Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Conor McGregor a jeho otec Tony
aktualizováno 20.10.
Rodina Bojovná krev

Otec McGregora v ringu: Takhle rozdával rány v Dublinu! VIDEO

Conor McGregor je hvězdou UFC a odvážil se také vstoupit do ringu s nejlepším boxerem planety Floydem Mayweatherem. I když tento zápas prohrál, od mnoha fanoušků sklidil obdiv. Pokud se ptáte, kde vzal ty všechny bojovnické geny, tady je možná odpověď. Jeho otec Tony teď ukázal, jak jemu jde bojové umění.

Khabib Nurmagomedov a Floyd Mayweather
14.10.
Hvězda UFC Další výzva

Khabib má novou metu, vyzval Maywheathera! Sejdou se v ringu?

Minulý víkend získal Khabib Nurmagomedov pás pro šampiona lehké váhy UFC, když porazil hvězdného Conora McGregora. Bojovník z Ruska teď vymýšlí nové plány. Prostřednictvím sociální sítě vyzval legendárního a neporaženého boxera Floyda Mayweathera.

50 Cent a Khabib Nurmagomedov
13.10.
UFC Do Bellatoru?

Šílená nabídka pro Khabiba: 50 Cent mu za toto nabízí 2 miliony!

Khabib Nurmagomedov ovládl zápas o pás šampiona lehké váhy UFC, když v Las Vegas porazil minulý víkend Conora McGregora. Teď dostal velmi zajímavou nabídku od rappera 50 Centa. Ten bojovníkovi z Ruska nabízí 2 miliony dolarů za to, když přestoupí do druhé nejprestižnější soutěže MMA – Bellatoru.

Khabib Nurmagomedov
13.10.
UFC Výhra nad Conorem

Nervozita a pak oslavy: Zákulisní VIDEO Khabiba před a po zápase!

Souboj Khabiba Nurmagomedova s Conorem McGregorem jste nejspíš viděli pouze z oficiálních zdrojů a díky oficiálním videím či přenosu. Proto jistě víte, jak vypadal zápas a co za bitku v hledišti následovalo po něm. Co však asi nevíte, tak jak to vypadalo v týmu Khabiba před a po zápase. To teď odhaluje video, které se dostalo na internet.

Ivan Buchinger a Conor McGregor
12.10.
UFC Hvězdný Ir

Slovák, který bojoval s Conorem: Takový byl McGregor před slávou!

Redaktoři slovenské televize Markíza vyzpovídali bojovníka MMA Ivana Buchingera, který v roce 2012 bojoval s Conorem McGregorem. V té době už se o irském borci vědělo, že to dotáhne daleko, známý však zdaleka ještě nebyl. Jak na něj Buchinger vzpomíná?

Khabib Nurmagomedov
12.10.
video tréninky z dětství

Proč ho nikdo ještě neporazil? Takhle se Khabib pral s medvědem

Proč je Khabib tak silný? Proč ještě nikdy s nikým v kleci neprohrál? Je za tím dřina, talent, dril jeho otce, ale i zkušenost z mládí. Jako osmiletý se tenhle kluk z Dagestánu pral s medvědem!

Vladimir Putin s Khabibem Nurmagomedovem a jeho otcem
aktualizováno 12.10.
setkání na úrovni

Putin se vložil do rvačky v UFC: Kdo se nás dotkne, dostane za uši!

Král současné UFC Khabib Nurmagomedov má za sebou hodně emotivní zápas. Po vítězství nad Conorem McGregorem stihl vyprovokovat bitku a nakonec se dočkal i přijetí u ruského prezidenta Vladimira Putina.

Khabibův útok na Dillona Denise
aktualizováno 11.10.
ufc dozvuky zápasu roku

Muž, který vyprovokoval Khabiba, promluvil! Jaká byla jeho slova?

Proč Khabib Nurmagomedov přelezl po souboji s Conorem McGregorem klec a napadl Dillona Danise? Po dnech mlčení se konečně vyjádřil i samotný člen Conorova týmu.

Bitka fanoušků UFC
07.10.
UFC Ostrá bitka

Brutální bitka fanoušků Khabiba a Conora: Irové naběhli na Rusy!

UFC a MMA obecně je hlavně o respektu. Zápasníci si po zápasech ve většině případů podávají ruce a hází vše, co se stalo před zápasem, za hlavu. To ovšem nebyl případ Khabiba a Conora, jejichž spor už byl na osobní úrovni a ani dnes neskončil. Vše začalo, když Conor pronesl úrážky na adresu rodiny Khabiba, jeho náboženství a i na Rusko obecně. Nevraživost mezi oběma tábory se přenesla i na fanoušky a výsledkem byla bitka v prostorách arény!

Conor McGregor
07.10.
UFC Hvězdný souboj

Zveřejněno hodnocení rozhodčích: Toto dokázal zatím jen McGregor!

Khabib Nurmagomedov vyhrál zápas o titul šampiona v lehké váze, když během večerního galavečera porazil po čtyřech kolech Conora McGregora. Dagestánský bojovník však na body vyhrál pouze první dvě kola, to třetí patřilo Irovi. McGregor je tak prvním bojovníkem v historii, který nad Nurmagomedovem vyhrál kolo.