Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Kamery na Wimbledonu
07.06.
vysílání porce zábavy

Program NOVA Sport na léto: To je Wimbledon, UFC nebo X-Games!

Letní měsíce na prémiových sportovních stanicích Nova Sport 1 a Nova Sport 2 nabídnou svým divákům znovu nejstarší tenisový Grand Slam. Léto ale nebude pouze o Wimbledonu!

Cristiano Ronaldo
06.06.
žebříček magazín forbes

Ronaldo už není nejbohatší sportovec. Stačil jediný zápas!

Stačil mu jediný zápas a má vyděláno. Kdyby jen na celý rok, ale prostě na zbytek svého života. Floyd Mayweather jr. Je podle nejnovějšího žebříčku magazínu Forbes nejbohatším sportovcem světa. A má víc než druhý a třetí v pořadí.

Víkend v Česku
aktualizováno 25.05.
víkend v česku tipy na zábavu a sport

Víkend slibuje letní teploty a tady je 5 akcí, které vám nesmí uniknout!

Nadcházející víkend slibuje nádherné letní počasí a pokud stále nevíte, jak s volným časem naložit, připravili jsme pro vás několik tipů, které kombinují zábavu se sportem!

Prásk.tv píše:

Léto 2018 – sportovní přenosy na stanicích skupiny Nova
čtěte o tématu sport na Prásk.tv
Eva Samková
aktualizováno 28.03.
anketa jak se vám líbí?

Jak se lidem líbí nová hymna s druhou slokou? Převažují rozpaky!

Některým to stále připadá jako vtip, ale Český olympijský výbor už novou verzi české hymny odprezentoval. Není česká hymna unylá a nudná? Vzbuzuje v nás dostatečnou míru národní hrdosti? Tyhle otázky dnes otevřel český olympijský výbor.

Televizní přenosy při olympiádě
aktualizováno 01.03.
zoh nebude to lepší

Evropa trpí: Při olympiádě nespí a nepracuje se. Nebude to lepší!

Evropský sportovní fanoušek trpí. Ač je poměrem získaných olympijských medailí starý kontinent jasným vládcem, hry se ze sportem posedlého světadílu přestěhovaly do daleka. A lidé kvůli televizním přenosům obracejí naruby tradiční harmonogram dne.

Malá Eva Samková - 4
20.02.

GALERIE: Malá Eva Samková

Malá Eva Samková

Ester Ledecká
aktualizováno 19.02.
ZOH 2018 recept na úspěch

Ledeckou čeká snowboard: Kdo a jak ji chce dovést k další medaili?

Za fenomenálními výkony sportovců vždy stojí profesionální tým. Bratři Bankové dovedli Ledeckou až ke zlatu v lyžařském super-G. Kdo připravuje Ester Ledeckou na blížící se závod ve snowboardingu?

Slovensko
aktualizováno 13.02.
ZOH sportovní outfit

Jaké jsou nejzajímavější oděvní kolekce na olympiádě? FOTO

Olympijské hry jsou v plném proudu a vedle těch nejlepších sportovních výkonů strhávají pozornost také reprezentační uniformy inspirované nejnovějšími módními trendy. Olympijské kolekce jsou během úvodního ceremoniálu ostře sledovány a mnohdy vzbudí vlnu obdivu. Přehlídka během úvodního ceremoniálu je pak dokonalým sportovním "fashion weekem". Které oděvy jsou tedy letos ty nejzajímavější?

Floyd Mayweather a Conor McGregor pózují před pásem pro vítěze
aktualizováno 06.02.
UFC Moneyfight

Opravdu bude odveta? Floyd už si zkouší prostředí v oktagonu!

Neporažený boxer Floyd “Money“ Mayweather minulý týden opět šokoval svět. Poté, co ukončil úspěšnou kariéru a přijal výzvu miláčka MMA scény Conora McGregora, zvládl úspěšně i tenhle exhibiční duel. Ale peněz není nikdy dost a tak se zřejmě chystá pokračování. Tentokrát v oktagonu!

Philadelphia Eagles
aktualizováno 06.02.
superbowl Nejistá kariéra

Vyhrál superbowl, porazil legendu. Přesto Foles asi bude muset odejít

Znal ho málokdo. Pohledem na superbowl outsiderem bez zkušeností, proti němu stál pětinásobný vítěz Tom Brady. Ale náhradník Nick Foles to zvládl. Philadelphia Eagles slaví svůj první triumf v historii, jenže Foles vlastně netuší, jestli i v další sezoně bude za tenhle tým hrát...