video pocta od kamaráda

Titul číslo 90 pro Rogera! To je debil, slyšel pak tenisový gentleman

Slavnostní okamžik. Pocta oběma finalistům a poděkování obou hráčů, slova k rivalům, divákům... Jenže prestižní tenisový turnaj v Indian Wells zažil jednu neuvěřitelnou řeč. Švýcar Wawrinka poslal Rogerovi Federerovi tak upřímnou poklonu, že ho nazval debilem...

Karolína Plíšková
Aktualizováno 18.3. 2017 09:10
bojovnice velká škoda

Plíškovou zastavila ruská mašina. Sen o Indian Wells se rozplynul

Karolína Plíšková prohrála na tenisovém turnaji v Indian Wells v semifinále s Ruskou Světlanou Kuzněcovovou 6:7, 6:7. Odveta za říjnovou prohru na Turnaji mistryň se světové trojce nepodařila a stejně jako loni skončila v Kalifornii těsně před branami finále.

tenisový turnaj skvělá forma

Plíšková v Indian Wells vyřídila Muguruzaovou a je v semifinále!

Tenistka Karolína Plíšková v Indian Wells válí! Stejně jako v loňském roce postoupila do semifinále turnaje. ťřetí hráčka světa zdolala Španělku Garbiňe Muguruzaovou po setech 7:6 , 7:6 a o finále si zahraje s Ruskou Světlanou Kuzněcovovou.

krize nevydařený turnaj

Berdychův kolaps! V Indian Wells podlehl 70. hráči světa!

Tenista Tomáš Berdych na turnaji v Indian Wells nestačil na Japonce Jošihitu Nišioku a slibně rozehraný duel nakonec prohrál 6:1, 6:7 a 4:6. Do osmifinále nepostoupily ani Lucie Šafářová a Kateřina Siniaková.

turnaj indian wells

Karolína Plíšková postoupila do osmifinále! Naopak Kristýna končí

Tenistka Karolína Plíšková postoupila na turnaji v americkém Indian Wells do osmifinále. Po dvou hodinách přešla přes Rumunku Irinu-Camelii Beguovou 6:4 a 7:6.

Raymond Moore
Aktualizováno 22.3. 2016 09:04
tenis vzdal to

Omluva je málo! Šéf turnaje Indian Wells po kritice tenistek skončil!

Nejprve se za své výroky o tenistkách omluvil, nakonec se ale šéf tenisového turnaje v Indian Wells své funkce vzdal. Raymond Moore sklidil vlnu kritiky poté, co na tradiční snídani s novináři urazil hráčky světového tenisu svými výroky.

Serena Williamsová a Raymond Moore
Aktualizováno 21.3. 2016 17:13
tenis rozohnil se

Šéf Indian Wells přestřelil! Naštval všechny tenistky, pak se omluvil

Šéf kalifornského turnaje Indian Wells Raymond Moore se postaral o pozdvižení kontroverzními výroky na adresu tenistek.

Pliskova
Aktualizováno 18.3. 2016 12:22
paráda jde dál

Plíšková září na Indian Wells. Semifinále v singlu, finále v deblu

Karolína Plíšková se probojovala mezi nejlepší čtyři v letošním roce. Třiadvacetilá Češka porazila o pět let mladší Rusku Darju Kasatkinovou, kterou smetla po setech 6:3, 6:2 a mohla slavit.

Petra Kvitova
Aktualizováno 14.3. 2016 14:10
tenis gratulace

Kvitová hlásí postup, doplní ji i další krajanka Strýcová

Byl to boj, ale stálo to za to. Turnajová osmička Petra Kvitová se rvala jako lvice a vydřela postup do osmifinále na Indian Wells.

Barbora Strýcová
Aktualizováno 10.3. 2016 11:59
Postoupily

České tenistky postupují na Indian Wells, vyzvou Němku a Rusku

České tenistky Barbora Strýcová a Lucie Hradecká postupují do 2. kola na Indian Wells. Letošní finalistka z Dubaje Strýcová porazila Bělorusku Aljaksandrou Sasnovičovou 6:1, 6:3. V dalším kole jí čeká 22. nasazená Andrea Petkovičová. Slavit může i Lucie Hradecká, která vyprovodila po setech 7:6 a 6:2 domácí Alison Riskeovou.