Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Michael van Gerwen a Raymond van Barneveld
Aktualizováno 4.6. 2017 23:11
nova sport world cup of darts

Světové šipky patří Nizozemcům! Smetli Anglii, pak si dali Wales!

Šampiónem World Cup of Darts jsou pro rok 2017 Nizozemci. Dvojice Michael van Gerwen/Raymond van Barneveld, která v prvním kole přehrála houževnaté Čechy, nejprve zdolala svého loňského finálového přemožitele z Anglie, ve finále pak ve čtyřzápasovém střetnutí přehrála Wales.

Michael van Gerwen a Raymond van Barneveld
Aktualizováno 4.6. 2017 18:42
nova sport world cup of darts

Bouřící aréna hnala Němce, nakonec ale uvidí reprízu finále!

Domácí Němci i sousední Rakušané nebyli daleko od velkých senzací, favorizovaní Angličané a Nizozemci však nakonec strhující bitvy zvládli a ve večerním semifinále se v repríze loňského finále střetnou o boj o trofej pro vítěze. Druhé semifinále utvoří Belgie a Wales.

Paul a Harith Limovi
Aktualizováno 4.6. 2017 00:03
nova sport 2 world cup of darts

Singapurská jízda nekončí! Domů poslali Španěly, končí další favorit!

Ani úvodní porce osmifinálových zápasů šipkařského World Cup of Darts se neobešla bez překvapení. Ruští reprezentanti si v boji o čtvrtfinále poradili s pátou nasazenou australskou dvojicí. Turnajem naopak dále úspěšně kráčí Singapur, na jehož šipkách tentokrát skončili Španělé.

Prásk.tv píše:

Nova Sport 2 - 5
čtěte o tématu šipky na Prásk.tv
nova sport world cup of darts

Zavření na 121 i třikrát 60! Češi ale nakonec s Nizozemci padli

Překvapení na úkor favorizovaných Nizozemců se nekonalo. Čeští šipkaři sice na World Cup of Darts nepředvedli špatný výkon, na dvojici Michael van Gerwen/Raymond van Barneveld to však nestačilo. Po výhře 5:1 postupují do druhého kola Nizozemci.

Singapurští šipkaři vyřadili favorizované Skoty
Aktualizováno 2.6. 2017 06:44
nova sport world cup of darts

Senzace! Singapurští šipkaři vyřadili Wrighta s Andersonem!

Jedno z největších překvapení historie World Cup of Darts zažili diváci ve Frankfurtu hned první večer letošního ročníku. Už v prvním kole se totiž s turnajem rozloučila nejvýše nasazená skotská dvojice Peter Wright a Gary Anderson.

Gary Anderson s trofejí pro vítěze Dubai Darts Masters
Aktualizováno 25.5. 2017 21:31
nova sport dubai darts masters

Fantastické finále! Anderson v Dubaji opět přetlačil van Gerwena!

Jediný šipkařský turnaj světové úrovně pod širým nebem po roce opět ovládl Gary Anderson. Skotský hráč si v atraktivním finále stejně jako před dvanácti měsíci poradil ve finále s Michaelem van Gerwenem.

Michael van Gerwen a Raymond van Barneveld
Aktualizováno 24.5. 2017 22:26
nova sport dubai darts masters

Mighty Mike a Barney bavili Dubaj! Semifinále bude bez Angličanů

Po roce se opět do Dubaje sjela osmička šipkařů, aby se zde v jediném turnaji pod širým nebem střetli o prestižní trofej. A čtvrtfinálové boje se neobešy bez překvapení. Třeba na rozdíl od loňska, kdy se v semifinále představili Dave Chisnall s Philem Taylorem se letos do druhého dne neprobojoval ani jeden Angličan.

novasport world cup of darts

Výzva pro české šipky: Humpula i Sedláček změří síly s Gerwenem

Čeští šipkaři už znají los blížícího se Světového poháru týmů, který začne 1. června ve Frankfurtu nad Mohanem. Hned v prvním kole se postaví Nizozemsku a tak dojde k setkání se šampionem Michaelem Van Gerwenem!

nova sport premier league darts

Úžasné finále! Wright měl Gerwena na lopatě, ale slaví Mighty Mike!

Letošní ročník šipkařské Premier League už zná svého vítěze! O tom, kdo se stane nejlepším hráčem prestižní soutěže rozhodlo londýnské play off. O nejvyšší mety se v O2 Aréně střetla čtveřice Michael van Gerwen, Gary Anderson, Phil Taylor a Peter Wright. A v anglické metropoli se přepisovaly dějiny šipek!

novasport Premier League Darts

Největší šoumen touží po konci prokletí. Poslední krok ho čeká dnes

Skotský showman Peter Wright letos prožívá jednu z nejlepších sezón ve svém životě a před finále Premier League má konečně šanci na zisk velké trofeje a také pohádkovou výhru ve výši téměř 8 000 000 korun. Zda se mu to podaří, bude k vidění i na obrazovkách Nova Sport 2 dnes od 20:05.