Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Lukáš Rosol
Aktualizováno 5.7. 2017 19:30
wimbledon 2017 Rozhovor

Lukáš Rosol: Nová přítelkyně? Díky ní jsem v psychické pohodě!

Tenista Lukáš Rosol měl v dramatickém zápase s Lucemburčanem Gillesem Müllerem dva mečboly, ale nedokázal je proměnit. Tím ztratil další účast na letošním Wimbledonu i milion korun v rámci odměn. Pro Nova Sport popsal své pocity z letošního londýnského grandslamu.

wimbledon 2017 Velká škoda

Další český konec: Rosol nevyužil dva mečboly a loučí se!

Tenista Lukáš Rosol měl v dramatickém zápase s Lucemburčanem Gillesem Müllerem dva mečboly, ale nedokázal je proměnit. Tím ztratil další účast na letošním Wimbledonu i milion korun v rámci odměn.

wimbledon 2017 Rozhovor

Rosol po prvním zápase: Po tom všem je pro mě Wimbledon sen!

Lukáš Rosol postoupil na Wimbledonu do druhého kola, když porazil 104. muže žebříčku Henriho Laaksonena ze Švýcarska poměrně hladce 3:1. V rozhovoru pro Nova Sport Rosol přiznal, že už jeho účast na Wimbledonu je úspěchem.

Prásk.tv píše:

Lukáš Rosol - 2
čtěte o tématu Lukáš Rosol na Prásk.tv
Lukáš Rosol s přítelkyní
Aktualizováno 30.6. 2017 08:21
nový vztah povolený doping

Rosol na kurtu líbal novou slečnu! A hned postoupil z kvalifikace

Tenista Lukáš Rosol postoupil ve slavném Wimbledonu z kvalifikace do hlavní soutěže. Prokousat se záludnými boji se mu přitom podařilo i s přispěním jeho týmu, v němž nechybí ani nová žena.

Tenis Kvalifikace Wimbledon

Lukáš Rosol vyhrál kvalifikaci. Zahraje si na Wimbledonu!

Tenista Lukáš Rosol porazil v posledním kole kvalifikace Dariana Kinga z Barbadosu 3:1 a postoupil tak do Wimbledonu. Ten začíná už 3. července a Rosol se tak přidá na kurtech All England Clubu k dalším českým účastníkům. Vy budete moci tenisový svátek sledovat na stanicích Nova Sport.

Lukáš Rosol
Aktualizováno 29.6. 2017 12:35
Tenis Kvalifikace Wimbledon

Rosol slavil, dařilo se i Češkám! I dnes pokračují kvalifikace

Lukáš Rosol uspěl ve včerejší kvalifikaci na Wimbledon nad Američanem Rajeevem Ramem, kterého porazil 2:1. Dařilo se také českým tenistkám. Marie Bouzková přejela poměrně hladce Rusku Viktorii Kamenskajovou 2:0, Barbora Krejčíková slavila po výhře 2:1 nad Britkou Maií Lumsdenovou. Kvalifikační zápasy na travnatém povrchu pokračují i dnes!

novasport tenisová slavnost

Rosol se pokusí o restart ve Wimbledonu. Už zná prvního rivala

Wimbledon už se blíží a los letošního ročníku znají i čtyři čeští tenisté, kteří zkusí šanci probojovat se do nejslavnějšího turnaje přes kvalifikaci. Je mezi nimi i Lukáš Rosol nebo Petr Michnev.

Michaela Ochotská, Lukáš Rosol a syn Andreas
Aktualizováno 19.6. 2017 16:09
Exotika vystavila se

FOTO: Ochotská nahoře bez! Chce snad naštvat tenistu Rosola?

Michaela Ochotská, stále ještě manželka české tenisové hvězdy Lukáše Rosola, ukázala své sexy tělo v plavkách, tedy spíše v jejich spodním dílu. Podprsenku totiž neváhala odložit stranou. Chtěla tak přitáhnout tenistovu pozornost, nebo naopak nalákat čerstvé maso?

Lukáš Rosol, Michaela Ochotská a syn Andre
Aktualizováno 5.5. 2017 15:29
Manželství Konec nadějí?

Rosol a Ochotská: Jsou spolu? Tenista řekl, jak to opravdu je!

Bývalá moderátorka Novy Michaela Ochotská se na sociální síti pochlubila fotkou se svým malým synem Andrém. Jsou na ní společně na zápase Lukáše Rosola. Ten promluvil o tom jak to mezi nimi doopravdy je.

Lukáš Rosol a Michaela Ochotská
Aktualizováno 2.5. 2017 10:46
stýkají se krize zažehnána?

Opět spolu?! Ochotská překvapila Rosola na tenisovém turnaji!

Manželská krize tenisty Lukáše Rosola a bývalé moderátorky Michaely Ochotské se táhne už od loňského listopadu. Jak to tak vypadá, možná se ale oběma blýská na lepší časy. Míša totiž o víkendu vyrazila se synem Andreasem na turnaj do Ostravy, aby společně Lukášovi fandili.