Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Anthony Joshua
aktualizováno 17.10.
obhajoba změna programu

Všechno je jinak. Pulev se zranil, Joshua už zná nového soupeře!

Boxer Anthony Joshua nebude obhajovat titul světového šampióna v těžké váze proti Kubratu Pulevovi. Bulharský boxer se totiž zranil. Britský mistr světa ale už má náhradu.

Conor McGregor
12.10.
UFC Největší hvězda

Bude pokračovat McGregor v UFC? Toto říká jeho manažer!

Po boxerském zápasu století se spekulovalo o tom, jestli se Conor McGregor vrátí do UFC. Manažer největší hvězdy v historii bojů v oktagonu řekl, jak to bude. Fanoušci fenomenálního Ira se mohou radovat. McGregor bude v elitní soutěži smíšených bojových umění pokračovat.

Demetrious Johnson
08.10.
UFC Noc bojů

Top zápasník na planetě? "Mighty Mouse" zlomil historický rekord!

UFC má za sebou další galavečer. Nabídl skvělé zápasy a na některé z nich se jen tak nezapomene. Zejména na ten v podání Demetriouse „Mighty Mouse“ Johnsona. První a doposud jediný šampion muší váhy obhájil pojedenácté svůj titul a překonal rekord Andersona Silvy.

Kevin Lee
07.10.
nova sport ufc 216

Napětí na vážení! Titulový zápas byl ohrožen, Lee musel shodit

Včerejší vážení neprobíhalo rozhodně tak v klidu, jak mnozí z nás předpokládali. Na titulový zápas musí všichni zápasníci navážit přesnou váhu, jinak jsou jejich šance na titul rovnou nulové. Do velkých problémů se dostal i vyzyvatel o prozatímní titul v lehké váze Kevin Lee, který předvedl nemožné a limit navážil. Tentokrát to ovšem bylo opravdu za pět minut dvanáct!

Conor McGregor a film Notorious
aktualizováno 06.10.
novota na stříbrné plátno

Do kin jde film Notorious! Ze story Conora McGregora má být trhák

Rybníček jménem UFC začal být Conoru McGregorovi malý. Před nedávnem okusil svět boxu a utkal s jedním z nejlepších boxerů v historii a i přesto, že nevyhrál, byla to pro něj velmi cenná zkušenost. Nyní hodlá okusit další atraktivní prostředí. Už příští měsíc by měl vtrhnout do kin film o jeho raketové cestě za úspěchem.

McGregor a Mayweather mají za sebou vážení
02.10.
box velká slova

Odveta s Mayweatherem? Porazil bych ho, prohlásil McGregor

Conor McGregor nešetří sebevědomými prohlášeními ani poté, co jej v ringu porazil Floyd Mayweather. Irský zápasník MMA to znovu potvrdil na setkání s fanoušky.

Floyd Mayweather má v domě McGregorův portrét
aktualizováno 26.09.
umění netradiční dekorace

Mayweather překvapil: Jeho luxusní sídlo zdobí obří McGregor!

Boxer Floyd Mayweather teda umí překvapit. Naposledy se mu to povedlo na sociálních sítích, kde zveřejnil fotografii ze svého honosného sídla v Beverly Hills. Nechybí na ni totiž jeho poslední soupeř Conor McGregor!

Luke Rockhold
aktualizováno 17.09.
ufc nedal mu šanci

Po roce je zpět! Rockhold donutil svého soupeře odklepat

Noční UFC galavečer neměl patřit mezi ty největší. Konkurence v podobě očekávaného boxerského zápasu mezi GGG a Canelo Alvarezem byla příliš velká, a tak se karta poskládala z méně zvučných jmen. Jak tomu však již bývá zvykem, jména nedělají zápasy a byla to velká paráda.

Joe Saunders a Willie Monroe
15.09.
Box Rivalita

Při vážení přiběhl syn boxera, soupeřovi dal pěstí do rozkroku!

Tatínku, já tě nedám. Tak by se dala popsat vtipná situace, která se stala při vážení boxerů V Londýně. Tam dorazil vedle Billyho Joe Saunderse a Willieho Monroea juniora i syn prvního jmenovaného bojovníka. Ten si vyzkoušel váhu, ale také trpělivost bodyguardů. Pěstí totiž udeřil Monroea přímo do rozkroku.

Zápas Brandao - Aliev s českým rozhodčím
11.09.
rozhovor slovo rozhodčího mma

Český sudí: Brandao provokoval, to se v Dagestánu nezapomíná!

Zápas, o kterém se ještě dlouho bude mluvit, se odehrál minulý týden v Dagestánu. V rámci prestižní série MMA se střetli Diego Brandao s Akhmedem Alievem. A zápas skončil velmi netradičně. Všemu byl v roli hlavního rozhodčího přítomen český sudí Jan Voborník. Jak vše viděl?