Britské veslaře z týmu Warwick Rowers už možná znáte. Od roku 2009 se fotí úplně nazí, ale nejsou to žádní exhibicionisté. Pomáhají tím existenci svého klubu i charitě – snímky jsou totiž použity pro vytvoření kalendáře a výtěžky z jeho prodeje pak putují do klubové kasy a na charitativní účely. Veslaři se i letos nafotili, ale tentokrát jejich nápad doprovázel velký problém...

V letošním ročníku Zlaté hokejky zvítězil opět David Pastrňák, který tak obhájil svůj loňský triumf. Galavečeru tradiční ankety se ale pochopitelně zúčastnily i drahé polovičky českých hokejistů a bylo se rozhodně na co dívat! Prohlédněte si v naší galerii, co měly na sobě.

David Pastrňák
19.06.
Hokej jubilejní 50. ročník

Vítězem Zlaté hokejky je Pastrňák. Jágr chyběl poprvé od roku 1995!

Jubilejní 50. ročník tradiční ankety Zlatá hokejka vyhrál David Pastrňák, který tak obhájil trofej pro nejlepšího českého hokejistu sezony. Poprvé od roku 1995 chyběl mezi českou elitou Jaromír Jágr, který nezískal ani jeden hlas.

Olivier Rioux
19.06.
Basketbal Nejde ho bránit

Je stejně starý, ale o hodně vyšší: Basketbalista baví internet! VIDEO

Jmenuje se Olivier Rioux a je mu 12 let. Je jedním z nejlepších basketbalistů ve své kategorii. Až uvidíte video, na kterém je několik jeho momentů ze zápasů, asi pochopíte, proč má oproti ostatním takovou výhodu. Měří totiž 208 centimetrů a soupeři na něj prostě nemohou dosáhnout.

Danilo Celano
19.06.
cyklistika gigantické oko

Cyklista se po štípnutí změnil v monstrum! Překvapila ho alergie

Jako nějaké komiksové monstrum si musel připadat italský cyklista ze stáje Caja Rural. Danilu Celana zaskočila po štípnutí hmyzem alergická reakce, která mu znemožnila startovat na etapovém závodě.

Alexej Těreščenko
18.06.
Hokejista Ztratil miliony

Obchodní partner obral ruskou hvězdu: Hráč přišel o velký balík!

Alexej Těreščenko se zapsal na seznam hokejových boháčů, kteří přišli o značnou část svých úspor. V případě tohoto trojnásobného mistra světa za to může vypočítavý obchodní partner, kterému naletělo v minulosti už mnoho dalších lidí. Těreščenko přišel o téměř deset milionů korun.

Brooks Koepka
18.06.
golf golfový major

Koepka jako první golfista po 29 letech obhájil titul na US Open!

Americký golfista Brooks Koepka dokázal jako první hráč po 29 letech obhájit titul na US Open. Turnaj kategorie major na hřišti Shinnecock Hills na Long Islandu ovládl se skóre jeden úder nad par.

Jakub Kornfeil
17.06.
nova sport velká cena katalánska

Kornfeil dojel v Katalánsku šestý! Body ale dostane jen za 11. místo

Jakub Kornfeil dojel v motocyklové Velké ceně Katalánska šestý, kvůli časové penalizaci ale vybojoval body do mistrovství světa Moto3 jen za jedenácté místo. Šestá příčka by pro českého jezdce znamenala vyrovnání letošního maxima, pořadím se ale propadl kvůli dodatečnému trestu 1,6 sekundy za zkrácení trati.

Alexander Choupenitch
16.06.
me superúspěch

Fleretista Choupenitch vybojoval bronz na mistrovství Evropy

Fleretista Alexander Choupenitch vybojoval na mistrovství Evropy v šermu bronzovou medaili. Na šampionátu v Novém Sadu postoupil po devíti výhrách až do semifinále, kde jej porazil 15:11 úřadující olympijský vítěz a obhájce prvenství Daniele Garozzo z Itálie.

Jan Kopecký
16.06.
suverén mistrovství čr

Rally Hustopeče vyhrál Kopecký. Naháněl ho rival ze Slovenska

Vítězem Petronas Rally Hustopeče se stal suverén republikového šampionátu Jan Kopecký. Už před první erzetou skončil jeho největší konkurent Václav Pech a tak se na stříbrné pozici umístil Slovák Martin Koči.