Michael van Gerwen
Aktualizováno 17.3. 2017 00:00
nova sport premier league darts

Skvělý obrat před domácími fandy! Van Gerwen udolal Taylora (VIDEO)

Nizozemští fanoušci šipek se opět dočkali! Premier League se zastavila v Rotterdamu a domácí vytvořili tradičně skvělou kulisu. A neodešli zklamaní. Hned dva ze tří domácích borců své zápasy vyhráli. Především pak obrat Michaela van Gerwena proti Philu Taylorovi byl pozoruhodný!

žádná radost proč?

Porazil legendu, ale nejásal. Radost přebil strach o těhotnou ženu!

Adrian Lewis si včera v Glasgow poradil v šestém kole šipkařské Premier League s legendou tohoto sportu Philem Taylorem. Přesto ale po vítězném utkání příliš nedával najevo radost. Proč? Ptali se asi fanoušci nejen na místě, ale i u televizních obrazovek. Sám Lewis vzápětí vše vysvětlil na sociální síti.

Peter Wright
Aktualizováno 9.3. 2017 23:53
nova sport premier league darts

V glasgowském kotli to vřelo! Wright i Anderson soupeře přehráli

Parádní podívanou připravili fanouškům šipek v Glasgow domácí borci. Jak Peter Wright, tak Gary Anderson totiž své zápasy ovládli a připsali si do tabulky Premier League vítězství. Po odmlce způsobené zdravotními potížemi se k terčům znovu postavil Michael van Gerwen. Jak jeho návrat dopadl?

Prásk.tv píše:

Nova Sport 2 - 5
čtěte o tématu šipky na Prásk.tv
Pavel Korda
Aktualizováno 8.3. 2017 13:23
nova sport názory expertů

Pavel Korda: Peter Wright získal první šipkařský Major. Konečně!

Šipkový UK Open opět ukázal svojí krásu. Setkání špičkových profíků s nadšenými amatéry, to je to, na co se všichni fanoušci každoročně těší. Ten cvrkot v hale, kdy se hraje na osmi terčích najednou, se na žádném jiném Major turnaji nedá zažít. A samozřejmě všichni, kromě těch nejlepších profesionálních hráčů, každoročně sní, že některý z amatérských hráčů, nejlépe jejich spoluhráč, nebo možná kolega z práce, dokáže porazit některou z šipkových hvězd.

Peter Wright vyhrál UK Open
Aktualizováno 6.3. 2017 00:25
nova sport uk open

UK Open má vítěze! "Snakebite" uštkl i Price, pak plakal jako želva

Tři dny šipkařského představení jsou u konce. Tradiční UK Open, které je ve světě terčů známé jako "šipkařský FA Cup", zná svého vítěze. A při neúčasti Michaela van Gerwena se jím stal největší favorit - Peter Wright.

nova sport uk open

Souboj velikánů už ve čtvrtfinále! Kdo ovládne "FA Cup of Darts"?

Další z vrcholů letošní šipkařské sezóny se rozjel na plné obrátky. Už dnes večer se mezi nejlepšími borci letošního UK Open rozhodně o vítězi patnáctého ročníku této prestižní soutěže přezdívané „šipkařský FA Cup“.

Peter Wright
Aktualizováno 2.3. 2017 23:52
nova sport premier league darts

Famózní Wright! Předvedl druhý nejlepší výkon v historii! (VIDEO)

Šipkařská Premier League má za sebou večer v Exeteru a diváci, kteří dorazili přímo do Westpoint Areny, či usedli alespoň k televizním obrazovkám, určitě nelitují. Byli totiž svědky fantastického výkonu Petera Wrighta, ale také hned dvou výher Davea Chisnalla během jediného hracího dne.

Jelle Klaasen
Aktualizováno 23.2. 2017 23:46
nova sport premier league darts

Velký obrat i ztráty favoritů! Večer v Brightonu přinesl čtyři remízy

Nebývale vyrovnaný večer zažila šipkařská Premier League ve svém čtvrtém pokračování letošního ročníku. Na úvod si nováček Klaasen poměrně hladce poradil s Chisnallem, od té doby však byli diváci v Brighton Centre svědky dramatických bitev, které nepoznaly vítěze. Hned čtyřikrát totiž zápas skončil remízou.

Phil Taylor
Aktualizováno 16.2. 2017 23:55
nova sport premier league darts

Šipkařské El Clásico ovládl Taylor! Nezaváhal ani van Gerwen

Jeden z vrcholů letošní Premier League viděl Leeds. Šipkařské El Clásico mezi Raymondem van Barneveldem a Philem Taylorem pro sebe nakonec získal druhý jmenovaný. Z vítězství se radoval i Michael van Gerwen, z prvních bodů do tabulky pak i Dave Chisnall.

Michael van Gerwen
Aktualizováno 10.2. 2017 22:33
video parádní kousek

Mighty Mike se zapsal do historie: Tohle dokázal už jen jeden borec!

Jen co s přehledem ovládl utkání druhého kola Premier League, postavil se Michael van Gerwen znovu před terč. A pokračoval v podobném duchu jako ve čtvrtek. Svůj výkon dokonce vyšperkoval parádním kouskem, který kromě něj v minulosti dokázal už jen jeden jediný šipkař.