Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Gökhan Saki
Aktualizováno Dnes 09:56
UFC Gökhan Saki

"Turecký Tyson" míří do UFC! Jak zamíchá kartami legenda z K1?

Stačí kvalitní postoj na špičku UFC? Otázka, na kterou brzy zjistíme odpověď, jelikož UFC podepsalo jednoho z nejlepších postojářů v těžších vahách. „Rebel“ nebo „Turecký Tyson“ tak zní přezdívky Gökhana Sakiho z jeho dob v kickboxu, kde dokázal knokautovat většinu svých protivníků. Do UFC míří tedy po delší době velké jméno a na jeho styl se již nyní těší řady fanoušků po celém světě!

MMA Velký talent

Dvanáctiletá porazila jednou tak starší soupeřku. Nová naděje UFC?

Dvanáctiletá holčička z Japonska proti čtyřiadvacetileté soupeřce při zápasu MMA. Jak tohle mohlo skončit? Říkáte si, že kvůli jednoznačnému věkovému rozdílu hazardování se zdravím mladší zápasnice? Omyl, navrch měla právě ona a starší ze soupeřek je ráda, že tenhle souboj má za sebou.

Dvojitý knockout
Aktualizováno 22.5. 2017 16:38
kuriozita to se jen tak nevidí

Nejbizarnější K.O.? Jeden moment stačil a ustlali si oba boxeři! VIDEO

Svět boxu a bojových sportů už viděl spoustu velkých utkání a bitev, které se navždy zapsaly do historie. K takovéhle situaci ale opravdu nedochází každý den. Diváci totiž viděli dvojité K.O.!

Box Tragický pátek

Další sportovní smrt: Nadějný boxer (†25) nepřežil autonehodu!

Někdo považuje pátek 13. za nešťastný den. Pro sportovní prostředí se však stal nešťastným pátek 19. května. Česko a nejen fotbalové prostředí zasáhla zpráva o smrti Davida Bystroně. Ve světě se pak truchlí za Davida Sáncheze, nadějného pětadvacetiletého boxera z Mexika, který včera zemřel při autonehodě.

UFC
Aktualizováno 19.5. 2017 09:54
UFC Trenérské metody

Tvrďáci z UFC v slzách? Trenér jim nafukoval balonek v nose! VIDEO

Zatímco my čekáme na další z velkých galavečerů UFC, tak v Americe mezitím běží v plném proudu další série reality show The Ultimate Fighter. Vyhrocený vztah mezi týmem Codyho Garbrandta a TJe Dillashawa dává celé sérii řádnou dávku zábavy. Natáčení posledního odvysílaného dílu si ale zřejmě svěřenci šampiona Garbrandta zase tolik neužili. Jejich trenér si pro ně nachystal menší překvapení, které mnohým nahnalo větší strach než samotné zápasení v oktagonu!

očekávaná bitva je to blízko

Megazápas se blíží! McGregor podepsal, čeká se na Mayweathera!

Zdá se, že bitva mezi Conorem McGregorem a Floydem Mayweatherem se nezadržitelně blíží. Aspoň podle tvrzení samotného irského zápasníka. Ten totiž přišel s tím, že už podepsal smlouvu.

UFC Dojemná chvilka

Romantika v UFC: Prohrála zápas, po něm požádala přítelkyni o ruku!

Romantika a UFC, to dohromady moc nejde, ale výjimky potvrzují pravidlo. Po zápase v oktagonu by za normálních okolností po prohře Jessica Andrade velkou radost neměla. Dnes v noci tomu však bylo jinak. V pozápasovém rozhovoru totiž před celou arénou požádala svou přítelkyni o ruku.

Joanna Jędrzejczyk a Stipe Miočić
Aktualizováno 14.5. 2017 09:34
UFC Noc bojů

Tituly své majitele dnes nezměnily. Dominance Joanny, Miocic dal KO!

Doposud nejlepší galavečer UFC pro letošní rok je za námi. Již dva titulové zápasy byly jistou známkou kvality, ale tím program rozhodně nekončil. Pětice zápasů bez výraznějších favoritů nabídla opravdu krásnou ukázku bojových sportů. Jak si počínali šampioni a kdo se stal po dnešním výkonu vyzyvatelem šampiona Woodleyho?

UFC
Aktualizováno 13.5. 2017 08:20
UFC Létaly rány

VIDEO: Tiskovku přerušila potyčka. Bojovník urážel matku soupeře!

Mezi zápasníky koluje nepsané pravidlo, které říká: nezapojuj do zápasu rodinné příslušníky svého soupeře. Zvláště rodiče a děti jsou pro každého zápasníka velmi citlivé téma, po kterém se musí vždy velmi kontrolovat. Pokud je ale do sporu zahrnut emočně citlivější člověk, který již o svého otce přišel, tak nelze očekávat, že bude sedět se sklopenou hlavou a poslouchat podobné narážky.

Stipe Miocic drží svého soupeře na zemi
Aktualizováno 12.5. 2017 17:21
UFC Nenechte si ujít

Podívaná na Nova Sport 2: Diváci uvidí boj o nejtvrdšího muže UFC!

Těžká váha je chloubou každého bojového sportu. Zápasníci MMA jsou pak považováni za nejlepší bojovníky. A tak se dá s trochou nadsázky říci, že z nedělního zápasu mezi Stipem Miocicem a Juniorem Dos Santosem vzejde nejlepší bojovník planety. Souboj o tento titul uvidí živě diváci Nova Sport 2 v neděli od 4:00.