Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Erik Guay
23.11.
lyžování plánoval ještě sezonu

Viděl kamarádův pád a řekl dost! Slavný sjezdař ukončil kariéru

Kanadský sjezdař Erik Guay ukončil s okamžitou platností svoji bohatou kariéru. Mistr světa v superobřím slalomu se tak rozhodl poté, co viděl, jak jeho krajan a kamarád měl těžký pád v tréninku.

Tomáš Bank
21.11.
prostě češi příjemné setkání

Takhle to vypadá u hokejových Flames! Koho pozvali do kabiny?

Panečku, to bylo setkání! Tam se člověk jen tak nedostane! Kdo že to stojí v hokejové šatně Calgary Flames? Není to nikdo jiný, než Tomáš Bank, trenér dvojnásobné olympijské vítězky Ester Ledecké.

Lindsay Vonnová
aktualizováno 21.11.
drž se nešťastná událost

Nehoda! Vonnová měla pád a poranila si koleno, prý ale nekončí

Americká lyžařka Lindsey Vonnová musí odložit start své poslední sezóny. Při tréninku si nejúspěšnější žena v historii Světového poháru obnovila zranění kolene. Zmešká tak při nejmenším úvodní závod v Kanadském Lake Louise.

Prásk.tv píše:

Lindsey Vonn - 20
čtěte o tématu sjezdové lyžování na Prásk.tv
Tessa Worleyová
aktualizováno 27.10.
sp světový pohár

Sezona lyží začala: První obří slalom patří Tesse Worleyové!

Obří slalom v Söldenu vyhrála na úvod Světového poháru ve sjezdovém lyžování úřadující mistryně světa Tessa Worleyová. Francouzská lyžařka za sebou na rakouském ledovci nechala Italku Federicu Brignoneovou a olympijskou šampionku a celkovou vítězku seriálu Mikaelu Shiffrinovou z USA.

Ester Ledecká
aktualizováno 25.10.
video tisková konference

Lyže jsou priorita, trenér Ester se ale snaží posunout závody na MS!

Spory se Svazem lyžařů jsou zřejmě ukončeny a Ester Ledecká se konečně může soustředit jen na závody. Ve čtvrtek dopoledne se dvojnásobná olympijská vítězka setkala s novináři a naznačila, že by mistrovství světa v nové sezoně jela na lyžích i snowboardu.

Ester Ledecká
aktualizováno 16.10.
smlouva náročná jednání

Spory o Ester končí: Ladíme jen detaily, říká šéf úseku sjezdařů

Reprezentační smlouva mezi Ester Ledeckou a Svazem lyžařů se prý blíží k finále. V úterý večer její znění projedná výkonná rada a měla by jí schválit. Dvojnásobná olympijská vítězka mezitím trénuje na snowboardu.

Ester Ledecká
20.09.
otazníky nejistota trvá

Ledecká závody nakonec nejela. A o repre smlouvě se stále jedná

Pro Ester Ledeckou pomalu končí jedna fáze přípravy. Tradičně na přelomu srpna a září trénuje v Chile a i letos měla v plánu jet v Jižní Americe první závody. Na ně ale nedošlo. Navíc dál není jasné, jak dopadnou jednání okolo její reprezentační smlouvy.

Janek Ledecký a Ester Ledecká
aktualizováno 07.05.
peníze pěkná polízanice

Ostuda a křivda, láteří Ledecký! Svaz chce peníze z reklam Ester

V lyžařském prostředí začíná doutnat nemilý spor. Jde o Ester Ledeckou a peníze. Český lyžařský svaz si nárokuje skoro třetinu reklamních ploch. A to přesto, že dvojnásobná olympijská vítězka ještě neviděla nic ze slibovaných odměn.

Ester Ledecká
aktualizováno 03.05.
celebrita těžká volba královny

Je to tady: Ester si musí vybrat! Snowboard zřejmě půjde stranou

Jednou to přijít muselo, ale málokdo čekal, že to bude tak brzy. Ester Ledecká si musí vybrat. Buď snowboard, nebo lyže. V roce 2019 se termíny mistrovství světa ostře sledovaných zimních klání kryjí. A přelet mezi americkým Utahem a švédským Aare asi tentokrát nepřichází v úvahu.

Veronika Velez-Zuzulová
10.04.
gratulujeme úžasné chvíle

Začátek něčeho nového! Budu máma, oznámila lyžařská hvězda

Určitě si to pamatujete. Poslední závod své kariéry sjela ve slovenském národním kroji a tleskal jí celý svět. Veronika Velez-Zuzulová byla oblíbenou slalomářkou a dělala své zemi radost. Teď udělala radost i sama sobě a svým blízkým jednou úžasnou fotkou.