Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Simon Nausch a Kiki a Maki
dnes 08:23
těžké chvíle rány ještě bolí

Pokus o smír? Bechvolejbalistka Maki se vyjádřila ke konci Kiki

Beachvolejbalový pár Kiki a Maki se rozpadl před téměř třemi lety a byla to hodně hořká záležitost, kterou doprovázely slzy, zklamání i pocit zrady. Nyní ale nastaly události, které možná vše vyřešily.

Miroslav Pelta
včera 22:04
fotbal Velký Čáp

Pelta v problémech! Soud mu začal zabavovat majetek

Ačkoli po slabším vstupu do sezony už dělají fotbalisté Jablonce svému šéfovi Miroslavu Peltovi jen radost, on sám má teď starostí víc než dost. Kvůli obvinění z manipulace se státními zakázkami mu totiž státní zastupitelství zablokovalo dvě jeho nemovitost. Informaci přinesl server Seznam Zprávy.

Kristýna Schicková
včera 20:14
Instagram Svůdné snímky

Sestra české hvězdy zase provokuje! Svlékla se ve vaně!

Zatímco její bratr vydělává miliony coby hvězda AS Řím, ona patří k nejvyhledávanějším českým topmodelkám. Kristýna Schicková je zkrátka kočka a moc dobře to ví. Její nejnovější fotky už ale byly moc i na Instagram!

Liou Siang
včera 14:17
obdivuhodné obrovský úspěch

Plavkyně stanovila nový světový rekord! Stačila jí k tomu půlminuta

Čínská plavkyně Liou Siang vylepšila světový rekord na 50 metrů znak. Navíc se jí podařilo pokořit bájnou hranici 27 vteřin.

Jaromír Jágr
20.08.
Hokej Ze soukromí

Za Jágrem přijel DJ Uwa i krásná Jandová. Je s Kopřivovou konec?

Jaromír Jágr trénuje a dře, aby v nadcházející sezoně pomohl svému Kladnu dostat se zpátky do extraligy. Tréninkové jednotky neabsolvuje jen s týmem Rytířů, ale i individuálně po večerech. Včera měl na kladenském zimáku VIP návštěvu. Přijel za ním známý DJ Uwa a také Miss ČR 2008 Zuzana Jandová. Kdo však chyběl, byla přítelkyně Veronika Kopřivová. Je vůbec ještě s Jágrem? Mnoho indicií hovoří spíše o opaku!

Zuzana Hejnová
20.08.
atletika ať je brzy v pořádku

Hejnová odpískala sezonu a nebude závodit! Trápí ji zdraví

Dvojnásobná mistryně světa v běhu na 400 metrů překážek Zuzana Hejnová si dává do konce sezony pauzu. Důvodem jsou přetrvávající zdravotní obtíže, které jedenatřicetiletou atletku limitují.

Martin Šonka jeho zničený motor
19.08.
letní interview neuvěřitená událost

Pilot Šonka měl v tréninku velké štěstí, musel nouzově přistávat!

Letecký akrobat Martin Šonka má za sebou nepříjemné chvíle. V akrobatickém tréninku se rozpadl jeho motor a on sám musel s letadlem nouzově přistát jako s kluzákem.

Barbora Hermannová a Markéta Nausch Sluková
19.08.
nova sport světový pohár

Obrovský úspěch: Hermannová se Slukovou končí nakonec druhé!

Beachvolejbalistky Barbora Hermannová a Markéta Nausch Sluková obsadily na finálovém turnaji Světového okruhu v Hamburku druhé místo. Ve finále český pár prohrál se světovými jedničkami Agathou a Dudou z Brazílie 15:21, 19:21.

Tyson Fury
19.08.
box comeback se daří

Fury opět vyhrál! Po vítězství nad Pianetou ho vyzval sám Wilder!

Tyson Fury je definitivně zpátky! V noci na neděli vyhrál i svůj druhý zápas po návratu do ringu. Tentokrát porazil Francesca Pianetu z Německa. Po utkání v Belfastu pak rovnou dostal výzvu k souboji od samotného Deonteho Wildera.

Ovečkin má syna
aktualizováno 18.08.
hokej Radostná událost

Ovečkin má syna! Pojmenoval ho po zesnulém bratrovi

Na rok 2018 slavný hokejista Alexandr Ovečkin vskutku jen tak nezapomene! Nejenže získal svůj první Stanley Cup, teď mu ještě jeho Nasťa porodila prvního potomka! - syna Sergeje Alexandroviče.