Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Kyberolympiáda
09.08.
co bude dál? nová doba

Kyberolympiáda? Na OH v Paříži by se mohly představit i videohry

Na olympiádě v roce 2024 by se mohly představit i videohry. Předseda organizačního výboru Tony Estanguet v rozhovoru pro agenturu AP uvedl, že by kvůli tomu bude jednat s Mezinárodním olympijským výborem a zástupci elektronických sportů.

Junior Seau
26.07.
výzkum nepříjemné výsledky

Šokující studie: Poruchu mozku má 99 procent profesionálů z NFL!

Hodně alarmující výsledky vyšly ze studie amerických vědců. Odborníci z univerzity v Bostonu odhalili, že jen jediný ze 111 testovaných sportovců netrpěl poškozením mozku. A ve kterém sportovním odvětví je riziiko poškození mozku tak vysoké?

David Lafata a Sparta
aktualizováno 26.07.
kauza švarc systém

Děkují Lafatovi: Profi sportovci dostanou zpět 120 milionů korun

Kauza kolem daní sparťanského fotbalisty Davida Lafaty bude mít dohru. Stát bude muset dalším - více než dvěma tisícům sportovců - vrátit celkem 120 milionů korun.

Prásk.tv píše:

Ewa Farna - 1
čtěte o tématu sport na Prásk.tv
Dovolená sportovních hvězd
aktualizováno 20.07.
galerie kde a jak si užívají?

Potkali jste hvězdy na dovče? Nová holka Nedvěda, Beckham v davu

Jestli jste zrovna na dovolené, tak se dívejte kolem. Možná se právě kousek od vás sluní slavní sportovci. Kde tráví dovolenou hvězdy, které znáte z televizních obrazovek? Budete se divit, ale jezdí do destinací, jako každý jiný.

Olympijské hry 2024 - Paříž nebo Los Angeles
11.07.
volba netradiční řešení

Paříž nebo Los Angeles: Jak si rozdělí při volbě olympiádu?

Mezinárodní olympijský výbor v září přidělí zároveň pořadatelství letních her pro roky 2024 i 2028. Členové MOV to dnes odsouhlasili na mimořádném zasedání v Lausanne. Jedinými uchazeči jsou Paříž a Los Angeles, obě města se nyní mají domluvit na pořadí.

Tomáš Berdych
aktualizováno 15.06.
tenis příprava na wimbledon

Berdych na trávě ožil! Porazil nebezpečného Australana Tomice

Tomáš Berdych vstoupil do travnaté části tenisové sezony vítězstvím ve Stuttgartu 7:6, 6:2 nad Australanem Bernardem Tomicem. Třetí nasazený český hráč měl v prvním kole volný los a po čtvrteční výhře postoupil do čtvrtfinále.

Nova Cup 2017 - Sázava - 4
06.06.
vyražte na kolo

Třetí díl Nova Cupu nabídne tři trasy v malebném prostředí Sázavy

Trek Sázava, v pořadí již třetí závod seriálu Nova Cup, nabídne 17. června 2017 ve městě Sázava vyznavačům mountainbikingu tři lákavé tratě. Závody Trek Sázava jsou situované do Středočeského kraje a lákají milovníky horské cyklistiky nejen vyšperkovanou tratí, ale především úchvatnou krajinou řeky Sázavy.

Jiří Kejval, Miroslav Pelta a Kateřina Valachová
15.05.
skandál na to se nemyslelo

Olympionici v nesnázích: Snad Pelta odstoupí sám, přeje si Kejval

Předseda Českého olympijského výboru (ČOV) Jiří Kejval by přivítal, kdyby obviněný šéf fotbalové asociace Miroslav Pelta zvážil své setrvání ve funkci místopředsedy pro sport ČOV. Kejval to uvedl po dnešním mimořádném jednání výkonného výboru, který podle stanov Peltu funkce zbavit nemůže.

Miroslav Pelta u soudu
aktualizováno 05.05.
sledujeme on-line skandál s dotacemi

VIDEO: Šéf fotbalové asociace Pelta jde do vazby, rozhodl soud!

Soud dnes rozhodl o uvalení vazby na předsedu fotbalové asociace České republiky Miroslava Peltu. Důvodem jsou podivné machinace s penězi z dotací ministerstva školství. FAČR se zatím nemůže a tedy ani nebude k ničemu blíže vyjadřovat.

Naděje českého biatlonu
10.04.
video Cesta na vrchol

Tohle je naděje českého biatlonu! Honza brzy doplní naše hvězdy

Biatlon u nás zažívá v posledních letech neuvěřitelný boom. Tento populární sport přitahuje zájem diváků i sponzorů. Zjišťovali jsme, kdo je v současnosti největší českou nadějí tohoto sportu.