Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Corey Cadby
13.08.
video auckland darts masters

Tažení mladíka Cadbyho nezastavil ani Taylor! Skončilo až ve finále

Svůj životní turnaj odehrál v novozélandském Aucklandu Corey Cadby. Teprve dvaadvacetiletý šipkař se nezalekl v semifinále ani legendárního Phila Taylor a prošel až do finále. Tam už ale byl soupeř nad jeho síly.

Corey Cadby
12.08.
nova sport Auckland Darts Masters

Zázračný mladík drtí šipkařskou špičku. Může se zapsat do historie!

Šipkařské klání v novozélandském Aucklandu má ve svém středu téměř doslova zjevení. Je jím teprve dvaadvacetiletý Corey Cadby. Že toho kluka neznáte? Tak si hodně rychle tohle jméno zapamatujte. Takový Peter Wright už určitě dobře ví, o kom je řeč.

Nova Sport Open
aktualizováno 10.08.
nova sport open podrobnosti uvnitř

Nova Sport pořádá jedinečný šipkový turnaj. Zkuste to také!

Šipky jsou světový fenomén, který si v České republice získává stále větší počet fanoušků. Z toho důvodu si všichni milovníci tohoto dynamického sportu budou moci vyzkoušet atmosféru velkého turnaje na vlastní kůži. V sobotu 30. září se totiž v pražském hotelu Pyramida bude konat historicky první turnaj otevřeného šipkového turnaje Nova Sport Open!

Prásk.tv píše:

Nova Sport 2 - 5
čtěte o tématu šipky na Prásk.tv
Michael van Gerwen a Raymond van Barneveld
aktualizováno 04.06.
nova sport world cup of darts

Světové šipky patří Nizozemcům! Smetli Anglii, pak si dali Wales!

Šampiónem World Cup of Darts jsou pro rok 2017 Nizozemci. Dvojice Michael van Gerwen/Raymond van Barneveld, která v prvním kole přehrála houževnaté Čechy, nejprve zdolala svého loňského finálového přemožitele z Anglie, ve finále pak ve čtyřzápasovém střetnutí přehrála Wales.

Michael van Gerwen a Raymond van Barneveld
aktualizováno 04.06.
nova sport world cup of darts

Bouřící aréna hnala Němce, nakonec ale uvidí reprízu finále!

Domácí Němci i sousední Rakušané nebyli daleko od velkých senzací, favorizovaní Angličané a Nizozemci však nakonec strhující bitvy zvládli a ve večerním semifinále se v repríze loňského finále střetnou o boj o trofej pro vítěze. Druhé semifinále utvoří Belgie a Wales.

Paul a Harith Limovi
aktualizováno 04.06.
nova sport 2 world cup of darts

Singapurská jízda nekončí! Domů poslali Španěly, končí další favorit!

Ani úvodní porce osmifinálových zápasů šipkařského World Cup of Darts se neobešla bez překvapení. Ruští reprezentanti si v boji o čtvrtfinále poradili s pátou nasazenou australskou dvojicí. Turnajem naopak dále úspěšně kráčí Singapur, na jehož šipkách tentokrát skončili Španělé.

World Cup of Darts: ČR - Nizozemí
03.06.
nova sport world cup of darts

Zavření na 121 i třikrát 60! Češi ale nakonec s Nizozemci padli

Překvapení na úkor favorizovaných Nizozemců se nekonalo. Čeští šipkaři sice na World Cup of Darts nepředvedli špatný výkon, na dvojici Michael van Gerwen/Raymond van Barneveld to však nestačilo. Po výhře 5:1 postupují do druhého kola Nizozemci.

Singapurští šipkaři vyřadili favorizované Skoty
aktualizováno 02.06.
nova sport world cup of darts

Senzace! Singapurští šipkaři vyřadili Wrighta s Andersonem!

Jedno z největších překvapení historie World Cup of Darts zažili diváci ve Frankfurtu hned první večer letošního ročníku. Už v prvním kole se totiž s turnajem rozloučila nejvýše nasazená skotská dvojice Peter Wright a Gary Anderson.

Gary Anderson s trofejí pro vítěze Dubai Darts Masters
aktualizováno 25.05.
nova sport dubai darts masters

Fantastické finále! Anderson v Dubaji opět přetlačil van Gerwena!

Jediný šipkařský turnaj světové úrovně pod širým nebem po roce opět ovládl Gary Anderson. Skotský hráč si v atraktivním finále stejně jako před dvanácti měsíci poradil ve finále s Michaelem van Gerwenem.

Michael van Gerwen a Raymond van Barneveld
aktualizováno 24.05.
nova sport dubai darts masters

Mighty Mike a Barney bavili Dubaj! Semifinále bude bez Angličanů

Po roce se opět do Dubaje sjela osmička šipkařů, aby se zde v jediném turnaji pod širým nebem střetli o prestižní trofej. A čtvrtfinálové boje se neobešy bez překvapení. Třeba na rozdíl od loňska, kdy se v semifinále představili Dave Chisnall s Philem Taylorem se letos do druhého dne neprobojoval ani jeden Angličan.