Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Michael Van Gerwen
aktualizováno včera 12:55
profil co jste o něm nevěděli

10x Michael Van Gerwen! Proč je plešatý a je mu opravdu jen 28?

Zelená košile, holá hlava. Pro některé tlusťoch, plešoun. Pro většinu ale Mighty Mike. Je mu teprve 28 let, ač by mu mnozí kvůli jeho image hádali třeba 50. Ale tenhle Holanďan si z toho nic nedělá. Je šťastný jako blecha a šipky umí hrát jako nikdo na světě!

Michael van Gerwen
14.12.
Šipky Nova Sport

Začíná 25. MS v šipkách. Obhájí titul úřadující mistr van Gerwen?

Vánoční čas již tradičně patři nejprestižnějšímu šipkovému turnaji roku. Dnes začíná 25. mistrovství světa a dvaasedmdesát nejlepších hráčů světa se popere o nejcennější šipkovou trofej. Nova Sport 2 odvysílá kompletní turnaj včetně finálového klání 1. ledna 2018.

Šipkařská hvězda dělá z miminka pankáče
22.11.
šipky Rozesmál soupeře

VTIPNÉ VIDEO: Jak šipkařská hvězda dělala z miminka pankáče!

Vypadá jako pořádný tvrďák, zároveň má ale velký smysl pro humor. Šipkařský velikán Peter Wright dokonale pobavil fanoušky i svého soka Michaela van Gerwena tím, že z jeho batolete chtěl udělat pankáče. Uhodnete, jaký měl k tomu vlastně důvod?

Prásk.tv píše:

Nova Sport 2 - 5
čtěte o tématu šipky na Prásk.tv
Michael van Gerwen
06.11.
video světová série

Van Gerwen vypálil Skotům rybník. Vyhrál svěťák v Glasgow

Michael Van Gerwen ve světě šipek momentálně nemá konkurenci a dokázal to i na turnaji světové série ve skotském Glasgow.

2053264
05.10.
šipky dojmy medailistů

Rozhovory s nejlepší trojicí šipkařů z turnaje Nova Sport Open 2017

První ročník šipkařského turnaje Nova Sport Open 2017 je minulostí a má svého vítěze. Mezi nejlepší trojici se probojovali Karel Sedláček, Antonín Davídek a celkovým vítězem se pak stal David Hradecký. Jak se jim turnaj líbil a jak jsou spokojeni s umístěním se dozvíte v rozhovorech.

Nova Sport Open
aktualizováno 02.10.
šipky šipkový turnaj

Turnaj Nova Sport Open 2017 má vítěze! Podívejte se na výsledky

Víkendový šipkařský turnaj Nova Sport Open 2017 je minulostí. Vítězem v kategorii jednotlivců se stal David Hradecký, který si za 1. místo odnesl zajímavou cenu v podobě zájezdu na finále Mistrovství světa v Londýně. Gratulujeme!

Nova Sport Open 2017
29.09.
Šipky Premiérový turnaj

Rozlosování na Nova Sport Open je hotové! PŘEHLED

Historicky první ročník turnaje Nova Sport Open začíná již za pár dní a všichni hráči se již dnes mohou podívat, na koho během turnaje narazí. První kolo je totiž rozlosované. Prosíme všechny hráče, aby se našli v seznamu a dostavili se do Hotelu Pyramida alespoň půl hodiny před startem svého zápasu.

Nova Sport Open 2017
27.09.
nova sport šipky

Unikátní turnaj Nova Sport Open je vyprodán!

Historicky první otevřený šipkový turnaj Nova Sport Open se odehraje v neděli 1. října v hotelu Pyramida s plným pavoukem. Všech 512 míst bylo vyprodáno, a tak budou moci všichni přihlášení předvést své umění ve velké konkurenci.

Nova Sport Open
18.09.
turnaj v šipkách skvělé ceny

Na Nova Sport Open se bude hrát i o lístky na Premier League Darts

První ročník Nova Sport Open je už pomalu za dveřmi a my jsme si pro vás připravili další zajímavou cenu. Kromě zájezdu pro dva na finále Mistrovství světa v Londýně se totiž bude hrát i o lístky na další prestižní podnik z okruhu – Premier League Darts.

Peter Wright
15.09.
Šipky Program

Pozvánka Nova Sport: Víkend bude ve znamení šipek!

Nejlepší osmička nehraje pouze Premier League Darts, ale také Champions League of Darts a právě tento turnaj je na programu tento víkend. Jeden z nejnovějších turnajů na okruhu se hraje teprve podruhé a stejně jako v loni, i letos bude elitní osmičku hostit Motorpoint Arena ve waleském Cardiffu. Oba hrací dny vysílá živě Nova Sport 2.