Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Henrik Kristoffersen
aktualizováno včera 19:03
obří slalom cesta na vrchol

Kristoffersen se dočkal: Má první medaili z MS, je rovnou zlatá!

Nor Henrik Kristoffersen sena svém čtvrtém světovém šampionátu konečně dočkal medaile. A závod v obřím slalomu mu vynesl rovnou zlato. Druhý dojel Rakušan Marcel Hirscher, třetí Alexis Pinturault z Francie.

Petra Vlhová
aktualizováno 14.02.
Lyžování Fantastický výkon

Slovensko má mistryni světa! Vlhová ovládla obří slalom

Petra Vlhová vyhrála obří slalom na mistrovství světa ve švédském Aare a stala se první slovenskou světovou šampionkou ve sjezdovém lyžování. Druhá skončila po prvním kole vedoucí Němka Viktoria Rebensburgová, která na Vlhovou ztratila 14 setin sekundy.

Lindsey Vonnová a P.K. Subban
13.02.
Skrytý význam Překvapivý dárek

Šťastný návrat Vonnové, od hvězdy NHL dostala dvě kozy

Americká kráska Lindsey Vonnová má za sebou poslední lyžařský závod v kariéře a nadchla v něm celý sportovní svět. Ve sjezdu získala bronz a loučení si nemohla přát hezčí a dojemnější. A za skvělý výkon jí doma ocenil i její přítel P. K. Subban, který jí dal netradiční dárek.

Prásk.tv píše:

Lindsey Vonn - 20
čtěte o tématu sjezdové lyžování na Prásk.tv
Lindsey Vonnová
aktualizováno 13.02.

GALERIE: Lindsey Vonnová

Americká kráska Lindsey Vonnová má za sebou poslední lyžařský závod v kariéře a nadchla v něm celý sportovní svět. Ve sjezdu získala bronz a loučení si nemohla přát hezčí a dojemnější. A za skvělý výkon jí doma ocenil i její přítel P. K. Subban, který jí dal netradiční dárek.

Lindsey Vonnová
10.02.
loučení upřímná slova

Poslední závod, bronz a květiny: Vonnová přiznala, jak jí bylo

Lindsey Vonnová dnes uzavřela medailový kruh, jaký nemá obdoby. Ve švédském Aare, kde před dvanácti lety získala své první světové medaile, se rozloučila nečekaným bronzem. Stala se první sjezdařkou v historii, která vybojovala medaili na šesti světových šampionátech.

Lindsey Vonnová
aktualizováno 10.02.
ms 2019 poslední závod

Stylové loučení královny bílých svahů: Vonnová má bronz!

Největší celebrita světa sjezdového lyžování Lindsey Vonnová má za sebou poslední závod kariéry a rozloučila se s medailí na krku! Na mistrovství světa ve švédském Aare skončila třetí. Zlato obhájila Slovinka Ilka Štuhecová.

Kjetil Jansrud
aktualizováno 09.02.
lyžování Mistrovství světa

Norské duo ovládlo sjezd, Češi výsledkově propadli

Sjezd mužů na mistrovství světa v Aare skončil dvojnásobným triumfem Norska. Kjetil Jansrud porazil o pouhé dvě setiny sekundy Aksela Lunda Svindala a oplatil mu porážku z loňských olympijských her v Pchjongčchangu. Bronz získal Rakušan Vincent Kriechmayr. Vítěz lednového sjezdu ve Wengenu vytlačil ze stupňů vítězů obhájce titulu Švýcara Beata Feuze.

Ester Ledecká
07.02.
palec nahoru mistrovství světa

Ledecká ukázala, že má formu! Další trénink sjezdu zvládla skvěle

Ester Ledecká ukázala, že se může na mistrovství světa ve sjezdovém lyžování rvát o medaile. V dalším tréninku sjezdu skončila na pátém místě, jen 20 setin za nejrychlejší Stephanie Venierovou z Rakouska.

Dominik Paris
06.02.
Lyžování Mistrovství světa

Paris ovládl v Aare super-G, Češi výsledkově propadli

Superobří slalom na mistrovství světa v Aare vyhrál italský lyžař Dominik Paris a potvrdil skvělou formu v této sezoně. O stříbro se podělili Rakušan Vincent Kriechmayr a senzačně francouzský veterán Johan Clarey, jenž se stal v 38 letech nejstarším medailistou v historii sjezdařských šampionátů.

Ester Ledecká a její pád
aktualizováno 04.02.
to bolelo! nepříjemná zkušenost

Ester Ledecká skončila po skoku v záchranných sítích! VIDEO

Ester Ledecká má smůlu! Trénink na sjezd na mistrovství světa pro ní skončil v ochranné síti po 30 sekundách. Česká lyžařka přitom odstatrovala velmi dobře a na prvním mezičase ztrácela jen 14 setin. Pád se naštěstí obešel bez následků.