Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Janek Ledecký a Ester Ledecká
aktualizováno 07.05.
peníze pěkná polízanice

Ostuda a křivda, láteří Ledecký! Svaz chce peníze z reklam Ester

V lyžařském prostředí začíná doutnat nemilý spor. Jde o Ester Ledeckou a peníze. Český lyžařský svaz si nárokuje skoro třetinu reklamních ploch. A to přesto, že dvojnásobná olympijská vítězka ještě neviděla nic ze slibovaných odměn.

Ester Ledecká
aktualizováno 03.05.
celebrita těžká volba královny

Je to tady: Ester si musí vybrat! Snowboard zřejmě půjde stranou

Jednou to přijít muselo, ale málokdo čekal, že to bude tak brzy. Ester Ledecká si musí vybrat. Buď snowboard, nebo lyže. V roce 2019 se termíny mistrovství světa ostře sledovaných zimních klání kryjí. A přelet mezi americkým Utahem a švédským Aare asi tentokrát nepřichází v úvahu.

Veronika Velez-Zuzulová
10.04.
gratulujeme úžasné chvíle

Začátek něčeho nového! Budu máma, oznámila lyžařská hvězda

Určitě si to pamatujete. Poslední závod své kariéry sjela ve slovenském národním kroji a tleskal jí celý svět. Veronika Velez-Zuzulová byla oblíbenou slalomářkou a dělala své zemi radost. Teď udělala radost i sama sobě a svým blízkým jednou úžasnou fotkou.

Prásk.tv píše:

Lindsey Vonn - 20
čtěte o tématu sjezdové lyžování na Prásk.tv
Anna Pešková
18.03.
Paralympiáda Zajímavý příběh

VIDEO: Tahle dívka téměř nevidí, i tak ale sjíždí svahy stovkou!

Lyžařka Anna Pešková reprezentuje Českou republiku ve sjezdovém lyžování na právě probíhající paralympiádě v Pchjongčchangu. Přestože téměř nevidí, kopce sjíždí stokilometrovou rychlostí!

Mikaela Shiffrinová
17.03.
suverénka světový pohár

Poslední závod jako razítko: Shiffrinová vyhrála rozdílem třídy!

Americká lyžařka Mikaela Shiffrinová vyhrála rozdílem třídy slalom na finále Světového poháru v Aare. Třiadvacetiletá hvězda si připsala rekordní deváté vítězství v disciplíně v sezoně a celkově 43. pohárový triumf v kariéře, čímž se osamostatnila na pátém místě v historické tabulce mezi ženami.

Marcel Hirscher
17.03.
borec světový pohár

Hirscher dohnal legendy! Tolik vítězství dokázali získat jen dva muži

Rakouský lyžař Marcel Hirscher si ve finále Světového poháru v Aare dojel v obřím slalomu pro třinácté prvenství v sezoně a vyrovnal rekord Ingemara Stenmarka a Hermanna Maiera. Už jistý vítěz seriálu vyhrál o 23 setin sekundy před Norem Henrikem Kristoffersenem.

Ester Ledecká
14.03.
slova teprve začala

Chyby? Snad budu mít čas se to doučit, říkala Ledecká po sjezdu

Ester Ledecká opět potvrdila, že se může směle řadit mezi světovou špičku mezi lyžařkami. Ač se v sezoně více věnuje snowboardu, dokázala i při finále Světového poháru ve sjezdu držet krok s konkurencí.

Ester Ledecká
aktualizováno 14.03.
respekt finále světového poháru

Ester na lyžích zase přesvědčila. Ve sjezdu skončila jedenáctá!

Ester Ledecká opět poměřila síly s nejlepšími lyžařkami světa a ve sjezdu Světového poháru ve švédském Aare obsadila výtečné jedenácté místo! Závod vyhrála Američanka Lindsey Vonnová, malý křišťálový globus ale patří v pořadí druhé Italce Sofii Goggiaové.

Ester Ledecká a soukromé letadlo
13.03.
luxus speciální cesta

Zákulisí soukromého letu Ester: Letělo se na trénink, který zrušili!

Jak co nejrychleji přeletět ze Švýcarska do Švédska? Když jde o Ester Ledeckou, třeba hned v sobotu večer po závodech na snowboardu, aby bylo co nejvíc času na trénink na lyžích. Tohle je onen letoun.

Veronika Velez Zuzulová
aktualizováno 10.03.
video tak to má být!

Úžasné slovenské loučení: Na poslední závod v národním kroji!

Sportovní Slovensko mělo v sobotu dojetím slzy na krajíčku, Svůj poslední závod kariéry odjela hvězda slalomových svahů Veronika Velez Zuzulová. A jako hrdá Slovenka na sebe v Ofterschwangu oblékla národní kroj!