, bitvu nervů rozhodl Smoleňák

Hokejisté Hradce Králové vyhráli ve čtvrtém semifinálovém utkání v Třinci 2:1 v prodloužení a unikli první hrozbě vyřazení. Série teď bude pokračovat na východě Čech.

HC Dynamo Pardubice
17.03.
play off hokejová extraliga

Dynamo to nevzdává: 10 tisíc lidí ho dohnalo k výhře nad Třincem!

Hokejisté Pardubic porazili ve třetím čtvrtfinálovém utkání play off extraligy Třinec 3:2 a v sérii snížili na 1:2. Východočeši udělali před 10.077 diváky největší krok k úspěchu již v první třetině, kterou vyhráli 2:0. Vítězný gól dal útočník Matěj Beran. Čtvrtý duel se odehraje v neděli opět v Pardubicích.

HC Kometa Brno
13.03.
hokej Tipsport extraliga

Kometa začala čtvrtfinále výhrou, Třinec zlomil Pardubice

Hokejisté Brna vykročili za obhajobou mistrovského titulu vítězstvím 3:2 v prodloužení v úvodním čtvrtfinálovém utkání ve Vítkovicích. Na rozdíl od ostravského klubu využil domácího prostředí Třinec, který vyhrál nad Pardubicemi 3:2 po samostatných nájezdech.

Joel Lundqvist a Martin Ševc
08.11.
video hokejová pohádka

Lundqvistovo dvojče smutní: Liberec vyřadil vítěze Ligy mistrů!

České hokejové kluby šokují Evropu. Hned tři týmy jsou ve čtvrtfinále Ligy mistrů, která rok od roku získává větší prestiž. Liberec dokonce vyřadil loňského vítěze – švédskou Västra Frölunda. A Švédové to zrovna dobře nenesou...

Tomáš Marcinko
16.09.
respekt hokejová extraliga

Vousáč, který se vrátil z Číny, odmítl hattrick. Nebylo by to fér, říká

Je to senzace a možná tomu nevěří ani on sám. Česká hokejová extraliga velebí superstřelce. Tomáš Marcinko z Třince dal ve čtyřech dosavadních zápasech už sedm gólů. Jenže chce, aby mu jeden škrtli. Hattrick ho nezajímá.

Radek Bonk řeší po návratu do ČR potíže
26.07.
můžete pomoci krádež

Trable šampióna z Vídně: Po návratu do ČR prosí lidi o pomoc!

Návrat do České republiky pořádně zhořkl bývalému českému hokejovému reprezentovi Radku Bonkovi. Zlatý medailista ze světového šampionátu ve Vídní se totiž stal obětí zlodějů. Na sociální síti nyní prosí veřejnost o pomoc.

Jaromir Jagr
26.07.
rozhodování tak kam?

Jágr už má vlastní místo v kabině! Třinecký brankář láká legendu

Jaromír Jágr je už nějaký ten den v Česku a všichni fanoušci netrpělivě čekají, do jakého z týmů zamíří jeho hokejové kroky. Vrátí se ještě do NHL, oblékne dres kladenských Rytířů, nebo vyslyší volání z KHL? K rozhodování mu nejspíš chtějí pomoci i třinečtí Oceláři, kteří mu už dokonce připravili místo v kabině.