Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Lucie Sedláčková
aktualizováno 01.07.
Galavečer SES Boxing

Odveta: Vyrovnanou bitvu v Drážďanech vyhrála Sedláčková!

Lucie Sedláčková v odvetě proti polské soupeřce Karině Kopinské uspěla. Po vyrovnané bitvě měla Češka úsměv na tváři. Už před Sedláčkovou uspěl v Drážďanech Tomáš Šálek, který knockoutoval Grigola Abuladzeho z Gruzie.

Lucie Sedláčková
aktualizováno 11.03.
Box Pérová váha

SES Boxing: Sedláčková srazila veteránku a slaví evropský titul!

Skvělý zápas svedly v hale Královka v rámci SES Boxing boxerky Lucie Sedláčková, která poměřila síly s Rakušankou Doris Köhlerovou. Jednačtyřicetiletá bojovnice odolávala české boxerce až do konce, i když to už ve třetím kole vypadalo na konec před limitem. Sedláčkovou rozhodčí nakonec ocenili 98:91, 100:88 a 100:90 a tak se stává evropskou šampionkou WBO v pérové váze.

Lucie Sedláčková, Luboš Šuda a Fabiana Bytyqi
20.11.
novasport 1 galavečer boxu

Fabiana i Lucka mají mistrovské tituly! Šuda skončil jako vítěz

Česká republika má po sobotní noci již dvě úřadující juniorské mistryně světa v boxu. Lucie Sedláčková i Fabiana Bytyqi své duely vyhrály. Hrdinou večera se ale stal i Luboš Šuda, který ukončil svoji kariéru ziskem titulu mistra České republiky v křížové váze.

Lucie Sedláčková a Fabiána Bytyqi
aktualizováno 16.11.
nova sport vysíláme živě

Fabiana s Lucií jdou opět do boje! SES Boxing v Karlových Varech

Už tuto sobotu 19. listopadu uvidí grandhotel Pupp v Karlových Varech boxerský galavečer. Diváci zde mimo jiné uvidí i zápasy svěřenkyň Lukáše Konečného, Fabiany Bytyqi a Lucie Sedláčkové. Přímý přenos můžete sledovat na stanici Nova Sport 1.

Lucie Sedláčková a Fabiána Bytyqi
aktualizováno 26.06.
nova sport bezprostřední reakce

ROZHOVORY: Sedláčková a Bytyqi obhájily evropský a světový titul

Boxerské šampionky Lucie Sedláčková a Fabiána Bytyqi v sobotu večer obhájily své mistrovské tituly. Sedláčková zvítězila nad soupeřkou z Gruzie technickým K.O. a Bytyqi si poradila se soupeřkou z Bulharska. Jaké byly jejich dojmy bezprostředně po vítězných zápasech?

Lucie Sedláčková a Fabiána Bytyqi
aktualizováno 25.06.
nova sport mistrovské tituly

Holky z oceli! Sedláčková a Bytyqi zničily soupeřky a dál vládnou

Tak to je bomba! České boxerky Lucie Sedláčková a Fabiana Bytiqi obhájily své mistrovské tituly! Sedláčková potvrdila, že zůstává i nadále evropskou šampionkou a Bytiqi juniorskou mistryní světa! Zadařilo se ale i mužskému zastoupení, kde Štěpán Horváth rovněž obhájil titul mistra Evropy.

Fabiana Bytyqi a Lucie Sedláčková
aktualizováno 24.06.
nova sport 1 galavečer z ústí

Obhájí Fabiána s Lucií mistrovské pásy? Sledujte SES Boxing!

Už v sobotu se v Ústí nad Labem uskuteční Galavečer profesionálního boxu. Pro české fanoušky bude největším tahákem účast dvou nejlepších tuzemských boxerek. Fabiánu Bytyqi a Lucii Sedláčkovou čekají obhajoby mistrovských pásů.

Lucie Sedlackova
aktualizováno 06.03.
nova sport český box

Exkluzivně: Rozhovor s evropskou šampionkou Lucií Sedláčkovou

Pro ty z vás, kteří nemohli sledovat boxerský galavečer v přímém přenosu, dodatečně přinášíme pozápasový rozhovor čerstvé evropské šampionky Lucie Sedláčkové. "Mlátička z Děčína" vybojovala evropský titul, když technickým K.O. porazila svoji soupeřku z Maďarska Kleopatru Tolnaiovou.

Fabiana Bytyqi
aktualizováno 05.03.
novasport galavečer v plzni

Fabiana je juniorská mistryně světa, Lucka si připsala K.O.

Český box se může pyšnit titulem juniorské mistryně světa. Fabiana Bytyqi porazila v sobotu v Plzni Bulharku Teodoru Bačevovou po verdiktu rozhodčích na body a v ringu nadále zůstává neporažená. Lucie Sedláčková potěšila publikum suverénním výkonem a soupeřku knock-outovala už ve druhém kole.

Lucie Sedláčková a Fabiana Bytyqi
04.03.
novasport galavečer v plzni

Box s Fabianou a Luckou: poslední kafíčko, v sobotu to vypukne!

V sobotu se hokejová aréna plzeňských indiánů promění v dějiště velkolepé boxerské podívané. V rámci Galavečera profesionálního boxu se bude boxovat o čtyři mistrovské tituly, což je akce, která v českém prostředí nemá obdoby. Stanice NOVA Sport 1 bude u toho a přinese živě celý galavečer.