Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Michael van Gerwen
aktualizováno 01.01.
finále Je to prostě král

Van Gerwen to dokázal! Potřetí se stal mistrem světa v šipkách

Je rozhodnuto, překvapení se nekoná. Světová jednička Michael van Gerwen potvrdil roli favorita a v Ally Pally nedal domácímu Michaelu Smithovi šanci. Porazil ho 7:3 na sety.

Michael van Gerwen
31.12.
video mistrovství světa

Potupa pro tátu? Van Gerwenův podpis chtěl syn velkého rivala!

Tohle táta asi vidět nechtěl! Když nastupoval král šipkařů Michael Van Gerwen na semifinálový zápas mistrovství světa proti Garymu Andersonovi, požádal ho jeden z malých fandů o podpis. Nyní vyšlo najevo, že to byl právě Garyho syn Taiho!

Šipkařská škola - slang 2
17.12.
8. díl nový seriál

Šipkařská škola Karla Sedláčka: ŠIPKAŘSKÝ SLANG 2

Sledujte poslední epizodu osmidílného seriálu, který ukazuje začínajícím i pokročilejším šipkařům, jak správně zvolit postoj, mířit a házet. Dnešní díl diváky seznámí s dalšími slovíčky šipkařského slangu.

Prásk.tv píše:

Premier League Darts
čtěte o tématu šipky na Prásk.tv
Šipky
16.12.
7. díl nový seriál

Šipkařská škola Karla Sedláčka: NÁKUP

Sledujte sedmou epizodu osmidílného seriálu, který ukazuje začínajícím i pokročilejším šipkařům, jak správně zvolit postoj, mířit, házet, ale také je seznámí například i s šipkařským slangem. Dnešní díl se věnuje nákupu šipkařského vybavení.

Michael van Gerwen
16.12.
šipky Mistrovství světa

Útok na hvězdného van Gerwena: Fanoušek po něm hodil pivo!

Ve věhlasném sportovním areálu Alexandra Palace v Londýně právě probíhá mistrovství světa šipkařů. Mezi hráči nechybí pochopitelně ty největší hvězdy, mezi které patří i Nizozemec Michael van Gerwen. Toho však angličtí fanoušci úplně příjemně nepřivítali.

Karel Sedláček
aktualizováno 15.12.
nova sport alexandra palace

Sedláček si zahrál v Ally Pally. Na MS šipkařů ale končí v prvním kole

Karel Sedláček skončil své premiérové účinkování na mistrovství světa v šipkách už v prvním kole. Duel s Angličanem Keeganem Brownem ve věhlasné aréně Alexandra Palace prohrál 0:3 na sety.

Karel Sedláček
15.12.
6. díl nový seriál

Šipkařská škola Karla Sedláčka: ŠIPKAŘSKÝ SLANG 1

Sledujte šestou epizodu osmidílného seriálu, který ukazuje začínajícím i pokročilejším šipkařům, jak správně zvolit postoj, mířit a házet. Dnešní díl diváky seznámí s některými slovíčky šipkařského slangu.

MS v šipkách
aktualizováno 15.12.
šipky soutěž

Šipkařské MS je v plném proudu a vy můžete vyhrát hodnotné ceny!

Šipkařské mistrovství světa je v plném proudu a s ním přichází i soutěže pro všechny fanoušky šipkového sportu. Ty si pro vás připravil Nova Sport ve spolupráci s obchodem se šipkařským vybavením Cinkili.

2221123
14.12.
5. díl nový seriál

Šipkařská škola Karla Sedláčka: HOD

Sledujte pátou epizodu osmidílného seriálu, který ukazuje začínajícím i pokročilejším šipkařům, jak správně zvolit postoj, mířit, házet, ale také je seznámí například i s šipkařským slangem. Dnešní díl se věnuje správné odhodové technice.

Michael van Gerwen
13.12.
šipky už je to tady

V Londýně startuje MS v šipkách! Hraje se o rekordní prémie

Šipky už dávno překročili práh restaurací a hospod. Nejznámější hráči patří mezi světové sportovní hvězdy a svými výdělky dokonce předstihují i své kolegy z o mnoho renomovanějších sportovních odvětví. Díky obrovskému rozmachu popularity jsou šipky označovány jako nejrychleji se rozvíjející sport v Evropě.