Barbora Strýcová a Sie Šu-wej na turnaji v Indian Wells
18.03.
tenis Parádní úspěch

Skvělá Strýcová! V Indian Wells získala nejcennější titul v kariéře!

Barbora Strýcová vyhrála s Tchajwankou Sie Šu-wej čtyřhru na tenisovém turnaji v Indian Wells a získala nejcennější deblový titul v kariéře. Ve finále porazily nejvýše nasazenou ruskou dvojici Jekatěrina Makarovová, Jelena Vesninová dvakrát 6:4.

Karolína Plíšková
15.03.
tenis indian wells

Plíšková končí už ve čtvrtfinále! Z kurtu ji vyprovodila Japonka

Česká tenistka Karolína Plíšková na turnaji v americkém Indian Wells skončila už ve čtvrtfinále. V něm nestačila na japonskou hráčku Naomi Ósakaovou, které podlehla za hodinu a osmnáct minut 2:6 a 3:6.

Tomáš Berdych
13.03.

Berdych končí ve třetím kole, Venus porazila slavnější sestru!

Český tenista Tomáš Berdych vypadl na turnaji v Indian Wells ve třetím kole, když nestačil na Čonga Hjona z Koreje a podlehl mu 4:6, 4:6.

Markéta Vondroušová
12.03.

Vondroušová s Plíškovou jsou v osmifinále! Kvitová končí

Karolína Plíšková a Markéta Vondroušová postoupily v Indian Wells do osmifinále, turnaj naopak skončil po první porážce po předchozích 14 výhrách pro Petru Kvitovou.

Petra Kvitová
10.03.
200 minut to snad není možné!

Prostě ženský tenis: Kvitová 78 výměn darovala a stejně vyhrála!

Ženský tenis někdy nemá logiku. Ale když jsou holky bojovnice, dá se uhrát všechno. Petra Kvitová je v osmifinále prestižního turnaje v Indian Wells i přesto, že vyrobila 18 dvojchyb a soupeřce darovala skoro 80 výměn!

Serena Williamsová
09.03.

Williamsová se vrátila po mateřské vítězně! Postupuje i Siniaková

Bývalá světová tenisová jednička Serena Williamsová si po mateřské pauze připsala první vítězství na okruhu WTA. Na turnaji v Indian Wells porazila v úvodním kole Zarinu Dijasovou z Kazachstánu 7:5, 6:3. Do druhého kola postoupila i česká hráčka Kateřina Siniaková.

Roger Federer
20.03.
video pocta od kamaráda

Titul číslo 90 pro Rogera! To je debil, slyšel pak tenisový gentleman

Slavnostní okamžik. Pocta oběma finalistům a poděkování obou hráčů, slova k rivalům, divákům... Jenže prestižní tenisový turnaj v Indian Wells zažil jednu neuvěřitelnou řeč. Švýcar Wawrinka poslal Rogerovi Federerovi tak upřímnou poklonu, že ho nazval debilem...

aktualizováno 18.03.
bojovnice velká škoda

Plíškovou zastavila ruská mašina. Sen o Indian Wells se rozplynul

Karolína Plíšková prohrála na tenisovém turnaji v Indian Wells v semifinále s Ruskou Světlanou Kuzněcovovou 6:7, 6:7. Odveta za říjnovou prohru na Turnaji mistryň se světové trojce nepodařila a stejně jako loni skončila v Kalifornii těsně před branami finále.

16.03.
tenisový turnaj skvělá forma

Plíšková v Indian Wells vyřídila Muguruzaovou a je v semifinále!

Tenistka Karolína Plíšková v Indian Wells válí! Stejně jako v loňském roce postoupila do semifinále turnaje. ťřetí hráčka světa zdolala Španělku Garbiňe Muguruzaovou po setech 7:6 , 7:6 a o finále si zahraje s Ruskou Světlanou Kuzněcovovou.

14.03.
krize nevydařený turnaj

Berdychův kolaps! V Indian Wells podlehl 70. hráči světa!

Tenista Tomáš Berdych na turnaji v Indian Wells nestačil na Japonce Jošihitu Nišioku a slibně rozehraný duel nakonec prohrál 6:1, 6:7 a 4:6. Do osmifinále nepostoupily ani Lucie Šafářová a Kateřina Siniaková.