Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

video upřímná zpověď

Poslal na smrt kamaráda, teď trpí: Budu bojovat za nás oba, brácho!

Nejen prostředí bojových sportů o víkendu zasáhla zpráva o úmrtí zápasníka UFC Toma Hagueho. Ten zemřel poté, co v boxerském zápase dostal osudné K.O. od Adama Braidwooda. Právě kanadský boxer se nyní vyznal ze svých pocitů v upřímné zpovědi.

Po návratu Exkluzivní rozhovor

Pudilová po první výhře v UFC: Euforie, soupeřka byla namyšlená!

Jediná česká bojovnice v UFC Lucie Pudilová má za sebou druhý zápas v nejprestižnější soutěži MMA a zároveň první výhru. V Singapuru porazila Korejku Ji Yeon Kim. Z exotické země už přiletěla do Česka a exkluzivně pro Nova Sport popsala své pocity i to, co ji čeká dál. Také se svěřila, že ji těší velký zájem fanoušků, kteří Pudilovou stále více poznávají.

Tim Hague
Aktualizováno 18.6. 2017 16:27
video to nikdo nechtěl

Boxer možná nepřežije knock-out. Rodina zvažuje darování orgánů

Velmi smutná zpráva přišla v průběhu neděle z Edmontonu po utkání s Adamem Braidwoodem zůstal v komatu Tom Hague. Jeho stav je kritický a rodina jednoho z nejlepších kanadských bojovníků prý už dala při případné smrti souhlas k dárcovství orgánů.

UFC Singapur

VIDEO: "Dělej, pojď ne," ukazovala Correia, pak dostala brutální KO!

Souboj Bethe Correiové a Holly Holmové byl vyvrcholením galavečera UFC v Singapuru. Tento zápas diváky zpočátku velmi nudil a tak se z hlediště ozýval hukot, vyjadřující nespokojenost s výkonem obou bojovnic. Poté se však všichni dočkali toho, na co čekali od začátku - tvrdého KO.

Lucie Pudilová
Aktualizováno 17.6. 2017 11:27
UFC Druhé klání

Skvělý úspěch: Lucie Pudilová vyhrála svůj první zápas v UFC!

Zvládla to a slaví! Jediná česká bojovnice v UFC Lucie Pudilová vyhrála svůj první zápas v nejprestižnější soutěži světa. Ve svém druhém klání porazila Korejku Ji Yeon Kim. Po velmi vyrovnaném duelu příbramská rodačka chvíli nevěřila, že rozhodčí zvedl její ruku.

Matt Hughes
Aktualizováno 17.6. 2017 08:46
Fighter Srážka s vlakem

Bývalý bojovník z UFC měl těžkou nehodu: Je ve vážném stavu!

Bývalý bojovník z UFC Matt Hughes byl převezen do nemocnice poté, co měl vážnou nehodu. Jeho vozidlo se střetlo s projíždějícím vlakem u Hillsbora v Illinois. Stav Hughese je vážný, ale podle všech informací by neměl být ohrožen na životě.

Lucie Pudilová - 17
Aktualizováno 17.6. 2017 08:26
UFC Už se to blíží

Druhý zápas Lucie Pudilové v UFC: Dnes ŽIVĚ na Nova Sport 1!

A je to tady! Druhý zápas Lucie Pudilové v nejprestižnější soutěži MMA se blíží. Už dnes se střetně v oktagonu UFC s Korejkou Ji Yeon Kim a vy budete moci být u toho. Souboj začíná v 10:45 českého času a živě ho můžete sledovat na stanici Nova Sport 1.

anketa jak to dopadne?

McGregor si na Mayweathera věří: Takhle se mu vysmál na internetu!

Je to definitivně potvrzeno. Conor McGregor a Floyd Mayweather se utkají na jednom bojišti 26. srpna v Las Vegas. Dá se očekávat, že ani období před očekávanou bitvou, nebude klidné. Tím spíš, že McGregor už směrem k soupeři vypálil první návnadu.

Bojovnice Pochlubila se fotkami

Pudilová už dorazila do Singapuru. Takhle vypadá její výhled! FOTO

Nejen fanoušci MMA už netrpělivě vyhlížejí druhý boj Lucie Pudilové v UFC. V teprve druhém zápase elitní soutěže smíšených bojových umění vyzve příbramská "Kulka" Korejku Ji Yeon Kim. Klání se bude konat tuto sobotu v Singapuru a živě ho budete moci sledovat na Nova Sport 1 od 10:45 ráno. Pudilová je už na místě a nasává singapurskou atmosféru. Pochlubila se i fotkami.

Z historie Největší bouřliváci

Top zkraty sportovců? KO zezadu, uhryznuté ucho, zbití sudí! VIDEA

Článek o nesportovním zákroku kickboxera Haruta Grigoriana, který zezadu nepochopitelně vypnul Murthela Groenharta, u vás vyvolal velkou diskuzi. Proto jsme pro vás připravili přehled některých známých přešlapů sportovců, ať už ze vzdálenější historie, nebo ze současnosti. Můžete porovnat, který byl ten nejhorší!