Slavná lyžařka Lindsay Vonnová nemá dost a už si zase nabrnkla nového hvězdného sportovce. Po golfistovi Tigerovi Woodsovi a trenérovi amerického fotbalu Kenanu Smithovi objevila svět NHL! A jejím novým objevem není nikdo jiný než hvězdný P. K. Subban!

Kris Bryant
aktualizováno včera 18:47
video to byla šlupka!

Nadhoz přímo do hlavy! Helma se baseballistovi otočila o 360 stupňů

Baseballová MLB viděla velkou nepříjemnost. Pálkař Chicaga Cubs Kris Bryant nestihl uhnout nepříliš povedenému nadhozu Germana Marqueze z Colorada a tvrdý míček letící rychlostí 153 km/h ho zasáhl do hlavy. Pro Bryanta zápas skončil…

HC Kometa Brno obhájila titul. Mistrem je i v roce 2018.
22.04.
Hokej Česká extraliga

Extraligový titul zůstává v Brně: Kometa je podruhé v řadě mistrem

Hokejisté Brna vyhráli v Třinci pátý zápas finálové série a obhájili extraligový titul. To se naposledy podařilo pražské Spartě, která byla dvakrát v řadě mistrem české nejvyšší soutěže v letech 2006 a 2007. Pro Kometu je to třináctý český, respektive československý titul v historii, což je rekordní počet v tomto ohledu. Druhá Jihlava byla mistrem dvanáctkrát.

Jakub Kornfeil
22.04.
MotoGP Velká cena Ameriky

Nejlepší výsledek v sezoně: Kornfeil skončil v Austinu sedmý!

Jakub Kornfeil obsadil v třídě Moto3 sedmé místo v motocyklové Velké ceně Ameriky, i když startoval až z 21. pozice. Český závodník ve třetím dílu mistrovství světa zaznamenal nejlepší výsledek v sezoně.

Jiří Sekáč
22.04.
KHL Gagarinův pohár

Jiří Sekáč je šampionem KHL. Jeho Kazaň ve finále zdolala CSKA!

Český útočník Jiří Sekáč získal s týmem AK Bars Kazaň Gagarinův pohár, tedy cenu za vítěze Kontinentální hokejové ligy. Klub slaví titul po osmi letech, získal ho naposledy v sezoně 2009/2010. Kazaň porazila v pátém finálovém klání CSKA Moskva 1:0 a celkově tedy 4:1 na zápasy.

Baráž 2018
22.04.
Hokej Boj o extraligu

Konec baráže: Slaví Litvínov a Vary, v extralize končí Jihlava!

Karlovy Vary a Litvínov. To jsou týmy, které příští rok uvidíme v extralize. Rozhodla o tom baráž, která po dnešním dvanáctém kole definitivně skončila. Sestupuje naopak Jihlava, která dnes sice porazila Energii, ale ani to v tabulce nestačilo. Dukla se tak po roce vrací do WSM ligy, kde se příští rok bude potkávat i s Kladnem, které v posledním zápase sezony podlehlo Litvínovu 2:5 a už stejně nemělo šanci na postup.

David Rittich v bráně české reprezentace
22.04.
Hokej Carlson Hockey Games

Češi s Rittichem v bráně porazili i Rusy. Vyhráli celý turnaj EHT!

Čeští hokejisté potvrdili celkové prvenství na turnaji Carlson Hockey Games v Pardubicích výhrou 2:1 nad Ruskem. Bez ztráty bodu opanovala reprezentace jeden z podniků série Euro Hockey Tour (EHT) naposledy na turnaji Karjala v roce 2012.

Rubens Barrichello a Michael Schumacher
22.04.
Nejde to jasný důvod

Rubens chtěl vidět Schumachera: Rodina to zamítla a toto je důvod!

Bývalý parťák a velmi dobrý kamarád Michaela Schumachera Rubens Barrichello požádal rodinu o návštěvu stále na lůžku upoutaného bývalého závodníka. Příbuzní Schumachera to ale odmítli a mají pro to jasný důvod. Jak to Barrichellovi vysvětlili?

Darius Kasparaitis
22.04.
Hokej Nestárnoucí bek

Legenda z Nagana se vrací: Reprezentovat bude ve 45 letech!

Darius Kasparaitis, jméno, které ten, kdo se zajímá alespoň trochu o hokej, moc dobře zná. Bývalý ruský reprezentant, který hrál na olympiádě v Naganu a třech dalších, se ve 45 letech vrací do národního týmu. Oblékne však dres své rodné země, tedy Litvy. Představí se na mistrovství světa divize B.

Kevin Lee
22.04.
UFC Atlantic City

Šampion Khabib? Lee předvedl na Barbozovi ještě větší dominanci!

Atlantic City je známé místo pro vyznavače hazardních her. Kasina jsou tady spjata i s bojovými sporty a tak se UFC po delší době rozhodlo navštívit kromě svého domácího působiště v Las Vegas i svého menšího bratra na východě. Pro diváky byla připravena karta složená ze zápasníků z blízkého okolí, vyznávajících především postoj. Hlavním tahákem byl Edson Barboza, coby nejlepší postojář v lehké váze. Životní výhru si ale připsal Kevin Lee.