Sportovci proti Trumpovi: V neděli hromadně protestovali!

Atmosféra v americkém sportu je čím dál hustší. Především tedy, co se týče vztahu tamních sportovců a prezidenta USA Donalda Trumpa. Vzájemný boj dospěl do další fáze, fotbalisté v zámořské NFL se uchýlili k velkému protestu.

HC Škoda Plzeň
aktualizováno 24.09.
extraliga 7. kolo

Specialisté na "desítku"? Po Olomouci smetla Plzeň i Pardubice

Hokejisté Plzně podruhé v sezóně nastříleli svému soupeři deset branek. Poté, co tento přídel nadělili ve třetím kole Olomouci, spustili kanonádu i v kole sedmém do sítě Pardubic. Východočechy porazili 10:2.

Vendula Frintová
24.09.
triatlon všechny porazila

Velký úspěch! Frintová ovládla závod Světového poháru

Triatlonistka Vendula Frintová vyhrála závod Světového poháru ve španělské Huelvě. Druhou Kanaďanku Joannu Brownovou porazila o 36 sekund a navázala na druhé místo z Karlových Varů, kde se závodilo před třemi týdny.

Peter Sagan
24.09.
mistrovství světa závod v bergenu

Sagan přepsal historii! Potřetí v řadě je světovým šampiónem

Na Slovensku se opět slaví. A znovu za to může Peter Sagan. Úspěšný cyklista totiž vůbec jako první v historii dosáhl na třetí titul mistra světa v řadě. V závodě v norském Bergenu byli ale vidět i Češi. Zdeněk Štybar nakonec skončil dvanáctý.

David Svoboda
24.09.
mistrovství světa triathle

Ukončil kariéru, přesto olympijský vítěz Svoboda slaví. Bronz z MS!

Ačkoliv oznámil konec aktivní kariéry, olympijský šampión v moderním pětiboji David Svoboda nepřestává sbírat úspěchy. Prosadil se dokonce na světové úrovni. Získal bronz z mistrovství světa!

Donald Trump
24.09.
sport vs. trump ostrý spor

Trumpova válka se sportovci pokračuje. Bouří se i hvězdy NBA!

Vztah prezidenta Spojených států amerických se sportovci se vyostřuje. Donald Trump se ve svém projevu opřel do hráčů Národní fotbalové ligy, kteří protestovali proti proti policejní brutalitě a při americké hymně klečeli. A ostré reakce sportovců na sebe nenechaly dlouho čekat.

Valentino Rossi
aktualizováno 23.09.
novasport velká cena aragonie

Šílené! Rossi přišel k motorce o berlích, pak si vyjel první řadu

Fenomenální motocyklový závodník Valentino Rossi znovu ukázal svou výjimečnost. V Aragonu sice startuje se zlomenou nohou, přesto v kvalifikaci na další závod mistrovství světa dojel na stupních vítězů.

České volejbalistky
23.09.
repre mistrovství evropy

Volejbalistky vyhrály klíčový zápas! Play off se jim přiblížilo

České volejbalistky na mistrovství Evropy v Ázerbájdžánu zvládly klíčový zápas základní skupiny s Belgií a výrazně se přiblížily postupu do play off. Souboj týmů, které byly po pátečním úvodním kole bez bodu, vyhrály Češky 3:1 po setech 19:25, 25:23, 28:26 a 25:19.

Piráti Chomutov vs. HC Vítkovice
22.09.
Hokej Česká extraliga

Vítkovice porazily Piráty. Chomutov je i tak dál v čele!

Hokejisté Chomutova našli v 6. kole extraligy svého prvního přemožitele. Stali se jím hráči Vítkovic, kteří na severu vyhráli 2:1 v prodloužení. V čase 62:24 rozhodl slovenský útočník Radoslav Tybor. Chomutovští však zůstávají i nadále v čele tabulky a zároveň jsou stále jediným týmem, jež v každém svém vystoupení bodoval.