Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Richar Pánik
18.04.

GALERIE: Slovenský hokejista Richard Pánik skončil ve vězení

Slovenský hokejista hrající v NHL za tým Arizona Coyotes byl zatčen policií a skončil ve vězení!

Richar Pánik
18.04.
nhl zatčen v baru

Slováci kroutí hlavou! Hvězda NHL Richard Pánik skončil ve vězení

Slovenští hokejoví fanoušci nevěří svým očím. Jeden z jejich nejlepších hokejistů Richard Pánik, který v NHL obléká dres Arizony, skončil ve vězení!

Zac Rinaldo
28.12.
NHL Hokejový agresor

Šílenec z NHL: Sejmul soupeře a dlouho si nezahraje! VIDEO

Arizona a Colorado, tyto dva týmy proti sobě hrály dvakrát po sobě. Naposledy dnes večer a před tím to bylo před vánoční přestávkou. Právě v tom prvním vzájemném souboji předvedl útočník Coyotes Zac Rinaldo pořádný zkrat. Nejdříve tvrdě narazil do hvězdy Avalanche Nathana MacKinnona a poté udeřil mimo hru pěstí do tváře Samuela Girarda. Nezahraje si za to šest zápasů.

Aréna v Glendale
20.12.
nhl bez zájmu diváků

Bude se hokej z Arizony stěhovat? Vedení klubu poslalo jasný vzkaz

Mají jedny z nejhorších návštěv v celé NHL a zlepšení nepomáhá ani přejmenování klubu. Přesto Coyotes z Arizony věří v lepší zítřky a oznámili novinku. V aréně Gila River v Glendale zůstanou až do konce sezony 2018/19.

Tomáš Plekanec
17.11.
NHL Nová role

První bitka Plekance v NHL: Soupeře zmlátil do krve! VIDEO

Tomáš Plekanec je skvělý útočník, který umí soupeře během utkání i nepříjemně provokovat. Tak ho známe všichni. Ale až dnes v noci jsme ho poprvé mohli vidět v pěstním souboji. I když si proti Richardsonovi ze začátku nevedl špatně, pak od něj inkasoval několik tvrdých loktů do hlavy. I tak Plekancův soupeř odjel s krvavým zraněním.

Shane Doan
aktualizováno 30.08.
respekt prostě legenda

Srdcař z Arizony končí. Vydržel v klubu 21 sezon, nikdy nepřestoupil

Jsou frajeři, kteří zaslouží respekt a potřeba před nimi smeknout. Jedním z nich je Shane Doan. Borec, který vydržel věrný týmu Coyotes dlouhých 21 sezon. tedy celou historii klubu. Dnes se rozloučil...

Craig Cunningham
aktualizováno 03.06.
NHL Je to borec

Hokejistovi z NHL během sezony amputovali nohu. Teď zase bruslí!

Hokejista Craig Cunningham, který byl ještě na začátku letošní sezony členem organizace Arizona Coyotes z NHL, přišel během ročníku o nohu. Lékaři mu ji museli amputovat kvůli infekci, která se mu do této dolní končetiny dostala. Šestadvacetiletý útočník však sebral všechnu svou vůli a znovu se postavil na led a bruslil!

Shane Doan
15.03.
NHL Z hokejového rozbruslení

Primadona Doan: Tohle dělal na rozcvičce, ani se neomluvil! VIDEO

Hokejová osobnost, legenda, ale také primadona. I tak se dá nazývat Shane Doan, kapitán Arizony. To především poté, co se na něj zaměřila při rozbruslení kamera. Nejen, že jako správný mazák nastoupil na rozcvičku bez helmy a dělal svým spoluhráčům různé naschvály, ale také jednoho omylem sestřelil a ani se mu neomluvil. Odjel, jakoby se nechumelilo.

Radim Vrbata
27.02.
nova sport noc v nhl

Vrbata rozhodl utkání s Buffalem! Oslavil výhru a bodové jubileum

Český hokejový útočník Radim Vrbata slaví bodové jubileum. V zápase Arizony s Buffalem se gólem podílel na obratu 3:2 a v NHL tak zaznamenal už 600 bodů. Právem tak byl vyhlášem první hvězdou utkání.

Marek Langhammer
21.02.
video další český gólman

Premiéra ze snu: Langhammer v poslední sekundě chytil vítězství!

Kdo by to čekal. Ještě před měsícem pořádně Marek Langhammer nevěděl, v jakém týmu má své místo. Vystřídal nižší soutěže ECHL i AHL, ale najednou přišla pozvánka do ligy snů. A v noci na úterý také první start a nejen to!