Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Asijské hry 2018 v Indonésii
včera 13:53
Děsivá statistika

Jasný příkaz: Kriminalitu před Hrami snížit. Zabili tucty kapsářů

V indonéské Jakartě a Palembangu dnes startují Asijské hry 2018. Sportovní svátek Dálného východu ovšem kalí nařčení organizace Amnesty International (AI). Ta tvrdí, že místní policie se rozhodla zajistit klid v ulicích tím, že postřílela drobné zločince.

Kamery na Wimbledonu
07.06.
vysílání porce zábavy

Program NOVA Sport na léto: To je Wimbledon, UFC nebo X-Games!

Letní měsíce na prémiových sportovních stanicích Nova Sport 1 a Nova Sport 2 nabídnou svým divákům znovu nejstarší tenisový Grand Slam. Léto ale nebude pouze o Wimbledonu!

Cristiano Ronaldo
06.06.
žebříček magazín forbes

Ronaldo už není nejbohatší sportovec. Stačil jediný zápas!

Stačil mu jediný zápas a má vyděláno. Kdyby jen na celý rok, ale prostě na zbytek svého života. Floyd Mayweather jr. Je podle nejnovějšího žebříčku magazínu Forbes nejbohatším sportovcem světa. A má víc než druhý a třetí v pořadí.

Prásk.tv píše:

Facky
čtěte o tématu sport na Prásk.tv
Víkend v Česku
aktualizováno 25.05.
víkend v česku tipy na zábavu a sport

Víkend slibuje letní teploty a tady je 5 akcí, které vám nesmí uniknout!

Nadcházející víkend slibuje nádherné letní počasí a pokud stále nevíte, jak s volným časem naložit, připravili jsme pro vás několik tipů, které kombinují zábavu se sportem!

Eva Samková
aktualizováno 28.03.
anketa jak se vám líbí?

Jak se lidem líbí nová hymna s druhou slokou? Převažují rozpaky!

Některým to stále připadá jako vtip, ale Český olympijský výbor už novou verzi české hymny odprezentoval. Není česká hymna unylá a nudná? Vzbuzuje v nás dostatečnou míru národní hrdosti? Tyhle otázky dnes otevřel český olympijský výbor.

Televizní přenosy při olympiádě
aktualizováno 01.03.
zoh nebude to lepší

Evropa trpí: Při olympiádě nespí a nepracuje se. Nebude to lepší!

Evropský sportovní fanoušek trpí. Ač je poměrem získaných olympijských medailí starý kontinent jasným vládcem, hry se ze sportem posedlého světadílu přestěhovaly do daleka. A lidé kvůli televizním přenosům obracejí naruby tradiční harmonogram dne.

Malá Eva Samková - 4
20.02.

GALERIE: Malá Eva Samková

Malá Eva Samková

Ester Ledecká
aktualizováno 19.02.
ZOH 2018 recept na úspěch

Ledeckou čeká snowboard: Kdo a jak ji chce dovést k další medaili?

Za fenomenálními výkony sportovců vždy stojí profesionální tým. Bratři Bankové dovedli Ledeckou až ke zlatu v lyžařském super-G. Kdo připravuje Ester Ledeckou na blížící se závod ve snowboardingu?

Slovensko
aktualizováno 13.02.
ZOH sportovní outfit

Jaké jsou nejzajímavější oděvní kolekce na olympiádě? FOTO

Olympijské hry jsou v plném proudu a vedle těch nejlepších sportovních výkonů strhávají pozornost také reprezentační uniformy inspirované nejnovějšími módními trendy. Olympijské kolekce jsou během úvodního ceremoniálu ostře sledovány a mnohdy vzbudí vlnu obdivu. Přehlídka během úvodního ceremoniálu je pak dokonalým sportovním "fashion weekem". Které oděvy jsou tedy letos ty nejzajímavější?

Floyd Mayweather a Conor McGregor pózují před pásem pro vítěze
aktualizováno 06.02.
UFC Moneyfight

Opravdu bude odveta? Floyd už si zkouší prostředí v oktagonu!

Neporažený boxer Floyd “Money“ Mayweather minulý týden opět šokoval svět. Poté, co ukončil úspěšnou kariéru a přijal výzvu miláčka MMA scény Conora McGregora, zvládl úspěšně i tenhle exhibiční duel. Ale peněz není nikdy dost a tak se zřejmě chystá pokračování. Tentokrát v oktagonu!