Světový sport přišel o jednu ze svých největších legend. Ve věku pouhých 50 let zemřel zřejmě nejlepší vzpěrač všech dob Naim Suleimanoglu. Osudnou se mu stalo selhání jater.

Jakub Janda
včera 18:11
fis trpké loučení

Jandův poslední skok: Doletěl na 104,5 metru, Češi ale zklamali

Družstvo českých skokanů na lyžích při loučení Jakuba Jandy s kariérou obsadilo v úvodním závodu sezony Světového poháru ve Wisle desáté místo. Svěřenci trenéra Richarda Schallerta v Polsku nepostoupili do druhého kola pro nejlepších osm týmů. Prvním vítězem sezony je Norsko.

Daniel Hegarty a Lucy Draycottová
aktualizováno včera 19:27
smutné osudová zatáčka

Obrovská tragédie: Hegarty narazil do zdi, motosport má další oběť

Motocyklový svět přišel o dalšího odvážného chlapa. Na závodech v Macau zemřel Daniel Hegarty. Jedenatřicetiletému britskému jezdci se stal osudným výjezd do cílové rovinky při sobotních závodech.

Karolína Erbanová
včera 15:16
gratulace světový pohár

Erbanová je zase o kousek lepší! Ve Stavangeru byla čtvrtá

Rychlobruslařka Karolína Erbanová si ve Stavangeru připsala nejlepší výsledek v této sezoně Světového poháru, když obsadila čtvrté místo v závodě na 500 metrů. Z vítězství se radovala Japonka Nao Kodairaová, úřadující mistryně světa vyhrála i čtvrtou pětistovku v sezoně.

Vojtěch Štursa a můstek ve Wisle
včera 10:05
facebook sezona právě začala

Pád, pak drsná kritika! Český talent se pustil do organizátorů

Nová sezona Světového poháru skokanů na lyžích začala. A hned první den přinesl rozpaky a skandální komentáře. V hlavní roli je český talent Vojtěch Štursa, který skončil po pádu s poraněným kolenem. Pak také přidal na svůj facebook hodně ostrý názor na věc.

Kemba Walker
včera 08:37
nba šílené skóre

Walker dal 47 bodů a bylo to málo! Zářil LeBron, Satoranský nehrál

Kemba Walker z Charlotte prožil životní večer. V duelu v Chicagu dokázal nastřílet 47 bodů. Jenže ani tenhle přípsěvek nestačil na vítězství, Hornets prohráli na hřišti Bulls 120:123.

Rozhodčí
17.11.
Hokej Mládežnická soutěž

Rozhodčí hrdina: Zachránil mladíka z Benátek, zapadl mu jazyk!

Mladí hokejisté Frýdlantu a Benátek nad Jizerou ve svém utkání zažili dramatickou chvíli. Nešlo však o sportovní moment, ale šlo o život. Jednomu z hráčů druhého zmíněného celku zapadl jazyk. Je v pořádku zejména díky rychlé pomoci rozhodčího Michala Heinzla.

17.11.
Rychlobruslení Světový pohár

Karolína Erbanová si vylepšila sezonní maximum. Skončila pátá!

Rychlobruslařka Karolína Erbanová si ve druhém dílu Světového poháru ve Stavangeru opět vylepšila sezónní maximum na trati 500 metrů a časem 38,02 sekundy obsadila páté místo. V průběžném pořadí nejkratší trati zůstala šestá. I třetí pětistovku v sezoně ovládla úřadující mistryně světa Nao Kodairaová z Japonska.

Petr Pilát
17.11.
Freestyle motokros Pod kudlou

Šílené snímky z operace Petra Piláta: FOTO jen pro silné povahy!

Český freestyle motokrosař Petr Pilát je po operaci ramene. Na sociální sítí pozdravil fanoušky a to prostřednictvím fotky, na které je vidět pořádná jizva a několik sponek. Poté následoval ještě příval dalších fotografií, které byly pořízeny přímo na operačním sálu. Jsou jen pro silné povahy.

Kelly Kelly
aktualizováno 17.11.
Kalendář Drsná blondýnka

Tahle sexy kráska dělala wrestling: Teď zapózovala nahá! FOTO

Je to nádherná blondýnka, kterou byste však naštvat nechtěli. Kelly Kelly, vlastním jménem Barbara Jean "Barbie" Blanková, se dlouho věnovala wrestlingu. Po konci zápasnické kariéry se hledá a volný čas si zkrátila focením kalendáře. Ten je předčasným vánočním dárkem pro všechny pány. Kelly Kelly v něm totiž pózuje nahá a v hodně vyzývavých figurách.