Reklama
Reklama

Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Paige Spiranacová
včera 21:16
Golfistka Známá kráska

Známý časopis ocenil sexy golfisku: Je ve světové stovce!

Je to jedna z nejkrásnějších světových sportovkyň. Pětadvacetiletá Paige Spiranacová byla za svůj půvab teď dokonce oceněná známým časopisem Maxim. Dostala se totiž do žebříčku Maxim Hot 100.

Markéta Sluková a Barbora Hermannová
včera 19:42
Ostrava Plážový volejbal

Dva české páry jsou na World Tour v Ostravě v osmifinále!

Nasazené jedničky Barbora Hermannová a Markéta Nausch Sluková postoupily na turnaji Světového okruhu v plážovém volejbalu v Ostravě do osmifinále. První kolo play off zvládli v mužské soutěži i Ondřej Perušič a David Schweiner. Oba páry obsadí v turnaji kategorie 4* nejhůře deváté místo. Čtyři další domácí dvojice dnes nezvládly zápasy o postup do vyřazovací části.

David Farkaš
21.06.
Baseball All Star Game

Silný český příběh: Nemá ruku, ale září. Teď si zahraje utkání hvězd!

Je sportovním unikátem, který v Česku nemá obdoby. Davidu Farkašovi chybí levé předloktí, přesto hraje baseball a máchá pálkou do prudce letícího míčku. A to na té nejvyšší domácí úrovni. Farkaš, člen extraligového týmu Olympia Blansko, se navíc poprvé v kariéře účastní All Star Game. "Pozvaní jsou nejlepší hráči, neskutečně se na to těším," prohlásil jednoruký baseballista o akci, která se uskuteční v sobotu na Eagles Praha v Krči.

Nazí veslaři
20.06.
Problémy Oblíbení sportovci

Nazí veslaři udělali radost tisícům fanynek. Pak ale přišel zákaz!

Britské veslaře z týmu Warwick Rowers už možná znáte. Od roku 2009 se fotí úplně nazí, ale nejsou to žádní exhibicionisté. Pomáhají tím existenci svého klubu i charitě – snímky jsou totiž použity pro vytvoření kalendáře a výtěžky z jeho prodeje pak putují do klubové kasy a na charitativní účely. Veslaři se i letos nafotili, ale tentokrát jejich nápad doprovázel velký problém...

Jakub Voráček a jeho nová přítelkyně
20.06.
zlatá hokejka fotky z galavečeru

Voráček vyvedl novou lásku, Hertl snoubenku. A bylo se na co dívat!

V letošním ročníku Zlaté hokejky zvítězil opět David Pastrňák, který tak obhájil svůj loňský triumf. Galavečeru tradiční ankety se ale pochopitelně zúčastnily i drahé polovičky českých hokejistů a bylo se rozhodně na co dívat! Prohlédněte si v naší galerii, co měly na sobě.

David Pastrňák
19.06.
Hokej jubilejní 50. ročník

Vítězem Zlaté hokejky je Pastrňák. Jágr chyběl poprvé od roku 1995!

Jubilejní 50. ročník tradiční ankety Zlatá hokejka vyhrál David Pastrňák, který tak obhájil trofej pro nejlepšího českého hokejistu sezony. Poprvé od roku 1995 chyběl mezi českou elitou Jaromír Jágr, který nezískal ani jeden hlas.

Olivier Rioux
19.06.
Basketbal Nejde ho bránit

Je stejně starý, ale o hodně vyšší: Basketbalista baví internet! VIDEO

Jmenuje se Olivier Rioux a je mu 12 let. Je jedním z nejlepších basketbalistů ve své kategorii. Až uvidíte video, na kterém je několik jeho momentů ze zápasů, asi pochopíte, proč má oproti ostatním takovou výhodu. Měří totiž 208 centimetrů a soupeři na něj prostě nemohou dosáhnout.

Danilo Celano
19.06.
cyklistika gigantické oko

Cyklista se po štípnutí změnil v monstrum! Překvapila ho alergie

Jako nějaké komiksové monstrum si musel připadat italský cyklista ze stáje Caja Rural. Danilu Celana zaskočila po štípnutí hmyzem alergická reakce, která mu znemožnila startovat na etapovém závodě.

Alexej Těreščenko
18.06.
Hokejista Ztratil miliony

Obchodní partner obral ruskou hvězdu: Hráč přišel o velký balík!

Alexej Těreščenko se zapsal na seznam hokejových boháčů, kteří přišli o značnou část svých úspor. V případě tohoto trojnásobného mistra světa za to může vypočítavý obchodní partner, kterému naletělo v minulosti už mnoho dalších lidí. Těreščenko přišel o téměř deset milionů korun.

Eva Samková
18.06.
ms juniorů

Mladí snowboarďáci shání peníze na MS. Když nebudou, tak nejedou

Česká snowboardcrossová reprezentace má jedinečnou příležitost získat zkušenosti, které jsou doslova "k nezaplacení". Má k dispozici deset míst na juniorském světovém šampionátu na Novém Zélandu, ale rozpočet od Svazu lyžařů stačí pouze na dva závodníky a jednoho trenéra. Proto teď mladí následovníci Evy Samkové hledají pomoc, kde se dá.

 

Reklama