Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Lucie Pudilová - 15
18.02.
UFC Česká bojovnice

Pudilovou dnes čeká v UFC rozhodující zápas: Přepíše dějiny?

Na zimních olympijských hrách má Česká republika četné zastoupení a je vidět, že se naše malá země ve světě sportu neztratí. Možná ale málokdo ví, že dnes čeká jednu Češku také důležitý zápas mimo Pchjongčchang. V něm se může Lucie Pudilová jako první česká bojovnice dostat do elitního žebříčku nejlepší patnáctky v UFC. Pudilová jde do boje se slibnou odměnou. Jaké jsou její šance, a kdo bude její soupeřkou?

Yoel Romero
11.02.
video pořádná řežba

Kubánský expres Romero vypnul Rockholda! Půjde teď o titul?

Napínavý duel ve střední váze, kde mohl získat titul jen jeden z účastníků, taková byla hlavní pozvánka na UFC 221 s Lukem Rockholdem a Yoelem Romerem v hlavních rolích. Zraněný šampion Whittaker sledoval zápas s pohodlí sedačky, jako běžný divák, zatímco Rockhold a Romero dokazovali své světové kvality. A děly se věci!

Valentina Ševčenko
04.02.
UFC noc v belemu

Šílených 213 úderů! Ševčenko zničila Priscilu, ta jí trefila jen jednou

Drtivá vítězství jsme v UFC viděli již několikrát, ať už šlo o dominanci v postoji nebo na zemi. UFC nedávno otevřelo novou váhovou kategorii a tak se pořádný žebříček teprve rýsuje. Ukázalo se ale, že Valentina Ševčenko zde bude hvězdou. Nyní se jen řeší, zda rozhodčí v tomto zápase nezasáhl pozdě nebo dalo UFC dohromady dvě zápasnice na úplně jiné úrovni.

Jacare Souza a Derek Brunson
28.01.
UFC Noc bojů

Historie se opakovala. Jacaré opět poslal Brunsona k zemi v 1. kole!

Pocit déjà vu museli mít po dnešním UFC zápase nejen hlavní aktéři, ale i diváci. Před šesti lety se Jacaré Souza a Derek Brunson poprvé střetli a pro tehdy mladého Brunsona to byl tvrdý střet s vyšší ligou. Šest let je však dlouhá doba a Brunson se stačil řádně vyvinout v nebezpečného zápasníka s KO údery. Dokázal však svého dřívějšího pokořitele aspoň ohrozit?

Mia Khalifa
23.01.
Narazila Pomsta za urážky

Trest pro hvězdu porna Miu: Po úderu wrestlerů brečela! VIDEO

Fanoušci wrestlingu si možná říkají, že bývalou pornoherečku Miu Khalifu stihl spravedlivý trest. Několik týdnů po slovním útoku na jejich milovaný sport si zkusila trénink s profesionály, ale nakonec z něj odcházela v slzách. Zjistila tak, že ani wrestleři nejsou žádné citlivky.

Rory MacDonald
aktualizováno 23.01.
MMA Šílené zranění

Bijcův rozsekaný obličej? Nic proti děsivému zranění jeho nohy! Foto

Rory MacDonald má za sebou třináct zápasů v UFC (9-4), ale v nejprestižnější soutěži MMA už nepůsobí. Smíšená bojová umění ale neopustil. Na akci Bellator 192 porazil Douglase Limu, ale cesta za titulem z tohoto klání byla bolestivá. MacDonald si přivodil zranění lýtka, které vypadá děsivě.

Anthony Joshua a Joseph Parker
18.01.
Boxeři Hecování

Bitva boxerů mimo ring: Já jsem král dortů? Tak ty král steroidů!

Bude to obrovská bitva. Hvězdný Anthony Joshua vyzve v souboji těžkých vah Josepha Parkera z Nového Zélandu. Zápas se koná 31. března v Cardiffu, ale už teď se oba borci střetávají slovně. Parker označil Joshuu za krále steroidů, Joshua se zase svému soupeři vysmál a řekl mu, že vypadá, jako dortík.

Francis Ngannou
08.01.
UFC Ohlédnutí

Nejtvrdší KO loňska? Tyto rány v UFC zvedaly diváky ze sedaček!

Žebříček nejlepších submisí za rok 2017 již máme za sebou. Nyní přichází na řadu jiná forma ukončení, a sice knokauty. Právě knokauty jsou dominantou UFC, a pro mnohé je to důvod, proč si v neděli ráno přivstat. V MMA nikdy nevíte, kdy a jak zápas může skončit, proto KO roku nelze snadno předpovídat. Ovšem, kdo UFC zná, ví moc dobře o žhavých kandidátech pro tento žebříček. Zkuste si opět tipnout vítěze, nebo alespoň elitní trojici. Hlasujte v anketě na konci článku.

GCF
05.01.
mma vysíláme

Začíná GCF sezóna 2018! Sledujte české bojovníky na NOVA Sport

Nejprestižnější česká MMA organizace ve světě, organizace GCF, jejímiž šampióny jsou mimo jiné bojovník Rizzinu Jiří Procházka nebo bývalý bojovník UFC Viktor Pešta, uspořádá ve spolupráci s MMA PDY 28.ledna ve sportovní hale v Nymburku před kamerami NOVA Sport turnaj GCF 42.

Khabib Nurmagomedov a Conor McGregor
01.01.
UFC Hvězdný souboj

Dočká se UFC souboje Conor vs. Khabib? Toto říká hvězdný Rus!

Pokud by se utkal fenomenální Conor McGregor s Khabibem Nurmagomedovem, byl by to svátek pro všechny fanoušky UFC. Sice není zrovna v dohlednu, ale není do budoucna nereálný. Sám Khabib by do něj šel a vyjádřil se i k tomu, kdy si myslí, že by se mohl konat.