Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Floyd Mayweather
aktualizováno dnes 18:22
Box The Money Fight

Dětství Floyda? Máma fetovala, otce zavřeli, teta podlehla AIDS!

Už brzy je to tady. Zápas mezi bývalým boxerským šampionem Floydem Mayweatherem a hvězdou UFC Conorem McGregorem bude 27. srpna a stanice Nova Sport 1 a Voyo nejsledovanější souboj posledních let odvysílají. Ještě před tím vám však budeme oba borce představovat. Začneme dětstvím Floyda Mayweathera a jeho boxerských začátků.

Floyd Mayweather a Conor McGregor
aktualizováno 13.08.
slovní válka před zápasem

Ostrý výpad Conora proti Floydovi: Je to muž, co bije ženu před dětmi!

Válka slov, která předchází boji mezi Conorem McGregorem a Floydem Mayweatherem, pokračuje. A pořádně se přiostřuje! Naposledy poslal vzkaz jako břitva irský zápasník americkému boxerovi.

Conor McGregor a Floyd Mayweather
12.08.
Fighting Souboj králů

Conor vs. Floyd: Už teď se prodaly lístky za miliardu. Padne rekord?

Milovníci bojových sportů a především borců Conora McGregora a Floyda Mayweathera už vyhlíží jejich vzájemný souboj. Organizátoři se zase těší, že trhnou rekordní sumu prodaných lístků. Aktuální výnos ze vstupenek dělá částku 40 milionů liber (v přepočtu přes 1 miliardu korun).

Amir Khan a Anthony Joshua
05.08.
Box Nevěra

Joshua leze za manželkou svého rivala. V Anglii je z toho poprask!

V Anglii je o poprask postaráno. Dva nesmiřitelní boxeři Anthony Joshua a Amir Khan spolu teď totiž soupeří mimo ring. A důvod? Ten je velmi prostý, je v tom ženská. Konkrétně Amirova manželka, která měla svého partnera podvést právě s Joshuou.

Mayweather vs. McGregor jako liliputáni
01.08.
Speciál Šílenství pokračuje

Mayweathwer vs. McGregor jako liliputi? Takový zápas bude v LA!

Jeden by řekl, že ho už nic ve spojitosti se zápasem mezi Floydem Mayweatherem a Conorem McGregorem nepřekvapí. Las Vegas je ale nejen místo hazardu, ale i divů a velké show. Jeden tamní striptýzový klub tak vytáhl řádné eso z rukávu pro připoutání pozornosti, jelikož mini-Mayweather se utká pod jeho střechou s mini-McGregorem.

Conor McGregor a Floyd Mayweather
29.07.
video natáčení

Floyd versus Conor: Měl z něj jít strach, všechny ale pobavil!

Už jen necelý měsíc zbývá do očekávané bitvy mezi Floydem Mayweatherem a Conorem McGregorem. Součástí předzápasových aktivit bylo i natáčení promo videa. A všichni se u toho ohromně bavili!

Daniel Cormier a Jon Jones
aktualizováno 29.07.
nova sport lahůdka

Nejlepší večer roku? 10 důvodů, proč si nenechat ujít UFC 214!

Bez Conora a přesto nejlepší letošní UFC? Věřte tomu nebo, ale je to tak. UFC 214 nabízí neuvěřitelně nabitou kartu, s opravdu velkými jmény a titulovými zápasy. Svého favorita nebo příběh si musí najít, každý a co přesně si pro nás poslední červencový galavečer připravil?

Tyson Fury
aktualizováno 26.07.
box to není poprvé

Končí Fury (zase) kariéru? Fanouškům poslal tenhle vzkaz!

Těšili jste se na to, že se v jednom ringu proti sobě postaví Tyson Fury a Anthony Joshua? Tak si budete muset nechat zajít chuť. Alespoň tomu nasvědčuje vzkaz Furyho, který adresoval svým fanouškům na sociálních sítích.

Chris Weidman
23.07.
UFC Znovu vítej

Weidman je zpět! Dominantě porazil Gasteluma a chce zas titul

Na Long Islandu už se vše uklidnilo. Je to pouze pár hodin po prvním UFC galavečeru, jaký se v této části New Yorku uskutečnil, ale fanoušci mohli odcházet rozpačitě. Jejich hlavní hvězda vyhrála svůj veledůležitý zápas, ale zbytek tamních reprezentantů tak skvěle nedopadl.

Chris Weidman
aktualizováno 22.07.
UFC Galavečer

Rodné město a boj o všechno! Exšampiona čeká osudový test

Nabitý červencový UFC program pokračuje dalším galavečerem, tentokrát ze samotného New Yorku. Premiéra na Long Islandu znamená velkou příležitost, především pro jednoho zápasníka, Chrise Weidmana. Doslova pár bloků od jeho domova ho bude čekat boj o přežití v UFC. Dokáže se bývalý šampion opět dostat na vítěznou vlnu před rodinou a známými?