Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

vc brna netradiční zábava

Hvězdy MotoGP nevyjedou v Brně jen na trať. Rozbalí to i na vodě!

Svátek motocyklového sportu na domácí půdě se nezadržitelně blíží. Ještě než jezdci seriálu mistrovství světa vyjedou do Velké ceny Brna, vyzkouší si ale něco velmi netradičního. Místo okruhu se tentokrát totiž podívají na vodu.

video klobouk dolů

Míček v pivu fanynku nezaskočil. Za svůj čin sklidila potlesk tribun!

Americký stát Indiana sužují v těchto dnech velká vedra, a tak při sportovních utkáních fanouškům opravdu bodne kelímek vychlazeného piva. Jenže jedné pohledné fanynce se stala politováníhodná záležitost. Baseballový míček totiž po odpalu dopadl přímo do zrzavého moku. Žena však neváhala a situaci vyřešila svérázně. A sklidila za to obrovský aplaus!

Conor McGregor
Aktualizováno Dnes 15:15
válka pokračuje podpásovka

Proč boxera Mayweathera rozpálila do běla tahle McGregorova fotka?

Souboj století mezi boxerem Floydem Mayweatherem a MMA zápasníkem Conorem McGregorem se nezadržitelně blíží a oba dva aktéři jsou na sebe pěkně nazlobení. Další kapku do ohně jejich slovní války teď přilil McGregor, který se nechal vyfotit v basketbalovém dresu Golden State s číslem 23, čímž pořádně naštval Mayweathera.

Michael Phelps
Aktualizováno Dnes 16:57
vyrovnaný souboj člověk vs. zvíře

Olympijský rekordman Phelps soupeřil se "žralokem" a prohrál!

Rekordman v počtu olympijských medailí a fenomenální plavec Michael Phelps už sice pověsil profesionální kariéru na hřebík, ale stále si rád s chutí zazávodí. V pořadu televizní stanice Discovery Channel vyzval k virtuálnímu souboji "žraloka" se kterým však nakonec jen těsně prohrál.

Cyklistika Tour de France

Froome je počtvrté vítězem Tour. 21. etapu vyhrál Groenewegen

Počtvrté v kariéře a zároveň počtvrté za posledních pět let byl Chris Froome dnes v Paříži korunován vítězem Tour de France. Triumf si britský cyklista pojistil už v sobotní časovce, v závěrečné 21. etapě se tradičně o žlutý trikot nebojovalo.

Špatná hymna Trapas organizátorů

Vítězka odešla z ceremoniálu. Až pak zjistili, co způsobili za trapas!

Památná věta "trvám na opakování ceremoniálu" z filmu Jáchyme, hoď ho do stroje, jednoduše shrnuje to, co se stalo na evropském atletickém šampionátu do 20 let, který se koná v italském městě Grosseto. Organizátoři předvedli trapas, který už tu byl několikrát. Vítězce pustili špatnou hymnu. Místo té běloruské začala hrát bosenská, jenže to v tu chvíli pochopitelně ostatní nevěděli.

UFC Znovu vítej

Weidman je zpět! Dominantě porazil Gasteluma a chce zas titul

Na Long Islandu už se vše uklidnilo. Je to pouze pár hodin po prvním UFC galavečeru, jaký se v této části New Yorku uskutečnil, ale fanoušci mohli odcházet rozpačitě. Jejich hlavní hvězda vyhrála svůj veledůležitý zápas, ale zbytek tamních reprezentantů tak skvěle nedopadl.

Smutná zpráva U Karlových Varů

Na závodech ME v Lokti zemřel motokrosař. Bylo mu teprve 13 let!

Mistrovství Evropy mladých motokrosařů v Lokti u Karlových Varů postihla tragédie. Měl zde totiž nehodu třináctiletý závodník Igor Cuharciuc z Moldavska. Záchranáři ho ve vážném stavu resuscitovali 45 minut. Mladík však nepřežil.

Cyklistika Tour de France

Froome byl v časovce v Marseille třetí. Triumf na Tour je na dosah!

Britský cyklista Chris Froome díky třetímu místu v dnešní časovce v Marseille udržel před závěrečnou - tradičně ceremoniální - etapou vedení v průběžném pořadí a prakticky si zajistil čtvrté celkové vítězství. Ve slavném závodě triumfoval už v letech 2013, 2015 a 2016.

Hokej Smutný den

Český hokej přišel o další legendu. Zemřel reprezentant Ševčík!

Český hokej přišel o další legendu. Ve věku 75 let dnes zemřel František Ševčík, který podlehl těžké nemoci. Ve své kariéře si zahrál na pěti mistrovstvích světa a také na olympiádě v Grenoblu 1968. Informaci potvrdila ČTK manželka Eva.