Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Estoril - Porto
16.01.
Fotbal Davové šílenství

Panika na tribuně Porta: Prchejte! Ochozy začaly praskat! VIDEO

Včerejší 18. kolo nejvyšší portugalské fotbalové soutěže přineslo velmi zajímavá utkání. Jedním z nich byl i zápas mezi posledním Estorilem proti vedoucímu celku FC Porto. Na tenhle zápas se dlouho nezapomene! Ne však kvůli samotné hře, ale kvůli tomu, co se dělo na stadiónu v Estorilu, respektive na tribuně hostů z Porta.

Guardiola
23.04.
nesmysl

UEFA se zbláznila. Guardiola půjde před disciplinárku!

Pep Guardiola bude muset 21. května před disciplinární komisi. UEFA jej chce potrestat za oděv, který zvolil na tiskovou konferenci před odvetou čtvrtfinále Ligy mistrů mezi Bayernem a Portem.

Bayern Mnichov - FC Porto
aktualizováno 22.04.
VRAŽDĚNÍ NEVIŇÁTEK

Masakr na Bayernu odneslo Porto, dál jde i Barcelona

Žádné slitování neměli fotbalisté Bayernu Mnichov s protějšky z portugalského FC Porto v odvetě čtvrtfinále Ligy mistrů. Po prohře 1:3 z prvního zápasu domácí odvetu ovládli 6:1. Druhým semifinalistou je Barcelona, která porazila Paris St. Germain i podruhé, tentokrát 2:0.

Guardiola
aktualizováno 17.04.
chudák doktor

Rozklad Bayernu? Guardiola "vyhodil" týmového doktora

Bayern Mnichov prohrál ve čtvrtfinále ligy mistrů s Portem 1:3 a okamžitě se začali hledat viníci. K překvapení všech si „černého Petra“ vytáhl týmový lékař Müller-Wohlfahrt, jeden z nejlepších specialistů v oboru. Ten podal s okamžitou platností výpověď, jelikož ztratil důvěru ke klubu.

Porto porazilo Bayern Mnichov
16.04.
pořádný šok liga mistrů

BAYERN NESTAČIL! Suveréna ničilo Porto, v Paříži zářil Neymar

Fotbalisté Bayernu Mnichov zahájili čtvrtfinále Ligy mistrů nečekanou porážkou 1:3 v Portu a hodně si zkomplikovali cestu za postupem. Mezi nejlepší čtyři týmy soutěže naopak nakročila Barcelona, která na hřišti Paris St. Germain zvítězila 3:1.