Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Michaela Ochotská
aktualizováno 17.08.
naprostá bomba pouze pro dospělé

Z Rosolovy exmanželky fanoušci šílí! Ochotská rajcuje v krajkách

Bývalá moderátorka Michaela Ochotská nenechá své instagramové fanoušky ani chvíli v klidu. Zvlášťe pak její poslední příspěvek, kde zapózovala v krajkové podprsence, vzbudil pořádný rozruch!

Lukáš Rosol
19.03.
Tenis Náročné období

Rozvod, svatba, operace: Po půl roce se Lukáš Rosol vrátil na kurt!

Lukáš Rosol se po pěti měsících vrací zpět na tenisové kurty. Dnes český tenista absolvoval zápas v challengerovém turnaji s Contri Perézem, se kterým si poradil ve dvou setech. Po nepříjemné pauze vše zatím nasvědčuje tomu, že se Lukáš Rosol vrací v plné síle zabojovat zpět o přívětivé umístění žebříčku ATP.

Lukáš Rosol a Michaela Ochotská
27.02.
Tenis Bývalé manželství

Tajná svatba Rosola: Jak na ni reagovala exmanželka Ochotská?

V lednu se bez povšimnutí tenista Lukáš Rosol potřetí v životě oženil. Vzal si bývalou tenistku a trenérku Petru Kubinovou. Přitom se poměrně nedávno rozešel a rozvedl s bývalou moderátorkou Michaelou Ochotskou. Jak na tajný sňatek reagovala?

Prásk.tv píše:

Tajná svatba Lukáše Rosola - 9
čtěte o tématu Lukáš Rosol na Prásk.tv
Lukáš Rosol s partnerkou
22.02.
Oženil se? Tajná svatba?

Rosol zase v chomoutu? Partnerka už má jeho jméno

Tenista Lukáš Rosol je nejspíš už potřetí ženatý. Anebo si spolu se svou milou jen dělají z fanoušků srandu. Před společnou dovolenou na Mallorce si totiž partnerka známého sportovce změnila na sociálních sítích své příjmení na Rosolová, což samozřejmě vyvolalo vlnu spekulací. Ani jeden z nich však svatbu oficálně zatím nepotvrdil.

Rosol a Ochotská se rozešli
01.02.
Rozvod Bez potíží

Majetkové vyrovnání: Ochotská odchází od Rosola s miliony!

Tenista Lukáš Rosol a bývalá moderátorka Michaela Ochotská už nejsou oficiálně manželé od listopadu loňského roku, kdy se v tichosti rozvedli. Až teď však proběhlo majetkové vyrovnání a podle Blesku dopadlo v poklidu a Ochotská od Rosola odchází s miliony.

Lukáš Rosol
24.01.
Dovolená Na Srí Lance

Divočina v ráji: Sexy kočka Lukáše Rosola odhodila vršek! FOTO

S bývalou manželkou Michaelou Ochotskou to má tenista Lukáš Rosol vyřešené. A tak má čas a prostor na to, aby si užíval se současnou partnerkou Petrou exotické dovolené na Srí Lance. Rosolova láska má i po krátké tenisové kariéře stále krásnou postavu a nestyděla se odhodit ani vršek svých plavek. Snímkem se pochlubila i na sociální síti a vy ho najdete uvnitř článku.

Lukáš Rosol a Michaela Ochotská
23.01.
Bývalý pár Stále v kontaktu

Ochotská přiznala, že si píše s milenkou Rosola. Toto je důvod!

Tenista Lukáš Rosol a bývalá moderátorka Michaela Ochotská už nejsou oficiálně manželé. V listopadu loňského roku se v tichosti rozvedli. Teď bývalá moderátorka televize Nova prozradila, že je v kontaktu se současnou milenkou Rosola a důvod je celkem prostý. Vlastně nemá ani jinou možnost.

Lukáš Rosol a Michaela Ochotská
aktualizováno 12.01.
sport a vztahy tahanice o peníze

Rosol s Ochotskou se rozvedli a řeší majetek: Komu zůstane vila?

Tenista Lukáš Rosol a bývalá moderátorka Michaela Ochotská už nejsou oficiálně manželé. V listopadu loňského roku se v tichosti rozvedli a teď řeší, jak si rozdělí majetek.

Michaela Ochotská má nového přítele
21.12.
Zase šťastná Láska

Ochotská ukázala nového přítele: Fotbalista Hála to ale není! FOTO

Lukáš Rosol se s bývalou moderátorkou Michaelou Ochotskou rozešel zhruba v květnu. Od té doby byl český tenista viděn po boku nové ženy a ani Ochotská dlouho sama nezůstala. Mluvilo se o tom, že randí s fotbalistou Olomouce Martinem Hálou. Všechno je ale prý jinak.

Rosol a Ochotská
02.11.
sport a vztahy to je podívaná

Ochotská dráždí fanoušky rudými ňadry: Rosole, o tohle jsi přišel!

Rozchod slavného páru Lukáše Rosola a Michaely Ochotské už je minulostí a oba dva žijí po svém. Zatímco tenista randí se čtyřiadvacetiletou milenkou, Ochotská se v létě těšila ze společnosti ligového fotbalisty. Půvabná Míša navíc pravidelně ukazuje, o jaké krásné tělo Rosol přišel!