Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Stephen Smith
14.12.
Box Plno krve

Soupeř rozpůlil Smithovi ucho. Takhle vypadá boxer dnes! FOTO

Boxer Stephen Smith už má své roztržené ucho v pořádku. Soupeř Vargas mu ho během zápasu doslova rozpůlil. Díky fotkám, které umístil Smith na sociální sítě, můžete vidět, jak to děsivě vypadalo v ringu, který pak byl plný krve, a jak to vypadá teď po zásahu doktorů.

Patrik Kincl
aktualizováno 11.12.
mma welterová váha

Další Čech v UFC? Patrik Kincl je svému snu už na dosah!

Minulý týden se ve vyprodané O2 aréně konal galavečer XFN 6. Řada velkých českých jmen nabídla divákům MMA evropské úrovně a řada z nich opravdu zářila. Jednou z hvězd byl i Patrik Kincl, který svého soupeře z Brazílie přejel již v prvním kole. Nejlepší welter v Česku se blíží svému cíli a rád by se dostal do nejlepší organizace na světě UFC.

Georges St-Pierre
08.12.
UFC Bude obhajovat

ŠOK: GSP se vzdal titulu. Novým šampionem je tak Whittaker!

Návrat Georgese St-Pierra patřil mezi největší události letošního roku. Dominantní šampion welterové váhy se po 4 letech opět objevil v oktagonu a hned dokázal porazit šampiona Michaela Bispinga. Pohádkový příběh však dnes skončil a GSP již není šampionem UFC. Co se stalo a jaká je tedy současná situace ve střední váze?

Francis Ngannou
03.12.
UFC Z toho mrazí

Brutální KO: Borec z UFC předvedl nejtvrdší úder na světě! VIDEO

Francis Ngannou. To je jméno, které v blízké době bude dost možná zaplavovat zprávy a titulky článků po celém světě. Relativně nová tvář těžké váhy, si dnes připsala jeden z nejděsivějších knokautů v historii UFC a současný šampion Stipe Miocic nebude mít po tom, co viděl, klidné spaní. Francis tímto knokautem také dokázal, proč před nedávnem stanovil nový světový rekord pro nejtvrdší úder na světě.

Max Holloway a Jose Aldo
03.12.
UFC Galavečer

Legenda Aldo znovu pokořena. Mladík Holloway je králem divize!

Žijeme v nové éře, „požehnané éře“, protože právě tak zní překlad označení období, jež započal jeden mladý Havajec. Max Holloway se na dnešním galavečeru nepostavil neznámé překážce. Čekala ho totiž odveta s bývalým šampionem, od kterého si v červnu, v jeho rodné domovině, titul odvezl. A pětadvacetiletý Holloway zase vyhrál!

Fabiana Bytyqi, Lukáš Konečný a Lucie Sedláčková
aktualizováno 02.12.
Box Galavečer

Bytyqi se Sedláčkovou mají stříbrný pás organizace WBC!

České boxerky Fabiana Bytyqi a Lucie Sedláčková mají stříbrný pás organizace WBC. Získaly ho před domácím publikem v Ústí nad Labem. První jmenovaná ho získala poté, co v zápase minimuší váhy zdolala Fatumu Yaziduovou z Tanzanie a to technickým k.o. ve 2. kole. Sedláčková vyhrála v pérové váze. Zvítězila 3:0 na body nad Irmou Balijagičovou Adlerovou z Bosny a Hercegoviny.

Max Holloway
02.12.
UFC 218 Další galavečer

Pikantní odveta Hollawaye a Alda o titul? Nejen střet dvou těžkých vah!

Galavečer plný zábavy a skvěle poskládaných zápasů, to je ve zkratce zítřejší UFC 218. S vysílanou startovkou si UFC dalo opravdu záležet a stálí diváci již moc dobře ví, že se zítra rozhodně vyplatí přivstat. Kdo by si přeci nechal utéct odvetu o titul pérové váhy mezi světovou jedničkou a dvojkou, nebo střet těžkých vah, které většinu svých soupeřů posílaly velmi rychle k zemi? A to ani zdaleka není vše!

Floyd Mayweather
02.12.
Box Výlet po Číně

Mayweather se v Číně zamiloval. Adoptoval pandu, jmenuje se Floyd

Bohatí sportovci si pořizují různá zvířátka. Někdo ujíždí na tygrech, krokodýlech či klokanech, bývalý americký boxer Floyd Mayweather teď adoptoval pandu. Při jeho návštěvě v Číně se do ní totiž zbláznil. A aby toho nebylo málo, přihodil ještě 11 tisíc liber za to, aby se jmenovala po něm.

Conor McGregor
aktualizováno 30.11.
mma už má vyděláno

Šok pro UFC: McGregor už možná nebude zápasit, řekl prezident

O McGregorovi si každý týden můžeme přečíst nějakou novinku, ovšem informace o jeho dalším zápase v UFC se stále neobjevila. Jistý tlak veřejnosti vycítil i samotný prezident celé organizace Dana White a tak se rozhodl vystoupit před novináři.

Kelvin Gastelum a Michael Bisping
25.11.
UFC galavečer v šanghaji

Drsný knock-out! Bisping si doletěl do Číny pro největší prohru kariéry

Srdce zápasníka mu nikdo neodepře. Michael Bisping již několikrát během své dlouhé kariéry v UFC dokázal, že pro něj není problém, kdokoliv, kdykoliv a kdekoliv. Poté co byla potřeba narychlo náhrada za Andersona Silvu na galavečeru v Šanghaji, se tak rychle přihlásil. Tentokrát však možná bude litovat, jelikož zápas pro něj neskončil vůbec dobře.