Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Gabriela Koukalová a její nová mise
aktualizováno 26.09.
nepovedlo se může za to kampaň

Koukalová chtěla s manželem besedovat. Organizátor to zrušil!

Bývalá hvězda českého biatlonu Gabriela Koukalová měla se svým manželem Petrem rozjet velké plány. Čekalo je turné, během kterého měli navštívit pět českých měst a besedovat s fanoušky. Organizátor ale akci kvůli štvavé kampani zrušil, jak informoval web aktuálně.cz.

Petr Koukal a manželka Gabriela Koukalová
14.05.
Divný nápad Zdraví nebezpečné

Koukalová zkusila golf: Odpaliště si udělala na manželově rozkroku!

Čas od času přijde biatlonistka Gabriela Koukalová s bizarní fotografií, která nenechá fanoušky klidnými. Stalo se tak znovu. Na novém snímku je Koukalová se svým manželem Petrem Koukalem. Ten má na rozkroku položený míček, který se jeho drahá polovička chystá odpálit. "Nic se mi nestalo," napsala tak trochu ironicky k příspěvku držitelka dvou stříbrných medailí z olympiády v Soči. Fanoušci se ptají: "A jak dopadl manžel?". Mnozí pro to ale pochopení neměli.

Gabriela Koukalová
aktualizováno 16.04.
zpověď opravdu jiná...

Koukalová nepřestává šokovat. Na večírku prý ukazovala prsa!

Biatlonistka Gabriela Koukalová nepřestává fanoušky šokovat některými pasážemi ze své nové knihy. V ní barvitě popisuje nejen svůj boj s anorexií, vztahy v české biatlonové reprezentaci, ale i svůj intimní život.

Prásk.tv píše:

Petr Koukal a Gabriela Koukalová
čtěte o tématu Petr Koukal na Prásk.tv
Veronika Vítková a Gabriela Soukalová
aktualizováno 12.04.
zpověď kniha o biatlonu

Vítková mě nesnáší, píše Gábina. Chyba je prý ale u Veroniky

Gabriela Koukalová ve své zpovědi, kterou knižně vydal její manžel Petr Koukal, hází špínu na všechny, koho v úspěšné biatlonové éře potkala. Podrobně se rozepsala i o podivném vztahu s kolegyní Veronikou Vítkovou, se kterou sbírala i olympijské medaile.

Gabriela Koukalová a Petr Koukal
09.04.
Trojúhelník Chlubí se tím

Nebude Koukal žárlit? Jeho Gábina líbala hvězdného Sagana! FOTO

Gabriela Koukalová a Peter Sagan? Že by vám k sobě tihle dva pasovali? Sympatie tam minimálně z jedné strany jsou. Nejlepší česká biatlonistka to odhalila prostřednictvím sociální sítě. Slovenské hvězdě totiž pogratulovala k prvnímu místu v cyklistické klasice Paříž-Roubaix polibkem. To by se ale nemuselo líbit manželovi Gábiny Petru Koukalovi.

Adam Sebastian Helcelet, Jaromír Jágr, David Svoboda
10.11.
anketa nejhezčí knír

MOVEMBER: Kdo se stane králem kníru? Hlasujte pro svého favorita!

Čas knírů je opět tady. V listopadu totiž probíhá charitativní akce Movember, která má finančně podpořit a dostat do povědomí důležitost mužského zdraví, především pak upozornit na zákeřnou nemoc - rakovinu prostaty. Symbolem této akce se staly právě knírky, které si nechávají narůst muži po celém světě, aby tak dali najevo svoji podporu této myšlence. Pozadu samozřejmě nezůstávají ani čeští sportovci. Kdo se stane králem knírů? Hlasujte uvnitř článku.

Garbiela Koukalová
aktualizováno 13.10.
biatlon skutečný příběh

Koukalová pátrala po fanynkách. Příběh skončil dojemným videem

Facebook Gabriely Koukalové prostě nezklame. Poté, co před pár dny ve videu mířila na rozkrok svého manžela, se rozhodla vypátrat holčičky, které jí poslaly sladký dopis.

Petr Koukal
17.04.
Přestup Ke konkurenci

Zrádce Koukal do Hradce? V Pardubicích to má prý spočítané!

Oficiálně to bude potvrzeno až 30. dubna a nemělo by jít o žádnou spekulaci. Hokejista Petr Koukal se po pěti letech vrátí z ruské KHL do české extraligy. Jeho kroky však nepovedou do Pardubic, se kterými byla jeho kariéra spjata, a se kterými vyhrál dva tituly, jednou dokonce jako kapitán. Český reprezentant se totiž rozhodl, že zamíří ke konkurenci do Hradce Králové. Pro fanoušky Pardubic zrada!

Petr Koukal
26.03.
KHL Těžký život

Uvítání v Rusku? Tohle musela snášet rodina Petra Koukala!

Hokejový reprezentant Petr Koukal zažil už během své kariéry mnohé. Před pěti lety odešel za prestižním hokejem do ruské KHL. O zákulisí hokejistů v Rusku už bylo napsáno mnohé. To horší zažila i Koukalova rodina, která o těch nejhorších věcech povyprávěla v otevřené zpovědi.

Gabriela Soukalová
18.05.

GALERIE: Gabriela Soukalová a Pet Koukal

Svatba narychlo a skoro v utajení. A pak svatební cesta. Na to, že jsou spolu badmitonista Petr Koukal a biatlonová superstar Gabriela Soukalová (dnes už Koukalová) jen necelé dva roky, vzaly události rychlý spád.