Michael Schumacher
aktualizováno dnes 16:29
aktuální informace dobré zprávy

Reportéři popsali, jak Schumacher žije! Tak to prý chodí u něj doma

29. prosince to bude přesně pět let od nehody na lyžích, která nejúspěšnějšímu závodníkovi formule 1 obrátila život na ruby. Michael Schumacher po Novém roce oslaví 50. narozeniny a reportérům britského deníku Daily Mail se podařilo zjistit, jak vypadá jeho každodenní program!

Ester Ledecká
dnes 14:48
lyžování jen tak dál

Ester zase válí! V Itálii vyhrála druhý trénink Světového poháru

Dvojnásobná olympijská šampionka Ester Ledecká znovu vyměnila snowboard za lyže a už zase válí! Zatím sice jen v tréninku, ale i tak v italské Val Gardeně zajela ve sjezdu Světového poháru nejlepší čas.

Conor McGregor u soudu
dnes 14:05
ufc nepoučitelný řidič

Conor McGregor se kál u soudu! Sypal omluvu za trable s policií

Irský bojovník ze světa UFC Conor McGregor má za sebou soudní stání v Dublinu. Důvodem byl jeho přestupek za volantem a odkládání zaplacení pokuty. Při přelíčení se jindy kontroverzní raubíř choval jako beránek.

Libor Podmol
včera 20:20
Velká novinka Ze soukromí

Motivační song Jakuba Děkana: Hvězdou hudebního klipu Podmol!

Mistr světa ve freestyle motokrosu se kromě psaní knih vydal také do hudebního světa! Libor Podmol společně s mladým raperem Refewem a popovou hvězdou Jakubem Děkanem vytvořili song s názvem Přidej plyn. Jde o motivační píseň, která se natáčela během letošních FMX Gladiator Games a při tréninku. "Snažím se své fanoušky motivovat, tohle je jedna z dalších cest. Hlavní sdělení je o cestě k vysněnému cíli, ke kterému se jde složitě, ale ta dřina za to vždycky stojí," vysvětluje Podmol, který je zároveň hlavním producentem.

Dan Hooker
včera 18:23
UFC Noc bojů

Hooker jako terminátor, Barboza ho nezlomil ani nejsilnějšími kopy!

Předposlední galavečer letošního roku je za námi. Po minulém týdnu byla laťka dána hodně vysoko. UFC 231, to byl opravdu unikátní galavečer, ale duely Barboza vs. Hooker nebo Iaquinta vs. Lee, se zahanbit nenechaly. Kvalita zápasů byla velmi obdobná, ale pozornost pro sebe urval hlavně Dan Hooker.

Martina Sáblíková
včera 16:28
rychlobruslení Světový pohár

Sáblíková byla v Heerenveenu třetí v závodu na 3000 metrů!

Rychlobruslařka Martina Sáblíková obsadila na Světovém poháru v Heerenveenu třetí místo v závodu na 3000 metrů a třetí je i v průběžném pořadí seriálu na dlouhých tratích. Z vítězství se radovala domácí Antoinette de Jongová, která byla o 91 setin sekundy rychlejší. Na druhou Kanaďanku Isabelle Weidemannovou ztratila česká reprezentantka dvě desetiny sekundy.

Marc Gisin
včera 15:20
lyžování Světový pohár

Mrazivá slova Gisina před pádem: Přivolal děsivý moment?

Snad celý svět viděl děsivé záběry lyžaře Marca Gisina, který měl během sjezdu v italské Val Gardeně hodně ošklivý pád. Fanouškům z něj běhá ještě teď mráz po zádech. A co je možná ještě děsivější, tak fakt, že Gisin o pádech dělal jen pár hodin před tím rozhovor pro švýcarský deník.

Patrik Bartošák
aktualizováno včera 14:34
Hokej Euro Hockey Tour

Češi na závěr Channel One Cupu nestačili na Švédy, prohráli 2:3!

Čeští hokejisté na turnaji Channel One Cup nenapravili sobotní debakl s Rusy (2:7) a v Moskvě podlehli Švédsku 2:3. Druhý podnik série Euro Hockey Tour v sezoně tak zakončí na posledním místě, čtvrtá příčka jim patřila i na listopadové Karjale.

Jan Micka
včera 12:10
plavání Mistrovství světa

Plavec Micka byl na patnáctistovce na MS šestý, štafeta sedmá

Plavec Jan Micka skončil na mistrovství světa v krátkém bazénu šestý v závodě na 1500 metrů volný způsob. Při první finálové účasti v pětadvacítce na vrcholném světovém podniku o dvě místa vylepšil pozici z rozplavby a vyrovnal české maximum, o které se na MS v čínském Chang-čou postarala kraulařka Barbora Seemanová na stovce. Seemanová dnes skončila s českou kraulařskou štafetou sedmá na 4x50 metrů, ve finále plavkyně znovu posunuly národní rekord.

Michael van Gerwen
včera 11:48
šipky Mistrovství světa

Útok na hvězdného van Gerwena: Fanoušek po něm hodil pivo!

Ve věhlasném sportovním areálu Alexandra Palace v Londýně právě probíhá mistrovství světa šipkařů. Mezi hráči nechybí pochopitelně ty největší hvězdy, mezi které patří i Nizozemec Michael van Gerwen. Toho však angličtí fanoušci úplně příjemně nepřivítali.