Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Phil Taylor
Aktualizováno 21.4. 2017 00:14
šipky premier league darts

Mighty Mike zkazil Barneymu oslavu, Taylor ukázal úžasný obrat!

Padesáté narozeniny neoslavil Raymond van Barneveld podle svých představ, v nizozemském derby totiž v Belfastu nestačil na Michaela van Gerwena. To více se dařilo Philu Taylorovi, který proti Garymu Andersonovi předvedl velký zvrat. Vůbec největší hvězdou večera ale byl Dave Chisnall.

Pavel Korda
Aktualizováno 20.4. 2017 17:58
blog Názory expertů

Pavel Korda: Barneveld dnes při Premier League v Belfastu oslaví padesátku!

Raymond van Barneveld oslaví padesáté narozeniny zápasem se svým holandským následovníkem Michaelem van Gerwenem v Belfastu při 12 dílu Premier League Darts 2017.

Adrian Lewis
Aktualizováno 13.4. 2017 23:46
šipky premier league darts

Liverpoolská aréna povstala: Lewis trefil první devítku v sezóně! VIDEO

Čekali na to řadu týdnů a v Liverpoolu se fanoušci šipek konečně dočkali. Letošní ročník Premier League viděl první zavření na devět šipek!

Prásk.tv píše:

Nova Sport 2 - 5
čtěte o tématu šipky na Prásk.tv
Michael van Gerwen
Aktualizováno 6.4. 2017 23:53
nova sport premier league darts

Oslavenec Wade trápil "Mighty Mikea", Taylor jde do čtyřky!

Premier League pokračovala desátým kolem a bylo znát, že už jde opravdu do tuhého. Šipkaři i přesto předváděli fantastická představení, v nichž zaujaly především zápasy Wadea proti van Gerwenovi a Taylora, který narazil na van Barnevelda. A jak to vše dopadlo?

Gary Anderson a Adrian Lewis
Aktualizováno 30.3. 2017 23:40
nova sport premier league darts

Musím být s mamkou, vzkázal Huybrechts. Večeru vládl Anderson

Nakonec jen se čtyřmi zápasy se museli spokojit fanoušci šipek v Cardiffu. Svůj poslední duel v letošní Premier League totiž vynechal Kim Huybrechts. Mladý Belgičan k tomu měl bohužel vážné důvody.

Raymond van Barneveld
Aktualizováno 23.3. 2017 23:50
nova sport premier league darts

Král padl! Barney byl milimetry od "devítky", van Gerwena ale udolal

Jednou to prostě přijít asi muselo. A stalo se tak v Manchesteru. Právě zde poprvé v letošní sezóně Premier League prohrál Michael van Gerwen a jeho přemožitelem byl v prestižním nizozemském derby výborně hrající Raymond van Barneveld. Toho navíc jen kousíček dělil od ceněného zavření na devět šipek.

Michael van Gerwen
Aktualizováno 17.3. 2017 00:00
nova sport premier league darts

Skvělý obrat před domácími fandy! Van Gerwen udolal Taylora (VIDEO)

Nizozemští fanoušci šipek se opět dočkali! Premier League se zastavila v Rotterdamu a domácí vytvořili tradičně skvělou kulisu. A neodešli zklamaní. Hned dva ze tří domácích borců své zápasy vyhráli. Především pak obrat Michaela van Gerwena proti Philu Taylorovi byl pozoruhodný!

žádná radost proč?

Porazil legendu, ale nejásal. Radost přebil strach o těhotnou ženu!

Adrian Lewis si včera v Glasgow poradil v šestém kole šipkařské Premier League s legendou tohoto sportu Philem Taylorem. Přesto ale po vítězném utkání příliš nedával najevo radost. Proč? Ptali se asi fanoušci nejen na místě, ale i u televizních obrazovek. Sám Lewis vzápětí vše vysvětlil na sociální síti.

Peter Wright
Aktualizováno 9.3. 2017 23:53
nova sport premier league darts

V glasgowském kotli to vřelo! Wright i Anderson soupeře přehráli

Parádní podívanou připravili fanouškům šipek v Glasgow domácí borci. Jak Peter Wright, tak Gary Anderson totiž své zápasy ovládli a připsali si do tabulky Premier League vítězství. Po odmlce způsobené zdravotními potížemi se k terčům znovu postavil Michael van Gerwen. Jak jeho návrat dopadl?

Pavel Korda
Aktualizováno 8.3. 2017 13:23
nova sport názory expertů

Pavel Korda: Peter Wright získal první šipkařský Major. Konečně!

Šipkový UK Open opět ukázal svojí krásu. Setkání špičkových profíků s nadšenými amatéry, to je to, na co se všichni fanoušci každoročně těší. Ten cvrkot v hale, kdy se hraje na osmi terčích najednou, se na žádném jiném Major turnaji nedá zažít. A samozřejmě všichni, kromě těch nejlepších profesionálních hráčů, každoročně sní, že některý z amatérských hráčů, nejlépe jejich spoluhráč, nebo možná kolega z práce, dokáže porazit některou z šipkových hvězd.