Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Conor McGregor
15.06.
mma incident s autobusem

McGregor opět před soudem: Tohle řekl a po minutě odešel!

Pomalu vyhasínající hvězda MMA Conor McGregor se ve čtvrtek odpoledne postavil před soud za výtržnosti, které způsobil v dubnu v americkém New Yorku.

Robert Whittaker vs. Yoel Romero
10.06.
UFC 225 Skvělý zápas

Souboj Whittaker a Romero? Zápas snů s infarktovými momenty!

To byla jízda. Diváci co si přivstali na dnešní UFC 225 ještě teď určitě rozdýchávají průběh hlavního zápasu večera. Robert Whittaker znovu změřil síly s Kubáncem, Yoelem Romerem a i přesto, že titul, kvůli Romerovým problémům s váhou, v sázce nebyl, tak se bylo na co dívat. Zvláště třetí kolo se zapíše do historie velkými písmeny!

Tyson Furi vs. Nuri Seferi
10.06.
Box Po 2,5 letech zpátky

Dopingový hříšník Tyson Fury se vrátil. Se Seferim si hravě poradil!

Dva a půl roku ho v ringu nikdo neviděl. Teď se Tyson Fury po dopingové kauze vrátil, ale diváci od něj čekali něco jiného. Více než boxu se totiž věnoval tanečkům v ringu. Jeho soupeř Sefer Seferi i tak odstoupil ve čtvrtém kole.

Yoel Romero
09.06.
UFC 225 Nova Sport 2

Romero nepůjde znovu o titul. Rozhodlo o tom pouhých 10 dkg!

Cesta k titulu umí být občas opravdu tvrdá a také krutá. Své o tom po dnešku ví i vyzyvatel o titul střední váhy, Yoel Romero. Zítra ráno ho čekala odveta s Robertem Whittakerem v zápase o tom, kdo je v současnosti tou nejlepší střední váhou v UFC. Zápas zůstává, nicméně stejně tak i pás v rukou Whittakera, jelikož Romero nenavážil do potřebného limitu o pouhých 10 dkg!

Viktor Pešta
08.06.
ufc nedalo se odmítnout

Peštu čeká obrovský zápas! Otevře mu dveře zpátky do UFC?

Už je to nějaká doba co se pro Viktora Peštu uzavřely dveře jménem UFC. Největší MMA organizaci na světě opustil po sérii 3 proher v řadě. Poté se ovšem dal do kupy a nyní je opět na sérii několika výher v řadě. Jeho výkony vzbudily pozornost i ve větších organizacích a nyní tak přistála Viktorovi na stole nabídka, která se jen těžko odmítá.

Katie Taylor
aktualizováno 05.06.
Irsko Pachatelé prchají

Střelba v box klubu: Jeden mrtvý, otec olympijské vítězky zraněn!

Britský deník Mirror informoval o šokujícím incidentu, který se stal v boxerském klubu v irském Wicklow. Zatím neznámý střelec vnikl do Bray Boxing Clubu, kde v tu dobu trénovali tři muži. Mezi nimi byl i otec olympijské vítězky Katie Taylorové. Ten je vážné zraněn. Jeden muž střelbu nepřežil.

Darren Till
28.05.
video sweet caroline

VIDEO: Lepší nástup v UFC nebyl. Tak Liverpool vítal svého hrdinu!

Den po finále Ligy mistrů se uskutečnil galavečer UFC v Liverpoolu, jehož hlavní hvězdou byl mladý a velmi talentovaný rodák Darren Till. Jeho zásluhou se vyprodala celá aréna, a co víc, tak celá aréna se postavila na stranu svého zápasníka a doslova ho doprovodila písní až do klece!

Darren Till
27.05.
UFC Nova Sport 2

UFC v perfektním čase: Talent Till se doma hodlá porvat o špičku!

Po delší době navštíví UFC opět evropský kontinent. Tentokrát se ovšem podívá úplně poprvé do města, kde se zrodila britská skupina The Beatles nebo také na místo, odkud pochází finalista letošní fotbalové Ligy mistrů. Ano, dějištěm dnešního UFC je Liverpool a je to právě domácí Darren Till, kdo se postaral o vyprodání celé arény. Hlavní zápas však budí pozornost i za velkou louží a fanoušci špičkového postoje bude čekat v jeho zápase opravdu lahůdka, jelikož se postaví proti mistru karate.

Vitor Belfort
13.05.
UFC Ostrý souboj

Brutální KO a pak poklona: Takový byl smutný konec legendy! VIDEO

Brazilské UFC 224 nabídlo netradiční střet dvou brazilských legend. Zatímco obvyklé duely čítají vždy domácího zápasníka proti vyzyvateli ze zahraničí, tak vedení UFC jednou přistoupilo na výjimku. Vitor Belfort patří mezi opravdové průkopníky a v Brazílii je uznávanou hvězdou. Stejně tak je na tom i Lyoto Machida. Jen jeden z nich však mohl odejít ze zápasu jako vítěz.

MMA Sokolov
09.05.
fighting vysíláme

Sokolov bude hostit prestižní MMA akci! GCF turnaj už 26. května

26.května zavítá česká MMA organizace premiérově do Sokolova, kde se od 18.00 hod před kamerami stanice Nova Sport 2 uskuteční turnaj GCF 44: CAGE FIGHT SOKOLOV!