Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

video Cesta na vrchol

Tohle je naděje českého biatlonu! Honza brzy doplní naše hvězdy

Biatlon u nás zažívá v posledních letech neuvěřitelný boom. Tento populární sport přitahuje zájem diváků i sponzorů. Zjišťovali jsme, kdo je v současnosti největší českou nadějí tohoto sportu.

Lucie Pudilová - 15
Aktualizováno 21.3. 2017 18:11

GALERIE: Lucie Pudilová

Lucie Pudilová

Kazujoši Miura
Aktualizováno 7.3. 2017 13:32
velký přehled jen tak neskončí

Slavní veteráni: Hrát do 50 let? Jde to! Fotbalový Jágr na hřišti září

Oslavil padesátiny a dál září! Kdo? Fotbalová ikona z Japonska. Kazujoši Miura prostě nehodlá končit, vždyť ho to tak baví! Sice je to teď už jen druhá japonská liga, ale tenhle veterán je pořád postrachem soupeřů.

Prásk.tv píše:

Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová - 1
čtěte o tématu sport na Prásk.tv
Jídelníček
Aktualizováno 1.3. 2017 14:32
inspirace je to pro každého

5 zázračných tipů, jak se stravují vrcholoví sportovci aby zůstali fit

Pokud jste si mysleli, že vrcholoví sportovci se mohou cpát čím chtějí a neztloustnou, tak jste na omylu. Ano, Usain Bolt, nebo Wayne Rooney sice stráví polovinu dne na tréninku, ale hamburgery a párky v rohlíku si rozhodně nedopřávají. Kolik energie vydá tenista, fotbalista, nebo atlet a čím jí pak doplní?

GALERIE: Odhalení nové motorky Karla Abrahama

Odhalení nové motorky Karla Abrahama

Marion Jonesová, Lance Armstrong, Ota Zaremba
Aktualizováno 28.12. 2016 19:40
přehled

Není to jen o Rusech. Připomeňte si nejznámější dopingové skandály

Doping není jen záležitostí ruských sportovců, přesto je státem řízené zvyšování výkonu spíše výjimečné. Přesto se to ale v minulosti dělo. O Sovětském svazu, Číně nebo NDR se mluvilo jako o fabrikách na sportovní doping. Pojďme se podívat na nejznámější dopingové skandály.

Meldonium a doping v Rusku
Aktualizováno 28.12. 2016 21:14
doping jak to tedy bylo?

Obrat v kauze: Rusko přiznalo státem organizovaný doping!

V případu rozsáhlého dopingu ruských sportovců došlo k dalšímu vývoji. Vůbec poprvé někdo z Rusů přiznal, že v zemi docházelo k organizovanému a státem řízenému dopingu. Přiznala to ředitelka národní antidopingové agentury Anna Anceliovičová.

František Peterka sportovec
Aktualizováno 25.11. 2016 15:13
Vzpomínky Všechno nestihl

Nesplněný sen Františka Peterky († 94): Chtěl na olympiádu!

Český národ truchlí. Zemřel nezapomenutelný Krakonoš František Peterka (94). Byl to nejen úžasný herec, neúnavný bojovník, ale také nadšený sportovec, který měl velký sen. Než začal s herectvím, toužil se stát olympijským vzpěračem, později také tělocvikářem. Právě sport byl tím, co mu pomáhalo v těžkých chvílích, které v životě mockrát zažil.

Roman Eremenko
Aktualizováno 18.11. 2016 12:08
doping odpočine si

Kokain v Lize mistrů! Reprezentant byl potrestán dvouletým zákazem

Bez dopingu už se dnes neobejde ani Liga mistrů. Po utkání CSKA Moskva proti Leverkusenu hraném v polovině září byl pozitivně testován hráč moskevského celku Roman Eremenko. Finský reprezentant si už vyslechl i trest, od UEFA dostal dvouletý zákaz činnosti.

rázná žena tak se to musí

Ke sporáku? Kdepak, v Chelsea takhle žena setřela kapitána!

Jiný kraj, jiný mrav. Tohle známé úsloví platí zřejmě i ve fotbalovém prostředí. Zatímco v domácí lize posílají fotbalisté ženy ke sporáku, v Anglii to funguje trochu jinak. Třeba v takové Chelsea se žena vůbec nemazala se samotným kapitánem.