Lucie Pudilová - 15
Aktualizováno Předevčírem 18:11

GALERIE: Lucie Pudilová

Lucie Pudilová

Kazujoši Miura
Aktualizováno 7.3. 2017 13:32
velký přehled jen tak neskončí

Slavní veteráni: Hrát do 50 let? Jde to! Fotbalový Jágr na hřišti září

Oslavil padesátiny a dál září! Kdo? Fotbalová ikona z Japonska. Kazujoši Miura prostě nehodlá končit, vždyť ho to tak baví! Sice je to teď už jen druhá japonská liga, ale tenhle veterán je pořád postrachem soupeřů.

Jídelníček
Aktualizováno 1.3. 2017 14:32
inspirace je to pro každého

5 zázračných tipů, jak se stravují vrcholoví sportovci aby zůstali fit

Pokud jste si mysleli, že vrcholoví sportovci se mohou cpát čím chtějí a neztloustnou, tak jste na omylu. Ano, Usain Bolt, nebo Wayne Rooney sice stráví polovinu dne na tréninku, ale hamburgery a párky v rohlíku si rozhodně nedopřávají. Kolik energie vydá tenista, fotbalista, nebo atlet a čím jí pak doplní?

Prásk.tv píše:

Roger Federer - 1
čtěte o tématu sport na Prásk.tv

GALERIE: Odhalení nové motorky Karla Abrahama

Odhalení nové motorky Karla Abrahama

Marion Jonesová, Lance Armstrong, Ota Zaremba
Aktualizováno 28.12. 2016 19:40
přehled

Není to jen o Rusech. Připomeňte si nejznámější dopingové skandály

Doping není jen záležitostí ruských sportovců, přesto je státem řízené zvyšování výkonu spíše výjimečné. Přesto se to ale v minulosti dělo. O Sovětském svazu, Číně nebo NDR se mluvilo jako o fabrikách na sportovní doping. Pojďme se podívat na nejznámější dopingové skandály.

Meldonium a doping v Rusku
Aktualizováno 28.12. 2016 21:14
doping jak to tedy bylo?

Obrat v kauze: Rusko přiznalo státem organizovaný doping!

V případu rozsáhlého dopingu ruských sportovců došlo k dalšímu vývoji. Vůbec poprvé někdo z Rusů přiznal, že v zemi docházelo k organizovanému a státem řízenému dopingu. Přiznala to ředitelka národní antidopingové agentury Anna Anceliovičová.

František Peterka sportovec
Aktualizováno 25.11. 2016 15:13
Vzpomínky Všechno nestihl

Nesplněný sen Františka Peterky († 94): Chtěl na olympiádu!

Český národ truchlí. Zemřel nezapomenutelný Krakonoš František Peterka (94). Byl to nejen úžasný herec, neúnavný bojovník, ale také nadšený sportovec, který měl velký sen. Než začal s herectvím, toužil se stát olympijským vzpěračem, později také tělocvikářem. Právě sport byl tím, co mu pomáhalo v těžkých chvílích, které v životě mockrát zažil.

Roman Eremenko
Aktualizováno 18.11. 2016 12:08
doping odpočine si

Kokain v Lize mistrů! Reprezentant byl potrestán dvouletým zákazem

Bez dopingu už se dnes neobejde ani Liga mistrů. Po utkání CSKA Moskva proti Leverkusenu hraném v polovině září byl pozitivně testován hráč moskevského celku Roman Eremenko. Finský reprezentant si už vyslechl i trest, od UEFA dostal dvouletý zákaz činnosti.

rázná žena tak se to musí

Ke sporáku? Kdepak, v Chelsea takhle žena setřela kapitána!

Jiný kraj, jiný mrav. Tohle známé úsloví platí zřejmě i ve fotbalovém prostředí. Zatímco v domácí lize posílají fotbalisté ženy ke sporáku, v Anglii to funguje trochu jinak. Třeba v takové Chelsea se žena vůbec nemazala se samotným kapitánem.

Jiří Kejval
Aktualizováno 26.10. 2016 17:00
sport volba předsedy

Kejval zůstává šéfem! Čeští olympionici mu opět dali důvěru

Jiří Kejval obhájil svou pozici a byl podle očekávání zvolen předsedou Českého olympijského výboru na další čtyři roky. Do čela vrcholné sportovní organizace ho jednomyslně zvolilo dnešní plénum ČOV na zasedání v České národní bance v Praze.