Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Khabib Nurmagomedov
11.08.
Hvězda UFC Ve volnu

Soupeř McGregora se vysmál bezdomovcům: Kliky za peníze!

V říjnu se vrátí hvězdný Ir Conor McGregor po téměř dvou letech zpátky do oktagonu. Proti němu bude stát Rus Khabib Nurmagomedov. A právě on teď zaplňuje zahraniční média, a to kvůli tomu, že "nutil" bezdomovce dělat za peníze kliky na ulici a měl z toho náramnou srandu.

Lucie Pudilová
08.08.
UFC Zase v oktagonu

Pudilovou čeká další zápas v UFC: Máte se na co těšit, slibuje trenér!

Lucie Pudilová, první a zároveň jediná Češka v UFC, se chystá na další zápas v nejprestižnější soutěži MMA. Za sebou už má příbramská bojovnice tři zápasy a z toho dva skončily výhrou. Zatím nebylo vydáno moc informací o nadcházejícím souboji, ale některé nám přeci jen poskytl trenér Pudilové Ladislav Erdélyi.

Henry Cejudo a Demetrious Johnson
05.08.
UFC Velká bitva

Po 6 letech nový šampion muší váhy: Cejudo porazil hvězdu UFC!

Více než 2000 dní držel Demetrious Johnson titul v muší váze. První a do včerejšího dne jediný držitel tohoto titulu v UFC porážel jednoho soupeře za druhým. Čekalo se tak na pořádnou výzvu a ta dnes přišla. Ve vyrovnané bitvě mohl vyhrát kdokoliv, ale titul přeci jenom změnil vlastníka. Je jím Henry Cejudo.

Conor McGregor vs. José Aldo - 9
28.07.
UFC Galavečer v Calgary

Tři bývalí šampioni UFC na cestě zpět k titulu: Kdo se mu přiblíží?

Aldo, Alvarez a Jędrzejczyk. Všichni tři jsou bývalými šampiony, kteří se nyní snaží dostat zpátky k tomu, co jim kdysi patřilo - k titulu šampiona UFC. Aldo i Alvarez mají navíc společné to, že je o ně připravil fenomén jménem Conor McGregor. Jędrzejczyk se zase vrací po dvou těžkých porážkách od Rose Namajunas. Nikdo z této trojice ovšem nebude mít snadného soupeře. Všichni se nachází ve světové top 5 a tak se bude zítra ráno opravdu na co dívat!

Conor McGregor
26.07.
Hvězda UFC Dubnový incident

Závěr McGregorova běsnění? Za útok na autobus do vězení nejde!

V dubnu zaútočil Conor McGregor společně s dalšími kumpány na autobus, ve kterém seděli bojovníci včetně Khabiba Nurmagomedova. Hvězda UFC způsobila škody na autobusu a zranila i některé osoby uvnitř. Impulsivnímu Irovi hrozilo až 7 let odnětí svobody. McGregor však zaplatí škodu a vězení se tím vyhne. Nebude mít ani zápis v trestním rejstříku.

Conor McGregor
11.07.
Oslava Originální dárek

McGregor oslaví třicetiny: Socha jako dárek, potěší tvrďáka? FOTO

V sobotu oslaví nejslavnější bojovník UFC Conor McGregor kulaté třicátiny. Oslava bude jistě bujará. Vzhledem k tomu, že si během kariéry vydělal asi 100 milionů dolarů (v přepočtu přes 2 miliardy korun), je těžké ho potěšit nějakým ledajakým dárkem. Umělec Edgar Askelovic pro něj však vytvořil jeden hodně originální – sochu v životní velikosti.

Stipe Miočič knokoutovaný Danielem Cormierem
08.07.
ufc pořádná rána

Cormier si splnil sen: Poslal k zemi Stipeho, už je jako McGregor!

Daniel Cormier se stal v noci na neděli novým šampionem těžké váhy organizace UFC. V hlavním zápase galavečera v Las Vegas poslal k zemi Chorvata Stipeho Miočiče už v prvním kole!

Patrik Kincl a Karlos Vémola
aktualizováno 29.06.
mma organizace xfn

Souboj českých zabijáků má vítěze. Vémola poslal Kincla k lékařům!

Dlouho očekávaný a pořádně vyhecovaný souboj českých MMA zápasníků Patrika Kincla a Karlose Vémoly je minulostí. Terminátor, jak se Vémolovi přezdívá, nakonec vybojoval pás organizace XFN, když nad Kinclem zvítězil na body.

Conor McGregor
15.06.
mma incident s autobusem

McGregor opět před soudem: Tohle řekl a po minutě odešel!

Pomalu vyhasínající hvězda MMA Conor McGregor se ve čtvrtek odpoledne postavil před soud za výtržnosti, které způsobil v dubnu v americkém New Yorku.

Robert Whittaker vs. Yoel Romero
10.06.
UFC 225 Skvělý zápas

Souboj Whittaker a Romero? Zápas snů s infarktovými momenty!

To byla jízda. Diváci co si přivstali na dnešní UFC 225 ještě teď určitě rozdýchávají průběh hlavního zápasu večera. Robert Whittaker znovu změřil síly s Kubáncem, Yoelem Romerem a i přesto, že titul, kvůli Romerovým problémům s váhou, v sázce nebyl, tak se bylo na co dívat. Zvláště třetí kolo se zapíše do historie velkými písmeny!