Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

2132131
včera 22:28
cyklistika To bylo o fous!

Nevídané! Cyklistu málem při závodě srazila dodávka! VIDEO

Vskutku hodně intenzivní (a vysoce nepříjemný) zážitek má za sebou dánský cyklista Nicolai Brøchner. Při závodě ho zničehonic málem srazila dodávka!

Michala Kvapilová a Kristýna Kolocová
včera 19:05
Plážový volejbal Zákulisí turnaje

VLOG českých volejbalistek: Proč v Číně přesívají pečlivě písek?

Dvojice Kristýna Kolocová/Michala Kvapilová bojuje v Číně na turnaji Světové Série a už zítra může postoupit přímo do osmifinále. Ve volném čase má elitní český pár i trochu toho času, aby se s fanoušky podělil o zákulisí turnaje. V exkluzivním vlogu pro Nova Sport se mimo jiné dozvíte, proč v Xiamenu dbají na kvalitu písku a proč ho tak důkladně přesívají.

Autogramiáda Gabriely Koukalové - 9
včera 18:11
biatlon kontroverzní zpověď

Koukalová podepisovala knihu: Dorazily za ní stovky fanoušků!

Gabriela Koukalová vydala svoji novou knihu, ve které popisuje, jak v posledních letech soupeřila nejen s ostatními závodnicemi na trati, ale hlavně s anorexií a bulimií. Otevřená zpověď však nabízí i další zajímavá témata ze soukromí české biatlonistky. Dnes uspořádala autogramiádu, na kterou si pro podpis přišly stovky lidí.

Michal Krčmář, šéf marketingu společnosti Rebuy Stars.
včera 17:10
Poker mistrovství české republiky

Trofej z kovu, oceli i dřeva a ve hře 5 milionů: I to je MČR v pokeru!

Od středy do pondělí se hraje hlavní turnaj mistrovství České republiky v pokeru. Ti nejlepší si rozdělí pět milionů korun a celkový šampion získá vedle finanční odměny i pohár, na jehož designu se pracovalo dva měsíce.

Michael Schumacher a Rubens Barichello
včera 15:12
Zdravotní problémy Vážné onemocnění

Stájové prokletí? Schumacherův parťák uslyšel krutou diagnózu!

Stáj Ferrrari měla v letech 2000 až 2005 dva vynikající závodníky. Jedním z nich byl Michael Schumacher, který je od nehody na lyžích z roku 2013 v umělém spánku. Druhým byl Rubens Barrichello, který se přiznal, že během sprchování zkolaboval. Po důkladném vyšetření se dozvěděl krutou diagnózu. Měl nádor v oblasti krku, se kterým musel na operaci.

Humboldt Broncos
včera 14:10
Tragédie Nehoda autobusu

Svět podpořil rodiny hokejistů: Pozůstalí si rozdělí 306 milionů!

Datum 6. dubna 2018 bude ve sportovní historii už navždy spojeno s tragédií, která se stala týmu mladých hokejistů Humboldt Broncos. Jejich autobus se během cesty na utkání play off srazil s kamionem. Nepřežilo celkem 16 lidí. Pozůstalé podpořilo přes 140 tisíc lidí z 80 různých zemí. Rodiny obětí dostanou od dárců přes 306 milionů korun.

Šárka Strachová
aktualizováno včera 10:40
Hádanka Tipněte si

Poznáte legendu českého sportu? Těhotenství ji totálně změnilo! 

Změna je život. V případě této legendární sportovkyně ale hodně velká. Poznali jste vůbec, o koho jde? Zakulacený obličej, jiný účes, ale stále úsměv na tváři. Ano, je to bývalá lyžařka Šárka Strachová, která se připravuje na roli maminky.

Michal Šlesingr a Gabriela Koukalová
včera 10:01
biatlon jak to skutečně bylo?

Šlesingr všechny varuje: Co napsala Koukalová, není pravda!

Nová kniha Garbiely Koukalové, kterou teď řeší snad celé Česko, je plná nepřesností. Alespoň to říká jedna z opor mužské biatlonové reprezentace Michal Šlesingr. Dal si dokonce tu práci, že je vyjmenoval a vysvětlil, jak to podle něj ve skutečnosti bylo.

Jaromír Jágr
18.04.
Hokej Boj o extraligu

Baráž jde do finále: Varům stačí bod, Kladno potřebuje 2x vyhrát!

Jágrovo Kladno už bylo v podstatně lepší situaci, než je teď. Rytíři jsou totiž v barážové tabulce poslední, ale osud mají ve své moci. Pokud dvakrát vyhrají, vrátí se do extraligy. Dvě výhry v základní hrací době zajistí udržení se mezi českou elitou i Jihlavě. Nejlépe je na tom Energie, která na návrat do extraligy potřebuje jen bod, u Litvínova je to složitejší.

MČR poker
aktualizováno 18.04.
Poker mistrovství české republiky

Startuje hlavní turnaj MČR v pokeru. Hraje se o pět milionů!

Na pokerovém mistrovství České republiky v kasinu Savarin se už sice rozdávaly miliony, ale to nejdůležitější teprve přijde. Dnes večer odstartuje hlavní turnaj, ze kterého v pondělí vzejde český šampion pro rok 2018. Ve hře je minimálně 5 milionů korun.