Chomutov - Brno
včera 20:01
hokej extraliga

Piráti přestříleli Kometu 6:4! Chomutov už není poslední

Hokejisté Chomutova porazili v předehrávce 27. kola Kometu Brno 6:4 a posunuli se z posledního místa o dva body před Pardubice. Třemi body za gól a dvě asistence k tomu přispěl Jan Stránský a dva góly v dresu vítězů vstřelil Radek Duda. Piráti bodovali proti úřadujícímu mistrovi na třetí pokus poprvé v sezoně.

Ester Ledecká
aktualizováno včera 15:20
lyžování světový pohár

Ledecká na trénink nenavázala! V závodě skončila devětadvacátá

Dvojnásobná olympijská vítězka Ester Ledecká při sjezdu Světového poháru v italské Val Gardeně nenavázala na vydařené tréninky, z nichž jeden v pondělí vyhrála, a skončila devětadvacátá.

Michael Schumacher
aktualizováno 17.12.
aktuální informace dobré zprávy

Reportéři popsali, jak Schumacher žije! Tak to prý chodí u něj doma

29. prosince to bude přesně pět let od nehody na lyžích, která nejúspěšnějšímu závodníkovi formule 1 obrátila život na ruby. Michael Schumacher po Novém roce oslaví 50. narozeniny a reportérům britského deníku Daily Mail se podařilo zjistit, jak vypadá jeho každodenní program!

17.12.
lyžování jen tak dál

Ester zase válí! V Itálii vyhrála druhý trénink Světového poháru

Dvojnásobná olympijská šampionka Ester Ledecká znovu vyměnila snowboard za lyže a už zase válí! Zatím sice jen v tréninku, ale i tak v italské Val Gardeně zajela ve sjezdu Světového poháru nejlepší čas.

Conor McGregor u soudu
17.12.
ufc nepoučitelný řidič

Conor McGregor se kál u soudu! Sypal omluvu za trable s policií

Irský bojovník ze světa UFC Conor McGregor má za sebou soudní stání v Dublinu. Důvodem byl jeho přestupek za volantem a odkládání zaplacení pokuty. Při přelíčení se jindy kontroverzní raubíř choval jako beránek.

Marcel Hossa
17.12.
video prostě talent

NHL a hokej vyměnil za florbal: Hossa už střílí góly v extralize

Bývalý slovenský hokejista Marcel Hossa, který si ve své kariéře zahrál za Montreal, New York Rangers nebo Phoenix, doma nezahálí. Po konci hokejové kariéry obul kecky a začal hrát florbal. A už dokázal dát dva góly za svůj nový tým.

Libor Podmol
16.12.
Velká novinka Ze soukromí

Motivační song Jakuba Děkana: Hvězdou hudebního klipu Podmol!

Mistr světa ve freestyle motokrosu se kromě psaní knih vydal také do hudebního světa! Libor Podmol společně s mladým raperem Refewem a popovou hvězdou Jakubem Děkanem vytvořili song s názvem Přidej plyn. Jde o motivační píseň, která se natáčela během letošních FMX Gladiator Games a při tréninku. "Snažím se své fanoušky motivovat, tohle je jedna z dalších cest. Hlavní sdělení je o cestě k vysněnému cíli, ke kterému se jde složitě, ale ta dřina za to vždycky stojí," vysvětluje Podmol, který je zároveň hlavním producentem.

Dan Hooker
16.12.
UFC Noc bojů

Hooker jako terminátor, Barboza ho nezlomil ani nejsilnějšími kopy!

Předposlední galavečer letošního roku je za námi. Po minulém týdnu byla laťka dána hodně vysoko. UFC 231, to byl opravdu unikátní galavečer, ale duely Barboza vs. Hooker nebo Iaquinta vs. Lee, se zahanbit nenechaly. Kvalita zápasů byla velmi obdobná, ale pozornost pro sebe urval hlavně Dan Hooker.

Martina Sáblíková
16.12.
rychlobruslení Světový pohár

Sáblíková byla v Heerenveenu třetí v závodu na 3000 metrů!

Rychlobruslařka Martina Sáblíková obsadila na Světovém poháru v Heerenveenu třetí místo v závodu na 3000 metrů a třetí je i v průběžném pořadí seriálu na dlouhých tratích. Z vítězství se radovala domácí Antoinette de Jongová, která byla o 91 setin sekundy rychlejší. Na druhou Kanaďanku Isabelle Weidemannovou ztratila česká reprezentantka dvě desetiny sekundy.

Marc Gisin
16.12.
lyžování Světový pohár

Mrazivá slova Gisina před pádem: Přivolal děsivý moment?

Snad celý svět viděl děsivé záběry lyžaře Marca Gisina, který měl během sjezdu v italské Val Gardeně hodně ošklivý pád. Fanouškům z něj běhá ještě teď mráz po zádech. A co je možná ještě děsivější, tak fakt, že Gisin o pádech dělal jen pár hodin před tím rozhovor pro švýcarský deník.