Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Tomáš Berdych
Aktualizováno 15.6. 2017 19:06
tenis příprava na wimbledon

Berdych na trávě ožil! Porazil nebezpečného Australana Tomice

Tomáš Berdych vstoupil do travnaté části tenisové sezony vítězstvím ve Stuttgartu 7:6, 6:2 nad Australanem Bernardem Tomicem. Třetí nasazený český hráč měl v prvním kole volný los a po čtvrteční výhře postoupil do čtvrtfinále.

vyražte na kolo

Třetí díl Nova Cupu nabídne tři trasy v malebném prostředí Sázavy

Trek Sázava, v pořadí již třetí závod seriálu Nova Cup, nabídne 17. června 2017 ve městě Sázava vyznavačům mountainbikingu tři lákavé tratě. Závody Trek Sázava jsou situované do Středočeského kraje a lákají milovníky horské cyklistiky nejen vyšperkovanou tratí, ale především úchvatnou krajinou řeky Sázavy.

skandál na to se nemyslelo

Olympionici v nesnázích: Snad Pelta odstoupí sám, přeje si Kejval

Předseda Českého olympijského výboru (ČOV) Jiří Kejval by přivítal, kdyby obviněný šéf fotbalové asociace Miroslav Pelta zvážil své setrvání ve funkci místopředsedy pro sport ČOV. Kejval to uvedl po dnešním mimořádném jednání výkonného výboru, který podle stanov Peltu funkce zbavit nemůže.

Prásk.tv píše:

Venus a Serena Williamsovy
čtěte o tématu sport na Prásk.tv
Miroslav Pelta u soudu
Aktualizováno 5.5. 2017 14:56
sledujeme on-line skandál s dotacemi

VIDEO: Šéf fotbalové asociace Pelta jde do vazby, rozhodl soud!

Soud dnes rozhodl o uvalení vazby na předsedu fotbalové asociace České republiky Miroslava Peltu. Důvodem jsou podivné machinace s penězi z dotací ministerstva školství. FAČR se zatím nemůže a tedy ani nebude k ničemu blíže vyjadřovat.

video Cesta na vrchol

Tohle je naděje českého biatlonu! Honza brzy doplní naše hvězdy

Biatlon u nás zažívá v posledních letech neuvěřitelný boom. Tento populární sport přitahuje zájem diváků i sponzorů. Zjišťovali jsme, kdo je v současnosti největší českou nadějí tohoto sportu.

Lucie Pudilová - 15
Aktualizováno 21.3. 2017 18:11

GALERIE: Lucie Pudilová

Lucie Pudilová

Kazujoši Miura
Aktualizováno 7.3. 2017 13:32
velký přehled jen tak neskončí

Slavní veteráni: Hrát do 50 let? Jde to! Fotbalový Jágr na hřišti září

Oslavil padesátiny a dál září! Kdo? Fotbalová ikona z Japonska. Kazujoši Miura prostě nehodlá končit, vždyť ho to tak baví! Sice je to teď už jen druhá japonská liga, ale tenhle veterán je pořád postrachem soupeřů.

Jídelníček
Aktualizováno 1.3. 2017 14:32
inspirace je to pro každého

5 zázračných tipů, jak se stravují vrcholoví sportovci aby zůstali fit

Pokud jste si mysleli, že vrcholoví sportovci se mohou cpát čím chtějí a neztloustnou, tak jste na omylu. Ano, Usain Bolt, nebo Wayne Rooney sice stráví polovinu dne na tréninku, ale hamburgery a párky v rohlíku si rozhodně nedopřávají. Kolik energie vydá tenista, fotbalista, nebo atlet a čím jí pak doplní?

GALERIE: Odhalení nové motorky Karla Abrahama

Odhalení nové motorky Karla Abrahama

Marion Jonesová, Lance Armstrong, Ota Zaremba
Aktualizováno 28.12. 2016 19:40
přehled

Není to jen o Rusech. Připomeňte si nejznámější dopingové skandály

Doping není jen záležitostí ruských sportovců, přesto je státem řízené zvyšování výkonu spíše výjimečné. Přesto se to ale v minulosti dělo. O Sovětském svazu, Číně nebo NDR se mluvilo jako o fabrikách na sportovní doping. Pojďme se podívat na nejznámější dopingové skandály.