Tom Kühnhackl
08.05.
hokej Pobavil spoluhráče

Vtipné video: Forvard Pittsburghu si zahrál na hlasatele!

I když fanoušci Pittsburghu neměli po vyřazení od Washingtonu moc důvodů k radosti, jeden moment je při zápasem určitě pobavil. Tedy spíš těsně před ním, kdy si na hlasatele zahrál německý útočník Tom Kühnhackl. A nešlo mu to vůbec špatně!

Alexander Ovechkin
08.05.
hokej NHL

NHL: Nadvláda Penguins končí, postup slaví Washington!

Král je mrtev, ať žije král! Po dvou letech skončila v NHL dominance hokejistů Pittsburghu Penguins, kteří v šestém utkání druhého kola play-off podlehli doma Washingtonu 1:2 v prodloužení. Vítězný gól vstřelil útočník Jevgenij Kuzněcov. Capitals tak poprvé od roku 1998 postoupili do finále Východní konference.

Jakub Vrána a Alexander Ovečkin
06.05.
NHL Hokejová noc

Vrána rozhodl pátý zápas série. Washingtonu stačí jednou vyhrát!

Český útočník Jakub Vrána dal v nočním zápase čtvrtfinálové série vítězný gól, díky kterému vystřelil Washingtonu postupový mečbol. Capitals vyhráli nad Penguins 6:3 a od finále konference je tak dělí jediné vítězství. Úřadoval také rozjetý Winnipeg, který v pátém zápase vyhrál vysoko 6:2 a na zápasy rovněž vede 3:2.

Dominik Simon
04.05.
nhl 2. kolo play off

Simon přispěl k výhře Pittsburghu! Série s Washingtonem je 2:2

Hokejisté Pittsburghu porazili ve druhém kole play off NHL Washington 3:1 a to i za přispění českého útočníka Dominika Simona. Ten si v zápase připsal jednu asistenci a série mezi oběma týmy je srovnaná na 2:2 na zápasy.

02.05.
nhl play off

Ovečkinův infarktový závěr rozhodl o výhře v Pittsburghu!

Hokejisté Washingtonu zvítězili gólem Alexandra Ovečkina z předposlední minuty 4:3 na ledě Pittsburghu a ujali se v sérii 2. kola play off NHL vedení 2:1 na zápasy.

Jakub Vrána
30.04.
NHL Hokejový večer

Vrána dal první gól v play off NHL. Washington vyhrál a srovnal sérii!

Hokejisté Washingtonu i Nashvillu srovnali v nočních zápasech své čtvrtfinálové série play off. Capitals porazili Pittsburgh 4:1 a jednou brankou se o to zasloužil i český útočník Jakub Vrána. Pro něj to byla vůbec první trefa v play off NHL v kariéře. Predators pak zdolali Winnipeg 5:4 v prodloužení, ve kterém rozhodl Švýcar s českými kořeny Kevin Fiala.

Hokejisté Las Vegas
27.04.

Rytíři z Vegas si naporcovali San Jose! Na sedm kousků

Hokejisté Las Vegas si v úvodním zápase druhého kola play off pěkně zastříleli. Svého soupeře ze San Jose totiž rozstříleli 7:0 a během zápasu mu nepovolili prakticky nic. Ve druhém zápase otočil Pittsburgh utkání ve Washingtonu, kde nakonec zvítězil 3:2.

Michal Neuvirth
23.04.

Neuvirthova noční můra: Od Pittsburghu inkasoval sedm gólů!

Hokejisté Pittsburghu si díky galapředstavení Jakea Guentzela, který sám Philadelphii nasázel čtyři góly, vybojovali postup do druhého kola play off NHL. Zápas nakonec Penguins vyhráli 8:5 a český brankář Michal Neuvirth musel ze své brány lovit puk celkem sedmkrát.

Dominik Simon a Sidney Crosby
19.04.

Simon přihrál na gól Crosbymu, Hertl vystřelil San Jose postup!

Hokejisté Pittsburghu rozstříleli Philadelphii 5:0 a to i díky asistenci českého útočníka Dominika Simona. Ten v play off NHL debutoval a pomohl obhájci titulu k vedení v sérii 3:1 na zápasy.

Sidney Crosby
16.04.

Crosby si pohrál s Philadelphií a Pittsburgh se ujal vedení v sérii

Hokejisté Philadelphie podlehli na vlastním ledě Pittsburghu 1:5 a hosté se tak ujali vedení 2:1 v sérii na zápasy. U jediné branky domácích asistoval Jakub Voráček.