Jelle Klaasen
Aktualizováno Včera 23:46
nova sport premier league darts

Velký obrat i ztráty favoritů! Večer v Brightonu přinesl čtyři remízy

Nebývale vyrovnaný večer zažila šipkařská Premier League ve svém čtvrtém pokračování letošního ročníku. Na úvod si nováček Klaasen poměrně hladce poradil s Chisnallem, od té doby však byli diváci v Brighton Centre svědky dramatických bitev, které nepoznaly vítěze. Hned čtyřikrát totiž zápas skončil remízou.

Adrian Solano
Aktualizováno Včera 11:20
klasické lyžování mistrovství světa

Spletli si ho s teroristou, na běžkách ho pak litoval celý svět!

Chudák Adrian Solano, to je prostě smolař roku. Běžkař z Venezuely měl poprvé v životě závodit na sněhu, jenže jeho cesta do Finska na mistrovství světa v klasickém lyžování byla jedno velké fiasko. Nejprve si ho spletli s teroristou, pak ho deportovali a nakonec sice závodil, ale byla to spíše komedie, než sportovní výkon.

Angus Meldon
Aktualizováno Předevčírem 18:42
smolař to se jen tak nevidí

VIDEO: Atlet smolař! O vítězství ho připravila vystřelená guma

Tohle prostě nevymyslíte! Pro Anguse Meldona, jednoho z atletů z galwayské univerzity šlo možná o nejhorší sportovní zážitek kariéry. V semifinálovém běhu finišoval z prvního místa, když se mu mezi nohy zapletla nějaká guma! Co se to vlastně stalo?

Floyd Mayweather zdraví své fanoušky v Česku
Aktualizováno Předevčírem 18:34
video rezervujte si večer

VIDEO: Takhle boxer Mayweather oznámil, že přiletí do Prahy!

Je to venku! Chystá se velká věc! Do České republiky míří největší celebrita světa boxu. Ano, Floyd Mayweather jr. už se těší do Prahy a svým fanouškům také prostřednictvím NOVA Sport také poslal pozdrav!

Tomáš Slavík
Aktualizováno 21.2. 2017 16:08
super záběry nezná strach

Dechberoucí vítězná jízda bikera Tomáše Slavíka z helmy!

Český bajker Tomáš Slavík vyhrál v jihoamerickém Chile závod Red Bull Valparaiso Cerro Abajo. Jeho jízda uchvátila nejen tamní diváky, ale díky záznamu z jeho kamery na helmě ji shlédlo i miliony fanoušků po celém světě. Podívejte se na dechberoucí video.

Kateřina Elhotová
Aktualizováno 21.2. 2017 11:23
drsný rozhovor domácí násilí

Basketbalistka Elhotová šokuje veřejnost: V těhotenství mě mlátil!

Domácí násilí na ženách. Hrozné spojení, že? A teď si představte, že je někdo schopný vztáhnout ruku na ženu, se kterou čeká potomka. Nejlepší česká basketbalistka roku 2016, bývalá opora reprezentace a USK Praha, Kateřina Elhotová odkryla příběh, který byste rozhodně nechtěli zažít. Ale i takový je někdy život.

otřesné prošly si peklem

Hrůzné praktiky! Týmový lékař měl zneužívat sportovkyně. Prý je léčil

Kauza obřích rozměrů otřásá americkým sportem.Trojice bývalých gymnastek totiž obvinila tehdejšího lékaře amerického týmu ze sexuálního zneužívání. Skandál je o to horší, že vše mělo začít v době, kdy bylo sportovkyním třináct let.

vzestupy a pády

Příběh Šárky Strachové: Medaile, spory i strach o život. Skončí teď?

Je opravdu konec? Za dva roky ve švédském Åre při MS v alpském lyžování už Šárku Strachovou na svazích prý neuvidíme. Pátým místem ve slalomu dle svých slov ukončila ve švýcarském Svatém Mořici svou pouť světovými šampionáty. Pouť, během níž se stala mistryní světa a vybojovala další cenné kovy. Ale také pouť, jejíž cestu lemují vzestupy i pády, s jakými se málokterý jiný sportovec musel vypořádat.

ufc klasika v oktagonu

Je libo knokaut? Dewrrick Lewis zničil Browna a jde si za titulem!

Těžké váhy vždy lákaly diváky k obrazovkám. Na to spoléhalo i UFC a galavečer v Kanadě tak postavilo show na duelu mezi Brownem a Lewisem. A jedno je po dnešku jisté, tito obři opět nezklamali. Nicméně i zbylé zápasy nabídly skvělou podívanou.

Zákrok Tomáše Pöpperleho na Leoše Čermáka
Aktualizováno 21.2. 2017 07:35
video velký zkrat

Pöpperle už zná trest za svůj zkrat! Je to málo, nebo ne? ANKETA

Brankář pražské Sparty Tomáš Pöpperle už si od disciplinární komise vyslechl trest za bodnutí holí do brněnského útočníka Leoše Čermáka. Za svůj zkrat dostal stopku na tři utkání.