Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Peter Wright
Aktualizováno Včera 23:35
nova sport premier league darts

Birmingham rozluštil další tajenku a viděl první výhru s nulou! VIDEO

Už jen tři zastávky zbývaly do konce druhé fáze letošního ročníku Premier League a rozhodnuto nebylo téměř nic. Birminghamská část sezóny tak slibovala velké boje o postup do play off. A fanoušci neodcházeli zklamaní.

Roman Červenka
Aktualizováno Včera 20:48
Reprezentace České hokejové hry

Češi se s hráči z NHL představili v Budějovicích. Porazili Finsko!

Česká hokejová reprezentace se představila v Českých Budějovicích na Českých hokejových hrách i s posilami z NHL. První utkání v rámci této akce, která je prověrkou na květnové mistrovství světa, český výběr proti Finsku skvěle otočil a vyhrál 3:2.

VIDEO Prozradil to

Úspěchy i přes zdravotní patálie? Podmolovi pomáhá meditace!

Jestli se někomu nevyhýbají zdravotní patálie, pak je to Libor Podmol. Český freestyle motokrosař teď ukázal, co je tím tajným receptem, díky kterému dokáže často i ne zcela zdravý nastoupit do závodu a ještě udělat nějaký ten úspěch. Pomáhají mu duchovní metody.

Jorge Lorenzo
Aktualizováno Včera 11:50
MOTO Potvrzená zpráva

Grand Prix letos v Brně bude: Kraj akci podpoří 20 miliony korun!

Už je to potvrzeno. Grand Prix v Brně letos bude, Jihomoravský kraj nakonec podpoří tradiční akci 20 miliony korun. Stejnou částku už kraj dával v minulých letech. Město Brno by mělo k tomu dát ještě 10 milionů, ministerstvo školství 70. Na brněnském Masarykové okruhu se bude závodit od 4. do 6. srpna.

Hokej Přehled před šampionátem

Týden před MS 2017: Češi mají 7 hráčů z NHL, ale co ostatní týmy?

Už se to pomalu, ale jistě blíží. Start letošního hokejového mistrovství světa, které se koná v Paříži a Kolíně nad Rýnem, je už v pátek 5. května. Národní týmy se proto stále ještě snaží posílit své kádry hokejisty z NHL, kteří vypadávají v play off. Trenérovi Jandačovi jako zatím poslední z Čechů potvrdil účast David Pastrňák. Švédsko se chlubí patnácti hráči z nejprestižnější soutěže, ale co jiní?

ECHL Bitka z farmy

VIDEO: Florida neunesla skóre: Hromadná bitka v závěru utkání!

Hokejisté Floridy Everblades se totiž nemohli smířit s tím, že prohrávali v utkání už 0:3. Proto začali protihráče z Orlanda provokovat. V utkání ECHL, což je třetí nejvyšší soutěž v Americe, nakonec viděli diváci před závěrečným hvizdem pořádnou bitku.

KHL Klubový symbol

Úlet? Na ledě KHL místo hokejistů tygři. I to je klub, kde hrají Češi!

O ruském hokeji toho už bylo napsáno mnohé. Někdy jsou to úsměvné příběhy, někdy spíše tragické. V KHL je každopádně možné snad úplně všechno. Celek Amur Chabarovsk, který se sice s letošní sezonou rozloučil, myslí už na nadcházející ročník. V rámci oslav pozval na led i symbol klubu - živé tygry.

Dorothea Wiererová
Aktualizováno Předevčírem 12:06
Biatlonistka Mimo sezonu

Sexy Wiererová zase uchvátila fanoušky: Nové FOTO z bazénu!

Italská biatlonistka Dorothea Wiererová je považována za jednu z nejhezčích a nejpůvabnějších sportovkyň na světě. Jakmile přidá na své sociální sítě nějakou tu fotografii, fanoušci jsou u vytržení. Tentokrát se sportovní kráska vyfotila na dovolené u bazénu a snímek znovu vzbudil mnoho ohlasů.

Fanzóna
Aktualizováno Předevčírem 11:10
MS 2017 Terorismus vs. sport

V Paříži mají před MS obavy z terorismu: Nebude fanzóna!

Fanzóna se stala nedílnou součástí hokejových šampionátů i jiných sportovních akcí. Místo, kde zní živá muzika, fanoušci se baví doprovodným programem, pánům dělají radost usměvavé hostestky a studené pivo a sliny tečou při pohledu na velké pochutiny. Na to však může v Paříži každý zapomenout.

Libor Hudáček
Aktualizováno Předevčírem 10:37
Hokej Mistrovství světa

Češi před MS zbrojí, Slovensko v problémech: Hudáček havaroval!

Zatímco se čeští fanoušci radují, že do výběru pro mistrovství světa přichází jedna opora za druhou, náš východní soused řeší jen samé problémy. Reprezentovat Slovensko totiž odmítlo už dvacet hráčů a jednu z opor, která o účast na šampionátu stojí, provází v posledních dnech jen smůla. Řeč je o Liborovi Hudáčkovi, který v přípravném zápase utrpěl otřes mozku a včera měl navíc autonehodu.