Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Artem Lobov
Aktualizováno 23.4. 2017 08:49
UFC Noc bojů

Ruské kladivo? Spíše kovadlina. Swanson mu ale vyjádřil respekt!

Mnohým fanouškům se zdál zápas mezi Artemem Lobovem a Cubem Swansonem do poslední chvíle stále neuvěřitelný. Čtyřka pérové váhy se postavila soupeři, který se nachází v žebříčku podstatně níže. Ale Cub si urážky nenechal líbit a tak se dnes pánové potkali v oktagonu, kde se všechno vyřešilo.

video pořádná mela

V Kansasu to jiskřilo: Mighty Mouse Johnson vyrovnal rekord!

Kdo si prodloužil sobotní večer o přímý přenos UFC galavečeru, tak neprohloupil. Kromě titulu se čekaly skvělé výkony a tentokrát o ně nouze nebyla. Knokaut či submise, k vidění bylo všechno. Dokonce vyrovnání nejcennějšího rekordu v UFC!

UFC Johnson vs. Reis

UFC: Překvapení roku nebo vyrovnání rekordu? Už dnes!

Velikonoce jsou sice až v pondělí, ale na pořádný výprask se můžete těšit již dnes, krátce po půlnoci. UFC totiž míří do Kansassu a Vy můžete být živě u toho se čtveřicí špičkových zápasů. Hlavní událostí bude titulový zápas v muší váze, kde vyzyvatel může připravit pro všechny diváky velmi překvapit!

UFC Velký večer

Johnson si jde zítra pro Cormierův titul! Vtrhne tam i hříšník Jones?

Necelých 12 hodin nás dělí od dalšího skvělého galavečeru UFC. Po delší odmlce se opět jednou otevřou dveře do oktagonu, ve kterém se bude bojovat o cenný pás šampiona polotěžké váhy. I zbylé zápasy slibují podívanou, ale hlavní tahák je pouze jeden. A s ním je spojeno i jedno velké jméno, které hodlá poté rovnou vyzvat šampiona!

Daniel Cormier
Aktualizováno 7.4. 2017 14:03
UFC Dojemný příběh

Otevřená zpověď: Bojovníka z UFC nakopla smrt dcery i otce!

Dnes už má Daniel Cormier úsměv na tváři, ale v minulosti si prošla tahle legenda MMA peklem. Už jako malý ztratil tento osmatřicetiletý bojovník svého otce, kterého zastřelili, v roce 2003 pak svou tříletou dceru při autonehodě. O obou neštěstích teď otevřeně promluvil.

UFC Nový král?

Jen dva tituly? Garbrandt plánuje překonat McGregorův rekord!

UFC v poslední době zažívá novou éru. Poté co McGregor ukázal zápasníkům, že lze vydělávat obrovské sumy, tak i oni chtějí pochopitelně následovat jeho stopy. Populární Ir však dokáže svá slova dodržet a zisk dvou titulů předpověděl již v roce 2014. Svoji budoucnost se nyní pokusil odhalit i Cody Garbrandt a cíle si dává ještě vyšší, než jsou ty McGregorovi!

rozhovor velká premiéra

Pudilová o debutu v UFC: Výsledek neovlivním, měla jsem ji ukončit!

Česká MMA zápasnice Lucie Pudilová má za sebou velkou premiéru v UFC. A o zápase proti Švédce Lině Lansberg se bude možná ještě dlouho mluvit. Co si o svém debutu myslí samotná Lucie? To prozradila v exkluzivním rozhovoru pro novasport.tv.

Lina Lansberg
Aktualizováno 18.3. 2017 19:22
nova sport premiéra

Pudilová ohromila svět UFC. Soupeřka ji vyhlásila vítězkou!

Lucie Pudilová má za sebou premiéru v UFC. A skončila nevídaným způsobem. Ačkoliv česká bojovnice místy švédskou soupeřku Linu Lansberg drtila, vítězkou nakonec rozhodčí vyhlásily Seveřanku. Ta ale v pozápasovém rozhovoru prohlásila za vítězku Češku.

UFC Sympatická bojovnice

PARÁDA: Lucie Pudilová se bude rvát mezi světovou elitou v UFC!

Skvělá zpráva přišla jako rána z nebes. Po smutné cestě Viktora Pešty v UFC, se začíná pro českou MMA scénu zase začíná blýskat na lepší časy. A hned se přepisuje historie. Zápasnice Lucie Pudilová vstupuje jako první Češka do UFC a má hned ohlášený zápas!

UFC Noc bojů

VIDEO: Kandidát na KO roku i Gastelumova demolice Belforta!

V Brazílii to ještě nyní duní. Některé domácí hvězdy zazářily, jiné naopak okusily hořkost porážky. Pro nestranného diváka se však jednalo o povedený večer, kde o knokauty, submise ani vyrovnané bitvy nebyla nouze. A když je řeč o knokautech, tak dnes se zrodil horký kandidát na cenu knokaut roku!