Thomas Greiss
16.05.
hokej měl dostat trest?

Skandál na MS! Gólman dal "lajk" Hitlerovi. Svaz ho ale podržel

Německý hokejový brankář si zadělal na průšvih. "Olajkoval" příspěvek, na kterém je přirovnání bývalé americké kandidátky Hillary Cllintonové k Adolfu Hitlerovi. Pod obrázkem je text "nezatčen, neodsouzen, stejně nevinný jako Hillary". Co si o jeho chování na sociálních sítích myslí národní olympijský výbor a vedení hokejového svazu?

Slovensko - Lotyšsko
07.05.
ms v hokeji nedaří se

Slováci se na MS stále hledají, s Lotyši prohráli 1:3

Slovenští hokejisté prohráli ve svém druhém utkání na světovém šampionátu s Lotyšskem 1:3 a ve skupině mají stále dva body za výhru v prodloužení nad Itálií. To Lotyši jsou po dvou utkáních bodově stoprocentní.

Hokejisté Francie
aktualizováno 07.05.
ms v hokeji velké překvapení

Senzace na MS! Domácí Francie zostudila Finsko 5:1

V pařížské skupině MS, kde hraje i Česká republika, se zrodila velká senzace. Domácí reprezentace si totiž poradila s favorizovaným Finskem, které přehrála jasně 5:1. Právě proti Finsku nastoupí zítra večer český reprezentační výběr.

Prásk.tv píše:

Tomás Plekanec a Lucie Vondráčková - 6
čtěte o tématu mistrovství světa v ledním hokeji na Prásk.tv
Slovenští fanoušci
06.05.
velká chyba to se nepovedlo

Trapas na MS: Slovákům po výhře pustili špatnou hymnu!

Velkou ostudu si hned na úvod světového šampionátu v ledním hokeji ustřihli organizátoři. Slovenským hokejistům totiž po vítězném zápase proti Itálii pustili špatnou hymnu.

Čeští hokejisté v zápase proti Bělorusku
aktualizováno 06.05.
ms v hokeji druhý zápas

Čeští hokejisté si spravili chuť! Bělorusku nasázeli šest gólů

Hokejisté České republiky porazili ve druhém utkání základní skupiny mistrovství světa Bělorusko 6:1 a po porážce s Kanadou si připsali první body.

Slovensko -- Itálie
06.05.
ms v hokeji úvodní zápas

Rozpačitý start Slováků do MS. Itálii porazili až po prodloužení

Hokejisté Slovenska byli v úvodním utkání mistrovství světa kousek od blamáže. Proti Itálii vyrovnávali až minutu před koncem třetí třetiny na 2:2. V prodloužení pak vítězný gól vstřelil Čerešňák.

David Pastrnak
27.04.
mistrovství světa další posila

Nejproduktivnější Čech z NHL Pastrňák posílí nároďák na MS!

České hokejisty posílí na květnovém mistrovství světa v Paříži a Kolíně nad Rýnem útočník David Pastrňák z Bostonu. Nejproduktivnější český hráč v sezoně NHL je pro tým kouče Josefa Jandače sedmou posilou ze zámoří.

Hymna k hokejovému MS
21.04.
ms v hokeji kdo to vymyslel?

Disco z ’devadesátek’! Hokejové MS má hymnu, fanoušci nechápou

Hokejové mistrovství světa v Německu a Francii se nezadržitelně fanoušci už 5. května uvidí první zápasy. Přesně dva týdny před začátkem šampionátu Mezinárodní hokejová federace IIHF zvěřejnila oficiální hymnu šampionátu. No posuďte sami, jestli vás tohle dostane do varu.

Vladimír Vůjtek
aktualizováno 04.05.
anketa mistrovství světa

Velká bída, postup bude zázrak. Fandům se tým pro MS moc nelíbí

Trenér Vladimír Vůjtek nominoval hráče pro světový šampionát v ledním hokeji. Výběr, který bude od pátku v Moskvě usilovat o medaile, se ale fanouškům příliš nepozdává. Někteří vyloženě nešetří s kritikou.

Rod Stewart a jeho syn Liam
aktualizováno 26.03.
borec dělá jenom radost

Slavný zpěvák může být na syna pyšný. Bude hrát hokejové MS!

Nevěnuje se sice hudbě jako jeho otec, přesto se ale Liam Stewart má šanci proslavit. Syn rockové hvězdy Roda Stewarta si vybral hokej a nyní slaví úspěch. Za pár týdnů si totiž zahraje na světovém šampionátu.