Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Šipkařská škola - úchop
včera 19:04
3. díl nový seriál

Šipkařská škola Karla Sedláčka: ÚCHOP

Sledujte třetí epizodu osmidílného seriálu, který začínajícím i pokročilejším šipkařům ukazuje, jak správně zvolit postoj, mířit, házet, ale také je seznámí například i s šipkařským slangem. Dnešní díl se věnuje úchopu.

Karel Sedláček
11.12.
2 .díl nový seriál

Šipkařská škola Karla Sedláčka: POSTOJ

Sledujte druhou epizodu osmidílného seriálu, který začínajícím i pokročilejším šipkařům ukazuje, jak správně zvolit postoj, mířit, házet, ale také je seznámí například i s šipkařským slangem. Dnešní díl se věnuje postoji.

Šipkařská škola - Základy
aktualizováno 10.12.
1. díl nový seriál

Šipkařská škola Karla Sedláčka: ZÁKLADY

Sledujte první epizodu osmidílného seriálu, který začínajícím i pokročilejším šipkařům ukazuje, jak správně zvolit postoj, mířit, házet, ale také je seznámí například i s šipkařským slangem. Dnešní díl se věnuje šipkařským základům a hře 501 double out.

Prásk.tv píše:

Premier League Darts
čtěte o tématu šipky na Prásk.tv
Karel Sedláček
07.12.
seriál unikátní projekt

Startuje Šipkařská škola Karla Sedláčka! Tohle uvidíte v 8 dílech

Už v pondělí odstartuje na stanici Nova Sport 2 nový projekt Šipkařská škola Karla Sedláčka, jehož cílem je poradit začínajícím i pokročilejším hráčům šipek. Nejlepší český šipkař Sedláček v tomto osmidílném seriálu postupně divákům ukáže, jak správně zvolit postoj, mířit, házet, ale také se bude věnovat například i šipkařskému slangu.

Martin Špaček a Michael van Gerwen
30.11.
Elitní šipkař Hvězda v Česku

Van Gerwen v Praze: Na letišti splnil sen českému reprezentantovi

Pražská hala Královka hostí exhibiční turnaj Rebel Prague Darts Masters – Winter Classic. Na něm nebudou chybět světové hvězdy včetně té úplně největší. Michael van Gerwen už přiletěl do Prahy a hned rozpoutal fanouškovské šílenství. Jedno velké přání splnil i českému reprezentantovi – nikoliv však šipkařskému, ale jednomu ze zcela odlišné sportovní disciplíny.

Ilustrační foto
01.10.
Po dlouhé době úspěch

Šipkařské překvapení roku! Češi zazářili na Mistrovství Evropy

Skvěle si vedli čeští reprezentanti na 21. evropském šampionátu v šipkách. Poprvé v historii získali cenný kov a nezůstalo u jednoho.

Karel Sedláček
aktualizováno 22.09.
pdc mistrovství světa

Sedláček to dokázal! Český šipkař se kvalifikoval do Ally Pally!

Šipkař Karel Sedláček dokázal vyhrát východoevropskou kvalifikaci mistrovství světa organizace PDC a kvalifikoval se na vánoční šampionát, který se tradičně hraje v londýnském Alexandra Palace. V rozhodujícím utkání porazil v Budapešti domácího Pála Szekelyho 6:4 na legy.

Pavel Sedláček
30.08.
Šipky PDC European Tour

První Čech mezi profesionály: Čeká ho Gerwen a další hvězdy!

Kvalita šipkových hráčů má stoupající tendenci a nyní přichází první velký úspěch. Karel Sedláček se stal prvním Čechem, který se dokázal kvalifikovat na PDC European Tour 2018 do Nizozemského Maastrichtu, kde se utká s absolutní světovou špičkou šipek, včetně světové jedničky Michaelem van Gerwenem, extravagantním Peterem Wrightem, nebo aktuálním mistrem světa Robem Crossem.

Nova Sport Open
aktualizováno 13.08.
šipky přehled účastníků

Šipkařský turnaj Nova Sport Open 2018 rozlosován! Přehled uvnitř

Druhý ročník otevřeného šipkového turnaje Nova Sport Open 2018 je za dveřmi a na sobotu 8. září je již hotové rozlosování.

Michael van Gerwen
aktualizováno 17.05.
Šipky Nova Sport 2

Premier League Darts: Bitva o cennou trofej i téměř osm milionů!

Patnáct čtvrtků bojovala osmička nejlepších šipkařů světa o možnost výhry v Premier League Darts. Postupně se počet hráčů snížil na polovinu a čtveřice postupujících se tento čtvrtek v Londýně utká o druhou nejprestižnější trofej sezóny a pohádkovou výhru 250 tisíc liber, tedy více než 7 a čtvrt milionu korun. Vyvrcholení Premier League Darts uvidí od 20:05 živě i diváci Nova Sport 2.