Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Fabiana Bytyqi, Lukáš Konečný a Lucie Sedláčková
aktualizováno 02.12.
Box Galavečer

Bytyqi se Sedláčkovou mají stříbrný pás organizace WBC!

České boxerky Fabiana Bytyqi a Lucie Sedláčková mají stříbrný pás organizace WBC. Získaly ho před domácím publikem v Ústí nad Labem. První jmenovaná ho získala poté, co v zápase minimuší váhy zdolala Fatumu Yaziduovou z Tanzanie a to technickým k.o. ve 2. kole. Sedláčková vyhrála v pérové váze. Zvítězila 3:0 na body nad Irmou Balijagičovou Adlerovou z Bosny a Hercegoviny.

Lucie Sedláčková a Štěpán Horváth
25.10.
galerie boxerská svatba

Krásku Sedláčkovou požádal přítel o ruku. Její reakce vás pobaví!

Párem už nějakou dobu jsou, nyní se ale boxerka Lucie Sedláčková a její trenér Štěpán Horváth rozhodli udělat další krok. Přesněji řečeno, udělal ho budoucí ženich. Jakou chvíli si vybral pro slavnostní akt a jak zareagovala Lucie?

Lucie Sedláčková a Štěpán Horváth
25.10.

GALERIE: Lucie Sedláčková a Štěpán Horváth

GALERIE: Lucie Sedláčková a Štěpán Horváth

Lucie Sedláčková
aktualizováno 01.07.
Galavečer SES Boxing

Odveta: Vyrovnanou bitvu v Drážďanech vyhrála Sedláčková!

Lucie Sedláčková v odvetě proti polské soupeřce Karině Kopinské uspěla. Po vyrovnané bitvě měla Češka úsměv na tváři. Už před Sedláčkovou uspěl v Drážďanech Tomáš Šálek, který knockoutoval Grigola Abuladzeho z Gruzie.

Lucie Sedláčková
aktualizováno 11.03.
Box Pérová váha

SES Boxing: Sedláčková srazila veteránku a slaví evropský titul!

Skvělý zápas svedly v hale Královka v rámci SES Boxing boxerky Lucie Sedláčková, která poměřila síly s Rakušankou Doris Köhlerovou. Jednačtyřicetiletá bojovnice odolávala české boxerce až do konce, i když to už ve třetím kole vypadalo na konec před limitem. Sedláčkovou rozhodčí nakonec ocenili 98:91, 100:88 a 100:90 a tak se stává evropskou šampionkou WBO v pérové váze.

Lucie Sedláčková, Luboš Šuda a Fabiana Bytyqi
20.11.
novasport 1 galavečer boxu

Fabiana i Lucka mají mistrovské tituly! Šuda skončil jako vítěz

Česká republika má po sobotní noci již dvě úřadující juniorské mistryně světa v boxu. Lucie Sedláčková i Fabiana Bytyqi své duely vyhrály. Hrdinou večera se ale stal i Luboš Šuda, který ukončil svoji kariéru ziskem titulu mistra České republiky v křížové váze.

Lucie Sedláčková a Fabiána Bytyqi
aktualizováno 16.11.
nova sport vysíláme živě

Fabiana s Lucií jdou opět do boje! SES Boxing v Karlových Varech

Už tuto sobotu 19. listopadu uvidí grandhotel Pupp v Karlových Varech boxerský galavečer. Diváci zde mimo jiné uvidí i zápasy svěřenkyň Lukáše Konečného, Fabiany Bytyqi a Lucie Sedláčkové. Přímý přenos můžete sledovat na stanici Nova Sport 1.

Lucie Sedláčková a Fabiána Bytyqi
aktualizováno 26.06.
nova sport bezprostřední reakce

ROZHOVORY: Sedláčková a Bytyqi obhájily evropský a světový titul

Boxerské šampionky Lucie Sedláčková a Fabiána Bytyqi v sobotu večer obhájily své mistrovské tituly. Sedláčková zvítězila nad soupeřkou z Gruzie technickým K.O. a Bytyqi si poradila se soupeřkou z Bulharska. Jaké byly jejich dojmy bezprostředně po vítězných zápasech?

Lucie Sedláčková a Fabiána Bytyqi
aktualizováno 25.06.
nova sport mistrovské tituly

Holky z oceli! Sedláčková a Bytyqi zničily soupeřky a dál vládnou

Tak to je bomba! České boxerky Lucie Sedláčková a Fabiana Bytiqi obhájily své mistrovské tituly! Sedláčková potvrdila, že zůstává i nadále evropskou šampionkou a Bytiqi juniorskou mistryní světa! Zadařilo se ale i mužskému zastoupení, kde Štěpán Horváth rovněž obhájil titul mistra Evropy.

Fabiana Bytyqi a Lucie Sedláčková
aktualizováno 24.06.
nova sport 1 galavečer z ústí

Obhájí Fabiána s Lucií mistrovské pásy? Sledujte SES Boxing!

Už v sobotu se v Ústí nad Labem uskuteční Galavečer profesionálního boxu. Pro české fanoušky bude největším tahákem účast dvou nejlepších tuzemských boxerek. Fabiánu Bytyqi a Lucii Sedláčkovou čekají obhajoby mistrovských pásů.