Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Kristiina Mäki
aktualizováno dnes 22:50
Poznáte ji? Svůdná fotka

Šaty dolů! Která česká atletka se fotila nahoře bez?

Patří mezi nejpohlednější české atletky a své krásy si je plně vědoma! Talentovaná běžkyně česko-finského původu tak tuze ráda provokuje i na Instagramu, kde se svým fanouškům dokonce ukázala nahoře bez!

Melo Imai
dnes 20:41
Důležité rozhodnutí Chystá comeback

Lechtivý návrat: Tato kráska chce z porna zpátky na olympiádu!

Už ji přestalo bavit točit filmy pro dospělé, a tak by ráda opět zářila na snowboardu! Bývalá japonská závodnice Melo Imaiová (30 let) dokonce plánuje startovat na olympijských hrách 2022 v Pekingu. Co na to asi řekne její mužské publikum?

Snowvolleyball
aktualizováno dnes 18:52
novinka mistrovství republiky

Splněný sen! České holky mají postup na snow-volejbalovou Evropu!

Špindlerův Mlýn v sobotu 17. února hostil premiérové Mistrovství České republiky ve snow volejbale. Titul mistryň si vybojovaly nasazené jedničky Michaela Knoblochová a Anna Dostálová, čímž si zároveň vybojovaly historicky první účast na mistrovství Evropy!

Pavel Maslák
aktualizováno dnes 14:49
nominace mistrovství světa

Češi pošlou na halové MS 22 atletů, Maslák bude obhajovat zlato

Největší atletický podnik halové sezóny 2018 uspořádá už příští týden Birmingham ve Velké Británii. Atletická dráha birminghamské arény hostí pravidelně souboje světových hvězd a ani teď tomu nebude jinak. Mezi aspiranty na zlato se řadí i dva Češi.

Eva Samková. Martina Sáblíková a Miloš Zeman
dnes 14:09
zoh 2018 olympijská radost

Prezident Zeman gratuloval k medailím. Všech šest v jeden den!

Úspěchů českých olympioniků si už také všiml i prezident Miloš Zeman. Hlava České republiky poslala blahopřání Veronice Vítkové, Evě Samkové, Karolíně Erbanové, Martině Sáblíkové, Michalovi Krčmářovi i Ester Ledecké.

Ester Ledecká
dnes 11:44
zoh 2018 velká změna

Velká změna: Ledecká ve čtvrtek na snowboardu nepojede!

Ester Ledecká pojede kvalifikaci i závod paralelního obřího slalomu na snowboardu na olympijských hrách v Pchjongčchangu v sobotu.

RUští hokejisté
dnes 11:16
zoh 2018 máme soupeře

Češi narazí v semifinále na Rusy, kteří smetli Norsko 6:1!

Ruští hokejisté budou soupeři Čechů v semifinále olympijského turnaje v Pchjongčchangu. Postup do bojů o medaile zajistila týmu OSR vysoká výhra na Nory 6:1. Češi naproti tomu rozhodli své čtvrtfinále proti USA až v nájezdech. Semifinále se odehraje v pátek v Kangnungu.

Skikros na ZOH 2018
aktualizováno dnes 11:53
zoh 2018 olympijská trať

Krásné i vražedné: Skikrosaři mají zlomené pánve a holeně

Ve středu se v korejském Pchjongčchangu rozdělovaly medaile ve skikrosu mužů. Úžasná trať si ale kromě radosti Kanaďana Bradyho Lemana vyžádala i několik krutých zranění.

Rozleskávačky ze Severní Koreje a dvojník
aktualizováno dnes 10:18
zoh 2018 stačí jeden pohled

Roztleskávačky se děsí jediného muže. Zkušenost má i Rosolová!

Roztleskávačky ze Severní Koreje na olympiádě baví a šokují zároveň. Jejich synchronizované fandění může působit až děsivým dojmem, ale pravda je taková, že samy mají strach. V dějišti her se totiž pohybuje jeden muž, který jim působí pořádné starosti.

Pavel Francouz
dnes 08:09
zoh 2018 vychytal všechny

Hrdina Francouz: Na tohle jsme si hráli jako malí kluci za barákem!

Čeští hokejisté vyhráli ve čtvrtfinále olympijských her v Pchjongčchangu nad USA 3:2 po nájezdech. Jako jediný se trefil v rozstřelu ve druhé sérii útočník Petr Koukal, brankář Pavel Francouz kryl všech pět pokusů a stal se tak hrdinou zápasu.