Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Michal Březina
24.03.
Krasobruslař Mistrovství světa

Skvělý Březina: Životní jízdou se posunul na 10. místo na MS!

Krasobruslař Michal Březina si po více než pěti letech vylepšil osobní rekord ve volné jízdě a na mistrovství světa v Miláně se posunul ze 17. místa po krátkém programu na desátou příčku. Díky šesti čtverným skokům a druhé nejlepší volné jízdě historie vyhrál Američan Nathan Chen, Březinův tréninkový kolega ze stáje Rafaela Arutjunjana.

Michal Březina
22.03.
ms tohle nevyšlo

Březina začal mistrovství světa pádem! Naděje na úspěch zmizela

Krasobruslař Michal Březina pokazil krátký program na mistrovství světa a průběžně mu patří 17. příčka. Český reprezentant spadl při čtverném salchowu, a když za flipem zachraňoval kombinaci, skočil jen dvojitý toeloop. Vede Američan Nathan Chen s náskokem necelých dvou bodů před Rusem Michailem Koljadou.

Michal Březina
07.02.
Krasobruslař Olympijské hry

Zoufalá manželka Michala Březiny: Proč před ZOH žadoní o peníze?

Podpora a zázemí jsou mnohdy tím nejdůležitějším pro sportovce a jejich úspěch. A když se jedná o ten olympijský, nemá cenu se nad podporou ze strany rodiny rozmýšlet ani na vteřinu. Proto ani Danielle Montalbano-Brezina, manželka českého krasobruslaře Michala Březiny, neváhá a chce se vydat do dějiště zimních olympijských her za svým mužem. Nemá však peníze, a tak o ně prosí veřejnost na sociální síti.

Michal Březina
17.01.
škoda mistrovství evropy

Krasobruslařská smůla: Březina pokazil jízdu, Bělohradský končí

Českým krasobruslařům se krátký program na mistrovství Evropy nevydařil. Michal Březina zůstal patnáct bodů za osobním rekordem a v úvodní části soutěže obsadil desáté místo. Jiří Bělohradský skončil osmadvacátý a do pátečních volných jízd nepostoupil.

Michal Březina
28.03.
škoda

Útok na medaili nevyšel. Březina skončil na MS patnáctý

Český krasobruslař chtěl na světovém šampionátu útočit na medaili. Po krátkém programu byl desátý a na bronzový stupínek ztrácel devět bodů.

Michal Březina
27.03.
mistrovství světa

Březina začal boj o světovou medaili. Má za sebou první den

Michal Březina je na mistrovství světa v krasobruslení v Šanghaji po krátkém programu desátý. Se známkou 76,84 zaostal o více než deset bodů za osobním maximem ze světového šampionátu v roce 2012.