Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Jaromír Jágr
19.02.
Hokej Starý typ

Fanoušci řeší Jágrovu helmu: Kýbl, cedník! Může s ní vůbec hrát?

Hokej a všechno kolem něj se stále vyvíjí, jen některé staré zvyky některých hráčů zůstávají. Zářným příkladem je Jaromír Jágr a jeho helma. Tu teď mnozí řeší na sociálních sítích a to hlavně v souvislosti s jeho zraněním z utkání s Havířovem. Helma sice za to, co se stalo Jágrovi nemohla, ale možná mohla zmírnit následky. O jakou helmu jde? Proč s ní hraje už jen Jágr? A je vůbec povolená?

helma Šárky Pančochové
07.02.
Nepáře se s tím Netradiční helma

"Morava pi*o i Supr Lezba!" Pančochová se na helmě vyřádila

Patří k k zástupcům tzv. "free" generace, která si s ničím neláme moc hlavu. Známá snowboardistka Šárka Pančochová je zkrátka neřízená střela a dokazuje to i její nová olympijská helma, na níž nechybí vulgarita ani hrdé přiznání k tomu, že je lesbička.

helma Šárky Pančochové
07.02.
galerie

Galerie: Olympijská helma Šárky Pančochové

Galerie: Olympijská helma Šárky Pančochové

Prásk.tv píše:

Shayna Gutierrez - 1
čtěte o tématu helma na Prásk.tv
Petr Čech
aktualizováno 10.10.
pro fanoušky pořídíte si ji?

HIT LETOŠNÍ ZIMY: Helmu Petra Čecha teď může nosit každý!

Tak tohle je pecka. Pokud jste si přáli vyzkoušet, jak se Petr Čech cítí ve své helmě, teď máte šanci. Právě včas, zima je totiž za dveřmi a teplá pokrývka hlavy se bude hodit. A může to být právě helma gólmana Arsenalu!

Prokletá helma
01.05.
Pomůže vysvěcení?

Prokletá helma! Už šest hráčů skončilo v sanitce, když s ní hráli

Znojemští hráči amerického fotbalu řeší velkou záhadu. Tvrdí, že mají prokletou helmu. Každý, kdo si ji během zápasu nasadil, skončil v sanitce. Případů je už tolik, že ji nechali dokonce vysvětit farářem. Teď jen hráči doufají, že to opravdu pomůže a hledají dobrovolníka, který to vyzkouší.

Puk pod helmou
01.04.
VIDEO KURIÓZNÍ SITUACE

Hudler vypálil a ze soupeře byl pirát! Podívejte se, co se stalo

Tak tohle je velká kuriozita. Jiřími Hudlerovi se nechtěně podařilo zapasovat puk pod plexisklo Švéda Patrika Nemetha. Tomu se naštěstí nic nestalo.